OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele SasankaSasanka

SasankaPráva: přispěvatel

Reálné jméno: Iveta

Věk: 18

O mně: Dřív jsem psala, protože mi bylo mnohem líp ve světě, který si můžu sama vymyslet, než v tom, ve kterém skutečně žiju. Jenže potom můj skutečný život začal dávat smysl a já na psaní zapomněla. Teď jsem se po dlouhé době vrátila a zjistila jsem, že jde skloubit oboje. Skutečnost i fikci. A tak mě tu máte.

Co bych o sobě měla říct? Miluju sladkosti a nesnáším Coca Colu. Dodnes si myslím, že Harry Potter je nejlepší knižní série v dějinách lidstva a když jsem ve svých jedenácti nedostala dopis z Bradavic, brala jsem to jako konec světa. Mám o deset kilo víc, než bych mít chtěla, taky o deset centimetrů víc, ale i tak nosím minisukně a podpatky, protože život máme jenom jeden a přece ho nestrávíme tím, že budeme posedlí dokonalostí.
Všechny moje povídky a i něco navíc najdete s předstihem na mém osobním blogu povidky-inc.blog.cz

Kontakt:

Statistiky:

Moje články: 76

Moje komentáře

Datum registrace: 8. 5. 2009

Poslední přihlášení: 4. 11. 2012, 09:50

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Sasanky

Povídky od SasankyNa pokračování: Napotřetí to dokážu!!!; Sedmý smrtelný hřích
Jednorázové: Prokleté špičky; Vše nejlepší; Na život a na smrt; The mirror; Tam, kde se plní sny, Houslista, Cesty daleké, Nebezpečná hra
Drabble: Sklizeň

Články:

 

Nebezpečná hra

Nebezpečná hraDuchové přece neexistují... Nebo ano? Krátká jednorázovka o vyvolávání duchů, které mělo být jen hrou.

Novinka

Cesty daleké 2/2

Cesty daleké 2/2Zakončení povídky Cesty daleké. Tato polovina je už o něco akčnější než ta první. Objevuje se tam můj úplně první pokus o poněkud "lechtivější" scénu, tak doufám, že jsem odvedla dobrou práci a nebude vám připadat, že čtete nějakou špatnou červenou knihovnu.

Novinka

Cesty daleké 1/2

Cesty daleké 1/2Lenka, Monika, Honza a Mirek. Čtyři kamarádi, kteří se rozhodli, že jejich poslední společné prázdniny budou dokonalé. Maturita za nimi, celý život před nimi. Cesta křížem krážem Evropou vypadá jako dobrý nápad, jenže hned první večer se jim porouchá auto. Co se může stát uprostřed ničeho, když se ke slovu přihlásí i strýček alkohol? Letní oddychovka, kde se nic moc neděje (aspoň tedy ne v téhle půlce), ale snad si najde svoje čtenáře.

Novinka

Sklizeň

SklizeňPro Katniss byla sklizeň, ve které vybrali její sestru, katastrofou. Ne však pro každého. I když píšu už několik let, tohle je poprvé, co jsem se pokusila o Drabble. A taky poprvé, co jsem si vybrala tematiku Hunger Games. Tak se do mě pusťte, jakákoliv kritika je vítaná. Vaše Sasanka

 

Houslista

HouslistaAutorka povídky Sedmý smrtelný hřích se vrací s novou jednorázovkou Houslista, která je (světe div se) o dalším psychopatickém vrahovi. Není to nic veselého, nečekejte bolesti bránice. Marvin byl vždycky trochu podivín. Ale když se s ním jeho přítelkyně rozešla kvůli jiné holce, rozhodl se, že si tu Ideální Slečnu sám postaví. Teď už jen sehnat ty správné součástky...

Novinka

Sedmý smrtelný hřích: Epilog

Sedmý smrtelný hřích: EpilogÚplný závěr povídky, kratičký epilog. Opravdu jsem sama nevěděla, jestli nechám Dylan žít nebo ne, definitivně jsem se rozhodla asi až po třech odstavcích. Děkuju moc za podporu a za každý pozitivní komentář, jmenovitě bych chtěla poděkovat Myll, protože ty její komentáře byly fakt vyčerpávající a vždycky mi vykouzlily úsměv na rtech.

