OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele VerVer

VerPráva: přispěvatel

Reálné jméno: Ver The Bēstia

Bydliště: Svět, který neexistuje.

Věk: 23

O mně: Jsem láskyplná osobnost, na niž však nemá žaludek každý. Pokud se mnou komunikujete, tak pouze na vlastní nebezpečí, protože jsem ukecaná a nemám příliš mnoho morálních zásad, přičemž "tabu" v mém slovníku nenaleznete. Navíc prý škody na morálce a psychice pojišťovna při střetu s mým drzým jazýčkem a nenechavými prstíky, nehradí, takže je lepší předem zvážit možné následky. Ovšem pokud ani tak neberete do zaječích, pak mí drazí sebevrazi (ehm, odvážlivci jsem sic chtěla říct, ale tuším, že v tomto případě jsou to synonyma), klidně písněte na Skype. Většinou ani nekoušu...

Kontakt:

E-mail: vera-nike (zavináč) email.cz

Skype: vera-nike

Web: ver.pise.cz/

Statistiky:

Moje články: 62

Moje komentáře

Datum registrace: 9. 5. 2014

Poslední přihlášení: 17. 5. 2024, 08:48

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Ver

Povídky od Ver

Próza
- Na pokračování: Serpens Heres (LEV/HAD); Equitēs Magia; Sorōris Tenebrae; Agentka
- Jednodílné: V nicotě; Pátý element; Prokletí Bílých Vlků; Úsměv na rtech krvavých (her, his, end); PVŽ (Vlčí dívka, Psí máma, Kocourek tulák); Ōrātiō; Imber, Terra lacrimae; Fābula mortis; Sollemne Sanguinis
Poezie - Děti Temnoty; Inultus; Morior

Články:

 

Agentka: 19. kapitola

Agentka: 19. kapitolaDalší den a další divoké setkání s Frederickem, neb mezi ním a domnělou Angelou rozhodně ještě všechno vzrušení neopadlo. Ba naopak, začíná se nám tu rýsovat něco jako... vztah?

 

Agentka: 18. kapitola

Agentka: 18. kapitolaOpouštíme kancelář šerifa a vyrážíme na ryby. A nezdá se vám, že je pravý čas na to, aby si Ag vyřešila některé své problémy? I tak však nelze očekávat, že by tohle bylo něco jiného, než samotný začátek...

 

Agentka: 17. kapitola

Agentka: 17. kapitolaCopak asi naše drahá Ag hodlá Nickovi sdělit? Pokračujeme v šerifově autě a na stanici. Nic neobvyklého, běžný pokec mezi dvěma nejlepšími přáteli. Akce přece může počkat, ne?

 

Agentka: 16. kapitola

Agentka: 16. kapitolaJak je v lese? Nu... rušno, řekla by jistě Ag po dnešním zážitku. A jen tak pro jistotu, aby někomu nezlobil žaludek po líčení jednoho nepříliš pěkného momentu, přidávám i věkové omezení. Nu... zde to bylo vůbec nutné se snad dozvím od vás samotných.

 

Agentka: 15. kapitola

Agentka: 15. kapitolaZ Becky se klube Angelina kamarádka, co však vztah s Nickem? Je na něj Ag stále naštvaná? A co zahrnuje práce šerifa v malém městě? Rozdíl oproti tomu, co běžně prožívá naše hrdinka, je rozhodně markantní...

 

Agentka: 14. kapitola

Agentka: 14. kapitolaAg rozhodně je zvláštní stvořeníčko! A jaké přesně? Nu, snad něco málo napoví tato kapitola. To, co je mezi ní a Frederickem, již by se snad mělo nazývat vztahem, zodpovědnost dostala křídla a odletěla... co více si přát? Napovím vám, že malé Agňátko ne.

 

Agentka: 13. kapitola

Agentka: 13. kapitolaA je to tady zase - ovládnout či podlehnout? To je, oč tu vlastně běží... v souboji o dominanci, v honbě za uspokojením. Kdo vyhraje a kdo ochutná sladkost prohry? A vrátila se Ag její zodpovědnost, nebo je to s naší drahou Agentkou už dávno marné?

 

Agentka: 12. kapitola

Agentka: 12. kapitolaVyrážíme za zábavou a pokusem podrobit si Fredericka, místo toho, aby mu naše drahá Ag stále jen propadala - zda se povede, či nikoliv, o tom už je tato (lehce provokativní) kapitola.

 

Agentka: 11. kapitola

Agentka: 11. kapitolaOdpovědět na otázku v názvu jedenácté kapitoly můžu hned: Ne, Angela rozhodně není v pořádku, nebo alespoň nebude po jejím skončení. Proč vlastně? No, o tom si budete muset něco více přečíst.

