- O webu
- Povídky
- Na pokračování
- Ostatní FanFiction
- FanFiction Harry Potter
- FanFiction The Vampire Diaries
- FanFiction Teen Wolf
- Dokončené
- Jednodílné
- FanFiction ostatní
- FanFiction Harry Potter
- FanFiction The Vampire Diaries
- FanFiction Teen Wolf
- Drabble
- FanFiction
- Básničky
- Malby a kresby
- Písničky
- Shrnutí
- Pomoc autorům
- Stmívání
- Fórum
Mrtvé město
Elizabeth Smithová je (ne)typická dívka ze snobské čtvrti města. Po hádce se svojí matkou, uteče z domu, jenže narazí na několik pochybných lidí... Kdo je James, a co se to děje ve čtvrti největší chudiny přezdívané jako Mrtvé město?
Abych přiznala barvu, hodně dlouho jsem se rozmýšlela, jestli sem tuto povídku dám, protože tak jaksi na ni nemám úplný podíl. Byla to hromadná slohovka, kterou jsme psaly v šesti lidech ve škole ještě minulý školní rok. Přece jenom, zřejmě mám alespoň trochu autorských práv na tuhle povídku, a proto ji tu nakonec máte. Mě ovšem nepište žádné chvály, jelikož já se na ni téměř nepodílela (v té době bylo pro mě psaní jakýchkoliv slohovek největší vopruz - doby se mění, bohudík :D).
Dle mého mínění je tato povídka přímo bombastická, holky to napsaly úžasně :) Je to ten typ, co ve vás něco zanechá, takový zvláštní pocit... Alespoň u mě to tak bylo. Tak šup to přečíst a hlavně komentovat :) Díky, Janna (& spol. :D)
18.09.2009 (16:30) • Janna • Povídky » Jednodílné • komentováno 8× • zobrazeno 1822×
Rozprávka pre dospelých - 1
Dozviete sa niečo o Alexovi o Chloe, o ich živote... nejaké to sťahovanie... kto a prečo sa dozviete ak si prečítate prvú časť:) Príjemné čítanie:)
18.09.2009 (15:30) • RoseDublest • Povídky » Na pokračování • komentováno 2× • zobrazeno 1043×
Lost in the middle -42. kapitola
„Páni, bude to vždycky takové?“ Zvědavě jsem zkousla spodní ret a snažila se uklidnit.
„Když budeš chtít…“ Zkoumal můj výraz a unaveně si namotával na prsty pramínky mých vlasů.
18.09.2009 (15:00) • Nenefer • Povídky » Na pokračování • komentováno 3× • zobrazeno 1168×
Pravá láska žije jen jednou
Tohle je psaný v roce 2007 o prázdninách. Nic moc na to nemělo vliv, prostě jsem něco cítila uvnitř sebe a potřebovalo to ven. Mě osobně se to docela líbí, ale já jsem saďour, takže:D Pokud se nebude líbit, tak alespon komentujte, prosím:D
17.09.2009 (16:00) • SamMoore • Povídky » Jednodílné • komentováno 5× • zobrazeno 1229×
Rozprávka pre dospelých - PROLOG
Chloe ( čítaj prosím, Klouí) je nešťastné a tiché dievča, má hrozných rodičov, ktorí ju nenávidia, za to jej brata milujú. Všetko sa mení jedným výletom, kde Chloe stretne ( alebo skôr zachráni) Alex, stanú sa z nich kamaráti, lenže je tu Alexovo tajomstvo, Chloeina rodina a mnoho ďalšieho...
