OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele Carol1122Carol1122

Carol1122Práva: přispěvatel

Reálné jméno: Karolína

Bydliště: Praha

Věk: 24

O mně: "Buď přátelský - to je cesta ke štěstí.
Zasni se - to je vagon, který tě odveze až ke hvězdám.
Rozhlížej se kolem sebe - den je příliš krátký na to být sobecký.
Směj se - to je hudba tvé duše..."

Psaní a knihy - to je můj život a nikdy se toho nevzdám... :)

Jsem snílek, co touží v životě něco dokázat nejen sobě, ale především ostatním. Mimo snu o vydání vlastní knihy a úspěšném dostudování jsem také velmi věrný člověk s romantickou dušičkou. Jsem milovník historických románů a červené knihovny, někdy však nepohrdnu ani kvalitní sci-fi nebo fantasy. Miluju záporáky, ale někdy i ty s duší dobráka. Na příčkách mi rozhodně trůní pan Darcy (jako každé jiné holce) a herci jako Tom Hiddleston (alias Loki), Ralph Fiennes, Richard Armitage nebo ostatní černovlasí nejlépe s modrýma očima =)
Kromě toho jsem závislák na čokoládě, skupině TSFH, vaření, historie, dobrých filmech a seriálech a také na svém počítači. Bez něj už nenapíšu ani tečku :)

Kontakt:

E-mail: carol1122 (zavináč) volny.cz

Web: www.wattpad.com/user/MissSigyn

Statistiky:

Moje články: 94

Moje komentáře

Datum registrace: 26. 2. 2013

Poslední přihlášení: 3. 10. 2022, 14:49

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Carol1122

Povídky od Carol1122

Spoluautorské

• Úkol: Pomsta Pána zla (s Eliza - dokončená)

• Milosrdné lži (s Fluffy - pozastavená v přípravě)

Na pokračování

• Božská střední (dokončena) •

• Zpátky do minulosti (dokončena) •

• Rande s hvězdou za 7 dní (dokončena) •

• Vyvolení: Pohlcení země (ve fázi příprav) •

Jednodílné

• Bez tebe nebudu žít • Duhová skleněnka • Osudná "božská" noc

Drabble

• Jen slzy • Nikdy nezavřeme naše oči • Zkusit to • What does the fox say? • Forever in my dreams • Me & Mr. Darcy • Herna

Články:

 

Úkol: Pomsta Pána zla - 22

Úkol: Pomsta Pána zla - 22

Povídka se umístila na třetím místě o Nej povídku měsíce února/februara. Na den ji umisťujeme na titulní stranu. Gratulujeme!


Strana dobra zvítězila. Ale ztráta toho největšího přítele je pro Sophie bolestná. Zbývá odhalit poslední díl hádanky. A k tomu pomůžou jen Severusovy vzpomínky...

 

Úkol: Pomsta Pána zla - 20

Úkol: Pomsta Pána zla - 20Napětí mezi stranou dobra a zla sílí. Sophie stojí na prahu obojího a poprvé v životě si připadá, že je to nejtěžší volba ze všech. Rozuzlení a finální bitva pomalu přichází...

 

Úkol: Pomsta Pána zla - 18

Úkol: Pomsta Pána zla - 18Po návštěvě v Brumbálově pracovně dostane Sophie strach. Chce utéct od všeho a zbaběle se před vším skrýt. Věci se však nečekaně zkomplikují smrtí ředitele, kterého zabil někdo, kdo Sophie v minulosti už mnohokrát podrazil. Ale že na ni celou vraždu nastraží? To už je i na dceru Pána zla moc...

 

Úkol: Pomsta Pána zla - 16

Úkol: Pomsta Pána zla - 16Chození s Nevillem se zdá jako samozřejmost. Sophie má však na práci jiné a důležitější věci k řešení. Harry najde učebnici Prince dvojí krve, ale nakonec se na Sophie moc zlobit nebude. Společně půjdou i na Křiklanův večírek, který se z plánovaného osudného večera vraždy zvrtne v něco mnohem více nečekaného...

