OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele ElizaEliza

ElizaPráva: přispěvatel

Reálné jméno: Eliška

Bydliště: Tramtárie (nebo Praha, dle nálady)

Věk: 21

O mně: Jsem pesimista, ale víte co, beru to pozitivně.
Taky jsem fetka přes dobré knihy (Maze Runner, Královna Tearlingu, Anita Blake...), seriály (Supernatural, Sherlock, TBBT...) a filmy (Batman, Marvel...).
Samozřejmě miluju psaní, jinak bych tu nebyla ;) Píšu především fantasy, ale nebráním se ani hororu, sci-fi, nebo povídkám ze života (ne mého, bože chraň). Ale pisálek jsem velmi líný, často věci nedokončím. A nemám ráda, když se začínajícím autorům říká spisovatelé.
Trávím dost času na netu, jsem ujetá na přírodu a fotky z ní, stejně jako na zvířata a cestování. Miluju Francii a Skotsko. Rovněž ráda filosofuji a bádám nad tajemstvím života střevlíka skalního. A poslouchám rock a metalem (a taky Glee, ale pšt).
Mám spoustu snů a jedním z nich je napsat alespoň jednu knihu. Update od minula: už se mi tolik nechce být novinářkou, když jsem zjistila, co všechno to obnáší, tak se radši vrhám vstříc poslání strážců zákona. Tedy, možná, pokud dodělám školu a zjistím, jak se dělají kliky. Nebo jak se běhá. Nevíte někdo?

Kontakt:

E-mail: sakuraw (zavináč) seznam.cz

Web: eliza-stories.blog.cz/

Statistiky:

Moje články: 79

Moje komentáře

Datum registrace: 5. 5. 2012

Poslední přihlášení: 2. 1. 2023, 15:29

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Elizy

Povídky od Elizy

Kapitolové:
Another Life (Hunger Games FF) - dokončená
Expulsion (Anita Blake FF + můj nápad) - dokončená
Expulsion II - Inferno (pozastaveno)
Eye of the Wolf (chystá se k přepisu)

Jednodílné:
Už nejsi sám | Summer | Proklatec | My last breath

Drabble:
Dark Rider | L'amour Heureux

Básně:
A co teď? | Šelest podzimu | Mříž

Spoluautorské povídky
Úkol (Pomsta pána zla) - Společně s Carol1122 - dokončená

Články:

 

Úkol: Pomsta Pána zla - Epilog

Úkol: Pomsta Pána zla - EpilogKonec dobrý, všechno dobré. Dá se říct. Inu, někteří démoni odcházejí, někteří zůstávají, ale člověk si vždy musí najít to, co mu pomůže prožít den s úsměvem.

 

Úkol: Pomsta Pána zla - 21

Úkol: Pomsta Pána zla - 21Draco je tu, aby všechno vyřešil! Nebo ještě víc zamotal? Sophie se bude muset utkat se svojí minulostí v podobě otce a s přáteli bojovat za budoucnost nejen jejich, ale celého kouzelnického světa. Navíc, nikdo není takovým, jakým se zdál být. Vůbec nikdo.

 

Úkol: Pomsta Pána zla - 19

Úkol: Pomsta Pána zla - 19Sophie je obviněna z vraždy Brumbála a pořádně zoufalá. S tímhle totiž rozhodně nepočítala. Na vlastní kůži si vyzkouší, jak kruté dokáže být dobro, a do sbírky jí přibude více než jedna jizva na duši. Nakonec jí zůstane jen důvtip a touha se ze všech těch patálií zase vyhrabat. Podaří se jí to?

 

Úkol: Pomsta Pána zla - 17

Úkol: Pomsta Pána zla - 17

Povídka se umístila na třetím místě o Nej povídku měsíce ledna/januára. Na den ji umisťujeme na titulní stranu. Gratulujeme!Že Potter je možná tou nejhorší možnou společností, to Sophie ví. Ale jsou tu věci, o kterých nemá zdání ani ona, ani její ochránce Severus Snape. Třeba proč si ředitel Brumbál vyžádal Sophiinu urgentní návštěvu v jeho kanceláři...?