17.09.2009 (15:30) • RoseDublest • Povídky » Na pokračování • komentováno 2× • zobrazeno 1398×
Lost in the middle -41. kapitola
Trošku tvrdší kappitolka. 18+, kdo na to nemá náladu, tak ať nečte :-)
17.09.2009 (15:00) • Nenefer • Povídky » Na pokračování • komentováno 2× • zobrazeno 1187×
Helen - 4. Hra na schovávanou
Jen mezidílek, abych mohla pokračovat dál a mělo to smysl. Ale i tak prosím o komentíky a kritiku. Jo a hotel, který jsem napsala do článku opravdu existuje, tak kdyby jste v něm snad někdo byli třeba již ubytování, byla bych ráda kdyby jste se zmínili.Hodil by se popis pokoje=o)). Dík a přeji pěkné počtení...
17.09.2009 (13:00) • corneille • Povídky » Na pokračování • komentováno 5× • zobrazeno 1541×
If you realy love me, let me go.....
Je to jen taková blbinka, která mě jednou napadla, takže komentujte... jestli o pokračování nebude zájem, nemělo by cenu pokračovat...
17.09.2009 (12:00) • LonelyRebel • Povídky » Na pokračování • komentováno 5× • zobrazeno 1151×
Revollution 4.díl
One small girl... one big war... Who will be winner?
16.09.2009 (19:00) • LonelyRebel • Povídky » Na pokračování • komentováno 5× • zobrazeno 1172×
Vzpomínky
U mého... zamyšlení, In the night, jsem se zmínila, že také povídky mám dvě, tahle je ta druhá. Je ze stejného období... Doufám, že se bude líbit a komentujte:-)
16.09.2009 (16:00) • SamMoore • Povídky » Jednodílné • komentováno 1× • zobrazeno 1271×
Lost in the middle -40. kapitola
Byla jsem na smrt unavená. Celé tělo mě bolelo. Třásla jsem se, ale nebylo to zimou. Ruce se mi klepaly a kolena mi samovolně vibrovala.
16.09.2009 (15:00) • Nenefer • Povídky » Na pokračování • komentováno 4× • zobrazeno 1270×
Napotřetí to dokážu!!! 11.kapitola
Díky moc za všechny vaše komentáře. Člověka to dokope psát dál (pokud mu zrovna nestávkuje net, jako obvykle). Tenhle díl se jmenuje Schod a sen. Je to taková blbost, ale co už... x)
16.09.2009 (13:00) • Sasanka • Povídky » Na pokračování • komentováno 7× • zobrazeno 1420×
Po stopách strachu-XII.-Summer Hillová
Deprese Summer, noční můry, návštěva u Diny a koupání...
15.09.2009 (18:00) • SamMoore • Povídky » Na pokračování • komentováno 5× • zobrazeno 1076×
Lost in the middle -39. kapitola
Postupně jsme opouštěli město a jak jsme se vzdalovali, provoz slábnul. Po hodině a půl jsme sjeli z dálnice a já s hrůzou zjistila, že jsme někde v míň obydlené oblasti. Husté lesy se zdály přímo neproniknutelné a úzká silnice byla zavátá čerstvým sněhem.
15.09.2009 (17:00) • Nenefer • Povídky » Na pokračování • komentováno 3× • zobrazeno 1265×
In the Night
Tohle jsem napsala ve svém doposud nejšťastnějším období v životě a myslím,že je to z toho cítit. Vlastně jsou tyhle jednorázovky dvě,tahle je první. No... Nevím, co víc dodávat, snad jen, že je to už starší dílko a snad se to bude líbit... Kdyžtak komentujte:-)
15.09.2009 (16:00) • SamMoore • Povídky » Jednodílné • komentováno 6× • zobrazeno 1303×
- Judgement of the Buried - Prolog
- Ginny Weasleyová - Rusovlasá čarodějka (Prolog)
- Odstřelovač 2: Mudlovská mise - 1. kapitola
- Lesk a bída příštích dní - I. část
- The Betrayal's Price - Prolog
- Budu tam
- English Gentleman - 1. kapitola
- Smrťák 3 (1. část)
- Setkání v lese
- The Killing Past (Prolog)
...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře
Kdo je tu z členů? Klikni!