 

Sedmý smrtelný hřích: 7. Smilstvo

Sedmý smrtelný hřích: 7. SmilstvoPoslední kapitola o masovém a poněkud vyšinutém vrahovi. Ale nezoufejte, potěším vás ještě krátkým epilogem. Tahle část je podstatně delší než obvykle, ale myslím, že nudit se nebudete. Konečně totiž dojde k odmaskování. Chcete zjistit, kdo to celou dobu byl a co chtěl? Tak čtěte a napište mi do komentářů, jestli jste tu osobu podezřívali už od začátku, nebo to pro vás byl šok.

 

Sedmý smrtelný hřích: 6. Hněv

Sedmý smrtelný hřích: 6. HněvPro čtenáře od 18 let.

Blížíme se do finále. Dylan má vraha doslova na dosah ruky. Může být tou, která všechno ukončí. Stačí být jen dost rychlá a dost silná. Dokáže ho zastavit nebo bude muset umřít další nevinná dívka?

 

Sedmý smrtelný hřích: 5. Lenost

Sedmý smrtelný hřích: 5. LenostPro čtenáře o 18 let.

Lucy je v bezpečí. Prozatím. To se ovšem nedá říct o Dylan. Ví toho až moc a přitom stále ne dost. Nemůže nikoho konfrontovat, ani varovat. A navíc to vypadá, že další obětí bude ona sama. Nebo bude jen přihlížet vraždě někoho jiného? Jaké překvapení na ni čeká uprostřed noci na školních pozemcích? Proč ji tam tajemný vrah s černou kapucí vylákal? Nad Rooseveltovou střední školou visí děsivé a zlověstné ticho.

 

Sedmý smrtelný hřích: 4. Závist

Sedmý smrtelný hřích: 4. ZávistObžerství, Pýcha, Lakota. Kdo zabíjí dívky na Rooseveltově střední? A kam až je ochoten zajít? Kdo je další na řadě? Jenže teď už to začne být osobní. Dylan zná pravdu - nebo alespoň část pravdy. A to může znamenat přímou jízdenku do pekla. Nebo do márnice. Ať už ty vraždy páchá kdokoliv, nejspíš si nepřeje být viděn.

 

Sedmý smrtelný hřích: 3. Lakota

Sedmý smrtelný hřích: 3. LakotaV minulé kapitole jsme nechali Dylan stát uprostřed chodby vedle těla Jennifer Stoneové, které se přes čelo táhlo rudým písmem superbia - pýcha. Nejnovější oběť sériového vraha. Jak se s tím Dylan vypořádá? Kdo je další na řadě? A skutečně je Jennifer mrtvá, nebo se jedná o opravdu špatný vtip?

 

Sedmý smrtelný hřích: 2. Pýcha

Sedmý smrtelný hřích: 2. PýchaKdyž zemřela první dívka, vypadalo to jako náhoda. Ale proč měla na předloktí latinsky napsáno obžerství? Dylan postupně zjišťuje, že o žádnou náhodu nešlo. A že je v nebezpečí každý člověk, který se někdy prohřešil vůči sedmi smrtelným hříchům. Takže vlastně úplně každý. I ona sama... A aby toho nebylo málo, musí se Dylan vypořádat i s obyčejnými všedními problémy.

 

Sedmý smrtelný hřích: 1. Obžerství

Sedmý smrtelný hřích: 1. ObžerstvíKdyž zemřela první dívka, vypadalo to jako náhoda. Ale proč měla na předloktí latinsky napsáno obžerství? Dylan postupně zjišťuje, že o žádnou náhodu nešlo. A že je v nebezpečí každý člověk, který se někdy prohřešil vůči sedmi smrtelným hříchům. Takže vlastně úplně každý. I ona sama... První kapitola navazuje na PROLOG.

 

Nesmělí

Pokus o milostný sonet. Zdůrazňuji, pokus. Záměrně píšu bez interpunkce. Ale snad se i tak bude líbit.

 

Sedmý smrtelný hřích: Prolog

Sedmý smrtelný hřích: PrologKdyž na Rooseveltově střední zemřela první dívka, vypadalo to jako náhoda. Ale proč měla na předloktí napsané latinsky obžerství? Dylan postupně rozplétá pravdu o vrahovi, který žije mezi ostatními studenty a úmyslně vraždí dívky, které se podle jeho mínění nějak provinily proti sedmi smrtelným hříchům. V nebezpečí je tedy každý člověk, který někdy prohřešil. I Dylan sama.

