OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele RoseDublestRoseDublest

RoseDublestPráva: přispěvatel

Reálné jméno: Ellee

O mně: zhrnutie :
http://ourstories.ic.cz/10-shrnuti/poviedky-od-rose-dublest/

Kontakt:

E-mail: dablica666 (zavináč) azet.sk

Statistiky:

Moje články: 42

Moje komentáře

Datum registrace: 15. 9. 2009

Poslední přihlášení: 4. 4. 2011, 22:21

Shrnutí povídek:

 

Poviedky od Rose Dublest

Poviedky od Rose DublestUtiekla som od... Kniha prvá : Nehľaď na minulosť!,Nenechávaj ma tu samú, jednoducho nesmieš!,Nenechávaj ma tu samú, prosím!,Bez teba, nechcem viac žiť...,Rozprávka pre dospelých, Ako hlasno zakřičíš...?

Články:

 

Nenechávaj ma tu samú, jednoducho nesmieš! - Epilog

Nenechávaj ma tu samú, jednoducho nesmieš! - EpilogJa viem, že to trvalo straaašne dlho. Ale neviem, nejdem sa vyhovárať:D proste som sa na to vykašľala... takže, prosím nehnevajte sa na mňa, ale konečne som vám spísala ten Epilóg. Ďakujem za všetko to, čo ste písali. Naozaj ste boli a aj ste skvelí! A kto to vlastne? :)
Venované: EdBeJa, Dorianna, NeliQ, Momo94, DarkPassion, LoveCullenka, Beny, Alicecullenhale2, Mimi79, TayLoORiSsOoCuTeE, SissaVampire, Elanor, Ronnie, Misa1, Sony17, MillieCul, Janulik, Dia, MI_ROSe_LAVA, Paike a Maggie:) Ďakujem vám, naozaj veľmi:) takže, dúfam, že sa mi to aspoň trochu podarilo:)
Vaša Rosie!:)

 

Nenechávaj ma tu samú, jednoducho nesmieš! - 16. kapitola - epilog

Nenechávaj ma tu samú, jednoducho nesmieš! - 16. kapitola - epilog

Venované: EdBeJa, DoriannaNeliQ, Momo94, DarkPassion, LoveCullenka, BenyAlicecullenhale2, Mimi79, TayLoORiSsOoCuTeE, SissaVampire, Elanor, Ronnie, Misa1, Sony17, MillieCul, Janulik, Dia, MI_ROSe_LAVA, Paike a Maggie:)

 

 

Ostatok v článku

 

Nenechávaj ma tu samú, jednoducho nesmieš! - 15. kapitola

Nenechávaj ma tu samú, jednoducho nesmieš! - 15. kapitolaPrepáčte, že som to minule tak sekla... Ale dnes je pokračovanie a hádam sa vám aj bude páčiť:)Všetko to začne zle... ale potom uvidíte:) Ste neskutočné, svojimi komentármi, úžasné a ja vám veľmi, veľmi za ne ďakujem... Venované: EdBeJa, Dorianna,NeliQ, Momo94, DarkPassion, LoveCullenka, Beny,Alicecullenhale2, Mimi79, TayLoORiSsOoCuTeE, SissaVampire, Elanor, Ronnie, Misa1, Sony17, MillieCul, Janulik, Dia, MI_ROSe_LAVA, Paike a Maggie:) Takže, príjemné čítanie moje krásky:)

 

Nenechávaj ma tu samú, jednoducho nesmieš! - 14. kapitola

Nenechávaj ma tu samú, jednoducho nesmieš! - 14. kapitolaPardon, moc sa ospravedlňujem, že to toľko trvalo, chcela som to sem dať už včera, ale padol mi net. No a teraz môžeme pokračovať v Meganinej nočnej more... Som vám strašne, strašne moc vďačná, za tie krásne komentáre:) ste strašne skvelí, vážne:) Tak si hádam užijete aj túto kapitolu... som rada, že to čítate aj tu... keďže to už nie je na stmívku:) príjemne ste ma prekvapili:) Takže, venované:EdBeJa, Dorianna,NeliQ, Momo94, DarkPassion, LoveCullenka, Beny, Alicecullenhale2, Mimi79, TayLoORiSsOoCuTeE, SissaVampire, Elanor, Ronnie, Misa1, Sony17, MillieCul, Janulik, Dia, MI_ROSe_LAVA, Paike a Maggie:) A pravdaže aj všetkým, čo ju čítajú:) Dievčatá, ďakujem za tie krásne komentáre, ste skvelé :)

 

Nenechávaj ma tu samú, jednoducho nesmieš! - 13. kapitola

Nenechávaj ma tu samú, jednoducho nesmieš! - 13. kapitola No, ďalšia kapitola... konečne, prepáčte, že mi to tak trvá, ale mám pocit, že túto poviedku začínam úplne kaziť :/... Takže neručím za to, že sa vám bude ľúbiť táto časť. No a pravdaže vám strašne ďakujem a taktiež aj venujem túto kapitolu a to hlavne : EdBeJa, Dorianna,NeliQ, Momo94, DarkPassion, LoveCullenka, Beny, Alicecullenhale2, Mimi79, TayLoORiSsOoCuTeE, SissaVampire, Elanor, Ronnie, Misa1, Sony17, MillieCul, Janulik, Dia, MI_ROSe_LAVA, Paike a Maggie:) A pravdaže aj všetkým, čo ju čítajú... takže príjemné čítanie, Rosie...
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!