 

Úkol: Pomsta Pána zla - 15

Úkol: Pomsta Pána zla - 15Sophie pronásledují myšlenky na otcovy plány, před kterými ji Severus varoval. Do toho se potýká s Potterovým nezdravým zájmem, s nemocí, ale také s věčně se omlouvajícím Dracem. Na famfrpálovém zápasu si tak možná způsobí víc škody jak užitku, ale nikdo nikdy neřekl, že je malá Voldemortová génius, ne?

 

Úkol: Pomsta Pána zla - 13

Úkol: Pomsta Pána zla - 13Sophie není zvyklá na rodinné zázemí a teď se na ni ve vánočním čase slehne celá Weasleyovic rodina. Může něco takového Voldemortova dcera vůbec přežít v duševním zdraví? Navíc, když se dostaví její staří známí v ne zrovna přátelském duchu?

 

Úkol: Pomsta Pána zla - 11

Úkol: Pomsta Pána zla - 11Sophie se probudí s dobrou náladou ve vyhřáté posteli. Ale jak už to tak bývá, nevydrží jí to věčně. Nakonec se bude sama sebe ptát, jak vůbec někdy mohla být šťastná, když si vzpomene na den početí své dcery. Den, který se jí zjevuje v nejhorších nočních můrách. A Draco na tom má lví podíl. (18+)

 

Úkol: Pomsta Pána zla - 9

Úkol: Pomsta Pána zla - 9Taneční hodina - pro mladou smrtijedku synonymum mučení. A to ještě neměla ponětí, co všechno ji čeká. Také se podíváme, jak to Sophie jde s lektvary a jak se náhoda stará o malé každodenní radosti.

 

Úkol: Pomsta Pána zla - 7

Úkol: Pomsta Pána zla - 7Sbližování se zrzky je pro Sophie náročné na nervy, stejně jako snaha získat od Pottera neblahou učebnici lektvarů. Ale daleko víc ji "potěší" setkání s nejmenovaným blonďákem, který toho má mnohem více za lubem, než by se mohlo zdát...

 

Úkol: Pomsta Pána zla - 5

Úkol: Pomsta Pána zla - 5

Povídka se umístila na prvním místě o Nej povídku měsíce listopadu/novembra. Na den ji umisťujeme na titulní stranu. Gratulujeme!Sophie je možná nadaná čarodějka, ale jak vidno, ne zrovna úžasná studentka. Díky chvilkovému záchvěvu dobroty srdce se podívá na famfrpálový konkurz a u sovince ji čeká nejeden střet s minulostí. Pro někoho jsou zkrátka Bradavice domovem, pro jiného pastí.

 

Úkol: Pomsta Pána zla - 3

Úkol: Pomsta Pána zla - 3Sophie se skutečně nenudí, ať už díky svým ctitelům, nebo myšlenkám, které na ni dotírají ze všech stran. A nakonec překvapuje nejen své okolí, ale především sama sebe.

 

Úkol: Pomsta Pána zla - 1

Úkol: Pomsta Pána zla - 1Sophie stojí na samém začátku své mise a už teď ji provázejí první potíže, například ve formě ultrablonďatého Draca Malfoye. Navíc se zdá, že její příjezd už nemůže být o moc divnější...

Novinka

Už nejsi sám

Už nejsi sámDean se snaží spasit všechny, jen ne sebe. Má štěstí, že má někoho, kdo to dělá za něj. A ten přijde i v jeho nejtěžší chvilce, aby mu dodal sílu k tomu, co mu osud připravil.

Supernatural - Destiel fanfiction - konkrétně na epizodu 5x14.

Novinka

Summer

SummerNikdy nebyla doopravdy šťastná. Nikdy ho skutečně nemilovala. On by jí věnoval celý svět. Ona jemu svůj poslední den.

Novinka

Stíny světla

Stíny světla

Když čteme knihy, stáváme se součástí světa popsaného na jejich řádcích. Občas z toho světa nechceme pryč.

