OurStories.cz ~ naše povídky - Shrnutí » Povídky od PetraCullenPovídky od PetraCullen

Kapitolové
Cesta osudu(TVD) (dokončená)
Stín pochybností (HP) (rozepsaná)

Jednodílné
Harry Potter: Minor heaven ► Za stínem tajemna ► The other side of darkness
Upíří a fantasy: Van Helsing jménem Alaric ► Pomoc z druhé strany ► Hranice nekonečna ► First kiss with him ► Neviditelné zlo
Komisař Rex: Kouzlo okamžiku ► Moje tajemství ► Nový komisař ► Návrat ztraceného ► Prázdniny v Římě
Ze života: I hope you never forget me ► Magic dream ► A moment like this ► Opustil si mě ► Ještě, že tě lásko mám

 na stránce působím od 20. dubna 2011 což je teď 5 rokem.

Mé shrnutí prošlo drobnější změnou tak, aby to bylo přehlednější.

Momentálně se vracím po roční pauze, ale mám zlomený a zdratovaný loket 2 měsíce. Přesto se pokusím psát.

 

 

 

 


 

ANO! Definitivně VRACÍM SE!!! :) 

 

 

Postavy: Jennys Standmanová, Stefan Salvatore, Elijah Mikaelson, Klaus Mikaelson

Období: Po 4x07 TVD

Žánr: Upíří deníky

plánovaný počet kapitol: 12 + Epilog

stav: dokončená

Jennys Standmanová, 16 letá obyčejná holka, která byla vždy jiná než ostatní. Matka ji umřela nedávno a musí se přestěhovat do New Orleans k tetě. Nikdy nezapadala mezi své vrstevníky. Svůj volný čas nejradši trávila studováním psychologie a nadpřirozena. Až do doby kdy potkala jeho - Stefana Salvatora. Vše se najednou změní a kolem Jennys se začnou dít podivné věci. Původní v ní uvidí jistou hrozbu. Jak to nakonec dopadne?!

 

Kapitoly:

 1. kapitola  2. kapitola  3. kapitola 4. kapitola 5. kapitola  6. kapitola

  7. kapitola  8. kapitola  9. kapitola  10. kapitola  11. kapitola  

12. kapitola + EPILOG

 


Postavy: Harry Potter, Sirius Black, ostatní z HP

období: 5 díl HP

Žánr: Harry Potter

plánovaný počet kapitol: uvidí se...

stav: rozepsaná

Všechno je úplně jinak. Harryho věštba se nerozbila a Sirius si nakonec zachránil život. Jenže na Harryho a ostatní bylo uvaleno silné matoucí kouzlo, aby Siriusův život zůstal v utajení. Všichni myslí, že zahynul při zavěrečné bitvě... Sirius se musí skrývat, protože to on skrývá Harryho věštbu v bezpečí...Když Brumbál uzná za vhodné, Sirius se ukáže Harrymu a on mu nevěří...Jak tohle dopadne? 

 

Kapitoly

1. kapitola  2. kapitola  3. kapitola  

4. kapitola  5. kapitola  6. kapitola ► 7. kapitola 

8. kapitola  9. kapitola  10. kapitola

11. kapitola  12. kapitola  13. kapitola  14. kapitola

15. kapitola  16. kapitola 

17. kapitola

 

Poznámka:

Tuhle povídku dopíšu!!!! :) 


  

Postavy: Sirius Black, Fénixův řád, Harry Potter, smrtijedi, Albus Brumbál,

Období: Fénixův řád

Žánr: Harry Potter 

stav: dokončená

Tato kratká jednorázová povídka je o tom, jak Sirius soupeří na odboru záhad s Bellatrix. Dozvíme se, proč Sirius s Bellatrix soupeřil, opravdu chtěl předvést své dovednosti, nebo se chtěl jenom dostat na pomoc k Harrymu, který utíkal před smrtijedy? Předem vás chci upozornit, že tahle povídka bude mít šťastný konec a skončí to úplně jinak než v knize.

 

>ZDE


 

Postavy: Harry Potter, Hermiona Grangerová, Sirius Black, Fénixův řád, Smrtijedi.

Období: Fénixův řád

Žánr: Harry Potter 

stav: dokončená

Harry se vrací z Bradavic do Londýna a vzpomíná na Siriuse. Pomalu si začne uvědomovat, že Siriuse už nikdy neuvidí, a je nešťastný. Hermiona má u sebe obraceč času a ti dva se rozhodli vrátit čas a zachránit Siriuse před spáry Bellatrix. Když jim vyšla záchrana Siriuse před dvěmi roky, tak proč by se jim to nemohlo podařit tentokrát?