 

Agentka: 10. kapitola

Agentka: 10. kapitolaDomnělá Angela a tajemný pan Wolf se tedy seznámili velmi důkladně, nu, co to však pro Ag znamená? Co cítí k Frederickovi a jak bere Nicholase? Tato kapitola má rozhodně název, který se hodí k popisu celého děje. Budeme totiž zjišťovat, jak naše drahá Agentka vlastně smýšlí...

 

Agentka: 9. kapitola

Agentka: 9. kapitolaTi, kdož už tak trochu pochopili povahu Ag, jistě tuší, kterým směrem se bude tento příběh dále vyvíjet, konkrétně vzhledem k procházce domnělé Angely s tajemným panem Wolfem. Alespoň pro tuto chvíli, ovšem přes absenci překvapení, doufám ve Váš příjemný čtenářský zážitek.

 

Agentka: 8. kapitola

Agentka: 8. kapitolaDalší kapitolu bych ráda věnovala Neytiri za její pravidelné komentáře. Ag se, jakožto Nickova dcera, rozhodne prozkoumat městečko, ve kterém již dříve nějakou dobu žila, a přitom se setká se zajímavým cizincem...

 

Agentka: 7. kapitola

Agentka: 7. kapitolaDruhý den na Aljašce. Ag se vrací do režimu, na který bývala zvyklá, s jednou změnou. Zároveň se hned ze začátku dozvíme něco o tom, co naši drahou Agentku děsí ze všeho nejvíce... Přeji příjemné počtení a doufám v nějakou odezvu z řad vás, mých drahých čtenářů.

 

Sorōris Tenebrae: 3. kapitola

Sorōris Tenebrae: 3. kapitolaA je zde další kapitola femslash povídky: Sesterstvo Temnoty, tentokráte pod názvem: Jazyky, ač prve se vrhneme na přestávku. Ano, Sina je stále ještě ve škole, nechává se mučit svými spolužáky i učiteli. Nakonec však bude zachráněna právě jednou z vyučujících, její oblíbenkyní, kterou potkala již ze startu - ano, magistra Janečková, aneb dobrá víla naší hrdinky.

 

Agentka: 6. kapitola

Agentka: 6. kapitolaJak se Nick vymluví z toho, že své ženě neřekl o Angele, domnělé dceři? A co nového se naše Agentka dozví o těch dvou? Jeden velmi dlouhý rozhovor, který by měl na příběh vrhnout nějaké to světlo...

 

Agentka: 5. kapitola

Agentka: 5. kapitolaAg se dostala na Aljašku a míří za Nickem. Jaké pocity v ní vyvolává známé prostředí? A co všechno se změnilo od doby, co zde byla naposledy? Na naší milou Agentku čeká jedno nepříliš milé překvapení...

 

Equitēs Magia: 18. a 19. kapitola

Equitēs Magia: 18. a 19. kapitolaOd zveřejnění minulé kapitoly uteklo už mnoho času, doufám však, že i přesto jste na čtení EM nezanevřeli a najdu pod touto dvojkapitolkou nějaký ten komentář. Minule se vše točilo kolem Adámka, tentokráte už se vydáme na vyjížďku, kterou by měly absolvovat Terka, Míša, Lucka i Isabela, tedy mimo Zuzky se setkáme s celým stádem mladších Jezdkyň.

 

Sorōris Tenebrae: 2. kapitola

Sorōris Tenebrae: 2. kapitolaPo malé věčnosti spatřuje světlo světa další kapitola, ve které pokračujeme další hodinou ve škole, která bude pro naši seveřanku dosti složitým oříškem. Jak si s tím poradí? Může čekat nějakou pomoc od svých nových spolužáků?

 

Agentka: 4. kapitola

Agentka: 4. kapitolaDostáváme se konečně k samotné cestě na Aljašku, ovšem Nicholase v této kapitole dosud nepotkáte. Teprve se loučíme s Johnem a vydáváme se na dalekou výpravu letadlem a následně i taxíkem. V další kapitole se však již na samotného Nicka těšit budete moci. Na Ag však ještě čeká nejedno překvapení...

 

Agentka: 3. kapitola

Agentka: 3. kapitolaAg je konečně sama a chystá se na zítřejší cestu na Aljašku. Dozvíme se tak něco nejen o Ag samotné a její osobnosti, ale později, díky nečekané návštěvě, taktéž o prostředí, ve kterém se běžně pohybuje, a o způsobu, kterým žije. Možná někoho překvapí, snad začne působit alespoň trochu lidsky... každopádně, budu ráda, když i tuto kapitolu zhodnotíte komentářem.