Inspirováno sérií Nástroje smrti, ale nejen jí ;)

Novinka

Dávná křídla

Dávná křídla

Kratší báseň o snech, které se ne vždy stanou skutečností. I když bychom si to strašně moc přáli, občas nás pronásledují až do smrti.

Dokončeno

Another Fire - Epilog

Another Fire - Epilog

Světlo v temnotě.

Epilog a tím pádem naprostý konec povídky Another Fire. Děkuji za komentáře a omlouvám se všem, že jsem povídku na takovou dobu přerušila. Snad se ještě najde pár čtenářů ;) Každopádně doufám, že se vám povídka líbila :)

 

Another Fire - 22. kapitola

Another Fire - 22. kapitola

Sydney se vrací do devátého kraje. Domů. Ale není šťastná. Celá její osobnost je rozpolcená a ona sama nedokáže snést, co udělala...

Kapitola je trochu... ze Sydneyiny hlavy.

 

Another Fire - 21. kapitola

Another Fire - 21. kapitola

Rozhovor s vítězem a korunovace. Jak to Sydney zvládne, když celý Capitol nenávidí?

Asi se ani nemá smysl omlouvat, že mi to tak trvalo. Dlouho jsem k téhle povídce hledala cestu zpátky a konečně jsem ji našla. Chápu, že si většina už ani nepamatuje, o čem povídka byla, jen byl ráda měla dokončeno, kdyby se k ní někdo po čase třeba vrátil ;)

 

Expulsion II. - Inferno - 6. kapitola

Expulsion II. - Inferno - 6. kapitola

Eliza se konečně přese všechno posouvá dál. Její moc i přátelství s Donnou se vyvíjí lépe než kdy dřív a už se nebojí postavit svému strachu. Něco tu však ještě zbývá. Možná složka, kterou raději neměla otevírat... Nebo ne?

 

Expulsion II. - Inferno - 5. kapitola

Expulsion II. - Inferno - 5. kapitola

Eliza potkává Altana a ten jí mezi řečí oznamuje něco, co ji vede společně s Donnou do knihovny. Je snad Jean-Claude naživu?

Po dloooouhé pauze konečně kapitola. Doufám, že se vám bude líbit ;)

Novinka

A co teď?

A co teď?

Rozhodování, když se vám sype svět, je těžké a může vám ovlivnit celý život.

Novinka

L'amour Heureux

L'amour Heureux

Jeden muž a jedna dívka. Jedna nehynoucí láska. To vše na prknech, která znamenají svět.

Drabble na motivy muzikálu Romeo et Juliette, mojí srdcovky. Před přečtením doporučuji pustit si píseň ;). Snad se bude líbit :)

 

Expulsion II. - Inferno - 4. kapitola

Expulsion II. - Inferno - 4. kapitola

Eliza se od Altana po špičkách plíží na trénink, díky kterému se nakonec dostane do nebezpečí. Ale ani ten nebude žádný med. Útočiště nakonec najde u nové přítelkyně, která se s ní podělí o zajímavé věci...

Konečně se dozvídáme věci, které budou důležité... Příjemné počtení ;)

 

Expulsion II. - Inferno - 3. kapitola

Expulsion II. - Inferno - 3. kapitola

Eliza se potřebuje odreagovat a proto požádá svou kamarádku o pomoc. Návštěva klubu ji však přivede k obrovské chybě...

Doufám, že i po dlouhé prodlevě jste na mě nezanevřeli a kapitola se vám bude líbit ;)

 

Expulsion II. - Inferno - 2. kapitola

Expulsion II. - Inferno - 2. kapitola

Elizu čeká první lekce s Desdemonou. Magie ale nebude to jediné, co ji překvapí. Mimo jiné na ni čeká i jeden starý známý...

Konstruktivní komentáře potěší a přeji příjemné čtení ;)

Novinka

Expulsion II. - Inferno - 1. kapitola

Expulsion II. - Inferno - 1. kapitola

Eliza je znovu v podsvětí. Čeká ji nový život coby učně vedoucí frakce ohně. Jako první musí proběhnout ceremonie jmenování. I z oslavy zabití Jean-Clauda však můžou vzejít zajímavá setkání...