 

Úkol: Pomsta Pána zla - 14

Úkol: Pomsta Pána zla - 14Po útoku je Sophie pevně rozhodnuta se pomstít. Nečekaně ji však schvátí nemoc a jediný, kdo je schopen jí pomoci, je, zdá se, sám profesor Snape. Díky němu se mladá čarodějka shledá opět se svým otcem a dcerou. Bolestné loučení může být do budoucna novou motivací.

 

Úkol: Pomsta Pána zla - 12

Úkol: Pomsta Pána zla - 12Následky po plese a předešlé noci mohou být... katastrofální. Sophie nachází vřelou náruč až v Hagridově hájence. Jak se k ní všichni blízcí zachovají? A co nečekaného udělá Malfoy?

 

Úkol: Pomsta Pána zla - 10

Úkol: Pomsta Pána zla - 10Taneční hodina byla jen generálka na tancování na plese. Sophie se hodlá ve svém Úkolu posunout dál a neváhá dokončit Veritaserum. Z původního plánu Pottera jako partnera sejde, a tak nezbývá nic jiného, než pozvat Malfoye. A kdyby předem věděla, kam až to zajde, rozhodně by na ples nechodila.

 

Úkol: Pomsta Pána zla - 8

Úkol: Pomsta Pána zla - 8Pod Severusova ochranná křídla se dva lidi nevejdou. Malfoy, nebo Sophie? Kdo z nich tu má vlastně úkol? A jak je to vůbec s Malfoyem a jeho city k Sophie? Naše mladá čarodějka se také začne zamotávat do pořádných lží a problémů...

 

Úkol: Pomsta Pána zla - 6

Úkol: Pomsta Pána zla - 6Sophie je odhodlaná získat učebnici Prince dvojí krve stůj co stůj. Sice je zde pár dní, avšak jí to připadá jak celé věky, i když se Úkol nikam výrazně neposouvá. Možná, že pomůže čajový dýchánek s Hagridem?

 

Úkol: Pomsta Pána zla - 4

Úkol: Pomsta Pána zla - 4Někdy i Snape dokáže zachránit Sophie před ztracením v Bradavicích. Nasměrování na hodinu lektvarů jí přinese nečekanou věc - sblížení s Potterem. A zatímco se o sobě dozvídají mnoho nového, Sophie je odhodlaná získat lektvar Tekutého štěstí pro pozdější účely...

 

Úkol: Pomsta Pána zla - 2

Úkol: Pomsta Pána zla - 2Sophie se po příjezdu do Bradavic začíná rozkoukávat. Nejenže se ihned dostane do středu pozornosti všem studentům (v rozdílech pohlaví nevyjímaje), ale nechtěně zabloudí do své nové koleje, a při cestě potká své dva známé z klanu smrtijedů, kteří ji v jejím novém začátku na škole zaručeně povzbudí...

Novinka

Úkol: Pomsta Pána zla - Prolog

Úkol: Pomsta Pána zla - PrologSophie Riddle - pravé jméno dívky, která svůj život nenávidí. Od narození musela plnit vše, co jí přikázali, včetně žití na straně Zla. Když jí otec svěří nadmíru těžký úkol, Sophie si je jistá, že ho splní. Je však možné začlenit se do bradavického studentského života jako normální čarodějka, když na každém rohu potkává taťkovy známé? Navíc se nevyhne ani svému až moc blízkého blonďatému (ne)příteli, se kterým má společného mnohem víc, než znamení na paži. Dokáže skutečně zabít Voldemortova dávného nepřítele, slavného "Vyvoleného?" Je jen na Sophie, jak se se svým Úkolem popere.

Novinka

Herna

HernaChristian a jeho tajemná místnost, která Anastasii zcela ohromí...

Dokončeno

Rande s hvězdou za sedm dní - Epilog

Rande s hvězdou za sedm dní - EpilogKonec všem smutným dnům a raději přivítat nové, slavné začátky.