 

Všichni jste blázni, jen já jsem letadlo - 14. kapitola

Všichni jste blázni, jen já jsem letadlo - 14. kapitolaPoppy se snaží přijít na význam tajemného pergamenu. Moc se jí to ale nedaří. Snad se vám bude tahle kapitola líbit a nepřijde vám tak vážná, jak se asi zdá. Budu moooc ráda, když mi v komentářích necháte nějaké hodnocení :) xoxo, Sasanka

 

Všichni jste blázni, jen já jsem letadlo - 13. kapitola

Všichni jste blázni, jen já jsem letadlo - 13. kapitolaNa začátku se mi opět povedlo uskočit asi tisíc kilometrů od děje, ale v druhé půlce se k němu vracím. Poppy ve svém Věštění z čísel pro začátečníky najde zvláštní pergamen. Co je zač? Varování: první část je trošilinku úchylnější :D xoxo, Sasanka

 

Všichni jste blázni, jen já jsem letadlo - 12. kapitola

Všichni jste blázni, jen já jsem letadlo - 12. kapitolaPřibližně v téhle kapitole se dostáváme k hlavnímu ději... Je celkem smutný zjistit, že mi trvalo jedenáct kapitol a prolog, než jsem se prokousala k začátku všeho. Poppy jde s Bellou do knihovny a co se stane tam si už přečtěte. Snad se vám to bude líbit, mě to připadá trošku... nudný. :) xoxo, Sasanka

 

Všichni jste blázni, jen já jsem letadlo - 11. kapitola

Všichni jste blázni, jen já jsem letadlo - 11. kapitolaAhoj. Ano, je to tak, pořád ještě žiju. Doufám, že jste na mě nezapomněli. V téhle kapitole se trošku seznámíme s některými obyvateli hradu. Snad se bude líbit :)

 

Všichni jste blázni, jen já jsem letadlo - 10. kapitola

Všichni jste blázni, jen já jsem letadlo - 10. kapitolaPo dlouhé době jsem zpátky spolu s novou kapitolou. Je poměrně krátká a není moc vtipná, ale v současné době je to to nejlepší, co ze sebe dostanu. Poppy popisuje svůj první den v Bradavicích (spíš jenom první hodinu lektvarů) a seznamuje se s novou kamarádkou. POkusím se, aby další prodleva mezi díly nebyla tak dlouhá. Xoxo, Sasanka.

 

Všichni jste blázni, jen já jsem letadlo - 9. kapitola

Všichni jste blázni, jen já jsem letadlo - 9. kapitolaPoppy přijíždí do Bradavic. Kdo čeká, že se to obejde bez jejích všudypřítomných poznámek, ten se hodně plete.

 

Všichni jste blázni, jen já jsem letadlo - 8. kapitola

Všichni jste blázni, jen já jsem letadlo - 8. kapitolaJe trošku delší než ta předchozí. Je možná i o malinko záživnější. Ne o moc, ale i to se počítá. Vlastně se tu dočtete jenom to, jak probíhala cesta bradavickým expresem. I tak si ji užijte. A díky za každý komentář, i za ty kritické (kterých, doufám, moc nebude). xoxo, Sasanka

 

Všichni jste blázni, jen já jsem letadlo - 7. kapitola

Všichni jste blázni, jen já jsem letadlo - 7. kapitolaJe to krátké. Je to o ničem. Je to nesmysl. Je to tu se spožděním. Ale v současném časovém vypětí nic lepšího nevymyslím. Ale slibuju, že další kapitola bude delší a lepší, fakt XD

 

Všichni jste blázni, jen já jsem letadlo - 6. kapitola

Všichni jste blázni, jen já jsem letadlo - 6. kapitolaŠestá kapitola je tu. Myslím, že je celkem povedená a už se tam alespoň náznakem něco děje. Druhá (a o poznání katastrofičtější) část výletu do Příčné ulice. Nechte si chutnat x) xoxo_Sasanka

 