A máme tu slíbené pokračování :D Je to opět spíše úvod. Doufám, že se vám bude druhý díl líbit alespoň stejně tak, jako díl první ;) Za odezvu budu vděčná :)

Dokončeno

Expulsion - 27. kapitola

Expulsion - 27. kapitola

Eliza se dohaduje z Jean-Claudem ohledně toho, co bude následovat. Oba moc dobře ví, že už nemají čas, a všechno hraje proti nim. Jak to dopadne? Splní Eliza zkoušku? A co bude s Benem?

Poslední díl povídky Expulsion. Doufám, že se bude líbit :) Bonusem je i písnička ;).

 

Expulsion - 26. kapitola

Expulsion - 26. kapitola

Eliza s Benem se probouzí po masakru a musí se schovat. Jejich cesty vedou do denního sídla Vládce města. Benovi se tam vůbec nechce, ale nakonec to bude Eliza, pro koho bude Cirkus znamenat nevratnou změnu...Pokud se tak rozhodne.

Na téhle kapitole jsem si dala extra záležet a nepsala se mi vůbec jednoduše. Blížíme se k vyvrcholení všeho... U povídky máte i písničku, kterou jsem při tvorbě poslouchala, a k jisté časti povídky mi sedí naprosto skvěle. Taky mě skoro rozbrečela... Příjemné počtení a budu ráda za komentáře ;)

 

Expulsion - 25. kapitola

Expulsion - 25. kapitola

Eliza se s ostatními probouzí po boji s mlhou v ne zrovna dobrém stavu. Ale i Anita má problémy. Nakonec se z přítele vyklube úhlavní napřítel a všichni pocítí, že pro démony není smrt nikdy daleko...

Vím, že za konec minulé kapitoly jste mě chtěli všichni uškrtit. Proto vám přináším tu dnešní delší než jindy *šibalský pohled* :D. Kapitola je poněkud morbidnější.

 

Expulsion - 24. kapitola

Expulsion - 24. kapitola

Elizu nachází její přátelé. Ale je to ještě vůbec ona? Ve zmátoženém stavu se dostává do jejich nového domova na povrchu, ale ani tam nebude mít klid. Nebo možná, nakonec, přeci jen ano...

Ehm... Stydím se za sebe, za svou lenost a taky za nedostatek vůle psát xD. Bylo toho všeho moc a já nějak na chvíli zanevřela na Elizu a její pohnuté duševní osudy. Mrzí mě to kvůli vám i kvůli té chudince :D. Ale snad to nějak napravím a tato kapitola se vám bude líbit ;)

 

Expulsion - 23. kapitola

Expulsion - 23. kapitola

Ben se v kavárně neúspěšně snaží vyrovnat se s osudem, který bude již brzy obsahovat jeho smrt. Eliza ho zanechává v kávárně s Trixy a běží do Cirkusu prokletých, aby to jednou provždy vyřešila s Jean-Claudem. Nedopadne to podle jejích představ...

Kratší, ale dějově významná kapitola. Psala jsem ji nadvakrát, snad to nebude moc poznat :D. Jinak přeji příjemné čtení a doufám, že mi necháte komentář, jsem za ně vždycky moc ráda :)

 

Expulsion - 22. kapitola

Expulsion - 22. kapitola

Do Anitina bytu přichází Trixy, nešťastná ze svých činů, ale v pořádku. Eliza se dostává k jádru celé situace a snaží se najít Bena s Deanem. Bena skutečně najde...

Kratší, předělová kapitola. Opět to dlouho trvalo a, jako již tradičně, se omlouvám :D

 

Expulsion - 21. kapitola

Expulsion - 21. kapitola

Den poté. Jean-Claude odchází a nechává Elizu v bytě samotnou, což nakonec nekončí dobře. Proto musí požádat o pomoc a azyl někoho, kdo o to zrovna nestojí. A stojí o to ještě méně, když se mu u dveří zjeví další překvapivý návštěvník...

