OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele nikolienkanikolienka

nikolienkaPráva: přispěvatel

Reálné jméno: Nikoleta

Bydliště: Veľký Grob

Věk: 12

O mně: Takže čo napísať? Moja rodina sa skladá zo staršej sestry a mladšej sestra a ešte zo staršieho brata. Ja viem trocha moc početná rodina nevadí! Páči sa mi to tak. Dokonca som sa pred pár dňami stala tetou! Rada počúvam hudbu a čítam knižky! Veľmi ale neskutočne veľmi mám rada mojich spolužiakov, ktorým posielam pusu. Píšem poviedky aj na stmivani.eu. Je to taký prostriedok na vylievanie si duše. Vždy sa inšpirujem mojimi snami a skutočnými udalosťami. No to je o mne asi všetko. Aj tak som sa už moc rozpísala. Taže dúfam, že sa Vám moje poviedky páčia. Dúfam, že aj tie, ktoré sa mi ešte len teraz rodia v hlave.

Moje zhrnutie na stmivani.eu:http://www.stmivani.eu/37-shrnuti-povidek/poviedky-od-nikolienky/

Kontakt:

E-mail: rigova.nikoleta (zavináč) gmail.com

ICQ: 573274768ICQ status

Skype: Niki Kellanica Rigová

Statistiky:

Moje články: 4

Moje komentáře

Datum registrace: 6. 4. 2010

Poslední přihlášení: 7. 10. 2010, 17:41

Shrnutí povídek:

 

Poviedky od nikolienky

Poviedky od nikolienkyKapitolové ♥ Milý denníček (pozastavená) ♥ Jarné prázdniny plné prekvapení (rozpísaná)

Články:

 

Jarné prázdniny plné prekvapení - 2. kapitola

Jarné prázdniny plné prekvapení - 2. kapitolaPo dlhom presviečaní mojej spolužiačky som napísala túto kapitolku. Je krátka, ale už som ju vážne nechcela počúvať na každom kroku! :) Takže máte tu ďalšiu kapitolku! PTOSÍM KOMENTY!

 

Jarné prázdniny plné prekvapení - Prológ + 1. kapitola

Jarné prázdniny plné prekvapení - Prológ + 1. kapitolaMotto: Poviem ti tajomstvo. V živote musíš mať tajomstvo.

Niki je obyčajné dievča z dediny až na to, že jej bratranec je Robert Pattinson. Pred niekoľkými rokmi to mohla povedať každému, no teraz nikomu. Vie o tom len jej najlepšia kamarátka - Maťa. Jej rodičia idú na dovolenku a oni zostávajú doma. Najprv sa skrývajú aj sa im to darí, ale všetko sa može zmeniť.
P.S.: Hrdinovia v tomto príbehu hovoria po anglicky, ale vzhľadom na môj vek a ovládenie angličtiny som to nemohla napísať. Takže asi Vám nezostáva nič iné len si to predstaviť. ☺

 

Milý denníček - 1. časť

Milý denníček - 1. časťMojá prvá poviedka, tu na ourstories. Ako už z názvu vidíte jedná sa o denníček, ktorý budem písať ja sama o mojom živote. Nie, že by bol nejako zaujímavý, ale snažím sa tu vyjadriť všetky svoje pocity. Ako sa hovorí riešim problémy dievčaťa v puberte. Takže dúfam, že sa Vám bude páčiť. Prosím zanechajte mi komentár, či má cenu pokračovať. Ďakujem! *nikolienka*
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!