 

části

1/2 > 2/2

 


Postavy: Harry Potter, Ron Weasley, Hermiona Grangerová, Remus Lupin, Albus Brumbál, Sirius Black 

Období: Prince dvojí krve

Žánr: Harry Potter

stav: dokončená

Harry těžce nese ztrátu Siriuse a vyčítá si jeho smrt. Remus Lupin se znovu vrátil na místo učitele obrany proti černé magii na přáni Brumbála. Harry má divné sny, kde Sirius přežil a vyčitá mu jeho smrt. Jednou mu u snídaně příjde záhadný vzkaz ještě s divnějším textem. Na Bradavice se řítí nebezpečí v podobě smrtijedů. Jak to všechno vlastně skončí? Je Sirius opravdu mrtvý?!

 


ZDE

 


                     Postavy: Alaric Saltzman, Logan Fell

Období: desátý díl první série

Žánr: The Vampire Diaries

stav: dokončená

Je to má první krátká jednorázovka na téma Upíří deníky. Děj se odehrává v desatém díle první série. Je to z pohledu Alarica. Je to o tom, jak dostihl Logana a jaké měl pocity, než ho probodnul dřevěným kůlem.

 

 

ZDE


Postavy: Zoey Redbirdová, Stevie Rae Johnsonová, Darren, Neferet

Období: Druhý díl Školy Noci

Žánr: Škola noci

stav: dokončená

Tělo Stevie Rae odmítlo proměnu a Zoey je hrozně nešťastná. Na scénu příchází tajemný Darren, který ji zachrání zvláštním způsobem.

 

ZDE 


Postavy: Julia, Daniel, Josh

Spoluatorská s: Liefe

Žánr: fantasy

stav: dokončená

Věříte v nadpřirozeno? Vidět někoho, koho vidíte jen vy, není vždy ta nejlepší výhra. Patnáctiletá Julia od svého dětství vídá chlapce, který se jí pokaždé objeví jen v nějakém odrazu. Možná neexistuje, jen si jej vymyslela. Jenže co je pravda?

 

ZDE 

 


Postavy: Elena Gilbertová, Elijah Mikaelson

období: díl 4x18

Žánr: The Vampire Diaries

stav: dokončená

První pusa Eleny s Elijahem, která se vydavá za Katherine, aby se setkala s "panem neznámým". Elena hledá lék a potřebuje se dozvědět potřebné informace. Jenže vypnula svojí lidskost. Když ji Elijah políbí, opravdu ani v danou chvílí nic necítí?

 

ZDE


Postavy: Petra Vašutová, Klaus Mikaelon, Elijah Mikaelson, Bonnie Bennetová, Davina

období: neurčité

Žánr: The Vampire Diaires

stav: dokončená

Petra se vrátí z procházky, jde si zdřímnout a najednou se probudí v New Orleans, kde ji Klaus unesl, protože mu je nebezpečná. Petra se bojí, ale s původním se nepárá. S Klausem je i Bonnie. Pomůže Petře, nebo je loajální Klausovi? Zachrání ji někdo nakonec, nebo se Klausovi podaří psychicky ji zlomit?! Opravdu to byl jenom sen? 

 

 

ZDE


       

 

Postavy: Lorenzo Fabbri, Rex, Fritz Kunz   

Období: první série a první díl Návratu Komisařu Rexe

Žánr: Komisař Rex

stav: dokončená

Je to první setkání Lorenza Fabbriho s Rexem. Lorenzo příjíždí do Vídně, aby vyřešil případ vraždy, a potkává Rexe. Jaké byly Lorenzovy dojmy?

 

ZDE 


 

 Postavy: Petra Vašutová, Lorenzo Fabbri

Období: po díle 12x02 Mezi vlky (14x02)

Žánr: Komisař Rex

stav: dokončená

Jedná dívka sedí před hotelem na houpačce. Představuje si jaké by to bylo potkat oblíbenou seriálovou postavu a přemýšlí o ní proč musela zahynout. Na scéně se ukazuje zahádná postava jemu podobná a má i stejné jméno. Nakonec se dají do řeči a Petra zjístí, jak to bylo. Proč vlastně Fabbri nezahynul? Jaká je pravda? Nebo to je jen vše sen? 

 

ZDE  


Postavy: Lorenzo Fabbri, Davide Rivera, Monterosso

Období: po povídce Moje tajemství

Žánr: Komisař Rex

stav: dokončená

Lorenzo Fabbri se vrací z Německa zpátky do Říma. Vrací se, aby zaujmul své místo na komisařství v Římě. Ví, že jako posila nastoupil nový komisař Rivera. Od té chvíle ho nesnáší. Zrovná v té chvíli se řeší další vražda. Změní se Fabbriho úhel pohledu na něj? Výjdou nakonec spolu v dobrém?!