Opět mi to trvalo a omlouvám se. Za to, že jste mě dostali na první místo o nej povídku měsíce ledna, si to nezasloužíte. Mimo jiné, za tohle vám neskutečně děkuji. To, že mě čtete, necháváte komentáře a takhle se mi odvděčujete... Mám z toho neskutečnou radost a dává mi to sílu psát dál, i když asi s větší prodlevou, než byste chtěli. Děkuji :)

 

Expulsion - 20. kapitola

Expulsion - 20. kapitola

Eliza se zotavuje se svého pádu, ovšem aby se vyléčila, musí se nakrmit. Plná síly vyráží, aby si to vyřešila s Jean-Claudem, ovšem tvrdě narazí. Zhroucenou ji navštěvuje někdo, komu by ve svém srdci nejraději zabouchla dveře, ale zjišťujě, že něco takového už zřejmě nebude možné...

Omlouvám se, že mi to trvalo tak dlouho, ale zase můžu slavit, výzo bude dobrý. :D Kapitola 18+, jinak by mě obvinili, že kazím mláděž, o což jsem se koneckonců snažila. xD

 

Expulsion - 19. kapitola

Expulsion - 19. kapitola

Eliza, Ben a Anita se musí dostat co nejdál od portálu a to se neobejde bez nehody. V bezvědomí se Eliza setkává s Jean-Claudem a sama ani pořádně neví, co si o tom všem má myslet. Nakonec musí překonat svou pýchu, díky čemuž už neví, kde jí hlava stojí...

Dějově poněkud slabší kapitola, spíš taková relaxační :D Doufám, že se bude líbit ;)

 

Expulsion - 18. kapitola

Expulsion - 18. kapitola

Eliza, Ben a Anita se jedou podívat na místo, které by jim snad mělo dát více odpovědí. A možná jim jich dá až moc s ještě větším množstvím otázek...

Omlouvám se, že mi to tak dlouho trvalo, ale to víte, škola, konec pololetí... :/ Každopádně na konci kapitoly máte seznam (snad) všech postav a fotky, které si myslím, že k nim sedí. ;) Snad vám udělá radost také nový perex obrázek, ve kterém jsou už konečně stejné postavy, jaké si představuji. :D Doufám, že se Vám bude kapitola líbit. ;)

Ještě se předem omlouvám za nepřesnosti s knihami, už jsem to trochu pozapomněla :D

 

Expulsion - 17. kapitola

Expulsion - 17. kapitola

Eliza se dává do kupy a s Benem začínají řešit jejich prekérní situaci. V nejhorší chvíli se ozve Anita s tím, že má možná něco, co by je mohlo zajímat. A ono je to skutečně zajímat bude...

Pro děj důležitá kapitola, rozuzlení některých nevyřešených věcí. Jinak si vážím vašich komentářů, dodávají mi sílu pokračovat dál v psaní téhle povídky. Díky ;)

 

Expulsion - 16. kapitola

Expulsion - 16. kapitola

Eliza je zděšená z výbuchu v Provinilých slastech a nutně musí zjistit, jestli je Jean-Claude naživu. Po všech událostech je otřesená a strachy bez sebe...

Kratší kapitola, taková melancholická, snad se bude líbit ;)

Mimo jiné tuhle kapitolu věnuji Simones :)

 

Another Fire - 20. kapitola

Another Fire - 20. kapitola

Vítěz

Povídka se nám chýlí ke konci... Jsem zvědavá, co řeknete na vítěze 72. ročníku Hladových Her. :)

 

Expulsion - 15. kapitola

Expulsion - 15. kapitola

Eliza se schází s Anitou, aby ji vArovala, nebo spíše aby získala potřebnout pomoc. Po této schůzce se ovšem stane něco, co může pro ni být koncem...

Kratší kapitola, ale vcelku podstatná. Snad se mi v ní podařilo objasnit vše důležité ;)

 

Another Fire - 19. kapitola

Another Fire - 19. kapitola

Uběhly další tři dny, než konečně došlo, k čemu dojít mělo a muselo, aby mohli zůstat už jen dva poslední splátci...