 

Rande s hvězdou za sedm dní 10

Rande s hvězdou za sedm dní 10Příprava na společenskou událost se Sarah bude v rozsahu i několika tisíců liber. Co by ale Tom pro Zoe neudělal? Možná... prozradit celou pravdu s jeho vztahem k ní?

 

Rande s hvězdou za sedm dní 9

Rande s hvězdou za sedm dní 9Tam, kde není štáb, tam je Zoe s Tomem o samotě. Jejich vztahu to ale víceméně prospěje a Tom ji dokonce představí své milované sestřičce Sarah.

 

Rande s hvězdou za sedm dní 8

Rande s hvězdou za sedm dní 8Paříži naposledy zamáváme a přesuneme se o kus severněji do krásné Británie. Zoe hned první den nastydne, a navíc si pro ni Tom připraví překvápko v divadle Globe. Jenže to ještě netuší, že se i ona aktivně zapojí do dění.

 

Rande s hvězdou za sedm dní 7

Rande s hvězdou za sedm dní 7

Povídka se umístila na prvním místě o Nej povídku měsíce června/júna. Na den ji umisťujeme na titulní stranu. Gratulujeme!Disneyland - místo zábavy, žárlivosti i seznámení se s dvěma herci, kteří chytnou za srdce kdejakou ženu - včetně Zoe.

 

Rande s hvězdou za sedm dní 6

Rande s hvězdou za sedm dní 6Paříž dokáže uchvátit každého a naši dvojku neskolí ani Eiffelovka, či pouliční mexičtí umělci, kteří v nich probudí taneční pudy.

 

Rande s hvězdou za sedm dní 5

Rande s hvězdou za sedm dní 5Jedině před televizí a jídlem si lidé dokážou vyříkat pravdu. A někdy k tomu stačí jen obyčejná DVDčka s vaším filmem.

 

Rande s hvězdou za sedm dní 4

Rande s hvězdou za sedm dní 4Setkání s celebritami z castu Crimson Peak donutí Zoe zavzpomínat na lekce slušného chování... Nebo jen alespoň trošku?

 

Rande s hvězdou za sedm dní 3

Rande s hvězdou za sedm dní 3Zabydlení v hotelu a láska na první pohled s postelí. Toma a Zoe bude čekat večerní akce - jsou na to oba připraveni? A je Tom připraven vidět i něco víc?

 

Rande s hvězdou za sedm dní 2

Rande s hvězdou za sedm dní 2První seznámení a let do New Yorku. Jak to celé proběhne?

 

Rande s hvězdou za sedm dní 1

Rande s hvězdou za sedm dní 1Oboustranné pochyby, otazníky na každém rohu a přeci jen trochu větší překvapení. Aneb dneškem začíná pravá reality show!

Novinka

Rande s hvězdou za sedm dní - Prolog

Rande s hvězdou za sedm dní - PrologZoe Adamsová. Dívka, kterou zná během jednoho okamžiku celý svět. Dívka, která po tomto osudu netoužila. Jenže osud si ji zvolil, aby se vydala na cestu, kterou by jí mohla závidět každá. Setkání s Tomem Hiddlestonem a následně pobyt po jeho boku po celý týden jen díky pořadu Rande s hvězdou za sedm dní. Že pohádky neexistují? Osud si přeci nevybírá jen tak někoho. A ani Zoe není výjimkou.

Novinka

Me & Mr. Darcy

Me & Mr. DarcySetkání s dívčím idolem. Jak by však vypadalo pro mě?

Dokončeno

Zpátky do minulosti - Epilog

Zpátky do minulosti - EpilogI sny se mohou stát skutečností.

Carol :)

 

Zpátky do minulosti - 25. kapitola

Zpátky do minulosti - 25. kapitolaKonečně zpátky i s novými předsudky.

Příjemné čtení, Carol :)

 

Zpátky do minulosti - 24. kapitola

Zpátky do minulosti - 24. kapitolaKdyž je načase opustit minulost i rady svého srdce.