 

ZDE


Postavy: Lorenzo Fabbri, Davide Rivera, Morini

Období: po povídce Nový komisař

stav: dokončená

Fabbri si zvykl na Riveru a naučil se s ním vycházet. Vrací se do svých vzpomínek, jak tenkrát odešel jeho kolega Morini. Pořád mu vrtá hlavou, proč se s ním nerozloučil osobně a je mu to líto. Nakonec si přečte opožděně Moriniho dopis na rozloučenou. Přeje si jediné, aby se vrátil. Vrátí se Morini? Proč Morini vlastně odešel?

 

 ZDE 


Postavy: Petra Vašutová, Lorenzo Fabbri

Období: po povídce Moje tajemství

Žánr: Komisař Rex

stav: dokončená

Petra je V Římě na prázdninách a poslední den se rozhodne strávit svojí každodenní procházkou. Přemýšlí jestli se znovu setká s Lorenzem Fabbrim, jak tenkrát loni na praxi v Německu, nebo jestli to byla vše tenkrát náhoda. Nakonec ho potkává. Co se za ten rok změnilo? Co je na policejní stanici nového? :) 

 

ZDE 
Období: neurčité

Žánr: ze života

stav: dokončená

Tahle povídka je o dalším nevyjasněném konci ve vztahu, zlomeném srdci a o naději. Je to o jedné dívce, která špatně nese rozchod ve vztahu. POřád doufá, že se to spraví, ale marně...

 

ZDE 


Postavy: Monika, Étienne, Joshua...

Žánr: romantický

stav: dokončená

Monika je už měsíc na výměnném pobytu ve Francii a chodí zde do jazykové školy. Vzpomíná na svůj domov a na své přátele. Bojí se, jaké bude mít studium v Paříži. Zamiluje se do svého nejlepšího přítele Étiennea, ale ví moc dobře, že on má holku. Jak to vše dopadne?

 

ZDE 


Období: neurčité

Žánr: ze života

stav: dokončená

Tahle povídka je o mém psovi Maxovi a o mém dávném psovi Rexovi. Je to o vzpomínání, jak se seznámila s Maxem a co tomu předcházelo. Vrací se vzpomínkami ke svému předešlému psovi...Opustil ji v době, kdy ona byla na praxi v Německu a vůbec o tom nevěděla. Její pocity, když ho ztratila.

 

ZDE 


Období: neurčité

Žánr: ze života

stav: dokončená

Povídka o nevyjasněném rozchodu. Rozchody nebývají zrovna jednoduché a už ne vůbec, když po rozchodu milují oba a už nemohou být spolu. I po rozchodu se není jeden ochotný vzdát a argumentuje tomu druhému. 

 

ZDE


Období: neurčité

Žánr: ze života

stav: dokončená

Zamyšlení. Jeden kluk pro jednu dívku něco znamená a to se skoro neznají. Je to o tom, co k němu cítí a jak na ní působí. Přála by si, aby to tak již zůstalo. 

 

 

ZDE
 
 
 
  


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od PetraCullen:

49. Emme přispěvatel
25.12.2014 [19:45]

EmmeNazdárek,
konečně ti odepisuju, co?:D Sem nechodím skoro vůbec, na stmívko už přes rok kašlu. :( Přestala jsem, protože moje tvorba byla sice zveřejněna, ale bylo to stejný jako na blogu - čtu to tak maximálně já. Navíc mě téma Twilight jaksi taksi přestalo bavit, teď se věnuju hlavně jinýmu FanFiction a docela se mi v tom daří - teda, abych označila věci pravými jmény - alespoň to někdo čte. Mě přijde, že odchází docela dost lidí, vytrácí se kvalitní tvorba a nastupujou malý dětičky, co jednou něco viděly hned jsou světoborní autoři. :( No nic, doufám, že si na mou zkrachovalou existenci nezapomněla, pokud jo, tak je mi to líto... :( :D
Čaues :)
Emm :)

