- O webu
- Povídky
- Na pokračování
- Ostatní FanFiction
- FanFiction Harry Potter
- FanFiction The Vampire Diaries
- FanFiction Teen Wolf
- Dokončené
- Jednodílné
- FanFiction ostatní
- FanFiction Harry Potter
- FanFiction The Vampire Diaries
- FanFiction Teen Wolf
- Drabble
- FanFiction
- Básničky
- Malby a kresby
- Písničky
- Shrnutí
- Pomoc autorům
- Stmívání
- Fórum
Vita incoqnita 4. kapitola
Děkuji za předešlé komentáře, jsem ráda, že se vám povídka líbí.
Co se týče kapitoly jsem celkem spokojená, když pominu ten divný konec, ale nic není dokonalé...Dozvíte se něco víc o Antonym
Přeji krásné počtení a prosím omluvte chyby
14.10.2009 (14:00) • 4dd4 • Povídky » Na pokračování • komentováno 0× • zobrazeno 1534×
Tam, kde se plní sny
Moře přepadající přes okraj jsem si vypůjčila z Úžasné Zeměplochy stejně jako horu postavenou na špičce. Místo, kde se plní sny jsem zase ukradla z Narnie. Není to moc originální, proto to nazvěme částečnou a velmi pomíchanou FanFiction. Taky to není moc dlouhé... Prostě takové vypsání aktuálního nápadu. Pokud jste doma sami, přečtěte si to nahlas. Hned to vyzní jinak. A omlouvám se tomu, komu jsem ukradla perex, kdyby to vadilo, stačí říct a okamžitě ho vyměním.
14.10.2009 (13:00) • Sasanka • Povídky » Jednodílné • komentováno 3× • zobrazeno 1317×
Napotřetí to dokážu!!! 20. kapitola
"Poslouchat za dveřmi se nevyplácí". Omluvte překlepy, které tam jistojistě budou, ačkoliv jsem se snažila valnou většinu zlikvidovat. Co ještě říct? Snad jen, ať moc neřešíte nespisovnost tohodle dílu... xoxo, Sasanka
14.10.2009 (12:00) • Sasanka • Povídky » Na pokračování • komentováno 6× • zobrazeno 1355×
Dvanáctka-VI.
Další kapitola, z pohledu Williama Mocka... To jsem zvědavá, kteří z vás si Williama oblíbí:DA komentujte:D
13.10.2009 (18:00) • SamMoore • Povídky » Na pokračování • komentováno 1× • zobrazeno 1094×
Revollution 9.díl
A další dílek... jak už jsem psala ty akční a vypjaté scény prostě neumím napsat, takže to omluvtě a nezapomeňte na kritiku! Děkuji :)
13.10.2009 (16:00) • LonelyRebel • Povídky » Na pokračování • komentováno 2× • zobrazeno 1235×
If you realy love me, let me go.....8.díl
A další dílek, tady už se z části rýsuje minulost a trošku jsem to s flashbackem přepískla, protože je delší než sem zamýšlela. Děkuji za to, že tuto povídku čtete.
A ještě takový malý přídavek... máte tu odkazík na video, které jsem vytvořila... mělo by to být o Angie a Davovi... Nejsem zrovna přeborník ve videech takže omluvte některé nepřesnosti nebo matoucí události :)
13.10.2009 (15:00) • LonelyRebel • Povídky » Na pokračování • komentováno 2× • zobrazeno 910×
Revollution 8.díl
A jsem tu zase s dalším dílkem...
12.10.2009 (18:00) • LonelyRebel • Povídky » Na pokračování • komentováno 3× • zobrazeno 1190×
If you realy love me, let me go.....7.díl
A další dílek... vidím, že moc z vás už to nečte, tak se pokusím to trošku zkrátit...
12.10.2009 (17:00) • LonelyRebel • Povídky » Na pokračování • komentováno 1× • zobrazeno 862×
Sorry, I Can´t Be Perfekt (10)
Dálší Kratčí kapitolka... Poslední.. konec...jo asi trochu nějak!
No jediné vím že dálší díle budou ale kdy netuším!;)...
12.10.2009 (16:00) • seiren • Povídky » Na pokračování • komentováno 3× • zobrazeno 1019×
Rozprávka pre dospelých - 6
Bozk, stav opilstva, budenie, ľadová sprcha a plač. Ďalej ospravedlňovanie v podaní opitej Chloe, zvracanie a príjemný spánok na Alexovej hrudi...plus rozhovor ďalšieho dňa:) príjemné čítanie:)
12.10.2009 (15:00) • RoseDublest • Povídky » Na pokračování • komentováno 3× • zobrazeno 1024×
xxx4
Tak, čtvrtý díl. Tady se trochu podíváme do historie:D Budu ráda za komentáře, jak kladné tak kritiku... Děkujii:)
12.10.2009 (14:00) • slecinka • Povídky » Na pokračování • komentováno 5× • zobrazeno 1441×
Dvanáctka-V.
Čtvrtá kapitola, pohled Valerie Fableové...A děkujeme, když budete komentovat...
11.10.2009 (14:00) • SamMoore • Povídky » Na pokračování • komentováno 3× • zobrazeno 1012×
Vita incoqnita 3. kapitola
Přináším další kapitolu, myslím, že se mi povedla. Doufám, že se vám bude líbit a zanecháte komentář.
Dozvíte se něco o Antonym.
P.S. prosím omluvte chyby, snažila jsem se opravit všechno, co jsem viděla
10.10.2009 (19:00) • 4dd4 • Povídky » Na pokračování • komentováno 6× • zobrazeno 1804×
Napotřetí to dokážu!!! 19. kapitola
Školní trest. Musíte mi prominout, že to trvalo trošku delší dobu. Ale už mám napsané jenom čtyři další kapitoly a nechci, aby se stalo, že budete muset čekat třeba dva týdny než napíšu něco dalšího. Snad se bude líbit...
10.10.2009 (18:00) • Sasanka • Povídky » Na pokračování • komentováno 8× • zobrazeno 1319×
Dokud nás smrt znovu nespojí - 22. Některé dny by bylo lepší nevstávat
A Viky se nám probudila. Jaké to pro ni bude, když se ocitne najednou v cizím pokoji? Navíc ještě netuší, že za pár okamžiků ji čeká něco ještě mnohem horšího.
10.10.2009 (17:00) • jenyiiis • Povídky » Na pokračování • komentováno 0× • zobrazeno 1033×
- Judgement of the Buried - Prolog
- Ginny Weasleyová - Rusovlasá čarodějka (Prolog)
- Odstřelovač 2: Mudlovská mise - 1. kapitola
- Lesk a bída příštích dní - I. část
- The Betrayal's Price - Prolog
- Budu tam
- English Gentleman - 1. kapitola
- Smrťák 3 (1. část)
- Setkání v lese
- The Killing Past (Prolog)
...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře
Kdo je tu z členů? Klikni!