Příjemné čtení, Carol :)

 

Zpátky do minulosti - 23. kapitola

Zpátky do minulosti - 23. kapitolaLásku oheň nespálí. Alespoň to tak bude při požáru Chrámu svatého Víta.

Příjemné čtení, Carol :)

 

Zpátky do minulosti - 22. kapitola

Zpátky do minulosti - 22. kapitolaMariin nápadník, křest, (ne)věštkyně a Annie s Karlem osamotě.

Příjemné čtení, Carol :)

 

Zpátky do minulosti - 21. kapitola

Zpátky do minulosti - 21. kapitola

Povídka se umístila na třetím místě o Nej povídku měsíce února/februára. Na den ji umisťujeme na titulní stranu. Gratulujeme!
Když se žárlivost projeví a lži jsou i před králem nevyhnutelné.

Příjemné čtení, Carol :)

 

Zpátky do minulosti - 20. kapitola

Zpátky do minulosti - 20. kapitolaMuži by u porodu asistovat neměli. Obzvlášť ne králové. Annie se celé situaci postaví statečně vstříc. A dokonce později přijde na vyzrazení pravého původu Marie.

Příjemné čtení, Carol :)

 

Zpátky do minulosti - 19. kapitola

Zpátky do minulosti - 19. kapitolaKdyž se králové odmítají, většinou to pak nedopadá dobře. Zamilovanosti se však poroučet nedá ani v nejtěžších situacích. A tak si to většinou muži vezmou jinak. Co by Karel pro svou milou neudělal?

Příjemné čtení, Carol :)

 

Zpátky do minulosti - 18. kapitola

Zpátky do minulosti - 18. kapitolaVyjížďka na koních, královo vyprávění o dětství a jedna otázka, kterou pokládá muž ženě, když si kleká na jedno koleno...

Příjemné čtení, Carol :)

 

Zpátky do minulosti - 17. kapitola

Zpátky do minulosti - 17. kapitola

Povídka se umístila na třetím místě o Nej povídku měsíce ledna/januára. Na den ji umisťujeme na titulní stranu. Gratulujeme!Kapitola věnována všem, kteří navštívili Karlštejn a obdivují ho stejně jako já :) A také potkáme druhého nejmocnějšího muže v zemi.

Příjemné čtení, Carol :)

 

Zpátky do minulosti - 16. kapitola

Zpátky do minulosti - 16. kapitolaZotavení krále, cesta na Karlštejn a král opět básníkem.

Příjemné čtení, Carol :)

 

Zpátky do minulosti - 15. kapitola

Zpátky do minulosti - 15. kapitolaKdyž král začne bojovat se zásahem i s panem vévodou. A Annie sama se sebou, když se setká tváří v tvář s dcerami Karla IV.

Příjemné čtení, Carol :)

 

Zpátky do minulosti - 14. kapitola

Zpátky do minulosti - 14. kapitolaRomantické verše ve spánku a ples na počest pana vévody, který se v jeden okamžik může zvrtnout až na boj o život a o čest.

Příjemné čtení, Carol :)

 

Zpátky do minulosti - 13. kapitola

Zpátky do minulosti - 13. kapitolaDonucená večerní modlitba, další zvláštní sen a zmizení krále. Alespoň, že nechal Annie dopis na vysvětlenou...

Příjemné čtení, Carol :)

 

Zpátky do minulosti - 12. kapitola

Zpátky do minulosti - 12. kapitolaCítit se jako princezna není nikdy na škodu. Obzvlášť když máte vlastní dámy a pak povečeříte s Jeho Výsostí. Annie s Karlem se nám seznamují víc a víc...

Příjemné čtení, Carol :)

 

Zpátky do minulosti - 11. kapitola

Zpátky do minulosti - 11. kapitolaKonečně nastává osudná chvíle pro oba. Král Annie přinutí, aby s ním odjela na hrad. A nebylo by to dobrodružství v minulosti, kdyby na to nakonec nekývla...