48.
Smazat | Upravit | 31.08.2014 [19:23]

Ahój Péti,
konecně ti odepisuju Emoticon Máš pravdu; mám co dohánět, ale dnes to stačim co nejdříve Emoticon Strašně se těšim na tu jednorázovku, u který jsem si stačila přečíst jen perex a pak už jsem musela jít. Emoticon Myslím, že se jmenuje Ještě že tě lásko mám? Nevim to přesně... Emoticon Ale strašně se na ní těšim! Se stínem mám v plánu začít zítra Emoticon Ještě budu mít dost času Emoticon
Matury se vůbec neboj! Emoticon Zvládneš jí levou zadní Emoticon A ta zkouška? TTo dáš! Věřím ti Emoticon HLavní je, aby ses nebála a nebyla nervózní! Vím, o čem mluvim EmoticonTak si to nejdřív třeba zkus u vás na vesnici. Vem rodinku a udělej jim okružní prohlídku s výkladem po tvém rodišti Emoticon Tak si to alespo%n nacvičíš! A ájiny se neboj už vůbec! Emoticon I když já mám v plánu dělat maturu jednoho dne z něminy, protože je podle mě lehčí než ájiny a navíc se učim oba, takže... Emoticon A já a psaní? Emoticon Emoticon No, jednu jednorázovku plánuju jedná se zase o ff na knížku drakie Emoticon A pak ještě plánuju jednu, ale ještě vůbec netušim, kdy se k jejímu psaní dostanu... Emoticon A další povídku na pokráčku začnu psát jak se znám už příští víkend Emoticon Na shrnutí mám dva nápady a vůbec netušim, kterej z nich si mám vybrat EmoticonOba vypadají moc dobře, ale v hlavě mám ještě tolik nápadů... Emoticon No, rozhodování to mám vždycky těžké, jsem nerozhodná Emoticon
Tak zatím Emoticon

47.
Smazat | Upravit | 31.08.2014 [12:15]

Ahoj Péti, to víš, že si tě všimnu EmoticonNemáš předělané shrnutíí? Emoticon Moc se mi takhle líbí Emoticon
Jsem ráda, že se ti TBJ! líbilo Emoticon Dneska ještě musim napsat konec a budu to mít ukončené, ale bude mi to po ní určitě stýskat Emoticon Moc ti děkuju za ty nádherný komentáře, opravdu zahřály u srdce Emoticon
Promiň, že jsem ti neodepsala na minulej komentář v mým shrnutí, ale tak nějak jsem ho ani nezaregistrovala Emoticon Trochu jsem se snažila něco naučit, když už zejtra začíná škola a já konečně začínam poslední rok na základce Emoticon Emoticon A navíc k nám má přijít spoustu nových učitelů, takže se chci ukázat v tom nejlepším světle Emoticon Maturitu určitě zvládneš, podle toho co jsem slyšela, není až tak těžká- jen nesmíš být nervózní a nebo ji dělat z matematiky Emoticon A to průvodcovství po Praze bych brala levou zadní Emoticon
Na Stín mám v plánu se vrhnou zítra, protože to máme jen první hodinu, takže toho stihnu hodně EmoticonObrázky Rexíka mám v plánu skouknout ještě teď a pak musim na oběd k babče Emoticon
Tak se zatím měj krásně!
L.

46.
Smazat | Upravit | 27.08.2014 [19:06]

Ahoj Péti,
na obrázky se určitě později podívam Emoticon Taky na tu další kapitolu stínu, slibuju Emoticon Ale teď zrovna tak nějak nestíhám a řeším nějaké problémy... Dlouhej příběh.
Zrovna dneska jsem v telce viděla kousek Komisaře Rexe, protože moje ségra na něj taky tak trošku ujíždí Emoticon Povídku si čase přečtu, ale v plízké době nic neslibuju... Emoticon V té Praze si to užij, to ti oprvadu závidim Emoticon Já bych tam na tejden jela hned a třeba i průvodcovat Emoticon

45.
Smazat | Upravit | 24.08.2014 [13:27]

Ani jsem si nevšimla tvého komentáře a šla rovnou na tvůj profil Emoticon Kapća se ti vážně povedla! A těším se na další, takže ne že nás necháš znovu měsíc čekat! Emoticon Budu se na tvoje výtvory těšit, přece to nemusíš nazývat hned čmáranicema! Emoticon

44.
Smazat | Upravit | 24.08.2014 [11:09]

Péti, jak jsem psala: budu ji vyhlížet Emoticon

43.
Smazat | Upravit | 24.08.2014 [10:10]

Péti, určitě se podívám Emoticon Kresby a malby miluju! Emoticon

42.
Smazat | Upravit | 24.08.2014 [9:58]

Ahoj Péti,
opravdu se nemáš za co omlouvat! Emoticon Moc ti dekuji za krásné komentáře! Ale půlka z těch drabblů bbyla fikce...Emoticon A neboj,mě je jedno jestli si tu povídku budeš číst teď,nebo za rok. Ona nikam neodejde Emoticon A s tou maturitou si nedělej moc velkou hlavu, musíš se jen pořádně všechno naučit a zopakovat! Určitě to všechno zvládneš, budu ti držet palce! Emoticon
Opravdu je mi líto, že ti to s ním klukem nevyšlo... Emoticon Ale určitě někde na světě na tebe čeká ten pravej a ty máš jen těžkou cestu... Emoticon
Jinak jsem ,moc ráda, že konečně bude stín, budu ho vyhlížet! Emoticon

