OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele ElizaEliza

ElizaPráva: přispěvatel

Reálné jméno: Eliška

Bydliště: Tramtárie (nebo Praha, dle nálady)

Věk: 21

O mně: Jsem pesimista, ale víte co, beru to pozitivně.
Taky jsem fetka přes dobré knihy (Maze Runner, Královna Tearlingu, Anita Blake...), seriály (Supernatural, Sherlock, TBBT...) a filmy (Batman, Marvel...).
Samozřejmě miluju psaní, jinak bych tu nebyla ;) Píšu především fantasy, ale nebráním se ani hororu, sci-fi, nebo povídkám ze života (ne mého, bože chraň). Ale pisálek jsem velmi líný, často věci nedokončím. A nemám ráda, když se začínajícím autorům říká spisovatelé.
Trávím dost času na netu, jsem ujetá na přírodu a fotky z ní, stejně jako na zvířata a cestování. Miluju Francii a Skotsko. Rovněž ráda filosofuji a bádám nad tajemstvím života střevlíka skalního. A poslouchám rock a metalem (a taky Glee, ale pšt).
Mám spoustu snů a jedním z nich je napsat alespoň jednu knihu. Update od minula: už se mi tolik nechce být novinářkou, když jsem zjistila, co všechno to obnáší, tak se radši vrhám vstříc poslání strážců zákona. Tedy, možná, pokud dodělám školu a zjistím, jak se dělají kliky. Nebo jak se běhá. Nevíte někdo?

Kontakt:

E-mail: sakuraw (zavináč) seznam.cz

Web: eliza-stories.blog.cz/

Statistiky:

Moje články: 79

Moje komentáře

Datum registrace: 5. 5. 2012

Poslední přihlášení: 2. 1. 2023, 15:29

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Elizy

Povídky od Elizy

Kapitolové:
Another Life (Hunger Games FF) - dokončená
Expulsion (Anita Blake FF + můj nápad) - dokončená
Expulsion II - Inferno (pozastaveno)
Eye of the Wolf (chystá se k přepisu)

Jednodílné:
Už nejsi sám | Summer | Proklatec | My last breath

Drabble:
Dark Rider | L'amour Heureux

Básně:
A co teď? | Šelest podzimu | Mříž

Spoluautorské povídky
Úkol (Pomsta pána zla) - Společně s Carol1122 - dokončená

Články:

 

Úkol: Pomsta Pána zla - Epilog

Úkol: Pomsta Pána zla - EpilogKonec dobrý, všechno dobré. Dá se říct. Inu, někteří démoni odcházejí, někteří zůstávají, ale člověk si vždy musí najít to, co mu pomůže prožít den s úsměvem.

 

Úkol: Pomsta Pána zla - 21

Úkol: Pomsta Pána zla - 21Draco je tu, aby všechno vyřešil! Nebo ještě víc zamotal? Sophie se bude muset utkat se svojí minulostí v podobě otce a s přáteli bojovat za budoucnost nejen jejich, ale celého kouzelnického světa. Navíc, nikdo není takovým, jakým se zdál být. Vůbec nikdo.

 

Úkol: Pomsta Pána zla - 19

Úkol: Pomsta Pána zla - 19Sophie je obviněna z vraždy Brumbála a pořádně zoufalá. S tímhle totiž rozhodně nepočítala. Na vlastní kůži si vyzkouší, jak kruté dokáže být dobro, a do sbírky jí přibude více než jedna jizva na duši. Nakonec jí zůstane jen důvtip a touha se ze všech těch patálií zase vyhrabat. Podaří se jí to?

 

Úkol: Pomsta Pána zla - 17

Úkol: Pomsta Pána zla - 17

Povídka se umístila na třetím místě o Nej povídku měsíce ledna/januára. Na den ji umisťujeme na titulní stranu. Gratulujeme!Že Potter je možná tou nejhorší možnou společností, to Sophie ví. Ale jsou tu věci, o kterých nemá zdání ani ona, ani její ochránce Severus Snape. Třeba proč si ředitel Brumbál vyžádal Sophiinu urgentní návštěvu v jeho kanceláři...?

 

Úkol: Pomsta Pána zla - 15

Úkol: Pomsta Pána zla - 15Sophie pronásledují myšlenky na otcovy plány, před kterými ji Severus varoval. Do toho se potýká s Potterovým nezdravým zájmem, s nemocí, ale také s věčně se omlouvajícím Dracem. Na famfrpálovém zápasu si tak možná způsobí víc škody jak užitku, ale nikdo nikdy neřekl, že je malá Voldemortová génius, ne?
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!