OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele nesiinesii

nesiiPráva: přispěvatel

Reálné jméno: Saša

Bydliště: Levice

Věk: 14

O mně: Ahojte! Volám sa Saša. Aj na stmivani. eu aj tu na Our Stories som prihlásená na nick nesii. Ale to nie je zaujímavé. Takže k veci. Milujem túto stránku, som tu denne strepaná a z toho mám problémy s hlavou. Hehe. Možno to nie je do smiechu ale čo už. Mám rada Twilight a všetky knihy s touto tematikou alebo romantika, dobrodružstvo to je moje. Už končím papa.

Kontakt:

E-mail: alex-sasa_11(zavináč)azet(bodka)sk

ICQ: nesii_sipekiICQ status

Statistiky:

Moje články: 38

Moje komentáře

Datum registrace: 12. 5. 2010

Poslední přihlášení: 25. 3. 2015, 22:39

Shrnutí povídek:

 

Poviedky od nesii

Poviedky od nesii

Zhrnutie:

Na pokračovanie: Krištáľové srdce → 1. kapitola

Dokončené: Nový život → 1. kapitola

Pozastavené: Witch diary → 1. kapitola

Maniobra llamada amor → 1. kapitola

Jednorázovky: Smutná láska

Bola som v tom, no neprekonala som to → I. časť // II. časť // III. časť

Básničky: Temná záhradaČlánky:

 

Musím začať nový život... ako som prežila rakovinu

Musím začať nový život... ako som prežila rakovinuŠok. Kúsok z môjho života. Nesii. „Ešte sa usmievaš?" „Už sa dlho nebudem," na to ma premohla únava, oťaželi mi viečka a proti svojej vôli som zaspala.

 

Maniobra IIamada amor - 2. kapitola

Maniobra IIamada amor - 2. kapitola

Madison sa snaží vypadnúť zo sveta neustálych správ od tajného ctiteľa, a tak sa vyberá aj zo svojou najlepšou kamarátkou na nákupy. Tam sa dozvie hroznú vec, ktorá zapríčiní problémy. Bola by som veľmi rada, keby ste to okomentovali. Prajem príjemné čítanie. Nesii.

 

 

Krištáľové srdce - 10. kapitola

Krištáľové srdce - 10. kapitolaLuke zistí, ako sa môžu geneticky meniť molekuly človeka a upíra. Len netuší čo by ich spojením vzniklo. Do deja sa znova privlečie Kathia, ktorej Luke vyrozpráva, čo zistil, no netuší... neskôr už hej, že spravil chybu. Nesii.

 

Dark Shadow - prolog + 1. kapitola

Dark Shadow - prolog + 1. kapitolaPríbeh rozprávajúci o dievčati, ktoré bolo a je anjelom, ktorý je zatratený na večnú samotu. Svojim činom, zradením Boha aj Lucifera, ju postihli trestom menom: "Tiene". Dievča sa v každom reinkarnovanom živote zaľúbi do chlapca, ktorý je jej činom tiež zatratený. Podarí sa im niekedy byť spolu? Podarí sa im premôcť dvoch vládcov, alebo umrú a už sa nikdy nestretnú?
To sa dozviete v mojej poviedke. Mám ju dokončenú takže pridávanie bude trvať rýchlejšie. Budem rada, ak tu bude aspoň päť komentárov. Nesii.

 

Nový život - 1. kapitola

Nový život - 1. kapitolaNeviem akým zázrakom, ale vymazala sa mi 1. kapitola z tejto poviedky. Tak sem ju znova vkladám. Nesii.
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!