41.
Smazat | Upravit | 06.08.2014 [20:05]

Péti, vždyť se mi omlouvat nemusíš! Já tě naprosto chápu! Emoticon Moje povídka ti nikam neuteče, takže se vůbec nezlobim! Emoticon Na Stín se těšim a moc! A co je u mě nového? EmoticonŘekla bych, že skoro nic. Emoticon Hrozně se těšim na tvou tvorbu a držim ti palce s tim noťáskem Emoticon

40.
Smazat | Upravit | 25.07.2014 [10:19]

Ahoj Péti,
za ty komenty nemáš vůbec zač! Emoticon S tím noťasem mě to mrzí, mě na tom mým odešla baterka, ale to ještě když byl školní rok. Tak snad se toho tvýho podaří ještě nějak zachránit, náhoda je náhoda EmoticonStín si přečtu, už se moc těšim! Emoticon

39.
Smazat | Upravit | 15.07.2014 [20:54]

A ted už máš práci ty Emoticon PŘIJMI ŽÁDOST!!!!

38.
Smazat | Upravit | 15.07.2014 [19:21]

Ahoj, ano, moc ráda bych si tě přidala do přátel Emoticon. Jenže když dám na ten odkaz, tak se mi tam tvůj profil nechce zobrazit. Emoticon Takže kdybys mohla, nepošleš mi žádost ty? Emoticon
www.facebook.com/liliana.dlapalova Zatím ahoj Emoticon

37. Romina
15.07.2014 [18:15]

Ahoj, Peti, vec se ma tak, ze jsem nyni bez notasu. Prestal mi nabijet adapter, takze momentalne nebude zadne pokracovani Tajemstvi pouste ani jinych povidek a to zhruba mesic, pokud mi uznaji reklamaci, jinak samozrejme dyl. Urcite si tvy pokracovani prectu, ale tak brzo to nebude... Promin. :-\

36.
Smazat | Upravit | 03.07.2014 [10:21]

Ahoj Péti,
to jsou moc dobré zprávy! Až budu mít víc času, určitě si všechno přečtu! Emoticon Emoticon Teď hezky piš KL, ať nemusíme dlouho čekat! A já? Emoticon No, zatím mám jen maličký kousek, který se mi moc nelíbí, tak ho asi budu přepisovat... A těší mě, že se těšíš! Emoticon

35.
Smazat | Upravit | 30.06.2014 [18:57]

Jo, jasně, že mám pořád chuť číst tvou povídku, dokonce i mě láká KOuzlo Londýna, ale do čtení a komentování povídek, které musím dohánět se pustím, až budu doma... Teď jsme totiž v Tunisku, kde babička měla nehodu a my za nní letěli... Tak snad to bude brzy Emoticon

34.
Smazat | Upravit | 30.06.2014 [14:05]

Ahoj Péti,
zaprvné bych se ti chtěla omluvit, že jsem si tě na fb vymazala, ale prsotě nesmim mít v přátelích cizí lidi, i když ty tak nějak už cizií nejsi, ale moje matka to nedokáže pochopit...
Účet jsem si nesmazala kvůli málo komentům, ale kvůli to, že jsme doma měli nějaké problémy, který i nadále přetrvávají, ale už jsou trochu v pohodě... Málo komentářů mi fakt hlavu nedělá. Popravdě, nedávám sem příspěvky proto, abych měla co nejvíce komentářů, nýbrž proto že se chci o něco se čtenářema podělit...
Díky za to, že ses ozvala a i já jsem zpátky moc ráda!

33.
Smazat | Upravit | 13.06.2014 [8:57]

Ahoj Péti,
určitě si mě na fb přidej. Bude to stoprocentně lepší než psát si pořád tady... Emoticon Jmenuju se tam Luci Demeterová. Emoticon Emoticon
Jak se mám? Emoticon Řekla bych, že pořád líp a líp! Dneska se u nás na škole uzavírají známky, takže se už nebudu muset učit... Emoticon
A jak se máš ty? Emoticon Je skvělé, že jste se usmířili a je mezi vámi všechno v pohodě EmoticonMoc ti děkuju za všechny krásné komenty, které jsi zanechala u mých drabblíků a bísničky! Emoticon Další kapču stínu budu určitě vyhlížet Emoticon