Všichni jste blázni, jen já jsem letadlo - 5. kapitola

Všichni jste blázni, jen já jsem letadlo - 5. kapitolaNákup všech potřebností v Příčné ulici se samozřejmě neobejde bez komentáře od Poppy, která má vždycky co dodat. V téhle kapitole je první část výletu do Příčné. Hezké čtení :) xoxo ___ Sasanka

 

Všichni jste blázni, jen já jsem letadlo - 4. kapitola

Všichni jste blázni, jen já jsem letadlo - 4. kapitolaDěkuju moc za pozitivní komentáře, které píšete :) A tady máte další díl, ve kterém se možná už malinko začíná něco dít, ale ten hlavní děj tu bude až za hodně dlouho. Toť ode mě vše XD xoxo ___ Sasanka

 

Bezbranná + S tikotem

Bezbranná + S tikotemDvě skromné básničky z mojí tvorby. První vznikla během hodiny chemie a ta druhá asi v jednu ráno, takže je neberte moc vážně. xoxo ___ Sasanka

 

Všichni jste blázni, jen já jsem letadlo - 3. kapitola

Všichni jste blázni, jen já jsem letadlo - 3. kapitolaPoppy se zabydluje u Potterových a seznamuje se s Remusem, který se jí líbí podstatně víc než James a Sirius. V téhle kapitole má Poppy mobil, i když v době, do které ten příběh spadá, určitě ještě mobily nebyly (nebo aspoň nebyly běžné). Takže mi trochu promiňte, že míchám přítomnost a budoucnost. xoxo ___ Sasanka

 

Všichni jste blázni, jen já jsem letadlo - 2. kapitola

Všichni jste blázni, jen já jsem letadlo - 2. kapitolaPoppy přijíždí k Potterovým a z jejich syna není zrovna dvakrát nadšená. Ani ze Siriuse. Ani ze svého bratra, se kterým musí sdílet jeden pokoj. xoxo ___ Sasanka

 

Všichni jste blázni, jen já jsem letadlo - 1. kapitola

Všichni jste blázni, jen já jsem letadlo - 1. kapitolaKdo četl i moji předchozí povídku (Napotřetí to dokážu!!!), ví, že jsem ty kapitoly vždycky pojmenovávala. U téhle se pojmenovávat nebudou, protože to vymýšlení názvů je občas docela dřina XD Tak snad se vám bude líbit. xoxo___ Sasanka. P.S. Kapitola navazuje na prolog.

 

Všichni jste blázni, jen já jsem letadlo! - Prolog

Všichni jste blázni, jen já jsem letadlo! - PrologPoppy je šestnáct let, když se svým dvojčete Nixem odjíždí poprvé do Bradavické školy čar a kouzel, kde všechna zaběhnutá pravidla obrátí vzhůru nohama. Existují ale věci, se kterými není radno si zahrávat. Například černá magie... Podaří se zmijozelským přetáhnout Poppy na stranu zla? Přečtěte si její deník x)

 

Napotřetí to dokážu!!! Epilog

Napotřetí to dokážu!!! EpilogTakže jsme na konci. Chci poděkovat úplně každému, kdo si našel chvilku a tuhle slátaninu si přečetl. Bez Vás a Vašich komentářů bych se nikdy nedostala až ke konci. Taky Vám bude Lis tolik chybět? Mě chybí už teď. Vážně, mám slzy v očích. Je těžké rozloučit se s někým, s kým žijete už rok a půl. Takže Děkuju, Děkuju, Děkuju. A doufám, že se Vám ten závěr bude Líbit. xoxo ___ Sasanka

 

Napotřetí to dokážu!!! 33. kapitola

Napotřetí to dokážu!!! 33. kapitola"Hádej, kdo" je poslední kapitola, která skončí přesně tak, jak většina z vás očekávala. Napíšu ještě epilog, protože mi přijde nefér to takhle useknout, protože potom byste si mohli domýšlet jiné konce, jiná pokračování. A já jsem moc sobecká, než abych cizím lidem dovolila vymýšlet nové osudy pro MOJE postavy XD Užijte si kapitolu a děkuju, moc moc děkuju za komentáře. xoxo ___ Sasanka

 