Příjemné čtení, Carol :)

 

Zpátky do minulosti - 10. kapitola

Zpátky do minulosti - 10. kapitolaAnnie znovu utekla králi, když ho měla na dosah. Nechá to ale král jen tak? Nebude se po naší malé vědkyni z budoucnosti trochu pídit? Jaké by to bylo překvápko, kdyby si pro ni zajel s celou družinou až do krčmy?

Příjemné čtení, Carol :)

 

Zpátky do minulosti - 9. kapitola

Zpátky do minulosti - 9. kapitolaAnn je z plesu zmatená. Nepotkala krále, ale jiného neznámého muže. Neví, z čeho je nešťastnější. Aby si spravila náladu, zajde vrátit místo Marii na trh šaty pradlence. Jenže koho tam asi nepotká...?

Příjemné čtení, Carol :)

 

Zpátky do minulosti - 8. kapitola

Zpátky do minulosti - 8. kapitola

Povídka se umístila na třetím místě o Nej povídku měsíce listopadu/novembra. Na den ji umisťujeme na titulní stranu. Gratulujeme!Maškarní ples a Popelka-Annie. Kde je ale král?

Příjemné čtení, Carol :)

 

Zpátky do minulosti - 7. kapitola

Zpátky do minulosti - 7. kapitolaPráce má Annie až nad hlavu. Zjišťuje, jak moc užitečné jsou mycí prostředky ze současnosti. Maria jí prozradí jednu zajímavou věc, která má nastat už brzy. Že by Ann měla přeci jen naději, že se ke králi dostane? A kam vlastně vůbec musela vykonat potřebu?

Příjemné čtení, Carol :)

 

Zpátky do minulosti - 6. kapitola

Zpátky do minulosti - 6. kapitolaAnn se zdá sen, který je něčím výjimečným, ale rozhodně se nedá považovat za šťastný. Maria, která jí potvrdí nepříjemnou pravdu, Ann celkem vyděsí. Do rána na to Annie však zapomene - pokusí se totiž najít ve středověku záchod.

Příjemné čtení, Carol :)

 

Zpátky do minulosti - 5. kapitola

Zpátky do minulosti - 5. kapitolaAnne potkává novou známou ve středověku. Může být ještě větší náhoda, že vypadá jako dvojče její sestry? A vůbec - pomůže Ann?

Příjemné čtení, Carol :)

 

Zpátky do minulosti - 4. kapitola

Zpátky do minulosti - 4. kapitolaAnn se díky stroji času dostává do středověku a hned ze začátku už má potíže. Bude její první dojem přesně takový, jaký si představovala? A pomůže jí tam vůbec někdo?

Příjemné čtení, Carol :)

 

Zpátky do minulosti - 3. kapitola

Zpátky do minulosti - 3. kapitolaAnn s Einsteinem vyloží karty na stůl a oba si nadiktujou podmínky. Ann sice dostane prostor stroj času vytvořit, ale jen během jednoho dne. Zvládne to? A jestli ano, zafunguje ten zázračný vynález? Příjemné čtení, Carol :)

 

Zpátky do minulosti - 2. kapitola

Zpátky do minulosti - 2. kapitolaMenší rodinná sešlost po česku, ze které Ann mít radost moc nebude. Možná nakonec sestřička pomůže - přece by Vicky nenechala Ann bez dárku, který by se netýkal Karla IV. To ale nemluvím o Einsteinovi a jeho překvápku...
Příjemné čtení, Carol. :)

Novinka

Zpátky do minulosti - Prolog + 1. kapitola

Zpátky do minulosti - Prolog + 1. kapitolaAnne Cowell je začínající vědkyně pracující ve své soukromé dílně, která je součástí vědeckého institutu v Londýně. Z poloviny Angličanka a z poloviny Češka je Ann zamilovaná do historie a dějin, především do těch českých. Její nejoblíbenější panovník je Karel IV. a jeho doba. Jako vědkyně musí ovšem dbát na své povinnosti a zároveň chtít žít svůj sen - sestrojit stroj času, kvůli kterému ji okolí odsuzuje. Od svého šéfa dokonce dostane nesplnitelnou výzvu - sestrojit ho během jediného dne. Ona se však nevzdává a svůj sen si splní. Tuší, že v tom kovovém maličkém stroji vyrobeném láskyplnýma rukama nějaká ta magie skutečně je. A jakmile to zjistí, není cesty zpět a ona se musí nechat zlákat otevřenou náručí středověkého 14. století...