32.
Smazat | Upravit | 04.06.2014 [14:12]

Jakub se s tebou rozešel před skype? Emoticon Proč jsou někteří kluci tak necitliví? Nechápu, jak se tak mohl zachovat... Muselo to být pro tebe těžké, ale pak jsi potkala někoho lepšího Emoticon A neboj, třeba se nerozejdete,třeba to je jen takové období, které prostě musíte překonat nebo to je možná krize,kterou musíte projít aby vaše láska byla silnější Emoticon Já měla už dva kluky... Je to hrozný- na můj věk, ale ten první s ním to byla ta dětská láska, která neměla dlouhého trvání... Jmenoval se Ondřej a nakonec jsme se opět stali přáteli, protože jsme oba cítili,že tam něco nefunguje... A před rokem jsem potkala dávnýho kámoše z mėsta, kde jsem bydlela jako malá a zamilovala se do něj... Byla jsem hloupá když jsem si ,myslela že vztah na dálku je dobrá věc... Od jedné holky jsem se dozvěděla, že má ještě jednu holku, to už jsme spolu chodili a já jelikož jsem ho milovala mu to odpustila- veliká hloupost Emoticon Pak náš vztah skončil jeho dlaní na mé tváří... Emoticon Byla jsem hloupá, ale láska dělá s lidmi divy...

31.
Smazat | Upravit | 04.06.2014 [13:28]

Rok a půl? Emoticon No páni! Muselas ho opravdu hodně milovat... Ale je hezké vidět, že ses z toho dostala, i když víš, že tě čeká další... Emoticon Je mi to líto... Já jen doufám, že se z toho dostanu co nejrychleji, nebo že mi pomůžou prázdniny a spousta času na srovnaní myšlenek... Na tvůj drabble se těším a určitě si ho přečtu Emoticon

30.
Smazat | Upravit | 04.06.2014 [12:59]

Co u mě nového? Emoticon Před hodinou jsem se vrátila že školního výletu, na kterým jsem byla už od pondělního odpoledne Emoticon Bylo hezký vypadnout z tý denodení rutiny a být alespoň na chvilku pryč od všeho... Jinak pomalu ale jistě překonávám rozchod, ale za pár dní už zas budu určitě v pohodě Emoticon No, tak to si s tou pátou kapčou pospěš, protože už se nemůžu dočkat ani té čtvrté Emoticon

29.
Smazat | Upravit | 04.06.2014 [12:47]

Ahóóój,
Vůbec nevadí, žes tady dlouho nebyla Emoticon Vím, že každý má vlastní problémy a i já tady posledních pár dní nebyla Emoticon Určitě budu další kapitolu Stínu vyhlížet Emoticon

28. zuzinecckaa přispěvatel
18.05.2014 [23:33]

zuzinecckaaTak za 1. děkuju za komentář. Emoticon
A za druhé... Emoticon Já už si zvykla na stmívání, že je mi těžké přeorientovat ty myšlenky jinam. Emoticon Ne že by to nešlo, jde to, jen se soustředit na něco jiného je pro mě těžké, protože těch témat bych měla tolik, že vlastně nakonec ani pořádně nevím, čím začít. Emoticon Emoticon Ale nejdřív si chci dodělat resty na stmívku, protože tam asi znova rozjíždím své psaní a chci dodělat těch pár kapitolovek, které stále čekají alespoň na zahájení... Emoticon Takže tu budu psát spíš jen tak, na oko... Emoticon Prostě ještě nevím, co bych sem napsala jako první a budu se muset rychle rozhodnout. Emoticon Emoticon Emoticon

27. Emme přispěvatel
16.05.2014 [15:14]

EmmeJá nevím, tak nějak od něčeho kousek, uvidím, co všechno budu číst (a věř, že já něco od tebe číst budu a budu... Velkej fanda:D) Neodešla jsem, vlastně... Jenom tam prostě nechodím, protože aktivita tam klesla a prostě už mi tam není příjemně, má tvorba tam začínala a je to příšerné, teď jsem vše totálně změnila, styl psaní, básně, prostě všechno, takže jsem se tak nějak přeorientovala sem, protože tady mám volnou fantazijní uzdu, můžu psát, co chci, nemám to upíří omezení :)

26. avanaka přispěvatel
14.05.2014 [19:01]

avanakaAhoj, myslím, že to není špatný nápad.

25.
Smazat | Upravit | 13.05.2014 [8:21]

Ani přesně nevím, jak. Odmítal se zapnout. Buď to bude hardware nebo zas ta deska.

24.
Smazat | Upravit | 12.05.2014 [17:33]

Ahoj,
chci ti bohužel oznámit, že se mi rozbil počítač a momentálně nejsou peníze na žádné opravy. Takže do doby, než budu mít počítač zpět, pozastavuji veškerou svoji tvorbu. :(
A.

23.
Smazat | Upravit | 10.05.2014 [23:54]

Ahoj,
když mi ráno na Skypu (ale nebuď mě :D) pošleš odkazy, neivdím problém v tom, jít se hned podívat na přečtení a hned komentovat - hru tím pádem ale stíhat nebudeme. :( Každopádně, ty máš také jednu věc na komentování - www.ourstories.cz/30-fanfiction-harry-potter/protiklady-se-pritahuji-prolog/. :) Užij si prolog, zlato.. :)
A.

