Landivia - 1. Podivné poslání
První kapitolka mojí povídky... Je to příběh psaný pro mou sestřenku... Pokud by jste to chtěli vědět tak ona je Claire a já bych měla být Kara, ale nějak mi to občas nesedí xDD... Mám napsaných pár kapitolek a teď jsem se nějak sekla, takže budu pokračovat podle toho, jestli se bude líbit :)) krásné počteníčko a nechte komentík, pokračování zavisí právě na komentářích xDD... nemá cenu přeci pokračovat, když se to nebude líbit :))
27.10.2009 (18:00) • hanulka • Povídky » Na pokračování • komentováno 5× • zobrazeno 1249×
Ako hlasno zakričíš...? 8.
Sebastiánova radosť, Savnnine pokroky, objatie, zabudnutie a Sebastiánova hlúposť, ktorá sa nakoniec skončí dobre... toto všetko vás čaká... tak si to užite:) toto je predpredposledná kapitola:) Ďakujem!
27.10.2009 (16:00) • RoseDublest • Povídky » Na pokračování • komentováno 0× • zobrazeno 658×
Meet a Celebrities - Prolog
Tak je tady prolog k mojí první kapitolovce, která se netýká twilight... Doufám, že se vám bude líbit... Zanechte prosím kometíík.. Přeju příjemné počteníčko :)
27.10.2009 (14:00) • hanulka • Povídky » Na pokračování • komentováno 2× • zobrazeno 1306×
Skutečnost Opravdu Bolí Víc Než Sny ? - Úvod
27.10.2009 (12:00) • seiren • Povídky » Na pokračování • komentováno 2× • zobrazeno 728×
Ako hlasno zakričíš...? 7.
Sebastiánov zrútený svet, odcudzenie Savannah, pokúšanie sa Sebastiána, si s ňou prehovoriť, "Priateľstvo"- hádka, rozhodnutie, a Casanova:D ... príjemné čítanie:)
26.10.2009 (14:00) • RoseDublest • Povídky » Na pokračování • komentováno 0× • zobrazeno 639×
Ako hlasno zakričíš...? 6
Odchod z nemocnice, Savannin pobyt u Sebastiána, zoznámenie so Sebastiánovymi rodičmi,Sebastiánova izba, ich city plné bozkov, spánok so Sebastiánom, krásne ráno, spoločný deň vonku, a nakoniec, nepekné prekvapenie.... príjemné čítanie... ospravedlňujem sa, ale čaká ma stužková a s tým je nekonečne veľa práce... takže preto, až tak neskoro, ale pridám viac dielov... ďakujem moc za krásne komentáre:)
25.10.2009 (20:00) • RoseDublest • Povídky » Na pokračování • komentováno 0× • zobrazeno 736×
Svět za světem - 7. část
Claire se definitivně rozhodla naplnit svůj skutečný osud ve světě za světem. Dokáže se však i přes svou pevnou vůli a důvěru ke Stevovi skutečně smířit s tím, co všechno to pro ni vlastně bude znamenat?
25.10.2009 (16:00) • Poisson • Povídky » Na pokračování • komentováno 1× • zobrazeno 1470×
Dvanáctka-X.
Další kapitolka z pohledu Abigail Woodové... Užívejte si je,dokud můžete, protože spolupisatelka nenapsala jeste ani dvanáctou (posledni pohled hlavni postavy), ani třináctou kapitolu, konečně s dějem... A to samé platí pro Po stopách strachu...Opravdu neručím za to, kdy se tu objeví další kapitoly...
25.10.2009 (14:00) • SamMoore • Povídky » Na pokračování • komentováno 2× • zobrazeno 1602×
Svět za světem - 6. část
Claire byla pevně rozhodnuta svět za světem odmítnout. Ale jde to vůbec? Zvládne své pochyby i v osobním životě? A jak se nakonec rozhodne?
22.10.2009 (17:00) • Poisson • Povídky » Na pokračování • komentováno 4× • zobrazeno 1504×
ANDĚLÉ A DÉMONI - 13. kapitola
Samantha už brzičko porodí. Nebo taky ne, já bych to nechala na osudu ve kterém by Sam chlapce potratila (například: při nějaké bojovce)... Jenomže sestra mele dokola, že dítě musí přežít... Aby to bylo zajímavější budu se řídit přáním, které máte vy. Piště své názory a připomínky do komentářů. Děkuji.
22.10.2009 (16:00) • kotrbovic • Povídky » Na pokračování • komentováno 6× • zobrazeno 1188×
Dvanáctka-IX.
Devátá kapitola z pohledu Nicolette Sparkleové...No tak, lidi, komentujte:D
21.10.2009 (19:00) • SamMoore • Povídky » Na pokračování • komentováno 4× • zobrazeno 1469×
Odsouzena k osamění - 3. Jako bych tě znal věčnost...
Někdy stačí jen jedno letmé se setkání, abyste pochopili, že vám do cesty vkročil někdo vyjímečný. Navždy se vám vryje do paměti a pak...až jej potkáte znovu zjišťujete, že jej chováte nejen v mysli, ale i v srdci...
21.10.2009 (18:00) • Krysteena • Povídky » Na pokračování • komentováno 8× • zobrazeno 1247×
Revollution 12.díl THE END
A je to tady. Poslední část. Díky těm, kteří vydrželi tento můj chvilkový nápad číst až do konce.
21.10.2009 (17:00) • LonelyRebel • Povídky » Na pokračování • komentováno 7× • zobrazeno 1269×
ANDĚLÉ A DÉMONI - 12. kapitola
Zdravim. V první řadě, bych se chtěla omluvit, že mi napsání dalších kapitolek trvalo celou věčnost, jenomže maturita je maturita. Musím se šprtit, tak nezbívá moc času na zábavu. Přeji příjemné čtení, prosím o komentáře kladné i záporné, budu za to vděčná. A teď už k příběhu, v této kapitole navštíví Samanthu starý známí, kdo to bude? čtěte dál! =D
21.10.2009 (16:00) • kotrbovic • Povídky » Na pokračování • komentováno 1× • zobrazeno 953×
Ze snu Noční Můra - 4. kapitola: Osud? Nejspíš...
4. kapitola s názvem "Osud? Nejspíš..." Vás zavede nejspíš do těch nejčernějších okamžiků Maričina života. Budu ráda za jakýkoliv komentář, díky :)
20.10.2009 (16:00) • TynaChan • Povídky » Na pokračování • komentováno 1× • zobrazeno 1607×
- Judgement of the Buried - Prolog
- Ginny Weasleyová - Rusovlasá čarodějka (Prolog)
- Odstřelovač 2: Mudlovská mise - 1. kapitola
- Lesk a bída příštích dní - I. část
- The Betrayal's Price - Prolog
- Budu tam
- English Gentleman - 1. kapitola
- Smrťák 3 (1. část)
- Setkání v lese
- The Killing Past (Prolog)
...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře
Kdo je tu z členů? Klikni!
