- O webu
- Povídky
- Na pokračování
- Ostatní FanFiction
- FanFiction Harry Potter
- FanFiction The Vampire Diaries
- FanFiction Teen Wolf
- Dokončené
- Jednodílné
- FanFiction ostatní
- FanFiction Harry Potter
- FanFiction The Vampire Diaries
- FanFiction Teen Wolf
- Drabble
- FanFiction
- Básničky
- Malby a kresby
- Písničky
- Shrnutí
- Pomoc autorům
- Stmívání
- Fórum
Sorry,I can´t be Perfect! (3)
Tak zatím dálší dílek... jinak dálší přidám až se vrátím z chaty... doufám že trochu líbí... až v páte bude více i v šesté... vysvětlení a podobně... zatím ahujky!=)
05.08.2009 (13:00) • seiren • Povídky » Na pokračování • komentováno 9× • zobrazeno 1155×
Po stopách strachu-I.-Tommy Hill
Tuhle povídku píšeme s kamarádkou. Je to o rodině, která se přestěhuje do nového domu.Vypadá to nudně? Rozhodně čtěte dál. Snad se bude líbit a komentujte,prosím:-)
05.08.2009 (9:23) • SamMoore • Povídky » Na pokračování • komentováno 4× • zobrazeno 1194×
Tvůj hřích si Tě najde !!! 13. díl
A je tu další díl..
Příjemné čteníí!!
05.08.2009 (8:57) • Janee • Povídky » Na pokračování • komentováno 3× • zobrazeno 1406×
Denise
Krátká jednorázovka... aneb po sto letech jsem splodila něco, co je snad ke čtení... nebudu vás prosit o komentáře, protože to je stejně jen na vás...
04.08.2009 (22:20) • jenyiiis • Povídky » Jednodílné • komentováno 5× • zobrazeno 1441×
Vyvolení - 1. kapitola
Tak vám sem dávám první kapitolu... doufám, že se bude líbit a prosím o komentáře!
04.08.2009 (19:00) • Lillith • Povídky » Na pokračování • komentováno 4× • zobrazeno 1559×
Konečná stanice úvod+1.část
Tak tady moje další povídka. Nejsou v ní upíři ani vlkodlaci, ale odehrává se v budoucnosti a řekla bych, že je to sci-fi o kasických mutantech a mimozemšťanech. Bude tam i romantika, takže doufám, že si to přečtete. Chci znát váš názor, zda mám pokračovat...
04.08.2009 (19:00) • Aniska • Povídky » Na pokračování • komentováno 2× • zobrazeno 1318×
Bullet for my wolf
Je to jen rozjezdová část, takže celkem krátké :) Doufám, že název povídky, hned nevyzradí o čem je a že se vám bude líbit ;)
04.08.2009 (18:09) • RosalieHale • Povídky » Na pokračování • komentováno 4× • zobrazeno 2386×
Sorry,I Can´t be Perfect! (2)
Dálší díleček..omlouvám se ale o potratu atd nic nevím...
a za druhé taky bych chtěla takového bráchu sakra... proč člověk musí být starší?
Mno nic doufám že se zalíbí a zanecháte komentíky...
04.08.2009 (13:00) • seiren • Povídky » Na pokračování • komentováno 6× • zobrazeno 1219×
1. Vůně sena
moje nová povídka - nehledejte v tom nic nadpřirozeného tohle je klasická lovestory bez upírů a podobných "příšer" prosím o komentíky, zajímá mě zda to bude vůbec někdo číst ;o)díky Luna
03.08.2009 (17:01) • Luna • Povídky » Na pokračování • komentováno 9× • zobrazeno 1362×
Sorry,I can´t be Perfect! (1)
Ahujky. Povídka je o životě holky, která skočí klukovy...pak vše a všechny ztratí. Vrátí se do normálního života? Nebo ne? Toť se možná dozvíte pokud, chcete aby sem pokračovala díky a bye!
03.08.2009 (12:39) • seiren • Povídky » Na pokračování • komentováno 10× • zobrazeno 2200×
Vyvolení - prolog
Moje první povídka tady na our stories...Co když Volturiové nevládnou upířímu světu. Co když je tu něco většího…něco nebezpečnějšího…něco neviděného. Něco o čem nikdo neví, kde je, kde se schovává a kde zasáhne příště. Nejsou na ničí straně…pouze na své…ani dobro, ani zlo. Udržují rovnováhu, nová generace upírů…dokonalejších…lepších…
Příběh začíná ve starém Londýně. Mnoho knížek může mít pravdivý základ, stejně jako tenhle příběh. Jeho tvář…nezapomenutelná, jeho přání…neodmitnutelné, jeho prokletí…nepředstavitelné…navždy mladý…navždy perfektní…navždy prokletý…Dorian Gray. Budeme pozorovat příběh mladičkého muže, který je novým přírůstkem do síně vyvolených. Do síně, kde nikdo nemůže nikomu věřit. Moc má největší cenu a boj o ní není jednoduchý.
Zatím je to jen prolog, ale chtěla bych vědět váš názor, jestli mám pokračovat dál...
03.08.2009 (3:26) • Lillith • Povídky » Na pokračování • komentováno 5× • zobrazeno 1601×
Dlažební kosky
Nedělní večer, dokonalé pro depresi. Srdceryvně nepíšete najednou, chce to cvik, tudíž tady máte jeden z těch cviků. Nedokázala jsem plně vyjádřit ty pocity, ale snad se to alespoň trošku přiblížilo k vašemu vnitřnímu citu.
03.08.2009 (2:54) • JoHarvelle • Povídky » Jednodílné • komentováno 6× • zobrazeno 1979×
ANDĚLÉ A DÉMONI - 1. kapitola
Příběh vypráví o Sam, sedmnáctileté bohaté holce co se přistěhovala do novécho města a nikoho tam nezná. Když už ale pozná, velmi ráda by se občas vrátila v čase do minulosti a místo brigády šla na prázdninové doučování....
01.08.2009 (20:09) • kotrbovic • Povídky » Na pokračování • komentováno 4× • zobrazeno 1447×
Tvůj hřích si Tě najde !!! 12. díl
Dlaší díl...trochu kratší...
Příjemné čtení.... xox
01.08.2009 (12:00) • Janee • Povídky » Na pokračování • komentováno 4× • zobrazeno 1272×
Lost in the middle -24. kapitola
01.08.2009 (9:30) • Nenefer • Povídky » Na pokračování • komentováno 4× • zobrazeno 1301×
- Judgement of the Buried - Prolog
- Ginny Weasleyová - Rusovlasá čarodějka (Prolog)
- Odstřelovač 2: Mudlovská mise - 1. kapitola
- Lesk a bída příštích dní - I. část
- The Betrayal's Price - Prolog
- Budu tam
- English Gentleman - 1. kapitola
- Smrťák 3 (1. část)
- Setkání v lese
- The Killing Past (Prolog)
...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře
Kdo je tu z členů? Klikni!