22.
Smazat | Upravit | 10.05.2014 [15:29]

Ahoj zlato,
chtěla bych tě informovat o nové povídce, která by tě mohla zajímat - není sice o Stmívání ani o jiných upírech, místo toho je na téma harry Potter. I když tam neplánuji dát Siriuse Blacka (který se tam ale někdy zamotat může, kdybys byla vážně zažraná čtenářka, i když bych pro něj musela vymyslet nějakou pěknou dějovou linii, protože povídka má být o Hermioně a Snapeovi), doufám, že se ti to bude líbit a že se dočkám komentářů. :)
Tvá Verča

21. Emme přispěvatel
09.05.2014 [16:49]

EmmeTrochu mi vadí, že už nikdo neví, kdo co na stmívku znamenal, kdo tam byl, tohle je úplně jiné, přitom je tu tolik lidí právě ze stmívka :/ :) Jinak, už jsem nahlédla na něco od tebe a píšeš fakt dobře :)

20. Emme přispěvatel
08.05.2014 [21:03]

EmmeMyslím, že si vzpomínám :) hehe :) Četla jsem tvůj komentář u mé básničky, mockrát za něj děkuji, ani nevíš, co to pro mě znamená :)

19.
Smazat | Upravit | 08.05.2014 [18:28]

Úžasná zpráva! Emoticon Emoticon Emoticon Určitě jí budu vyhlížet Emoticon
A nemáš za co, protože tvoje povídka si pochvalu zasloužila Emoticon

18. zuzinecckaa přispěvatel
08.05.2014 [18:24]

zuzinecckaa Emoticon Koukám, že "pracuješ" pod stejnou přezdívkou Emoticon jako teď se moc ještě nechystám psát tady, ještě na stmívku mám několikero věcí, které chci dodělat tam, i když plány na psaní i o něčem jiném mám taky... Emoticon Něčeho málo sis mohla všimnout, ale v hlavě toho mám o něco víc a asi začnu tím něčím jiným... Emoticon
Tak obrázky si už dělám sama a i nadpisy, ale toho sis asi všimla taky. Emoticon Ale tak rozhodně se tu nějak posejdeme Emoticon

17. zuzinecckaa přispěvatel
08.05.2014 [17:58]

zuzinecckaaAhoj, pamatuju si tě. Emoticon A tak tady jsem tak nějak začala, ale zatím je to na bodu mrazu... Emoticon Docela dost dlouho. Emoticon Emoticon
No, je sice fajn, že jsi mě našla přes tu mou povídku, ale ta se, asi, bude mazat... Emoticon
No ale jsem to fakt já Emoticon přezdívku jsem si nezměnila Emoticon Emoticon Emoticon

16.
Smazat | Upravit | 07.05.2014 [15:30]

Doufám, že jsem tě moc neuvedla do rozpaků... Emoticon Emoticon Já jsem byla nemocná minulý týden, ale měla rozbitý noťas... Sice chodím na základku, ale taky jsem toho musela dohánět spoustu.. Přeji ti brzké uzdravení Emoticon A třeba to ve škole nebude tak divoký, no i když to znám od ségry, když je nemocná...

15.
Smazat | Upravit | 07.05.2014 [14:41]

Tak honem sem s nima! Emoticon Emoticon Musíš rychle psát a hodně se snažit, protože jsem si zrovna dala první dávku tvé povídky a už se ze mě stal závislák Emoticon Emoticon Emoticon Opravdu se už moc těším na další a to já děkuju tobě, žes něco takového dokázala vymyslet a napsat Emoticon Emoticon

14.
Smazat | Upravit | 07.05.2014 [14:02]

Ahoj! :)! Jo jo,vzpomínám si! Určitě si tvou povídku přečtu, protože Siriuse mám fakt ráda! Emoticon Emoticon Hned jak přijdu domů, pustím se do čtení :)!

13. avanaka přispěvatel
02.04.2014 [17:16]

avanakaAhoj,
máš strašně hezké povídky. Moc se mi líbí ty na téma HP, jak Sirius přežije a také Cesta osudu, tak rychle přidávej. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
Napsala jsem, když tak další díl Pravé lásky a The Original Doppelganger, tak kdyby ses chtěla kouknout. Emoticon Emoticon
V každém případě píšeš vážně úžasně. Emoticon Emoticon

12. lasiki
01.04.2014 [21:23]

Čauky, mám blog, a jestli se chceš mrknout: www.lasiki.blog.cz/ zanech komentář díky.

promin za reklamu. časem tam budou další kapitoly z té povídky a jiné články atdd... a ted jdu chválit!

