Ako hlasno zakričíš...? 1
Sebastián a Savannah, ich životné situácie, spoznáte ich rodiny a taktiež zaujímavé stretnutie Savannah so Zoe ( sestra Sebastiána) prajem ničím nerušené čítanie:)
21.09.2009 (16:00) • RoseDublest • Povídky » Na pokračování • komentováno 2× • zobrazeno 940×
If you realy love me, let me go.....2.díl
21.09.2009 (9:00) • LonelyRebel • Povídky » Na pokračování • komentováno 2× • zobrazeno 1181×
Po stopách strachu-XIII.-Tommy Hill
Menší bitka, odjezd do nemocnice, další hádka, útěk, návrat k babičce a další výměna názorů...
20.09.2009 (20:00) • SamMoore • Povídky » Na pokračování • komentováno 2× • zobrazeno 1033×
Rozprávka pre dospelých - 3
Stretnutie s Alexom, isté "zoznámenie", vracanie a hlavne cesta do Blufftonu:) príjemné čítanie:)
20.09.2009 (15:30) • RoseDublest • Povídky » Na pokračování • komentováno 2× • zobrazeno 1121×
Canian - 1
Toto bola moja úplne prvá poviedka, ešte som nič nevedela o twilighte ani upíroch... tak hádam sa vám bude páčiť... nie je o upíroch, možno raz sa tam objavia... je skôr o pocitoch, citoch, sklamaní a podobne... tak skúste si ju prečítať:)
20.09.2009 (13:11) • RoseDublest • Povídky » Na pokračování • komentováno 2× • zobrazeno 1060×
Rozprávka pre dospelých - 2
Presťahovanie, Chloein útek od otca a muža, ktorého pre ňu chceli rodičia, stretnutie s tajomným mužom, či chlapcom, praktiky CHloeinho otca a taktiež sladké sny... Príjemné čítanie:)
19.09.2009 (15:30) • RoseDublest • Povídky » Na pokračování • komentováno 2× • zobrazeno 1142×
Lost in the middle -43. kapitola
Před domem teď stály Jeepy dva. Sporťák byl zaparkovaný dole v garáži, ale v téhle záplavě sněhu byl stejně nepoužitelný. Sol tedy koupil ještě jedno terénní auto, abychom byli v případě potřeby mobilní všichni.
19.09.2009 (15:00) • Nenefer • Povídky » Na pokračování • komentováno 3× • zobrazeno 1116×
Ako hlasno zakričíš......? Prolog
Savannah a Sebastián majú hrozný osud, Savannah sa nedokáže spamätať z hrozivého zážitku, je cukrovkárka a má len svojho otca Georga. Sebastián je upír, má svoju rodinu, ale taktiež spomína často na svoj hrozivý zážitok, a vie, že už nikdy sa nesmie zopakovať.... ale čo sa stane, keď sa tieto dve postavy stretnú?
19.09.2009 (12:00) • RoseDublest • Povídky » Na pokračování • komentováno 1× • zobrazeno 1204×
Rozprávka pre dospelých - 1
Dozviete sa niečo o Alexovi o Chloe, o ich živote... nejaké to sťahovanie... kto a prečo sa dozviete ak si prečítate prvú časť:) Príjemné čítanie:)
18.09.2009 (15:30) • RoseDublest • Povídky » Na pokračování • komentováno 2× • zobrazeno 1044×
Lost in the middle -42. kapitola
„Páni, bude to vždycky takové?“ Zvědavě jsem zkousla spodní ret a snažila se uklidnit.
„Když budeš chtít…“ Zkoumal můj výraz a unaveně si namotával na prsty pramínky mých vlasů.
18.09.2009 (15:00) • Nenefer • Povídky » Na pokračování • komentováno 3× • zobrazeno 1168×
Rozprávka pre dospelých - PROLOG
Chloe ( čítaj prosím, Klouí) je nešťastné a tiché dievča, má hrozných rodičov, ktorí ju nenávidia, za to jej brata milujú. Všetko sa mení jedným výletom, kde Chloe stretne ( alebo skôr zachráni) Alex, stanú sa z nich kamaráti, lenže je tu Alexovo tajomstvo, Chloeina rodina a mnoho ďalšieho...
17.09.2009 (15:30) • RoseDublest • Povídky » Na pokračování • komentováno 2× • zobrazeno 1398×
Lost in the middle -41. kapitola
Trošku tvrdší kappitolka. 18+, kdo na to nemá náladu, tak ať nečte :-)
17.09.2009 (15:00) • Nenefer • Povídky » Na pokračování • komentováno 2× • zobrazeno 1188×
Helen - 4. Hra na schovávanou
Jen mezidílek, abych mohla pokračovat dál a mělo to smysl. Ale i tak prosím o komentíky a kritiku. Jo a hotel, který jsem napsala do článku opravdu existuje, tak kdyby jste v něm snad někdo byli třeba již ubytování, byla bych ráda kdyby jste se zmínili.Hodil by se popis pokoje=o)). Dík a přeji pěkné počtení...
17.09.2009 (13:00) • corneille • Povídky » Na pokračování • komentováno 5× • zobrazeno 1543×
If you realy love me, let me go.....
Je to jen taková blbinka, která mě jednou napadla, takže komentujte... jestli o pokračování nebude zájem, nemělo by cenu pokračovat...
17.09.2009 (12:00) • LonelyRebel • Povídky » Na pokračování • komentováno 5× • zobrazeno 1153×
Revollution 4.díl
One small girl... one big war... Who will be winner?
16.09.2009 (19:00) • LonelyRebel • Povídky » Na pokračování • komentováno 5× • zobrazeno 1173×
- Judgement of the Buried - Prolog
- Ginny Weasleyová - Rusovlasá čarodějka (Prolog)
- Odstřelovač 2: Mudlovská mise - 1. kapitola
- Lesk a bída příštích dní - I. část
- The Betrayal's Price - Prolog
- Budu tam
- English Gentleman - 1. kapitola
- Smrťák 3 (1. část)
- Setkání v lese
- The Killing Past (Prolog)
...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře
Kdo je tu z členů? Klikni!
