OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele SasankaSasanka

SasankaPráva: přispěvatel

Reálné jméno: Iveta

Věk: 18

O mně: Dřív jsem psala, protože mi bylo mnohem líp ve světě, který si můžu sama vymyslet, než v tom, ve kterém skutečně žiju. Jenže potom můj skutečný život začal dávat smysl a já na psaní zapomněla. Teď jsem se po dlouhé době vrátila a zjistila jsem, že jde skloubit oboje. Skutečnost i fikci. A tak mě tu máte.

Co bych o sobě měla říct? Miluju sladkosti a nesnáším Coca Colu. Dodnes si myslím, že Harry Potter je nejlepší knižní série v dějinách lidstva a když jsem ve svých jedenácti nedostala dopis z Bradavic, brala jsem to jako konec světa. Mám o deset kilo víc, než bych mít chtěla, taky o deset centimetrů víc, ale i tak nosím minisukně a podpatky, protože život máme jenom jeden a přece ho nestrávíme tím, že budeme posedlí dokonalostí.
Všechny moje povídky a i něco navíc najdete s předstihem na mém osobním blogu povidky-inc.blog.cz

Kontakt:

Statistiky:

Moje články: 76

Moje komentáře

Titulek článku Text
09.08.2012 (11:47)Ostatní FanFictionAnother Fire - 15. kapitola Tak to už se těším. Jenže jestli Luka zabiješ, máš o čtenáře míň... :D Ne, teď si dělám srandu. A tu chválu si zasloužíš, o tom není pochyb. Neboj, příště už si zase do něčeho rýpnu, jak to už mívám ve zvyku :D
09.07.2012 (18:31)BásničkyMe and You No na začátek to rozhodně není špatné, nikde to nedrhne, a má to svoji plynulost a lehkost. Jak už řekla Perla - Jednoduché a přece zajímavé. Jediné, co mi vadí, je ten anglický název, který je v tomto případě naprosto zbytečný a hlavně špatně, protože správně je to You and me (Jo, angličani prostě mají rádi nesmyslná nelogická pravidla)
24.06.2012 (11:05)Ostatní FanFictionAnother Fire - 12. kapitola Ale noták, šup šup šup. Kde to vázne? :) Netrpělivě to tady kontroluju každý den a ono pořád nic. Začínám mít silné abstinenční příznaky. Prosím, nenechávej mě trpět.
31.05.2012 (20:19)Ostatní FanFictionAnother Fire - 11. kapitola Cinna byl krásnou třešničkou na dortu :) snad nám časem vysvětlíš, jak je možné, že to Sydney tak jde s lukem.
28.05.2012 (16:16)Ostatní FanFictionAnother Fire - 10. kapitola Škoda těch překlepů, máš jich tam vážně požehnaně. Zkus si to ještě přečíst a opravit. Namátkou - mu místo mi, za druhého místo z druhého, správně je lukovY polohy. Ale to jsou jen detaily.
Tahle kapitola byla oproti ostatním trochu slabší, přišla mi kapku zmatená a postrádala náboj, na který jsem u tebe normálně zvyklá. Nevadí, i tak to bylo super. Hlavně ten závěr - překvapivý, nečekaný a donutí čtenáře přečíst si pokračování. Emoticon
27.05.2012 (21:18)JednodílnéNebezpečná hra Ronnie: Za ty uvozovky se omlouvám. Většinou to kopíruju z Wordu, ale tentokrát jsem byla líná hledat, kde to mám uložené, a kopírovala ze svého blogu. Lenost se hold nevyplácí, příště na to dám pozor. Stejně jako na čárky, íčka a tyhle věci.
19.05.2012 (17:24)Ostatní FanFictionAnother Fire - 8. kapitola ZA CO JI POPRAVILI? A to mě jako teď necháš zase čekat... ale ono mi asi nic jiného nezbyde.
17.05.2012 (18:47)BásničkyNemilovaný Slovo pakatel a fajn tam tam je skutečně (jak řekla Texie) jako rána pěstí. Ale jinak je to fakt krása. Hlavně čtvrtá sloka, u té mi šel mráz po zádech.
14.05.2012 (21:15)JednodílnéUž sis dovolila příliš!!! Docela dobrý psycho. Ale možná mi tam chybělo trochu emocí. Náznaky tam byly (když se Steve utíral slzu, co se mu drala z oka ... například). Co si mysleli, když jí všechny ty ohavnosti dělali? Chtělo by to ještě malinko rozpracovat. Každopádně jsem to přečetla jedním dechem, což je vždycky známka dobře odvedené práce. Vtáhnout čtenáře a nepustit až do konce. To se ti povedlo. Takže tleskám, dávám palec nahoru a já nevím, co všechno tady ty smajlíky umí :D