Novinka

Osudná "božská" noc

Osudná božská nocAfrodita a Héfaistos. Jakou měli vlastně svatební noc, když jejich manželství bylo z donucení?

Aneb jednorázovka na povídku "Božská střední." Carol1122 :)

Novinka

Forever in my dreams

Forever in my dreams"All children grow up - except one" - "Všechny děti vyrostou - až na jedno"

Aneb můj dětský hrdina. Příjemné čtení, Carol1122 :)

Dokončeno

Božská střední - Epilog

Božská střední - EpilogSpolu až navěky věků jen díky osudu.

Carol1122 :)

 

Božská střední - 30. kapitola

Božská střední - 30. kapitola"Smířená s osudem" - rozhodnutí o Hádovi a o Persefoně.

Příjemné čtení, Carol1122 :)

 

Božská střední - 29. kapitola

Božská střední - 29. kapitola"Opět doma" - dokázat si zvyknout na staré prostředí a dokázat si zvyknout pohledem na zajatce Háda na nejvyšším soudu.

Příjemné čtení, Carol1122 :)

 

Božská střední - 28. kapitola

Božská střední - 28. kapitola"Odejít kvůli milované" - Hádův pokus o záchranu Per a také hysterická scéna od Deméter a Dia.

Příjemné čtení, Carol1122 :)

 

Božská střední - 27. kapitola

Božská střední - 27. kapitola"Spravedlivá odplata" - skutečná pravda o Nemesis.

Příjemné čtení, Carol1122 :)

 

Božská střední - 26. kapitola 2/2

Božská střední - 26. kapitola 2/2"Cesta podsvětím" 2/2 - probuzení, brána, Kerbertík, Charón a Hermes.

Příjemné čtení, Carol1122 :)

 

Božská střední - 26. kapitola 1/2

Božská střední - 26. kapitola 1/2"Cesta podsvětím" 1/2 - vetřelec a víra v cestu.

Příjemné čtení, Carol1122 :)

 

Božská střední - 25. kapitola

Božská střední - 25. kapitola"Nové naděje" - zakulacení Per a nové naděje na návrat domů.

Příjemné čtení, Carol1122 :)

 

Božská střední - 24. kapitola

Božská střední - 24. kapitola"Falešná stránka" - omámení, svatba, Nemesis a Hádova temná stránka.

Příjemné čtení, Carol1122 :)

 

Božská střední - 23. kapitola

Božská střední - 23. kapitola"Temné vězení v podsvětí" - seznámení s novým prostředím a další takové překvapení.

Příjemné čtení, Carol1122 :)

 

Božská střední - 22. kapitola

Božská střední - 22. kapitola"Překvápko!" - překvápko v pokoji a překvápko... na louce. Známému únosu do podsvětí se v dnešní kapitole nevyhneme.

Příjemné čtení, Carol1122 :)

 

Božská střední - 21. kapitola

Božská střední - 21. kapitola"Všichni mě rozhodně rádi vidí" - ples a takové menší překvápko.

Příjemné čtení, Carol1122 :)

 

Božská střední - 20. kapitola

Božská střední - 20. kapitola"Vzpomínky u řeky Styx" - Persefonino zoufalství a samotná přísaha, kde by nemohl chybět i náš strašák Hádes.

Příjemné čtení, Carol1122 :)

 

Božská střední - 19. kapitola

Božská střední - 19. kapitola"Slib" - Persefonina reakce a tak trochu vysvětlení situace od Dia... Před zraky všech na Božské radě...

Příjemné čtení, Carol1122 :)

Novinka

Duhová skleněnka

Duhová skleněnkaKrátký příběh o naději v podobě kouzelné obyčejné věci...

