OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele BledulkaBledulka

Práva: přispěvatel

Věk: 15

O mně: Jsem upovídaná - jak ve společnosti, tak i v duchu. Ze začátku se sice můžu zdát plachá, ale když poznám, co od každičké osoby očekávat, dokážu se začlenit. Mimo mé reálné kamarády, mám i svou nejlepší kamarádku - mou hlavu. S ní si rozumím nejvíc, téměř vždy se shodneme (naštěstí - jinak bych byla zralá na psychiatrickou léčebnu), a navíc spolu vymýšlíme skoro vždy nesplnitelné scénáře pro můj život. Když píšu, ony nesplnitelné scénáře se skrze mé postavy stávají skutečnými, a to je důvod, proč mám psaní tak ráda.

Kontakt:

E-mail: bledulkastories (zavináč) gmail.com

Web: bledulka-povidky.blog.cz/

Statistiky:

Moje články: 8

Moje komentáře

Datum registrace: 29. 7. 2013

Poslední přihlášení: 28. 6. 2018, 21:46

Články:

 

Deset tisíc řek - kapitola 1

Deset tisíc řek - kapitola 1Jeden chladný večer září 1996 a cesta jedné ženy za svobodou.

Novinka

Deset tisíc řek - prolog

Deset tisíc řek - prolog Co byste dělali, kdyby váš život patřil státu? Co byste dělali, kdyby vás byť jediná myšlenka proti jejímu vůdci mohla zabít? A co byste dělali, kdyby vaše jediná šance přežít znamenala vydat se na cestu, kterou nemusíte přežít?

 

Koruna pro hada - 3. kapitola - část 1

Koruna pro hada - 3. kapitola - část 1 3. kapitola - SIRIUS Jamesovy představy o tom, jak by se měla Evansová zachovat, Petrovy úvahy, co Remus ráno dělal, Remusovy promluvy do duše a Siriusovo konečné řešení všech problémů.

 

Koruna pro hada - 2. kapitola - část 2

Koruna pro hada - 2. kapitola - část 22. kapitola - LILY Lily Evansová je nová primuska, a proto když se probudí v Komnatě nejvyšší potřeby po noci, ze které si skoro nic nepamatuje, není divu, že se celá vyděsí.

 

Koruna pro hada - 2. kapitola - část 1

Koruna pro hada - 2. kapitola - část 12. kapitola - LILY Lily Evansová je nová primuska, a proto když se probudí v Komnatě nejvyšší potřeby po noci, ze které si skoro nic nepamatuje, není divu, že se celá vyděsí. A pokud vás to zaujme, komentujte :)
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!