Pán hradu! Kapitola 4. - Návštěva
Ahojky trochu se stydím že tu dávám tak pozdě další kapitolu... Takže promiňte... takže doufám že si to někdo přečte a pište prosím komentáře aŤ vím jestli mám pokračovat nebo ne... tak pls komentky a kritiku dekuji:-) Jay
09.04.2010 (15:00) • Jay • Povídky » Na pokračování • komentováno 7× • zobrazeno 1216×
Bludiště na zemi // 1.kapitola - Život nebo smrt?
Gabriela se i se svými rodiči stěhuje do Londýna... ve škole je neviditelná... opět se snaží vzít si život, ale marně... naštěstí se o tom nikdo nedozví a proto nebude potřeba další stěhování... nesnáší sebe a lidi kolem sebe... připadá jí, že nikomu na ni nezáleží... seznámí se s Rebekou, ale nevěří ji... pořád ji
má jen jako známou... když se dozvídá, že její otec umřel je na úplném dně a doopravdy se zabije... to ublíží její matce a taky Rebece... za to její duch musí bloudit dál po zemi... musí zjistit proč je ještě stále na zemi a jak napravit to co způsobila...
08.04.2010 (20:00) • Lussy • Povídky » Na pokračování • komentováno 2× • zobrazeno 1099×
Váš soused zabiják 4. kapitola
Další, extra prodloužená kapitolka souseda. Večeře pokračuje, Lissa se snaží flirtovat s Paulem. Nakonec ji Paul jde doprovodit k autu a udělá něco co by Lissa nečekala.
Lissa je z Paula tak rozhozená, že dokonce omylem přijme pozvání na večeři od svého šéfa.
08.04.2010 (19:00) • Annabelle • Povídky » Na pokračování • komentováno 3× • zobrazeno 1222×
Všichni jste blázni, jen já jsem letadlo - 10. kapitola
Po dlouhé době jsem zpátky spolu s novou kapitolou. Je poměrně krátká a není moc vtipná, ale v současné době je to to nejlepší, co ze sebe dostanu. Poppy popisuje svůj první den v Bradavicích (spíš jenom první hodinu lektvarů) a seznamuje se s novou kamarádkou. POkusím se, aby další prodleva mezi díly nebyla tak dlouhá. Xoxo, Sasanka.
08.04.2010 (18:00) • Sasanka • Povídky » Na pokračování • komentováno 6× • zobrazeno 1154×
Sny ako spomienky - 2. kapitola
Zdravím! :) Prinášam Vám druhú časť svojej poviedky: Sny ako spomienky. O čom táto kapitola je? Sophie sa len ťažko prirovnáva s novým prípastkom na škole. Na konci dňa jej brat oznámi, že má stretnutie a ona sa teda vyberie domov autobusom. Koho tam stretne? A uvidí neznámeho ešte niekedy?
Prečítajte si a dozviete sa! :D Príjemné čítanie prajem! :)
08.04.2010 (16:00) • Elanor • Povídky » Na pokračování • komentováno 9× • zobrazeno 1081×
Křik Noci...1
Ahujky přináším první díl, kde se naše dvě dívky začínají dozvídat pravdu. Omlouvám se za chyby a za to pokud bude děj zamotaný v dálších kapitolách se pokusím děj dát více dohromady...;)
07.04.2010 (20:00) • seiren • Povídky » Na pokračování • komentováno 3× • zobrazeno 987×
Charlieho andílci - 3
Tak po delší době je tu další kapitolka. Zase něco málo z minulosti Lilli a další novinka. To si ale musítě přečíst. Prosím o komentář :-) Páčko
07.04.2010 (18:00) • adio • Povídky » Na pokračování • komentováno 3× • zobrazeno 1458×
Prečo ja - 2. kapitola
Omlúvam sa že je to tak neskoro. Ale dve 5 a poznmka v škole. No mama doslova vybuchla. ☺
07.04.2010 (17:00) • sigua444 • Povídky » Na pokračování • komentováno 0× • zobrazeno 566×
Česko - anglická konverzace 1. kapitola
První kapitola mojí nové a vlastně úplně první povídky. Možná se vám bude konec zdát trochu zmatený, ale celá "první kapitola" je ještě jednou tak dlouhá a celá by se sem nevešla a tak to musím rozkouskovat do dvou kapitol:o).
Tahle kapitola je vlastně jenom prolog a seznámení:o)
07.04.2010 (16:00) • Cathshir • Povídky » Na pokračování • komentováno 4× • zobrazeno 992×
Dance with the devil 4.díl
Omlouvám se, že je přidávám další dílek tak pozdě, ale poslední dobou toho mám nějak moc... V tomto dílku se konečně objeví Danny...
Děkuji všem, kteří povídku čtou a komentují. :)
06.04.2010 (19:00) • LonelyRebel • Povídky » Na pokračování • komentováno 3× • zobrazeno 973×
Povídky od MrsMysteryGirl
06.04.2010 (18:33) • MrsMysteryGirl • Povídky » Na pokračování • komentováno 6× • zobrazeno 936×
Oheň a voda 10. kapitola
A po delší době je tu zase pokračování, omlouvám se, že to tolik trvá, ale nestíhám. Nestíhám psát, školu a spánek... ti, co vědí, co je příčinou, prosím, aby to dál nerozšiřovali. Stačí, že to ví celej web...
04.04.2010 (19:00) • Niki311 • Povídky » Na pokračování • komentováno 14× • zobrazeno 2296×
Křik Noci - Úvod + Prolog
Přináším novou povídku, na které pracuji dost dlouho, až na to že nemám na ni moc času! ... jde o to že píšu jen přes víkendy. Povídka není z tohoto světa... skládá se z vlků, upírů, vil a aelfů. Hádky, láska, soudy... doufám že se Vám trochu zalíbí... první kapitolu sem přidám co nejdříve...
04.04.2010 (17:00) • seiren • Povídky » Na pokračování • komentováno 1× • zobrazeno 1209×
Svět za světem - 32. část
Tak další dílek je na světě. Tedy, v obou světech :-) Claire se snaží nemyslet na vlastní rozpadající se manželství, ale na dopadnutí Derilla. Ví, že to bude běh na dlouhou trať, ale je jí jasné, že se někde začít musí. A kvalitní vyškolený tým je základ. I když jim Derilova parta, a nejen ona, háže klacky pod nohy... P.S. Možná je to trochu rozvláčné, za což se moc omlouvám, ale píšu to jako knihu, takže tam tyhle sekvence zkrátka patří. Omlouvám se, jestli se budete nudit. Ale všechno příjde :-)
04.04.2010 (16:00) • Poisson • Povídky » Na pokračování • komentováno 3× • zobrazeno 1377×
Difficile est tagere, cum doleas (Je těžké mlčet, když cítíš bolest) - 30. - 31. kapitola
A je tady další pokračování. Jaké další nesnáze jim osud přivede? A jak se s nimi vypořádají?
PS: Můžete se těšit na novou postavu. Bude na jejich straně či na straně upírů? A kdo to vůbec je?
03.04.2010 (17:00) • geniela • Povídky » Na pokračování • komentováno 4× • zobrazeno 934×
- Judgement of the Buried - Prolog
- Ginny Weasleyová - Rusovlasá čarodějka (Prolog)
- Odstřelovač 2: Mudlovská mise - 1. kapitola
- Lesk a bída příštích dní - I. část
- The Betrayal's Price - Prolog
- Budu tam
- English Gentleman - 1. kapitola
- Smrťák 3 (1. část)
- Setkání v lese
- The Killing Past (Prolog)
...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře
Kdo je tu z členů? Klikni!