Snad se bude líbit, Carol1122 :)

 

Božská střední - 18. kapitola

Božská střední - 18. kapitola"Hádovo tajemství" - poslední hodina hudby mrtvých alias básní a povídání s Hádem. Zdá se, že už se dostáváme k samotnému jádru příběhu...

Příjemné čtení, Carol1122 :)

 

Božská střední - 17. kapitola

Božská střední - 17. kapitola"Kerberos smrdí jako tchoř" - hodina s příšerkami, pomáhání Afroditě a samotná svatba Afrodity a Héfaistose.

Příjemné čtení, Carol1122 :)

 

Božská střední - 16. kapitola

Božská střední - 16. kapitola"Neštěstí ve štěstí" - vzpamatovávání, výsledky Božské rady a Afrodita a její překvapení.

Příjemné čtení, Carol1122 :)

 

Božská střední - 15. kapitola

Božská střední - 15. kapitola"Velké překvapení" - hodina rostlin z podsvětí, Božská rada a Adonidovo nečekané načapání.

Příjemné čtení, Carol1122 :)

 

Božská střední - 14. kapitola

Božská střední - 14. kapitola"Kéž by šlo vrátit čas zpátky" - hodně intimní chvilka s Adonidem a Hádova neznámá naštvanost.

Příjemné čtení, Carol1122 :)

 

Božská střední - 13. kapitola 2/2

Božská střední - 13. kapitola 2/2„Haf, haf, Háde.“ 2/2 - výlet do podsvětí a Hádes s Persefonou potmě... sami.

Příjemé čtení, Carol1122 :)

 

Božská střední - 13. kapitola 1/2

Božská střední - 13. kapitola 1/2„Haf, haf, Háde.“ 1/2 - povídání s rodiči a Hádův plán na výlet.

Tak na přání nová kapča... příjemné čtení Carol1122:)

 

Božská střední - 12. kapitola

Božská střední - 12. kapitola"Persefona si hraje na statečnou?" - aneb lehké načapání s Adonidem a hodina mincí s Charónem

Příjemné čtení, Carol1122 :)

 

Božská střední - 11. kapitola

Božská střední - 11. kapitolaAdonid se konečně odhodlá a pozve Persefonu na rande. Kde se odehraje a jaké vlastně bude?

Příjemné čtení, Carol1122 :)

 

Božská střední - 10. kapitola

Božská střední - 10. kapitola„Moc dobře víš, jak miluju amorky" - aneb když navštívíte božskou poštu v nebi.

Omluva - viz: Vyvolení a jinak příjemné čtení :)

Novinka

What does the fox say?

What does the fox say?What does the fox say - aneb jak vlastně dělá liška?

Snad se bude líbit, protože mně písnička utkvěla v hlavě... xD A pro Elizu: A máš to! xD

 

Božská střední - 9. kapitola

Božská střední - 9. kapitolaV dnešní kapitole se podíváme trochu níž, než je samotné podsvětí. Jedině v pekle člověk pozná opravdové peklo. A samozřejmě i "Reggae kozu."

Snad se bude líbit ;)

Novinka

Zkusit to

Zkusit toZmatené myšlenky, když se člověk trápí kvůli lásce...

Zřejmě se ze mě stane člověk, který bude dělat jen drabble o písních... :) Každopádně, snad se bude líbit... ;)

 

Božská střední - 8. kapitola

Božská střední - 8. kapitolaCo se dále odehrálo v restauraci a jaký to vůbec mělo konec? Vymyslí Persefona nějakou "výmluvu" pro mamku?

Příjemné čtení :)

 

Božská střední - 7. kapitola

Božská střední - 7. kapitolaPřemlouvání mamky, restaurace U Třech čarodějnic, nečekané setkání s Nemesis a večeře s Hádem, která rozhodně nebude jen o jídle...

Snad se bude líbit :)

Novinka

Nikdy nezavřeme naše oči

Nikdy nezavřeme naše očiDrabble o někom, kdo se cítí jako tělo bez duše, když nemůže být s kým chce. A přitom nemá ani možnost...

