OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele ibaliibali

ibaliPráva: přispěvatel

O mně: Jsem takový nenormální blázen, v jehož přítomnosti by jste neustále protáčeli oči a mé myšlenkové pochody jen tak nepochopili. Mám ráda bojová umění, výtvarku a kreativní vyjadřování, od tud se vzala má láska k psaní, nesnáším všechno stejné, takže ve společnosti jsem kolikrát ta černá ovce. Zbožňuji Japonsko a anime (např. Naruro, Angel beats, Charlotte, Kaichou wa mad sama).

Kontakt:

E-mail: iva.matejek (zavináč) email.cz

Statistiky:

Moje články: 25

Moje komentáře

Datum registrace: 7. 6. 2016

Poslední přihlášení: 1. 10. 2017, 15:49

Shrnutí povídek:

 

Povídky od ibali

Povídky od ibalijednorázové: Fotoalbum, Deštivé odpoledne, Myšlenkové bariéry, Krása Na pokračování: Oheň na hranicích, Intliziyo metal, Hlasy z druhého břehu

Články:

Novinka

Hlasy z druhého břehu 1. kapitola

Hlasy z druhého břehu 1. kapitolaHelen Wellerová se nočních můr nebojí od chvíle, co se pro ni život jedním špatným snem stal. Od doby, kdy s ní stíny mrtvých hovoří a ona cestuje do jejich světa. V takových situacích totiž nepomáhá ani baterka skrytá pod polštářem.

 

Intliziyo metal - kapitola 5

Intliziyo metal - kapitola 5Aivie už strávila týden v neznámém prostředí za účelem zlepšit se a s každým dalším dnem doufá, že není její poslední...

 

Oheň na hranicích - kapitola 11

Oheň na hranicích - kapitola 11Když se děje to, co by se nemělo stát, a všechno začne dávat smysl.

 

Intliziyo metal - kapitola 4

Intliziyo metal - kapitola 4Únik, plánovaná smrt, zajetí...

 

Oheň na hranicích - kapitola 10

Oheň na hranicích - kapitola 10Jedna skrytá lež. Velké zklamání. Bolest, ale také posun dopředu.

 

Intliziyo metal - kapitola 3

Intliziyo metal - kapitola 3Každý máme minulost, kolikrát temnější, než bychom si přáli, to kvůli ní děláme věci tak, jak je děláme, aniž by nás to omlouvalo.

 

Intliziyo metal - kapitola 2

Intliziyo metal - kapitola 2Aivie odkrývá další své vzpomínky na dřívější život, ve kterých zjišťuje skutečný vztah mezi lidmi a roboty.

 

Oheň na hranicích - kapitola 9

Oheň na hranicích - kapitola 9Konečně je tu oslava Dvou světel, a ano, také schůzka Paige s Noahem, o které ani jeden neví, co si mají myslet.

 

Oheň na hranicích - kapitola 8

Oheň na hranicích - kapitola 8Nemocnice a kázání o zodpovědnosti, kterému se Paige nemohla vyhnout, následované i příjemnějšími okamžiky.

Novinka

Intliziyo metal - kapitola 1

Intliziyo metal - kapitola 1Jmenuju se P032, neboli Aivie, jestli chcete, a jsem robot. Heslo mého života? Poslušnost a podřízenost, nebo šrot. Těmito pravidly jsem se vždy řídila a akceptovala je, přesto jsem selhala. Důvod? Milovala jsem.

 

Oheň na hranicích - kapitola 7

Oheň na hranicích - kapitola 7Paige s Noahem za sebou musí nechat předešlou hrůznou událost a vydat se spolu s celou skupinou za další, tentokrát za tou, pro kterou sem přijeli.

Novinka

Hlasy z druhého břehu - Prolog

Hlasy z druhého břehu - PrologMůžeme vůbec ovlivnit osud, nebo si nás on sám vybírá? A může být vůbec zrádnější, než je? Své o tom ví nejen lidé, ale také bytosti z jiných světů, o nichž jsme slýchali jen v knížkách, nebo v historkách vyprávěných na dobrou noc. Co kdyby ale existoval důkaz, že jsou tyto bytosti opravdové? To, že jejich odkazy žijí mezi námi, aniž bychom o tom věděli, nebo jen uvažovali?

 

Oheň na hranicích - kapitola 6

Oheň na hranicích - kapitola 6Čarodějnice, která napadla ve vlaku lovce, byla jen návnada, kvůli které se Paige dostane do nebezpečí.

 

Oheň na hranicích - kapitola 5

Oheň na hranicích - kapitola 5V den plnění mise dojde k napadení, které si vyžádá také oběť, a původní plán lovu se úplně změní.

 

Oheň na hranicích - kapitola 4

Oheň na hranicích - kapitola 4Přišel den výběru, ve kterém dojde k nečekané změně, a Paige skončí přesně tam, kde nechtěla.

 

Oheň na hranicích - kapitola 3

Oheň na hranicích - kapitola 3Paige se dozví výsledky zkoušek a jde je pořádně oslavit. To by ale nebyla ona, kdyby se nedostala do nějaké trapné situace.

 

Oheň na hranicích - kapitola 2

Oheň na hranicích - kapitola 2Paige stojí tváří v tvář svému strachu, který si dlouhou dobu nechtěla ani připustit.

Novinka

Oheň na hranicích - kapitola 1

Oheň na hranicích - kapitola 1Paige není úplně normální. Možná je to proto, že byla svědkem vraždy svého bratra. Možná taky proto, že ho zavraždila čarodějnice. Od té doby je hlavní heslo jejího života: „Zabij, nebo budeš zabit".
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!