 

Agentka: 2. kapitola

Agentka: 2. kapitolaJe zde druhá kapitola Agentky a hned ze startu upozorním, že ji doporučuji jen těm, kterým již bylo 18 let kvůli druhu zábavy, kterou si naše dokonalá slečinka vybrala. A nakonec nás samozřejmě čeká i telefonní hovor s oním Nickem z Aljašky, za kterým se už v brzy vydáme... Za komentáře budu jen ráda.

Novinka

Agentka: Úvod + 1. kapitola

Agentka: Úvod + 1. kapitolaKonečně se objevilo i v mé tvorbě trochu té pravé urban fantasy. Mezi lidmi se v našem světě vyskytují taktéž různé nadpřirozené bytosti, jako například upíři či vlkodlaci. Mladá žena, nechávající si říkat pouze Ag, nepatří však přímo k žádné z těchto ras. Ona je něčím jedinečným a svou moc se rozhodla využívat ve prospěch tajné vládní organizace pro ochranu lidské populace před ostatními druhy. Její lidští kolegové však nejsou dost silní, aby jí napomáhali na jejích misích, a tak stojí v podstatě sama proti tisícům nepřátel po celém světě. Celý její život je nebezpečnou akční hrou, ve které je hlavní hrdinkou… sladkým snem o vlastní dokonalosti.
Pozor! Některé kapitoly této povídky nebudou vhodné pro čtenáře mladší 18 let!

 

Equitēs Magia: 17. kapitola

Equitēs Magia: 17. kapitolaZdařilo se... a další, konečně trošku delší, kapitola EM je tady daleko dříve, než bych ji sama čekala. Stýskalo se vám po malém Adámkovi? Mně rozhodně ano, a proto je tu kapitola, jejíž většinu tvoří právě jeho "lostomilá" šišlavá existence. Úsměv na tváři vykouzlit a hurá do čtení!

 

Equitēs Magia: 16. kapitola

Equitēs Magia: 16. kapitolaPo dlouhé době, opět velmi krátká kapitolka. A kdybych jednotlivé části pojmenovávala, označila bych právě tuto pověstným Tichem před bouří. Neobvykle pojato z poměrně širokého pohledu na situaci a zabírajíc poměrně dlouhý časový úsek.

 

Equitēs Magia: 15. kapitola

Equitēs Magia: 15. kapitolaPo delší době je tady další kapitola Jezdců magie...
Terka se vydává za svou mentorkou Arou a zjišťuje více o svých schopnostech, které získala, když se stala Jezdkyní...

 

Equitēs Magia: 14. kapitola

Equitēs Magia: 14. kapitolaTerka je zase doma, takže na vás čeká rozhovor s její maminkou a odhalíme taktéž něco málo o Aře a jejich podivných návycích...

 

Sorōris Tenebrae: 1. kapitola

Sorōris Tenebrae: 1. kapitolaSina není zrovna nadšená tím, co na ni čeká v Čechách, zvláště pak proto, že se jí stýská po domově. Avšak čas snad všechno spraví… Navíc naši divokou seveřanku teď čeká bojový úkol: přežít první den ve škole.

 

Equitēs Magia: 13. kapitola

Equitēs Magia: 13. kapitolaZávěr výletu... Míšino zranění, závody a zpěv. Prostě šílená, avšak poměrně poklidná kapitola jako vždy.

 

Equitēs Magia: 12. kapitola

Equitēs Magia: 12. kapitolaDruhá část výletu. Naposledy se Míša zranila a Terka jí hodlá pomoci tak, že se promění. Ovšem dokáže to, když dosud něco takového neuměla? Jak vůbec tohle lesní dobrodružství dopadne?

 

Equitēs Magia: 11. kapitola

Equitēs Magia: 11. kapitolaPokračování výletu večera toho dne... stavíme stan, jdeme na dříví a pochutnáváme si na borůvkách. Prostě ideálně strávený výlet, když tu najednou... ale přece vám neprozradím chystané drama dříve, než byste se k němu dostali?

 

Equitēs Magia: 10. kapitola

Equitēs Magia: 10. kapitolaAbych vás náhodou nezahltila událostmi, opět se vracíme alespoň pro tuto kapitolu do klidného režimu. Nu, taktéž to bude nejspíše proto, že mi již scházel malý Adámek. Takže hurá za dobrodružstvím, protože další drobné drama čeká již v další kapitolce. Užijte si první kulatiny této povídky a doufám, že mi zachováte přízeň i nadále...

