OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele BethanyBethany

BethanyPráva: přispěvatel

Reálné jméno: Beth

Věk: 22

O mně: Rada snívam a rada píšem. Milujem fantáziu, tvorivosť. Zbožňujem v príbehoch tajomstvá a zvraty.

Kontakt:

E-mail: tarafox (zavináč) azet.sk

Statistiky:

Moje články: 12

Moje komentáře

Datum registrace: 27. 12. 2013

Poslední přihlášení: 25. 5. 2014, 20:24

Shrnutí povídek:

 

Poviedky od Bethany

Poviedky od BethanyZáchranný šíp - kapitolovka *** Felicity - kapitolovka - zastavené

Články:

 

Záchranný šíp - 3. kapitola

Záchranný šíp - 3. kapitolaPosledná kapitola bola pre Felicity naozaj ťažkou a nedáva jej spávať. Čo všetko sa dozvie počas noci strávenej v sídle Queenov? A aké plány má pre ňu pripravené samotný Oliver Queen? Prajem príjemné čítanie, Beth.

 

Záchranný šíp - 2. kapitola

Záchranný šíp - 2. kapitola2. kapitola - o dosť akčnejšia, ako ostatné. Felicity sa snaží udržať si miesto a zapôsobiť na svojho šéfa, ten si ale na ňu vymyslí obed s iným vedúcim IT oddelenia v Seattli. Ako to celé dopadne? A aký bude dojem? Príjemné čítanie! Vaša Beth :)

 

Záchranný šíp - 1. kapitola

Záchranný šíp - 1. kapitolaDruhá kapitola je v znamení Olivera Queena, aký bude nový šéf? A čo pán John Diggle? Kto všetko Felicity naštve a ako dokáže ovládnuť svoj hnev? Ďakujem za komentáre a za prečítanie, naozaj ma to teší, užite si ďalšiu časť! Beth :)

Novinka

Záchranný šíp - Prológ

Záchranný šíp - PrológĎalšia fanfiction na seriál Arrow. Felicity Smoak sa kvôli práci a vyššiemu platu, ktorý naozaj potrebuje, sťahuje zo slnečného Oregonu do stále zamračeného Starling City. Čaká ju tam nový byt, noví ľudia, noví kolegovia, nová práca, ale hlavne nový šéf Oliver Queen, od ktorého Felicity nikdy nevie, čo čakať. Ako sa Felicity potrápi s novou prácou a šéfom? A prečo vôbec odchádzala od svojej rodiny zo slnečného Oregonu? Prajem príjemné čítanie - Beth.

 

Felicity - 6. kapitola

Felicity - 6. kapitola6. kapitola s názvom Walter. V tejto kapitole sa stretneme s Moirou a taktiež Theou. Niečo nové sa dozvieme o Walterovi, ale nie práve v pozitívnom zmysle. Tak dúfam, že bude páčiť. Príjemné čítanie praje Bethany. :)
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!