Strašně, strašně, strašně a ještě jednou strašně moc se omlouvám, že mi to tak dlouho trvalo. Úplně jsem se v příběhu ztratila a nevěděla jsem, jak pokračovat. Taky přiznávám, že mě na chvíli zaujaly jiná témata než Hunger Games, nicméně tady je snad dostatečně dlouhý výsledek mého tříměsíčního snažení.- Fakt se za sebe stydím a doufám, že mi to prominete.

 

Expulsion - 14. kapitola

Expulsion - 14. kapitola

Eliza se vydává hledat démony, jež slíbila chránit. Ale zdá se, že ochranu bude potřebovat nakonec spíše někdo jiný...

Omlouvám se, že mi to tak dlouho trvalo, ale to víte, svátky. :D Doufám, že jste si je užili ;). Tahle kapitola je spíše přerodová, ale snad se bude líbit :)

Jinak Vám všem mým čtenářům, i Vám ostatním, přeju fajnového Slvestra a dobrý vstup do roku 2013 ;)

 

Expulsion - 13. kapitola

Expulsion - 13. kapitola

Eliza doufá, že už ji nic nemůže překvapit, ale to se mýlí. Ryan má něco, co ona potřebuje. Informace. Všechno se ještě víc vyhrotí, když v noci najde Jean-Clauda u sebe v pokoji. Co s ním udělá? Nebo... co udělají spolu...

Extrémně dlouhá kapitola, omlouvám se, že to tak trvalo, ale poslední dobou mám v hlavě vítr a teplotu :D. Doufám, že se vám tahle kapitola bude líbit, myslím, že by měla potěšit nejednoho čtenáře...;D Je to dle mého názoru velmi zajímavé xD

Novinka

Dark Rider

Dark Rider

Někdy musíte utíkat odněkud, kde byste chtěli zůstat. Někdy je jediným vaším snem nemuset dělat to, co musíte. Nemůžete to změnit...

Drabble situovaný do středověké Francie. Není o tom v textu zmínka, ale v mých myšlenkých příběh pokračuje ;) Byla to myšlenka vzhledem k té kose venku :D

 

Expulsion - 12. kapitola

Expulsion - 12. kapitola

Eliza si díky setkání s Trixy uvědomuje, že tohle není dovolená a že tu není kvůli randění se sexy upíry. Přesto večer vyráží s Jean-Claudem ven...

Delši kapitola, měla jsem trochu tvůrčí blok, když jsem ji psala. Je zde hodně předzvěstí událostí, které budou následovat.

 

Expulsion - 11. kapitola

Expulsion - 11. kapitola

Eliza vyráží na své rande s Jean-Claudem. Co s nimi udělá hodina pomalého tance a jízda autem? Pro Elizu je stále těžší a těžší pomyslet na to, že ho musí zabít, ale možná se do toho zamotává jen ona sama...

Rekordně dlouhá kapitola, takže se pohodlně usaďte vážení ;) Dáme to 15+, není tam zrovna supr čupr slovník a pár dalších věcí xD No, snad se bude líbit. Jinak děkuji za komentáře a že tohle dílko vůbec čtete, vážím si toho :)

 

Expulsion - 10. kapitola

Expulsion - 10. kapitola

Eliza se prochází po St. Louis a vzpomíná na časy, kdy tu žila. Kdo jí pomůže v situaci, kdy je bez peněz? A jak si zajistí byt? A možná při tom všem poznáme i tu temnější Elizinu stránku...

Zase kapitola tak nějak na oddech, snad se bude líbit ;) Jinak děkuji moc za komentáře, vždycky mě moc potěší a dokopou k psaní dalších a dalších kapitol :)

 

Expulsion - 9. kapitola

Expulsion - 9. kapitola

Eliza se objeví v Provinilých slastech a pátrá po Jean-Claudovi. Musí si přetrpět program, který je jí absolutně proti srsti, a nakonec přjme Jean-Claudovo pozvání. On ovšem ani trochu netuší, co je vlastně Eliza zač.

