OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Na pokračování 

Love, Gabe: Kapitola třetí

Love, Gabe: Kapitola třetíProč vlastně Mike neřekl Josie celou pravdu? Spolu s Michaelem se ponoříme hlouběji do tajemství Donaghuovic rodu a také se setkáme s jeho starou známou, bez jejíž pomoci se neobejde. Enjoy! :)

 

Mr. Perfect - 11. kapitola

Mr. Perfect - 11. kapitolaEma si konečně vzpomene, že má doma v Anglii snoubence, a Matteo si opět najde nenápadnou záminku, jak s Emou strávit nějakou tu chvilku, přestože to jednoznačně znamená určité riziko.
Ať se Vám kapitola líbí, přeje Sabienna

 

Love, Gabe: Kapitola druhá

Love, Gabe: Kapitola druháInformace o Gabově únosu se šíří. Josie se podělí o problémy, které má. Řekne jí Michael pravdu o jejích magických schopnostech, nebo bude předstírat, že neví, která bije?

 

Ukradnuté spomienky - Kapitola 5

Ukradnuté spomienky - Kapitola 5Ľudia a ich šialené predstavy

 

Ahiza Cantoreanis - Kapitola 1 část 2

Nedoporučujeme číst do 18 let.

Ahiza Cantoreanis - Kapitola 1 část 2Druhá část první kapitoly. Neznámé nebezpečí ve východních lesích o sobě dává znát. A kým by byla Xantippe, kdyby nevyslyšela volání dobrodružství?

 

Mr. Perfect - 10. kapitola

Mr. Perfect - 10. kapitolaDruhá část večera na rande, neboli pracovní schůzce. Matteo si pro Emu přichystá menší překvapení, které si Ema pochopitelně zase vyloží po svém a zaperlí tak, jak je jí prostě vlastní.
Ať se Vám kapitola líbí, přeje Sabienna

 

Love, Gabe: Kapitola první

Love, Gabe: Kapitola prvníRafael, zdá se, není jediný, kterému se dějí podivné věci. Dalším adeptem z řad Donaghuových je jeho sestra. S čím se musí popasovat ona? Pomůže jí alespoň skutečnost, že má při sobě osobu, která ji dělá šťastnou? Ať se líbí! :)

 

Ukradnuté spomienky - Kapitola 4

Ukradnuté spomienky - Kapitola 4Prvý dojem je vraj najdôležitejší

Novinka

Love, Gabe: Prolog

Love, Gabe: PrologRafael Donaghue si myslí, že mu hrabe, když vídá ve snech věci, které by normální člověk vídat neměl. Jeden z jeho snů se ale zdá být jiný než všechny ostatní. Jak? Dočtete se níže. Enjoy :)

 

Mr. Perfect - 9. kapitola

Mr. Perfect - 9. kapitolaEma a Matteo na večeři, kde bude mít Ema prostor se Matteovi ukázat i z jiné než té věrně známé a ne úplně šikovné pracovní stránky. Jenomže to by nebyla Ema, kdyby to nevzala za trochu jiný konec, že.
Užijte si kapitolu Vám přeje Sabienna

 

Mr. Perfect - 8. kapitola

Mr. Perfect - 8. kapitolaEmě se bohužel i nadále na stáži vůbec nedaří, ať se snaží sebevíc. Bude s ní mít ještě její nový šéf trpělivost?
Ať se Vám kapitolka líbí, přeje Sabienna

 

Ukradnuté spomienky - Kapitola 3

Ukradnuté spomienky - Kapitola 3Keď sa niečo pokazí, tak pre istotu radšej všetko

 

Ukradnuté spomienky - Kapitola 2

Ukradnuté spomienky - Kapitola 2S bezpečnosťou sa to musí preháňať

 

Mr. Perfect - 7. kapitola

Mr. Perfect - 7. kapitolaEnzo je velmi všímavý, což je někdy spíše ku škodě nežli prospěchu. No a zdá se, že Matteo nevynechá jedinou šanci, kdyby mohl s Emou prohodit alespoň slovo. Že by se jí vážně povedlo na něj zapůsobit tím svým lehce šíleným chováním?
Užijte si kapitolu, srdečně přeje Sabienna

Dokončeno

Ukradnuté spomienky - Kapitola 1

Ukradnuté spomienky - Kapitola 1Thora žije a pracuje s tetou. So svojim životom je vcelku spokojná, hoci posledné roky trávila hľadaním jedinej informácie – a kvôli nej sa neštítila upísať ani najznámejšiemu podvodníkovi v meste. Vďaka tomu sa z nej stane vcelku dobrý poslíček a verí, že nakoniec sa jej podarí dosiahnuť svoj cieľ. Keď ho však už má na dosah, pripletie sa jej do cesty muž, o ktorom bola presvedčená, že ho už nikdy neuvidí. Thora je však odhodlaná dosiahnuť svoj cieľ – hoci Ryan sa rozhodol všemožne jej v tom brániť. Kto z nich bude nakoniec úspešnejší?
Opäť trochu romantiky, aby som si oddýchla od fantasy. Hoci tento príbeh asi nebude veľmi oddychový.
Príjemné čítanie. Vaša Lili :)

« Předchozí  1 ... 9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 ... 683   Další »Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!