Píseň "Never close our eyes" od Adama Lamberta si získala moje srdce. Pokusila jsem se napsat k ní i drabble, tak snad se bude líbit :)

 

Božská střední - 6. kapitola

Božská střední - 6. kapitolaŽe má Persefona na Háda vztek, je slabé slovo. Přesto se objeví taková malá útěcha v podobě poloboha. Jaký bude Persefoně připadat a co bude ve zlatém svitku, který přinese pro ní amorek?

Příjemné čtení :)

 

Božská střední - 5. kapitola

Božská střední - 5. kapitolaPrvní školní den a hned už má Persefona pokaženou náladu. Opravdu ji bude učit Hádes? Kdo budou její spolužáci a najde si ve třídě někoho blízkého? A jaká bude hodina rozeznání duší?

Moc děkuji za pěkné komentáře, snad vás potěším touto slíbenou kapitolou :)

 

Božská střední - 4. kapitola

Božská střední - 4. kapitolaPo včerejším rozhovoru bude Persefona trochu mimo. Utěšit ji už dokáže jenom mamka. A kdo vlastně bude učit Persefonu její předměty?

Ještě jednou chci poděkovat za pěkné komentáře, jsem ráda, že vás povídka baví... Příjemné čtení :)

 

Božská střední - 3. kapitola

Božská střední - 3. kapitolaPovídání s Diem bude jako za starých časů, až do té doby, dokud se neobjeví Hádes... Co znamená jeho podivné chování a náklonnost k Persefoně a jak bude otec reagovat na její rozvrh?

Snad se bude líbit i třetí kapitola, stejně jako se líbila i ta druhá :)

 

Božská střední - 2. kapitola

Božská střední - 2. kapitolaPozdní příchod nevěstí pro Persefonu a Artemis nic dobrého. K dokonale špatnému dni přispěje podivný rozvrh, který Persefona dostane. Nastala skutečně chyba nebo je rozvrh opravdu pro Persefonu?

Po hodně dlouhé pauze, kdy byla moje múza mimo mě, se znovu vracím s novou kapitolou. Omlouvám se za dlouhé čekání a snad se bude líbit i druhá kapitola :)

 

Božská střední - 1. kapitola

Božská střední - 1. kapitola

Povídka se umístila na druhém místě o Nej povídku měsíce srpna/augusta a na třetím místě o Nej povídku měsíce listopadu/novembra. Na den její první díl umisťujeme na titulní stranu. Gratulujeme!Je bohyně a dokonce dcera toho nejvyššího - Dia a Deméter. Jenže jak může být šťastná, když o jejím životě rozhodují rodiče a je nevědomky zavázaná slibem?

Persefona je sedmnáctiletá teenagerka, která má rodinu, přátele i nepřátele a život, o kterém se normálnímu smrtelníkovi může jen zdát. Když se má zařadit do třídy, která rozhodne o její budoucnosti, kde je jejím třídním Hádes a celkově se učí o podsvětí, podlehne příkazu, avšak nicnetušící vidí vše nevinně. Spolužáci jí mají rádi, Hádes je příjemný... až moc a dokonce si najde i lásku. Zdá se, že vše může být dokonalé. Jenže bude? A co když je o jejím osudu už dávno rozhodnuto?

Novinka

Jen slzy

Jen slzyLáska a slzy...

Drabble s písní, která je moje nejoblíbenější a jen pro zajímavost - vyhrála letošní Eurovizi. :) Jen takový menší sen, jaké by to bylo, zpívat tuhle píseň na ledě...

Doufám, že se bude líbit... :)

Novinka

Bez tebe nebudu žít

Bez tebe nebudu žítNěco jako Hunger games, ale jiné postavy. Snad se vám bude líbit...
Tuto povídku jsem napsala s věnováním dvou osobám, které mě inspirují v mnoha věcech a dodávají mi síly, abych psala dál. Děkuju holky, že mi takhle pomáháte... :)
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!