Jo a ještě jedna věc. Jsem docela otrlá čtenářka (a sama mám na kontě sedmidílnou povídku o sériovém vrahovi), ale i se mnou to trochu pohnulo. Děsivě napsané :) což je v případě takové povídky dobře.
Konec okecávání, fakt se mi to líbilo a moc.
13.05.2012 (21:35)Ostatní FanFictionAnother Fire - 7. kapitola Hu.. perfektní. Možná sis tot entokrát po sobě nepřečetla, občas ti tam ulítly čárky a některé věty vypadaly, jako by sis v půlce rozmyslela, co vlastně chceš psát, takže pak moc nedávaly smysl... Ale kdybych já psala ve svých čtrnácti tak dobře jako ty, byla bych blahem bez sebe (a touhle dobou už bych měla napsané dva bestsellery). Jen tak dál, už se nemůžu dočkat dalších kapitol. Začíná to být vážně zajímavé. Fakt se těším na trénink a arénu a prostě všechno :)
P. S. Ta poslední Snowova věta by klidně mohla být v češtině. Je to přeci jen česká povídka, proč zbytečně používat anglické výrazy, pro které existuje překlad :)
11.05.2012 (15:52)FanFictionSklizeň Díky za pozitivní komentáře... Začínám si pohrávat s nápadem na povídku, možná i několikadílnou, ale ještě mě nenapadlo, jak to udělat, aby to nebyla nuda (protože všechno zajímavé se odehrává v aréně)
07.05.2012 (14:29)Ostatní FanFictionAnother Fire - 2. + 3. kapitola Takže nejdřív výtka :D Neboj, nic děsivého. Přijde mi úplně zbytečně ty kapitoly takhle sekat. Tohle mohla být s přehledem jedna kapitola (a to by byla na můj vkus ještě pořád moc krátká). Nevadí mi, že to není víc dopodrobna rozepsané, i když ta záležitost s Teresou mohla být - trochu tam popsat emoce, které v tu chvíli Sydney cítila. Taky nevím, jestli jsi vybrala zrovna šikovné jméno, tvary jako Sydneyin výraz apod. budou nejspíš vypadat dost divně, ale to už je tvůj boj :D
Rozhodně mě zajímá, jak to dál se Sydney a Lukem bude :) Netrpělivě čekám další kapitolu a držím palce :D
06.05.2012 (21:00)FanFictionSklizeň Eliza: Nic dál nebude. :D Jsem ráda, že se ti to líbilo, ale nemám v plánu žádné pokračování
06.05.2012 (13:48)Ostatní FanFictionAnother Fire - 1. kapitola Eliza: Vlastní eréna, juchů!! :D Právě jsi získala fanatického čtenáře :D
06.05.2012 (11:52)Ostatní FanFictionAnother Fire - 1. kapitola Tak začnu s drobnou kritikou, ať to mám za sebou a pak můžu chválit ;)
Dostalo mě "jeden nebo dva copánky". Copak ta holka neví, kolik těch copánků na hlavě má? Kdyby řekla pět nebo šest, nevyznělo by to tak špatně - ale rozdíl mezi jedním a dvěma je tak bolestně očividný, že tohle spojení v tomhle kontextu vypadá jako směšná parodie.
Dost divně taky vyznělo "drželi se stébla vůle". Většinou se lidé chytají stébla naděje, nebo tak nějak.
A i když jsem hrozná šťoura a kromě Harryho Pottera jsem našla chyby v téměř každé knížce, která se mi kdy dostala pod ruku, v tvé povídce jsem toho víc neobjevila (považuj to za extrémně velkou pochvalu. Já většinou nechválím :D ) Poslední dobou jako by se roztrhl pytel s FF na Hunger Games. Ale tvoje je první, kterou jsem vážně přečetla. A víš ty co? Už se těším na další kapitolu. Fakt. Jenom otázečka - bude to zařazené do "Katniss éry" nebo si vymyslíš zbrusu novou arénu? Ať vím, na co se můžu těšit. (Kdybys měla v plánu vymyslet vlastní arénu, asi bych ti musela líbat kotníčky a uctívat tě) Emoticon Jen tak dál!
30.04.2012 (10:24)BásničkyDokonalá Možná je to tím, že je to slovensky. Možná je to tím, že jsem zabedněná a básničkám nerozumím (to je asi nejpravděpodobnější). Možná to je tím, že té básničce něco chybí... Ale prostě se mi to nedostalo pod kůži, jenom mě to jakoby pošimralo na povrchu a odlétlo. Na básničkách mě totiž vždycky nejvíc dostanou různé metafory a přirovnání a prostě tyhle blbůstky, které se těžko vymýšlejí a ještě hůř chápou. Zkus si s nimi příště trochu pohrát :)