 

Equitēs Magia: 9. kapitola

Equitēs Magia: 9. kapitolaDůsledky našich činů a vize do budoucnosti... tak nějak by se dala shrnout tato kapitola, ve které se dočkáte malého rodinného dramatu, přátelského klábosení a jednoduše snad všeho, co se do toho krátkého textu dalo vložit.

 

Equitēs Magia: 8. kapitola

Equitēs Magia: 8. kapitolaTajemství bylo odhaleno, takže nyní je čas, aby se Terka naučila ovládat své schopnosti pod dozorem Ary. Ovšem... proměnit se v jiný živočišný druh není tak jednoduché, jak by se snad mohlo dle starší generace Jezdkyní zdát.

 

Equitēs Magia: 7. kapitola

Equitēs Magia: 7. kapitolaA je tu další kapitola a další den v životě Terezky, nebo spíše Vranky? Tentokráte se bude jednat o rozhovor u snídaně s maminkou, při kterém se dozví něco zajímavého, avšak ne tak úplně vítaného. Každopádně, pokud jste od této chvíle čekali drama, musím vás zklamat, jelikož k tomu se dostaneme až za dvě až čtyři kapitoly.

Novinka

Sorōris Tenebrae: Prolog

Sorōris Tenebrae: PrologSina byla dívkou, která se narodila a vyrůstala velkou část svého života na severu Evropy. Ovšem nyní, když jsou její rodiče vysláni na nějakou dobu do samého srdce tohoto světadílu, musí opustit svou milovanou chladnou zemi a žít nějakou dobu v úplné cizině. Jenže… jak by mohla být přijata zvláštní cizinka ze severu? Dokáže vůbec tato divoká a svobodomyslná duše najít své místo v džungli města?

 

Equitēs Magia: 6. kapitola

Equitēs Magia: 6. kapitolaPo malé věčnosti konečně ona tajemná kapitola... Stále nejsem spokojena, ale to už se nezmění, takže o čem to bude? Naposledy Terka dorazila na louku, kde dívky čekalo překvapení, o kterém je vlastně celá tato kapitola. Užijte si čtení a zanechte alespoň smajlíčka, zlatíčka.

 

Equitēs Magia: 5. kapitola

Equitēs Magia: 5. kapitolaDen D, aneb z krásného snu se Terka probouzí do velmi podivného dobrodružství. Jenže zatím netuší, co od toho očekávat. A co je záhadnější, očividně v tom hledání pokladu není sama.

 

Equitēs Magia: 4. kapitola

Equitēs Magia: 4. kapitolaPokračujeme ještě naposledy v naprosto klidné notě. A hned všechno vypadá lépe. Však je léto! Tak hurá na skvělou snídani, naplánovat dobrodružný výlet a neopomenout vodní válku! A nakonec... co by to bylo za kapitolu bez naladění na věci budoucí?

 

Equitēs Magia: 3. kapitola

Equitēs Magia: 3. kapitolaOno se to píše samo, takže přináším další kapitolku. Je tady další den plný radostí i strastí. Jak to vypadá se vztahem Terčiných rodičů? A na odlehčení... co asi malý Adámek opravdu nemá rád? Navíc se již pomalu, ale jistě blíží odhalení, které zamíchá s životy všech...

 

Equitēs Magia: 2. kapitola

Equitēs Magia: 2. kapitolaDen se blíží ke konci a Terka musí domů. V této krátké kapitolce (pravděpodobně všechny kapitoly budou poměrně krátké) se dozvíme něco o minulosti a o dalších dvou dívkách z vesnice. Avšak začíná se ukazovat, že ne vše je v životě Terezky tak dokonalé.

 

Equitēs Magia: 1. kapitola

Equitēs Magia: 1. kapitolaNaprosto normální rodina milovníků koní. Asi tak Terce připadají Mráčkovi, se kterými tráví tolik času. A tohle je úplně běžný den v jejich přítomnosti...

Novinka

Equitēs Magia: Prolog

Equitēs Magia: PrologPo světě se i v této době potuluje pár stád divokých koní. Ovšem sami by tito svobodní tvorové plní elegance nemohli v civilizovaném světě přežít. Ochrannou ruku nad nimi drží úzká skupinka žen s divokými srdci, magicky nadaných lidí, jejichž posláním je chránit ty, kteří jim dali jejich schopnosti. A někteří z nich se usadili i v srdci Evropy, kde vyrostla nová generace „jezdců“. Ovšem ohrožení je neustálé, a tak musí mladé dívky poznat své schopnosti, aby mohly pokračovat v plnění odkazu svých matek.
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!