Napotřetí to dokážu!!! 32. kapitola

Napotřetí to dokážu!!! 32. kapitola"Ta dvě praštěná zvířata, na kterých mi tolik záleží" Trvalo mi to dlouho, já vím x) Výsledek je sice vysoce neuspokojivý, ale nic lepšího ze mě momentálně nevytřískáte. Nechte si šmakovat, vážení a komentujte o sto sedm. Předposlední kapitola, povídka finišuje. xoxo ___ Sasanka

 

Napotřetí to dokážu!!! 31. kapitola

Napotřetí to dokážu!!! 31. kapitola"Nikdy neříkej koni, že je to kůň" Nejspíš předposlední nebo před-předposlední kapitola. Víte, co je sranda? Že vůbec nemám vymyšlený konec, ačkoliv to k němu hodně rychle směřuje x) Čtěte, komentujte a držte mi palce, abych něco vymyslela. xoxo __ Sasanka

 

Napotřetí to dokážu!!! 30.kapitola

Napotřetí to dokážu!!! 30.kapitola"Spousta prachu a špíny" Jubilejní 30. kapitola, která je trošku kratší, ale na které jsem si dala hodně záležet. Snad se vám bude líbit aspoň tak jako mě. xoxo ___ Sasanka

 

Napotřetí to dokážu!!! 27. kapitola

Napotřetí to dokážu!!! 27. kapitola"Za všechno může Barnabáš Hrozivý" Kapitola dodaná se spožděním a tak trochu s křížkem po funuse. Moc se omlouvám ještě jednou všem, že v tom dělám takový zmatek.

 

Napotřetí to dokážu!!! 29. kapitola

Napotřetí to dokážu!!! 29. kapitola"Invaze Idiotů" Scéna ze Snapeovy myslánky, která je důvěrně známá každému, kdo četl HP a Fénixův řád (5. díl). Snažila jsem se přepsat tu kapitolu tak, aby to nevyznělo úplně stejně jako v knížce, ale moc se mi to nepovedlo - pokud si vezmete knížku, dočtete se prakticky to samé. Ale i tak se pokuste předstírat, že všechno, co jsem napsala je pro vás naprostou novinkou, že něco takového jste nikdy nečetli x) xoxo __ Sasanka

 

Napotřetí to dokážu!!! 28. kapitola

Napotřetí to dokážu!!! 28. kapitola"Cože? NKÚ? A proč jste mě někdo nevzbudil?" Jak už z názvu vyplývá, v téhle kapitole nás čekají zkoušky Náležité Kouzelnické Úrovně. Snad mi odpustíte, že jsem přeskočila dva týdny a taky to, že je tenhle díl docela nuda. V příští kapitole bude scéna u jezera ze Snapeovy myslánky - kdo četl pátý díl HP, určitě ví.

 

Napotřetí to dokážu!!! 26. kapitola

Napotřetí to dokážu!!! 26. kapitola"To si děláš pr-... ču!" Ták a teď vás možná trošku nepotěším. Tohle je poslední napsaná kapitola. Neznamená to, že povídka končí, to ani zdaleka ne. Jenom už budete vždycky muset počkat až další díl napíšu, což může v některých případech trvat klidně i dva týdny (když to nejde, tak i déle, ale pokusím se psát co nejrychleji). Snad se vám tahle kapitola bude líbit, mě příjde na můj vkus moc přeslazená, ale to už je věc názoru. xoxo ___ Sasanka

 

Napotřetí to dokážu!!! 25. kapitola

Napotřetí to dokážu!!! 25. kapitola"C-c-c, jmelí v létě". Snad se vám bude líbit. Ale malý problém je v tom, že je to předposlední napsaná kapitola - tím nechci říct, že je konec, jenom už prostě nemám nic napsané do zásoby. A taky bych byla ráda, kdybyste se vyjádřili, s kým by podle vás měla nakonec Lis skončit - ale jenom jednoslovné odpovědi neberu! x) xoxo __ Sasanka

 

Napotřetí to dokážu!!! 24. kapitola

Napotřetí to dokážu!!! 24. kapitola"Když se daří, tak se daří". Chci vám strašně moc poděkovat za to, že čtete a hodnotíte, komentujete a tak všechno. Strašně moc to pro mě znamená. Hmm a teď mi došlo, že už zase používám ty nineříkající staré otřepané fráze, takže radši mlčím. Užijte si další dílek. x) xoxo __ Sasanka

 

Napotřetí to dokážu!!! 23. kapitola

Napotřetí to dokážu!!! 23. kapitola"Přímé spojení přerušeno" Je to žalostně krátké! Ale já už nevím, jak to mám dál natahovat. Odpusťte mi to. Ale možná že to bude docela sranda, aspoň jsem se o to snažila x) Jinak, pokud vám příjde chování Lis trošku přiťápnutý, tak se tomu moc nedivte. Já se takhle chovám v jednom kuse...