12.04.2012 (17:16)BásničkyHunger Games Vau, na konci mi dokonce přejel mráz po zádech. Myslím, že jsi to skvěle vystihla. Můžeme se těšit třeba i na povídku o HG??
04.04.2012 (21:08)Na pokračováníSedmý smrtelný hřích: Epilog Myll - pan Bolotski si určitě otevřel nějaký malý obchůdek s otřesnými ponožkami, nejlépe na Příčné ulici :) Lucy se tuším po maturitě vydala na vysokou, mám takový dojem, že studovala dějiny umění, protože dějepis jí vždycky šel. Po vysoké si otevřela soukromou galerii, vzala si vysokýho tmavovlasýho malíře a měli spolu tři děti - dvě holčičky a jednoho kluka. A víc toho o nich už nevím, co se Dylan vdala, už se mi neozvala. Ber tohle jako jediné pokračování, které kdy napíšu :) Ale už mám rozpracovaný jeden upírko-vlkodlačí nápad, takže se můžeš těšit na něj. Jinak moc děkuju za chválu a hlavně za podporu :)
27.03.2012 (21:25)BásničkyBásničky podle abecedy - I Ten poslední verš... jedním slovem nádhera!
24.03.2012 (20:18)Na pokračováníSedmý smrtelný hřích: Prolog Gracewhite: popravdě na tom není originálního skoro nic. Ten nápad - vraždy podle hříchů - jsem sprostě ukradla z filmu Sedm, kde hraje Brad Pitt. :)
18.03.2012 (9:49)Na pokračováníSedmý smrtelný hřích: 5. Lenost Páni, děkuju. Na takovouhle chválu nejsem vůbec zvyklá a strašně moc to pro mě znamená. Ta děsivost nebyla vlastně nijak úmyslná, prostě jsem měla chuť nechat Dylan ťapkat v louži krve, tak ťapkala. Příští kapitola asi nebude už strašidelná, možná spíš napínavá. Emoticon
14.03.2012 (18:10)DrabblePoslední chvíle Krásný. Sice jsem Harryho začala číst ve svých osmi letech, a tak jsem měla velké problémy přenést přes srdce, že Snape není takovej hajzl, jak jsem si celou dobu myslela, ale když jsem se s tím po nějakém čase smířila, začala jsem ho mít vážně ráda. A ještě nikdy jsem nečetla nicz jeho posledních myšlenek. Jak sama říkáš, nevíme, co se mu honilo hlavou. Ale napsala si to přesvědčivě a zase si mě donutila mít Severuse ráda o malinko víc.
13.03.2012 (13:17)DrabbleTrable s drabble Myslím, že tohle někdy zažil každý (pseudo)spisovatel. Taky mě ta bílá barva někdy totálně deprimuje. Nápad by byl, ale jak začít...? :D Jen mi tam nesedl ten konec... Na můj vkus moc.. poetické :D
13.03.2012 (13:13)BásničkyVíš ty vůbec? ježíšku na křížku... ABYCHOM! Abysme je naprosto nechutný a hlavně neexistující patvar!
Až na tenhle nedostatek se ti básnička moc povedla. Líbí se mi hlavně to rýmování, nenásilné, jakoby se tam objevilo samo od sebe. U některých básniček má člověk pocit, že autor chtěl za každou cenu vytvořit rým a bylo mu jedno, jaký nesmysl tak vznikne. U tebe ten pocit nemám. Palec hore .)
08.03.2012 (14:45)Ostatní FanFictionHe saved my life - Kapitola první Mám alergii na anglické názvy českých povídek. Příjde mi to úplně zcestné, když se všechno dá napsat česky. Ale občas jsem schopná to zkousnout.
Co ale nezkousnu, je chyba v názvu povídky. Jestli ti ten život zachránil (tedy minulý čas), potom správná podoba slovesa je saved. A právě tohle zatoulané písmenko mě naprosto odradilo od čtení.
07.03.2012 (18:53)Na pokračováníSedmý smrtelný hřích: 3. Lakota annaliesen - ještě máš před sebou 4 hříchy, počkej si Emoticon
Myll - děkuju, ani jsem neplánovala pojmout to jako detektivku, protože tam vlastně pořádně nedojde k tomu detektivování. Ale jsem ráda, že se ti to líbí :)
06.03.2012 (16:33)Na pokračováníPssst... 4. kapitola Díl od dílu je to lepší :) když jí přišel ten obrázek Jakea s krví u pusy, málem jsem vyprskla kafe na obrazovku. Když už jsme u toho kafe... Byla jsem tak začtená, že jsem si ani neuvědomila, že jsem ho celé vypila. Teď abych si šla udělat ještě jedno, které si budu moct opravdu vychutnat :D
