OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele AnneEyreAnneEyre

AnneEyrePráva: přispěvatel

Věk: 14

O mně: Pod stejným loginem vystupuji i na webu Stmívání. eu, kde celkem úspěšně píšu.
Hodně čtu Twilight ságu, a oblíbila jsem si i Větrnou hůrku. Kvůli povinné četbě jsem se rozhodla zkusit přečíst Bídníky (zatím neotevřeno) a zbožňuju i Školu noci.
SHRNUTO: Jsem cvok.
MOJE MOTTO: Když nemáš síly, bojuj rozumem.

DALŠÍ TVORBA:
http://andyalice-pen.blog.cz/

Kontakt:

E-mail: andy.ronda (zavináč) volny.cz

ICQ: 555425196ICQ status

Statistiky:

Moje články: 9

Moje komentáře

Datum registrace: 11. 1. 2011

Poslední přihlášení: 6. 10. 2013, 13:39

Shrnutí povídek:

 

Povídky od AnneEyre

Povídky od AnneEyre

Kapitolové: Otrokyně? Princezna? Kdo ví...; Štěstí od podkovy; Poranění andělé jdou do polí

Jednorázové: Just a pain

Články:

 

Otrokyně? Princezna? Kdo ví... 6. kapitola – Pátrání

Otrokyně? Princezna? Kdo ví... 6. kapitola – PátráníTak se těch pár čtenářů dočkalo. Další Otrokyně, děkovat můžete BJane a Faillë. Na konci kapitoly vás čeká něco, co ti nejpozornější možná už vyčetli. Ti ostatní mají smůlu. Mám rozepsanou další kapitolu, ale pozor, potřebuji i vaši podporu. Co by se mohlo stát dál? Pište do komentářů, prosím. Díky za podporu, vaše AA.

 

So easy to believe liars

So easy to believe liarsLhali a přitom si byli blízcí, jako by říkali pravdu. Věřili, že jim uvěřím. Je mi jedno, jestli to jeden z nich čte, nebo ne. Nezáleží na tom. Možná už nikdy nebudou číst moje povídky. Možná je jim jedno, co udělali. Ale mně to jedno není. A pokud si to přečetli, pak vědí, že tohle nechtěli. Ale mně to tak připadá, byť třeba něco takového nechci. Tak prosím, pochopte to. Pokud vůbec chcete chápat.
Tenhle drabble se objevil i u mě na blogu, takže prosím, neříkejte mi nic o kopírování.

 

Otrokyně? Princezna? Kdo ví... 5. kapitola – Markytánka nebo válečník?

Otrokyně? Princezna? Kdo ví... 5. kapitola – Markytánka nebo válečník?Když se odhalí pravda a rozhoduje o osudu. Najít přítele v nepříteli je to, co se podaří málokomu. Snad bude naše dívka mnoha jmen jednou z těch šťastných.

 

Otrokyně? Princezna? Kdo ví... 4. kapitola – Nejsem tvoje dcera!

Otrokyně? Princezna? Kdo ví... 4. kapitola – Nejsem tvoje dcera!Záchrana na poslední chvíli. A pak znovu pád. Zranění. A nejhorší zpráva, jakou mohla naše Estel di Marca dostat. Co ji donutilo opustit rodinu? Navíc, když ji v pevnosti vzbouřenců nečeká nic dobrého. Ale možná...

 

Otrokyně? Princezna? Kdo ví... 3. kapitola – Rodina

Otrokyně? Princezna? Kdo ví... 3. kapitola – RodinaMinulost se odkrývá. Ortainë/Ravennë konečně nalézá část své minulosti. Ale ani zdaleka neví vše. Nikdy se nesmí dozvědět všechno, ale přesto se náznaky objevují hned. Přijít domů po takové době a dočkat se tak chladného uvítání, to není běžné. Mít na své straně pouze bratra, to už vůbec není normální. Co když všechno bylo jinak a ona do té řeky nespadla?
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!