Kratší a poměrně oddechová kapitola dle mého, možná se v ní trochu filosofuje. Jinak ten hotel, o kterém je řeč, je skutečně na té ulici, jak je psáno, jen se jmenuje jinak. No, nažhvila jsem zkrátka Google Mapy :D.

 

Expulsion - 8. kapitola

Expulsion - 8. kapitola

Eliza se musí rozloučit se všemi, na kterých jí záleží, a přijmout fakt, že už je možná neuvidí. Její kamarádku čeká taktéž těžký úkol a první chvíle, které opět stráví na povrchu, budou poměrně hektické. Město, které bývalo jejím domovem, na ni najednou pohlíží úplně jinak...

A už jsme na Zemi, v St. Louis. Snad jsem nic nepopletla a doufám, že se vám bude kapitola líbit ;) Mimo jiné bych vás chtěla poprosit o nějakou zpětnou vazbu, co zlepšit, co se vám líbí a podobně, fakt by mi to pomohlo ;).

 

Expulsion - 7. kapitola

Expulsion - 7. kapitola

Schůzka a velmi nemilá překvapení. Osmadvacet démonů bude na povrchu bojovat o právo být v dalším pořadí do Rady. S kým bude soupeřit Eliza? A co vlastně bude dělat, když o ni má zájem samotná vedoucí frakce Desdemona?

Důležitá kapitola a KONEČNĚ se dějou důležité dějové zvraty, takže je tam všechno děsně důležité xD Snad vás už nebudu nikdy víc nudit a kapitola se vám bude líbit ;).

 

Expulsion - 6. kapitola

Expulsion - 6. kapitola

Eliza utekla ze školy a snaží se dát do pořádku, než na tom bude záviset její život. A proč všechna ta lítost? Ale to není jediné, s čím se musí srovnat. Její smrt dosud halilo tajemství, ale co když je právě to klíčem?

Na moje poměry delší kapitola, ale nic moc dějově, přece to na vás nemůžu vychrlit všechno najednou! 3:D

 

Expulsion - 5. kapitola

Expulsion - 5. kapitolaEliza míří na hodinu lukostřelby. Rozhodnutí padlo a teď se musí dostat přes následky, i když budou trochu jiné, než čekala. Jaké? A zvládne si tím vším projít, aniž by se na konci nedostala na samé dno?

 

Expulsion - 4. kapitola

Expulsion - 4. kapitolaOsudná návštěva na hodině a nedobrovolné rozhodnutí. Ale jak moc vám záleží na přátelích a jak moc na vás samotných?

 

Expulsion - 3. kapitola

Expulsion - 3. kapitolaElizina konfrontace a nepříjemné setkání s členkou Rady a vedoucí frakce démonů ohně.

 

Expulsion - 2. kapitola

Expulsion - 2. kapitolaEliza se před školou setkává s kamarádkami a jedna z nich má zajímavé novinky.

Novinka

Expulsion - 1. kapitola

Expulsion - 1. kapitolaO Elize a o světě, kde žije. Kdo všechno žije v Kamarille a co je to vlastně za místo? A kdo je Eliza?

Novinka

My last breath

My last breathNejen Clove, Cato a Rue zemřeli v Hladových hrách. Zemřelo tam dvacet dva splátců. A nejeden z nich byl celou dobu opomenutý. Tohle jsou poslední chvilky chlapce, který měl splatit dluh svého kraje Capitolu. Čtrnáctiletého chlapce, který mohl žít hezký život. Kdyby se neocitl v aréně...

 

Another Fire - 18. kapitola

Another Fire - 18. kapitolaSyndey se probouzí po náročném dnu a čeká jí milé překvapení. Stane se obětí jednoho těch klasických capitolských triků a také získá něco nového...

 

Another Fire - 17. kapitola

Another Fire - 17. kapitolaSydney se setká tváři v tvář s profíky. Jak to dopadne? A zachrání ji někdo?

 

Another Fire - 16. kapitola

Another Fire - 16. kapitolaSydney přežila svůj první zásah splátců do hry. A co Luke, opravdu žije? A jak se bude Syndey dařit dál? Koneckonců, splátců je stále dost...