04.03.2012 (21:29)BásničkySedm smrtelných hříchů smekám, tohle je fakt mistrovské dílo. Emoticon
04.03.2012 (19:18)Na pokračováníSukuba 2. kapitola wow, super! Jen malá technická - před i za pomlčkou je mezera a občas to přeháníš s čárkama (třeba ta předposlední věta). Líbí se mi to a fakt jsem zvědavá, jak se to vyvine. :)
01.03.2012 (14:11)Na pokračováníSukuba - Předmluva + 1. kapitola Popravdě jsem o sukubách nikdy nic nečetla, takže mě celá ta věc s převtělováním trochu mátla, ale nakonec jsem se přece jen zorientovala. Tvoje povídka se mi fakt líbí, máš úžasně poustavý styl, rozhodně si přečtu i další díly... :)
28.02.2012 (11:56)Na pokračováníPssst... 3. kapitola Ale jo, čte se to hezky :) těším se na další díl
25.02.2012 (17:12)FórumFórum Jsem jediná, komu se přidávání článků změnilo na nějakou hodně jednoduchou verzi poznámkového bloku? Zmizela mi všechna tlačítka jako tučně, kurzíva atd. a nejde mi udělat odstavec (enter můžu mačkat do halelůja, ale nakonc vyleze jeden dlouhý nedělený text), takže je v podstatě nemožné přidat jakoukoliv povídku.
24.02.2012 (13:39)BásničkyPár vzpomínek Přečetla jsem si to... a není to špatné. Hraješ si hezky se slovy a jasně jsi tím chtěla něco říct. Jen to ve mě nevyvolalo naprosto žádné emoce. A to by básnička měla.
21.02.2012 (13:04)BásničkyBásnička pro něj no... takový o ničem. A ten poslední verš.. nevím, příjde mi, že by tam měla být nějaká hlavní myšlenka, pointa... Možná jsem ji tam jenom nenašla.
18.02.2012 (22:10)Na pokračováníPssst... 2. kapitola No, rozhodně to má náboj :) Jen je to občas trochu kostrbaté (třeba když popisuješ ty náušnice). Jo a mimochodem, B. je fakt mrcha. Líbí se mi.
18.02.2012 (21:59)Na pokračováníPssst... 1. kapitola Nech mě hádat - koukáš na Pretty Little Liars, viď? Čte se to hezky, jdu se vrhnout na další kapitolu :)
10.05.2010 (15:32)Na pokračováníVšichni jste blázni, jen já jsem letadlo - 13. kapitola AgataEritra - párkrát už jsem nad tím přemýšlela. Ale nikdy jsem ten nápad nikam nedotáhla. Vždycky jsem skončila po dvou nebo třech stránkách a nevěděla jsem o čem psát. Nějak to neumím. Ale až dopíšu tohle, už mám trošku něco málo rozmyšlenýho a třeba z toho něco bude :)
25.04.2010 (11:26)JednodílnéTango Ten konec jsem moc nepochopila :D Ale to nevadí, bylo to hezký! Jen mě zarazilo, že to celé píšeš takovým jezykem, do kterého se slovo DJ vůbec nehodí. Celou dobu jsem byla přesvědčená, že jde o příběh z doby, kdy se po ulicích proháněl Zorro, a najednou se tam odnkud objeví chlápek, který zapadá spíš do třetího tisíciletí :)
25.02.2010 (20:22)Na pokračováníVšichni jste blázni, jen já jsem letadlo - 7. kapitola paike: Další člověk, co na to přišel. Kurník šopa, já fakt myslela, že to nebude tolik okaté :D Hmmm, nejspíš je. Teď abych do popisu ve shrnutí napsala, že povídka byla inspirována knihou blablabla... :D
03.02.2010 (21:39)SoutěžeHodnocení - JoHarvelle Díky! Díky, díky, díky!! (vyjímečně nepoužívám ironii a myslím to vánžně)
První pocity po přečtení? Lítost, že jsem to nezvládla, možná trošku vztek. Ale zasloužila jsem si to, máš pravdu. Nedošlo mi, jak trapnej ten pokus byl. Nedocházelo mi, že na to nemám. Možná jsem se nechala ukolébat komentáři typu: "hezký EmoticonEmoticonEmoticon" a nedošlo mi, že něco jiného je nenáročná povídka o šestnáctileté holce, a druhá světová. Přecenila jsem svoje schopnosti :) Upřímně, jsi první člověk, co mi to všechno napsal takhle na rovinu XD Jenom se malinko musím obhájit v jednom směru. Neměla jsem vůbec v plánu nějak zapůsobit tím, že si vyberu druhou světovou. Byl to po dlouhé době můj jediný nápad, protože obvykle píšu FF. Původně to měla být práce do školy na téma Válka, ale nějak jsem ten nápad nestihla realizovat včas, abych ho odevzdala.
