OurStories.cz ~ naše povídky - Shrnutí » Poviedky od BethanyPoviedky od BethanyZáchranný šíp - kapitolovka *** Felicity - kapitolovka - zastavené

 

Fel perex


Vítam Vás na mojom zhrnutí, poviedku Felicity už nebudem písať, ale prišla som s novou, ktorú som si poriadne premyslela, Záchranný šíp, tak dúfam, že sa Vám zapáči :)

 

 

 

NOVINKY:

25.4.2014 - Záchranný šíp - 3. kapitola

23.4.2014 - Záchranný šíp - 2. kapitola

 

ZÁCHRANNÝ ŠÍP - kapitolovka

Felicity Smoak je istými Záchranný šípokolnostiami donútená odísť zo slnečného Oregonu do vždy zamračeného Starling city, kde začne pracovať vo firme patriacej bohatej a vplyvnej rodine Queenových. Dostane nový byt, novú pracovňu, ale hlavne tajomného a výbušného nového šéfa, syna nezvestného Roberta Queena - Olivera Queena. Ako si s ním Felicity poradí a prečo vlastne musela odísť z Oregonu? Čo všetko sa skrýva za vždy roztržitým správaním jej šéfa a prečo nedokáže prestať myslieť na Mathewa? Všetky otázky a ešte viac Vám zodpovie táto poviedka.

 

 

PROLOG

1. kapitola

2. kapitola

3. kapitola

4. kapitola

5. kapitola

6. kapitola

 

 

 

 

FELICITY - kapitolovka - zastavená

Fel kap

  Poviedka je fanfiction na seriál Arrow avšak zo strany Felicity Smoak, jednej z hlavných postáv. Felicity je zamestnaná ako vedúca IT oddelenia vo firme Queen Consolitated, ktorá patrí jednej z najvplyvnejších rodín v Starling City - rodine Queenových. Pred piatimi rokmi Robert Queen a jeho syn Oliver Queen zomreli pri nehode lodi Queenových. Firmu prevzal Walter Steel pravá ruka Roberta Queena. Po piatich rokoch sa vracia domov Oliver Queen, ktorého nájde na ostrove rybárska loď. Čo všetko sa na ňom zmenilo? A ako veľmi jeho návrat zmení Felicity nielen prácu, ale aj život. Walter Steel chce aby sa Oliver vrátil na miesto svojho otca, ako vedúceho celej firmy. Po čase začne chodiť Oliver Queen za Felicity so zvláštnymi požiadavkami o pomoc pri dešifrovaní rôznych dokumentov. Felicity ochotne pomáha svojmu budúcemu šéfovi a všíma si, ako veľmi ho dokázal 5 ročný pobyt na ostrove zmeniť z nafúkaného, bohatého syna Roberta Queena, ktorý otcov plat prepíjal na párty na úplne iného muža. Avšak po istej dobe sa začne Felicity zaujímať o veci, ktoré ju nikdy nemali zaujímať. A jej život sa zamotá neuveriteľným spôsobom. Pády a vzostupy, tajomstvá a prekvapenia, bolesť a láska, to všetko vás čaká v tejto poviedke. Prajem vám príjemné čítanie, Bethany.

1. kapitola2. kapitola3. kapitola4. kapitola5. kapitola6. kapitola


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Poviedky od Bethany:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!