 

Napotřetí to dokážu!!! 22. kapitola

Napotřetí to dokážu!!! 22. kapitola"Hledá se kamarád, zn. chlupatý" Snad mi odpustíte to, že Remus na konci trpí částečným Edwardovským syndromem ("za všechno můžu jááá" víte co myslím)... Xoxo, Sasanka

 

Napotřetí to dokážu!!! 21. kapitola

Napotřetí to dokážu!!! 21. kapitola"Velká noční špionáž". Pokus a akci. Opravdu jenom pokus. Kamarádka říkala, že v té fázi, kterou jsem se snažila napsat strašidelně, se celou dobu chechtala jako blázen. Tak uvidíte... xoxo Sasanka

 

Tam, kde se plní sny

Tam, kde se plní snyMoře přepadající přes okraj jsem si vypůjčila z Úžasné Zeměplochy stejně jako horu postavenou na špičce. Místo, kde se plní sny jsem zase ukradla z Narnie. Není to moc originální, proto to nazvěme částečnou a velmi pomíchanou FanFiction. Taky to není moc dlouhé... Prostě takové vypsání aktuálního nápadu. Pokud jste doma sami, přečtěte si to nahlas. Hned to vyzní jinak. A omlouvám se tomu, komu jsem ukradla perex, kdyby to vadilo, stačí říct a okamžitě ho vyměním.

 

Napotřetí to dokážu!!! 20. kapitola

Napotřetí to dokážu!!! 20. kapitola"Poslouchat za dveřmi se nevyplácí". Omluvte překlepy, které tam jistojistě budou, ačkoliv jsem se snažila valnou většinu zlikvidovat. Co ještě říct? Snad jen, ať moc neřešíte nespisovnost tohodle dílu... xoxo, Sasanka

 

Napotřetí to dokážu!!! 19. kapitola

Napotřetí to dokážu!!! 19. kapitolaŠkolní trest. Musíte mi prominout, že to trvalo trošku delší dobu. Ale už mám napsané jenom čtyři další kapitoly a nechci, aby se stalo, že budete muset čekat třeba dva týdny než napíšu něco dalšího. Snad se bude líbit...

 

Napotřetí to dokážu!!! 18. kapitola

Napotřetí to dokážu!!! 18. kapitolaStará Mecky, to je číslo! Chtěla jsem tu kapitolku vložit už odpolko, ale nějak nechtěl spolupracovat net, promiňte... A strašně moc ám děkuju za ty pěkný komentáře, co píšete!! Díky díky a ještě jednou díky!!!

 

Napotřetí to dokážu!!! 17.kapitola

Napotřetí to dokážu!!! 17.kapitolaNe každý to vidí stejně...

 

Napotřetí to dokážu!!! 16.kapitola

Napotřetí to dokážu!!! 16.kapitolaDalší kapitola, která se jmenuje Chroptící chýše, je tady... Trvalo mi to trošku déle tak to prosím omluvte, ale byla jsem se třídou na adapťáku a nějak nestíhám. Další sem hodím za chvilku, takže budete mít dva v jednom.

 

Napotřetí to dokážu!!! 15.kapitola

Napotřetí to dokážu!!! 15.kapitolaNa přání jedné slečny jsem se dokopala k zvořejnění další kapitoly... Kdyby se tak mohly zveřejňovat samy, to by bylo faajn x) Jmenuje se to Rendez-vous (z francouzštiny, znamená rande nebo schůzka) a myslím, že se mi docela povedla. Tak ji pořádně okomentujte, ať z toho mám taky radost... Xoxo Sasanka

 

Napotřetí to dokážu!!! 14.kapitola

Napotřetí to dokážu!!! 14.kapitolaWelcome back je nejspíš poslední "přechodná" kapitola, kterou jsem napsala jen proto, že jsem nevěděla, jak dál pokračovat. Omluvte překlepy, kterých je tam určitě požehnaně. A mockrát děkuju za všechny vaše komentáře x) XoXo, Sasanka

 

Napotřetí to dokážu!!! 13.kapitola

Napotřetí to dokážu!!! 13.kapitolaDalší takové nicotné nic :D "Evansová žije!" Víc nemám co dodat.

