Najlepší kamoši predlog a 1
Moja prvá pokračovačka tu.
Toto je malý predlog a 1 kapča.
Vaša gabriella
02.11.2009 (15:00) • gabriella • Povídky » Na pokračování • komentováno 13× • zobrazeno 1752×
Heaven or Reality? 1. Kapitola
Deine je 15-ti letá dívka, která měla velmi těžkou nehodu a do konce života má zůstat připojená na přístroje. Ona sama se děsí představy, že bude další desítky let nemě koukat do stropu a počítat minuty do konce tohohle zmařeného života. Co se, ale stane, když se ji naskytne pomocí zezačátku normálních snů možnost, jak žít jiný, ale přesto tak lákavý život? Chopí se šance a bude žít jiný život, nebo se rozhodne nechat vše tak jak je?
02.11.2009 (14:00) • Katja007 • Povídky » Na pokračování • komentováno 2× • zobrazeno 1018×
Lost in the middle -55 kapitola
Otevřela jsem oči a posadila se na posteli. V pokoji jsem byla sama. Bylo mi chladno a cítila jsem se neuvěřitelně prázdně.
01.11.2009 (18:00) • Nenefer • Povídky » Na pokračování • komentováno 1× • zobrazeno 1218×
Odi et Amo - I.díl
První díl mého nového románu. Doufám, že se dočkám nějakého komentáře..:) Vždycky to povzbudí v dalším psaní.
01.11.2009 (17:00) • stettinka • Povídky » Na pokračování • komentováno 1× • zobrazeno 1193×
Napotřetí to dokážu!!! 23. kapitola
"Přímé spojení přerušeno" Je to žalostně krátké! Ale já už nevím, jak to mám dál natahovat. Odpusťte mi to. Ale možná že to bude docela sranda, aspoň jsem se o to snažila x) Jinak, pokud vám příjde chování Lis trošku přiťápnutý, tak se tomu moc nedivte. Já se takhle chovám v jednom kuse...
01.11.2009 (16:00) • Sasanka • Povídky » Na pokračování • komentováno 8× • zobrazeno 1256×
Tajemství - 7.část
Po hodně dlouhé pauze tu je další díl.
Pište komentíky
01.11.2009 (15:00) • ElisR1 • Povídky » Na pokračování • komentováno 3× • zobrazeno 1215×
Lost in the middle -54 kapitola
„Mel, lásko, vstávej, bude poledne. Viviane chce pomoci se zabalením věcí pro Lucase.“ Jeho dech mě zastudil ve tváři a já se rozespale otočila na druhou stranu.
31.10.2009 (21:00) • Nenefer • Povídky » Na pokračování • komentováno 1× • zobrazeno 1435×
Svět za světem - 11. část
Claire se konečně dostává před královskou rodinu. Jaké bude jejich konečné rozhodnutí?
31.10.2009 (18:00) • Poisson • Povídky » Na pokračování • komentováno 4× • zobrazeno 1471×
Schody do... NEBA (seba) 2. kapitola
Severin odišla... jej príbeh pokračuje a na scénu prichádzajú nové bytosti, ktoré Severin zachráni, kto bude chlapec, ktorého nájde a všetko ohľadom neho? dozviete sa:) ak si prečítate ďalšiu časť... príjemné čítanie:)
31.10.2009 (17:00) • RoseDublest • Povídky » Na pokračování • komentováno 1× • zobrazeno 778×
Meet a Celebrities - 4. Pohovor
Tak a pro dnešek poslední kapitolka :).. zítra kdyžtak zase další nebo ještě během večera.. Já mám tuhle povídku už hodně dlouho rozepsanou, takže těch kapitol, které mám napsané je víc... Tak přeji příjemné počtení a pls komentík :))
31.10.2009 (16:00) • hanulka • Povídky » Na pokračování • komentováno 2× • zobrazeno 1003×
ANDĚLÉ A DÉMONI - 15. kapitola
Je to tady...nemuseli jste čekat dlouho, protože jsem se do toho pustila. Nerada totiž lidi trápím, tak jsem byla pylná jako včelička.
Samantha si sice vyrazila na nákupy, překypovala štěstím, jenomže co se dělo dál? To se dočtete zde....=D Taky jsem udělala malé úpravy v povídce, aby bylo jednodušší se v ní orientovat, na každé kapitolce je Předchozí a Další, abyste to nemusely porát hledat...=D
31.10.2009 (15:00) • kotrbovic • Povídky » Na pokračování • komentováno 1× • zobrazeno 971×
Dvanáctka-XI.
Další kapitola z pohledu Adriana Hannigana... A tímto oznamuji, že mi došly předepsaný kapitoly a tudíž nemám co zveřejňovat, protože moje spolupisatelka odmítá psát...
31.10.2009 (14:00) • SamMoore • Povídky » Na pokračování • komentováno 8× • zobrazeno 1584×
Lost in the middle -53 kapitola
30.10.2009 (21:00) • Nenefer • Povídky » Na pokračování • komentováno 3× • zobrazeno 1565×
Svět za světem - 10. část
Claire čeká ten největší boj - boj o vlastní identitu... Zvládne ale naplnit očekávání ostatních?
30.10.2009 (20:00) • Poisson • Povídky » Na pokračování • komentováno 2× • zobrazeno 1498×
ANDĚLÉ A DÉMONI- 14. kapitola
Moc vím děkuji za komentíky, za názory které mi poskytujete. Už mám jasno. Nechte se ale překvapit. Další kapča je na světě. Dovíte se v ní jak postupuje Samino těhotenství, myslím že už v budoucích kapitolkách byste mohli očekávat i zázraky...=D
30.10.2009 (19:00) • kotrbovic • Povídky » Na pokračování • komentováno 0× • zobrazeno 660×
- Judgement of the Buried - Prolog
- Ginny Weasleyová - Rusovlasá čarodějka (Prolog)
- Odstřelovač 2: Mudlovská mise - 1. kapitola
- Lesk a bída příštích dní - I. část
- The Betrayal's Price - Prolog
- Budu tam
- English Gentleman - 1. kapitola
- Smrťák 3 (1. část)
- Setkání v lese
- The Killing Past (Prolog)
...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře
Kdo je tu z členů? Klikni!