 

Another Fire - 15. kapitola

Another Fire - 15. kapitolaŽivelná pohroma v aréně a stopy nadějě... Budou pravdivé?

Novinka

Mříž

MřížDalší, trochu depresivní báseň o uvěznění, svobodě a vůli.

Novinka

Šelest podzimu

Šelest podzimuŠelest podzimu - Melancholická báseň o beznaději z konce.

Novinka

Proklatec

ProklatecByl jenom přiběh. Pohádka, co měla vyděsit neposlušné děti. Hloupá legenda ve staré knize, kterou se nikdo neobtěžoval otevřít. Až do teď... Trochu brutální a vcelku krátká jednorázovka.

 

Another Fire - 14. kapitola

Another Fire - 14. kapitolaPrvní boj, ale také první skutečné ztráty.

 

Another Fire - 13. kapitola

Another Fire - 13. kapitola

Povídka se umístila na třetím místě o Nej povídku měsíce června. Na den ji umisťujeme na titulní stranu. Gratulujeme!


Sydney se musí vyrovnat s faktem, že se možná blíží její smrt, a to rychle. Pomůže jí s tím někdo, od koho by to nečekala, ale kritické okamžiky si člověk musí prostě projít sám...

 

Another Fire - 12. kapitola

Another Fire - 12. kapitola

Povídka se umístila na třetím místě o Nej povídku měsíce května. Na den ji umisťujeme na titulní stranu. Gratulujeme!

Sydneyino hodnocení a rozhovor. Co se z toho vyklube?

 

Another Fire - 11. kapitola

Another Fire - 11. kapitolaSydney se vypořádává se svým nevyhnutelným osudem a snaží se udělat dojem na tvůrce her. Čeká ji překvapení v podobě nových schopností a také někoho, kdo jí důvěřuje...

 

Another Fire - 10. kapitola

Another Fire - 10. kapitolaJak dopadl první trénink Sydney? A jaké má šance?

 

Another Fire - 9. kapitola

Another Fire - 9. kapitolaTakhle kapitola je hlavně o pocitech Sydney a z části o jejím prvním tréninku.

 

Another Fire - 8. kapitola

Another Fire - 8. kapitolaJe po přehlídce. Sydney z ní má smíšené dojmy a začíná si poprvé uvědomovat, o co v téhle mocenské hře jde. A také jí potká něco, co nikdo nečekal...

 

Another Fire - 7. kapitola

Another Fire - 7. kapitolaO něco delší kapitola, chtěla jsem to mít všechno pohromadě, takže doufám, že Vás tím neuspím. :D Sydney a Luka čeká přehlídka, první možnost, jak se seznámit se sponzory.

 

Another Fire - 6. kapitola

Another Fire - 6. kapitolaPo obří žranici přichází mentální kocovina. :D Sydney s Lukem se konečně dostanou na místo.

 

Another Fire - 5. kapitola

Another Fire - 5. kapitolaSydney se ocitá ve vlaku spolu s Lukem. Jak se zachová člověk bez jístého přísunu potravin, když je oblklopen luxusem? To zjistíte zde ;) Jinak je to asi jedna z nejodlehčenějších kapitol, které jsem pro tuto povídku zatím napsala :D

 

Another Fire - 4. kapitola

Another Fire - 4. kapitolaSydney se musí rozloučit s tím, co zná a objevit, co nezná. Jak bolestné to bude, to si můžete přečíst v této kapitole ;)

 

Another Fire - 2. + 3. kapitola

Another Fire - 2. + 3. kapitolaObě kapitoly se stále odehrávají na Sklizni. Je to možná trochu drastický (2. kapitola), ale to už celkově odpovídá obrazu Hunger Games. Snad se Vám budou kapitoly líbit ;)

Novinka

Another Fire - 1. kapitola

Another Fire - 1. kapitolaSydney Johnsonová, čtrnáctiletá dívka z devátého kraje. Vylosovali ji, ale přitom to neměla být ona. Teď musí stanout v aréně před třiadvaceti nepřáteli, kteří se snaží připravit ji o život. Podaří se jí přežít?
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!