 

Napotřetí to dokážu!!! 12.kapitola

Napotřetí to dokážu!!! 12.kapitolaTrochu mi to trvalo, já vím, ale tenhle víkend je prostě strašný mazec a já jsem ráda, že se stihnu vyspat. Jinak tahle kapitola fakt není nic moc... Mimochodem, jmenuje se "...a potom to bouchlo...". Pokud je to aspoň možné, tak přeju příjemné počtení x)

 

Napotřetí to dokážu!!! 11.kapitola

Napotřetí to dokážu!!! 11.kapitolaDíky moc za všechny vaše komentáře. Člověka to dokope psát dál (pokud mu zrovna nestávkuje net, jako obvykle). Tenhle díl se jmenuje Schod a sen. Je to taková blbost, ale co už... x)

 

Napotřetí to dokážu!!! 10.kapitola

Napotřetí to dokážu!!! 10.kapitolaJe to prostě blbost, ale to je fuk. Žádné velké dějové zvraty se nekonají, ale i tak to není zas tak strašný. Název kapitoly: Všichni se zbláznili!

 

The Mirror

The MirrorZase jsem jednou prolézala starší soubory a našla tuhle povídku-úvahu. Je o tom, co všechno můžeme vidět v zrcadle a podle mě se mi docela povedla. Jo a ještě jedna věc. Omlouvám se tomu, komu jsem ukradla perex, ale nechtělo se mi kvůli jedné básničce vkládat nový obrázek.

 

Napotřetí to dokážu!!! 9. kapitola

Napotřetí to dokážu!!! 9. kapitolaLily Zlomyslná, Lily Prolhaná a Lily Ubrečená. Taková kapitola trošku navíc, protože jsem neměla žádný nápad na nic smysluplnějšího.

 

Napotřetí to dokážu!!! 8.kapitola

Napotřetí to dokážu!!! 8.kapitolaŘekla jsem si, že se vykašlu na nějaké sáhodlouhé perexy ke všem dílům povídky. Prostě tenhle díl se jmenuje Tři šance a kdo chce, ať si ho přečte, kdo nechce, nemusí...

 

Napotřetí to dokážu!!! 7.kapitola

Napotřetí to dokážu!!! 7.kapitolaPosilující lektvar způsobuje zrychlený růst chloupků v nose... Zase špatně??? To je název další kapitoly. Myslím, že je dost výstižný a nic dalšího nemusím dodávat. x)

 

Napotřetí to dokážu!!! 6.kapitola

Napotřetí to dokážu!!! 6.kapitolaJá vím, že je tam hodně chyb. Znova jsem si to četla a všechny sjem je tam viděla, ale byla jsem líná je opravovat. Víte co? Pokuste se to ignorovat a trochu berte v potaz, že jsem to psala v lednu, což už je hodně dlouho. To jsem na psaní používala maximálně dva prsty. No, nebudu to moc okecávat, ať se vám to líbí. Podle mě je tahle jedna z povedenějších. Jmenuje se Ples, což by po přečtení rozhodně nikoho z vás nenapadlo x) xoxo Sasanka

 

Napotřetí to dokážu!!! 5.kapitola

Napotřetí to dokážu!!! 5.kapitolaVážně jsem to zveřejnila? No, nechápu, proč to přidávám tak pomalu, když je to už dávno napsaný x) Užijte si to, pokud to alespoň trochu jde. Kapitola se jmenuje Sázka? xoxo Sasanka

 

Napotřetí to dokážu!!! - 4.kapitola

Napotřetí to dokážu!!! - 4.kapitolaTrošku kratší, o hodně víc nudnější a daleko víc sra*ka než obvykle, ale budete tenhle díl muset přežít... Jmenuje se Vánoce na obzoru. to jse snad všechno, nebudu to zbytečně moc dlouho okecávat =D xoxo Sasanka

 