Moc krásné básničky a povídky a jednorázovky a prostě úplně všecičko! jen hlavně rychle přidej 7. kapitolu Cesta osudu. Prosím. Emoticon Emoticon Emoticon at ti schválí šestou kapitolu! a jestli už je schválená, tak tu mám jednu připomínku:

Cesta osudu 6. kapitola již nejde rozkliknout. škoda, snad příště! Emoticon

11. JohnnaOut přispěvatel
15.03.2014 [12:25]

JohnnaOutAhoj,
díky moc za koment. Emoticon Nevím, kolik jsi těch kapitol už přečetla, ale pokud by se ti to fakt líbilo,
tak už mám tu povídku dokončenou. Je to už nějaakej ten rok stará práce, kterou sem psala ještě na počátku psaní, ale pořád mám všechny kapitoly, snad moje první kapitolovka :P, pokud chceš, mohu to sem popřidávat. Emoticon A rozhodně se podívám na tu tvou jednorázovku, už dlouho sem nečetla nic na téma HP.

10. MaggieLove přispěvatel
06.03.2014 [18:28]

MaggieLoveJasně Emoticon Už nebudu komolit jméno a zapamatuju si ho Emoticon

9. MaggieLove přispěvatel
06.03.2014 [17:01]

MaggieLoveAhoj Emoticon Promiň, že odepisuji, až teď, ale nebyla jsme doma a bohužel jsem u sebe neměla noťas, jen mobil a než bych viťukala pár písmenek štrašně by mi to trvalo Emoticon Emoticon
Vážně??? Emoticon Emoticon Ty jo tak to už se moc na jednorázovku z pohledu Fabirra moc těším. Budu ji vyhlížet a nebo až vyjde tak mi dej vědět, abych ji nepromeškala. Emoticon
Jinak už jsem koukala na pár dílku Rexe a znovu jsem se vrátila do těch dětskejch let, když jsem to hltala stejně jako teď všichni hltaj Upíří deníky nebo stmívání Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
Ale koukala jsem na osmou řadu, když tam byl Marc. Emoticon

8. Flek přispěvatel
05.03.2014 [14:48]

FlekJsem ráda, že se ti líbí Emoticon druhá kapitola je už ke schválení Emoticon určitě ti dám vědět Emoticon

7. MaggieLove přispěvatel
03.03.2014 [14:29]

MaggieLovePeťo za zkoušku nic nedáš Emoticon Klidně můžeš s kapitolovkou začít a když se ti bude zdát, že to nemá cenu, nebo že ti to nesedlo klidně s ní můžeš přstat. Emoticon
Mě by se rozhodně něco takového líbilo Emoticon

6. MaggieLove přispěvatel
28.02.2014 [18:30]

MaggieLoveAhoj Emoticon Seš blázínek, když si myslíš, že už nevím okoho jde Emoticon Jasně že vím! Emoticon Vůbec mi nemusíš děkovat za to, že jsem ti okomentovala tvou poezii. Vždycky komentuji co se mi líbí a ta tvoje poezie se mi líbila moc. Emoticon
Jinak připravuju se i na další poezii od tebe a jelikož mám prázdniny zítra se na to vrhnu. Emoticon
A taky se vrhnu na Komisaře Rexe všimla jsem si, že toho tu máš dost a já ho jako malá zbožňovala Emoticon Děkuji a přeju ti krásný večer.... Emoticon

5. Pavla777 přispěvatel
28.02.2014 [14:32]

Pavla777Ahojda,
jak jako myslíš, že 3. přidáš až dopíšeš 5.? To jako ne! Emoticon Emoticon

4. Pavla777 přispěvatel
27.02.2014 [21:19]

Pavla777Ahojky,
Cesty osudu 2. díl jsem četla, ale asi zapomněla zanechat komentář, za což se velice omlouvám Emoticon .
Na 3. kapitolku jsem samozřejmě zvědavá, pořád čekám, kdy se všechno vysvětlí Emoticon takže až se objeví 3. kapitola hned jdu na to Emoticon Emoticon

3. martinexa přispěvatel
29.01.2014 [12:01]

martinexaAhojky, podívám se zítra večer dneska se musím učit na zkoušku. Zatím se měj m.

2. martinexa přispěvatel
25.04.2013 [23:50]

martinexaAhoj, pamatuji si tě. Jasně, podívám se na tvé povídky. Emoticon

1. Leylon přispěvatel
25.04.2013 [21:17]

LeylonNie je za čo, stojím si za tým, že dobré dielo si vždy zaslúži komentár Emoticon Emoticon a myslí, že tá jednorázovka sa zapáčila viacerým, nie len mne. No a ďakujem za pochvalu zhrnutia, aj keď tam je trošku chaos Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!