OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele AmonitaAmonita

AmonitaPráva: přispěvatel

Bydliště:

O mně: Twilight je prekrásny, no každého láka skúsiť niečo nové, tak ma napadlo, že by som to mohla skúsiť aj ja. Veľmi rada vymýšľam nové postavy a nové charaktery osobností. Teší ma, ak sa niekomu moja tvorba páči, ale najlepšie to vie oceniť moja rodina. =D
Veľmi rada cestujem. Zbožňujem cestu v aute a hlavne vtedy, ak môžem mať jednu ruku von z okna. Som pomerne dosť vysoká a moju tvár lemujú blond vlasy. Mám hnedé oči a veľmi rada čítam kvalitné knihy. Mám rada knihy také, ktoré vo mne zanechajú skvelý pocit a spomienky. Som dosť výbušná, lebo občas mi ujdú nervy. Hlavne, ak mám postrážiť alebo na chvíľku zamestnať nejaké dieťa... Ale rýchlo vychladnem. Som veľmi bojazlivá, ale horory milujem.
Z jedál mám najradšej sladkosti a ryby. Rada varím, ale neznášam umývanie riadu. Takisto neznášam utieranie prachu...
A neznášam hmyz... To je asi všetko.

Kontakt:

E-mail: tamieen (zavináč) centrum.sk

ICQ: 631048721ICQ status

Skype: NugettBeauty

Statistiky:

Moje články: 8

Moje komentáře

Datum registrace: 6. 7. 2011

Poslední přihlášení: 21. 4. 2012, 00:53

Shrnutí povídek:

 

Poviedky od Amonity

Poviedky od Amonity

Kapitolové poviedky:

Peklo padlých anjelov

Denník túžby

Články:

 

Keď sa človek lúči, myslí na návrat

Ak máte niekoho radi, tak urobíte všetko preto, aby bol šťastný.
enované mojej sestričke - Zuzinečke.

 

Te quiero

Te quieroMysleli ste niekedy na to, aké je to stratiť človeka? Ja som sa nad tým hlboko zamyslela a napadol mi tento príbeh. Ako sa asi musí cítiť človek, ktorý prišiel o svoju lásku? Nájdete to v poviedke... Nechala som sa inšpirovať filmom - P.S. Milujem ťa.

 

Denník túžby - Druhá kapitola

Denník túžby - Druhá kapitolaAl je z Liama nesvoja, no spamätá sa z toho a rozhodne sa, že mu bude robiť napriek. Je veľmi tvrdohlavá, a tak sa rozhodne, že do klubu pôjde a očarí každého, kto jej skríži cestu. Príjemné čítanie.

 

Denník túžby - Prvá kapitola

Denník túžby - Prvá kapitolaLiam sa správa zvláštne a hrubo. Al je svojrázna a tvrdohlavá, ale citlivá. Ako dopadne, ak jej Liam zakázal večerný klub? Samozrejme, že má Al vlastnú hlavu. Liam sa správa, akoby bol viac, než najlepší priateľ.

Príjemné čítanie.

 

Denník túžby - Prológ

Denník túžby - PrológMilý denník, volám sa Alien, ale volajú ma Al. Ten osudný deň mi zmenil celý život. Moja najlepšia kamarátka ma vzala do klubu, ktorí patrí novým ľuďom. Ešte pred tým som odišla navštíviť kamaráta Liama, ktorý bol veľmi zvláštny a čudný. Nechápala som, čo sa deje, až dovtedy, kým som v klube nespoznala Thomasa. Krásneho, úžasného, milého a dobrého... On však nie je taký, ako o sebe tvrdil. To tajomstvo mi zmenilo celý život a najhoršie na tom je, že vo všetkom majú prsty ľudia, na ktorých by som to nikdy v živote nepovedala...

Príjemné čítanie...
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!