Takže asi tak :D Díky, za otevření očí. Však už bylo načase :D Teda, ale jestli mě čeká taková soda ode všech, asi se budu muset zahrabat XD
25.01.2010 (21:08)ShrnutíPovídky od Sasanky Teď :D Už to sem jdu nahodit :D
22.01.2010 (18:05)O webuJak přidám povídku? Měla bych menší dotaz a nevím, kam to napsat. Tak budu obtěžovat u tohoto článku :) Chtěla bych na těchto stránkách zveřejňovat kapitolovou povídku s názvem 'Všichni jste blázni, jen já jsem letadlo'. Příjde mi to dost dlouhé, až budu psát do názvu článku například: Všichni jste blázni, jen já jsem letadlo - 1. kapitola. Měla bych vymyslet kratší název, nebo ta délka nevadí? Díky za odpověď :D
22.01.2010 (17:56)Pomoc autorůmChyby v článcích a jak jim předejít Ráda si čtu takovéhle články, protože mi vždycky dojde, jak strašně jsem pitomá XD s takovými zbytečnostmi, jako jsou čárky nebo otazníky u přímě řeči, jsem se nikdy nezabývala :D Díky za upozornění XD Budu se snažit dávat si na to pozor...
01.01.2010 (19:49)Na pokračováníNapotřetí to dokážu!!! 33. kapitola angbella: jen se směj, smích prodlužuje život. Ale jo, je to v tom mym psaní. Kdo by se takový hovadině nesmál, že? Tohle byl akorát chabej pokus o romantiku a zatím je z toho strašná fraška :D
11.12.2009 (19:57)Na pokračováníNapotřetí to dokážu!!! 31. kapitola Páni, nedokážu pořád věřit tomu, že se vám ty moje paskvily tak líbí XD já si to začala psát víceméně z nudy a nikdy jsem moc nepřemýšlela o tom, jak dlouho mi to vydrží, a že jsem se dostala až k 31. dílu - to je jenom Vaše zásluha (i když tyhle citový výlevy si nechám na později). Budu už tu povídku muset ukončit, jinak bych se v životě nikam neposunula, hlavně bych ji do nekonečna natahovala a naprosto by to ztratilo veškerou pointu... Ale hned jak dopíšu epilog (což je přesně... nevím kdyEmoticon), tak sem hodím prvních pár napsaných kapitol nové povídky, ve které si budeme moct užít Poppy O'Tooleovou, což je skoro stejný pako jako Lizz XD
04.12.2009 (19:00)ShrnutíPovídky od Sasanky Cože? Jak se mi to mohlo stát?
Všem, co čtete moji povídku se chci strašně moc omluvit, nechápu jak je to možné... Ale někam se mi vytratila jedna kapitola... Konkrétně ta, která měla být mezi "To si děláš pr-... ču" a "Cože? NKÚ? A proč jste mě nikdo neprobudil?"
Vážně se moc moc moc moc omlouvám a hned to jdu napravit, snad mě za tu debilní chybu nebude kamenovat nebo něco takovýho! Nedokážu uvěřit tomu, že jsem si toho nevšimla!!!
04.12.2009 (18:47)BásničkyOn, ona, oni... Možná by to sneslo estetické úpravy... Necpát toho na jeden verš tolik, rozdělit si to do slok a takový ty věci...
14.11.2009 (12:22)ShrnutíPovídky od Sasanky CarollineCullen: Máš ji tady x) Užij si ji...
Jinak bych vám všem chtěla neuvěřitelně moc poděkovat... Za to, že čtete, hodnotíte... Já vím, že to zní jako obyčejná běžně používaná fráze, ale myslím to upřímně. Během víkendu se ještě pokusím přidat 27. kapitolku
25.10.2009 (19:26)ShrnutíPovídky od Sasanky promiňte, že to trvalo, ale mám teď strašný práce, totální nestíhačka... Pokusim se to o prázdninách dohnat... A máte tady 22. kapitolku Emoticon
18.10.2009 (19:50)SoutěžeSpisovatelská soutěž - Informace V pravidlech je, že téma musí bý nezávislé... A sakra Emoticon Bude hodně vadit, když se moje povídka bude opírat o skutečná historická fakta a z nich vycházet?? Abych byla přesnější - prakticky je celé popisovat? Už je dokončená, ale až teď mi došlo, že to není zrovna nezávisléEmoticon