Napotřetí to dokážu!!! 3.kapitola

Napotřetí to dokážu!!! 3.kapitolaPromiňte, že to trvalo tak dlouho, ale asi jsem spáchala nějaký závažný zločin, protože mě odsoudili ke dvoum týdnům rodinné dovolené. Třetí kapitola se jmenuje Blbej make-up. Je to celkově nic moc, taky je to už poměrně starý (konkrétně z dubna 2008!!!) Tak ať se vám to aspoň trochu líbí, další díl se pokusím přidat rychlejc x) xoxo Sasanka

 

Napotřetí to dokážu!!! - 2.kapitola

Napotřetí to dokážu!!! - 2.kapitolaPrý se vám předchozí kapitola líbila, takže sem postupně přidám celou povídku... Tenhle díl má název Konečně svoboda, protože Lis pustí z ošetřovny... Sice to asi není tak vtipné jako minulá kapitola, ale tak už to u mě bývá - vždycky píšu podle nálady a tak se střídají lepší a horší výtvory. Pěkné počtení přeji x) xoxo Sasanka

 

Napotřetí to dokážu!!! 1. kapitola

Napotřetí to dokážu!!! 1. kapitola

Povídka se umístila na třetím místě o Nej povídku měsíce května. Na den umisťujeme první kapitolu na titulní stranu, jelikož je povídka dokončená a vy si ji díky tomu můžete přečíst naráz. Gratulujeme!

Jde o FanFiction na téma Harryho Pottera z doby Pobertů (pro nezasvěcené - z doby, kdy do Bradavic chodili Harryho rodiče). Já vím, že se tady FF moc neobjevují, ale myslím, že Potterovské téma je natolik rozšířené, že nemám zveřejněním této povídky co zkazit. Alespoň jeden člověk, který zcela propadl světu čar a kouzel stejně jako já, se tu mezi čtenáři jistě najde... Prosím o komentáře, abych věděla, jak se vám povídka líbí, a jestli mám zveřejňovat další díly... xoxo Sasanka

 

Střep

O čmto je? tak to vám nenapíšu, protože to ani já sama nevím... Možná o smrti? Snad... A možná taky ne...

 

Vše Nejlepší

Vše NejlepšíPředstav si, že máš narozeniny. Paráda? A co když na tebe kámoši zapomněli? To už taková paráda není... Trošku smutnější povídka, ale s happy-endem x)

 

Jarní úklid

Jelikož je to tady samá smutná nebo rovnou depresivní básnička, řekla jsem si, že nastal čas trochu pozvednout koutky úst. Snad se mi to tímhle skromným minidílečkem aspoň trošku povede.

 

Představ si...

Představ si...Je to krátké, vypsala jsem tam kousek ze sebe a jeidné, s čím nejsem spokojená, je konec... Prosím komentáře a děkuju každému, kdo bude mít nervy si to přečíst...

 

Prokleté špičky

Prokleté špičkyJe to plné baletních pojmů a dějově o ničem. Poměrně depresivní (alespoň mě to tak příjde) a docela krátké. A taky to má celkem nijaký konec, nevěděla jsem, jak jinak to utnout. Zkoušela jsem snad pět různých konců, ale nic mi tam nesedělo, tak mi to promiňte. Snad se bude líbit.

 

Tma

TmaMožná trochu depresivnější bášnička, ale snad se bude líbit. Prosím o komentáře, díky... A příjemný počtení

 

Teď

Je tohle vůbec básnička? Mno, nejsem si tím jistá x) Každopádně teď čekejte totální zahlcení těchto stránek podobnými nesmysly... Pár takových blábolů mám ještě v zásobě... O čem básnička je? O ničem, sama nevím. Možná je to jako když stojíte na mostě, koukáte dolů na tu vodu a přemýšlíte, jestli skočit, nebo radši ne... Snad se bude aspoň trochu líbit a prosím komentáře x)

 

Na život a na smrt

Na život a na smrtTak se k vím přidávám s jednou mojí jednorázovou povídkou. Není to zdaleka moje první dílo, píšu už docela dlouho, takže začnu podle mě nejzdařilejším x) Jedna se o jednorázovku, ve které nejde ani tak o děj, ale o vylévání citů hlavní hrdinky, která je těhotná... Jenže čeká postižené dítě... A co teď? Potrat? Ne...
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!