Datum registrace: 8. 5. 2009

Poslední přihlášení: 4. 11. 2012, 09:50

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Sasanky

Povídky od SasankyNa pokračování: Napotřetí to dokážu!!!; Sedmý smrtelný hřích
Jednorázové: Prokleté špičky; Vše nejlepší; Na život a na smrt; The mirror; Tam, kde se plní sny, Houslista, Cesty daleké, Nebezpečná hra
Drabble: Sklizeň

Články:

 

Nebezpečná hra

Nebezpečná hraDuchové přece neexistují... Nebo ano? Krátká jednorázovka o vyvolávání duchů, které mělo být jen hrou.

Novinka

Cesty daleké 2/2

Cesty daleké 2/2Zakončení povídky Cesty daleké. Tato polovina je už o něco akčnější než ta první. Objevuje se tam můj úplně první pokus o poněkud "lechtivější" scénu, tak doufám, že jsem odvedla dobrou práci a nebude vám připadat, že čtete nějakou špatnou červenou knihovnu.

Novinka

Cesty daleké 1/2

Cesty daleké 1/2Lenka, Monika, Honza a Mirek. Čtyři kamarádi, kteří se rozhodli, že jejich poslední společné prázdniny budou dokonalé. Maturita za nimi, celý život před nimi. Cesta křížem krážem Evropou vypadá jako dobrý nápad, jenže hned první večer se jim porouchá auto. Co se může stát uprostřed ničeho, když se ke slovu přihlásí i strýček alkohol? Letní oddychovka, kde se nic moc neděje (aspoň tedy ne v téhle půlce), ale snad si najde svoje čtenáře.

Novinka

Sklizeň

SklizeňPro Katniss byla sklizeň, ve které vybrali její sestru, katastrofou. Ne však pro každého. I když píšu už několik let, tohle je poprvé, co jsem se pokusila o Drabble. A taky poprvé, co jsem si vybrala tematiku Hunger Games. Tak se do mě pusťte, jakákoliv kritika je vítaná. Vaše Sasanka

 

Houslista

HouslistaAutorka povídky Sedmý smrtelný hřích se vrací s novou jednorázovkou Houslista, která je (světe div se) o dalším psychopatickém vrahovi. Není to nic veselého, nečekejte bolesti bránice. Marvin byl vždycky trochu podivín. Ale když se s ním jeho přítelkyně rozešla kvůli jiné holce, rozhodl se, že si tu Ideální Slečnu sám postaví. Teď už jen sehnat ty správné součástky...
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!