OurStories.cz ~ naše povídky - Shrnutí » Povídky od LuciennePovídky od LucienneKapitolové:
• (Bez)Mocní - TVD fanfiction, rozepsaná
• Pod křídly Strážného anděla - fiction, pozastavená
Jednorázové:
• Štěstí mladé smutné vdovy
Drabbles:
• Co je to?
• Opravdu vážná závislost
Poezie:
• Co cítí...?
• Rudý měsíc
• Natrhám ti kvítí
• Čtyři adventní... Když se z nebe začnou sypat vločky sněhu
• Strážci duší
• V černé růži
• Tak našli jsme své nebe
• Co když tě dostihne?

 

Vítejte na mém shrnutí!

Psaní je jako milenec, který mě svádí. Jako dítě, které je třeba hýčkat. Jako přítel, který je oporou...

-Lucienne


 

 

MOMENTÁLNĚ JE SHRNUTÍ MIMO PROVOZ. UVIDÍME, JESTLI SE NĚKDY DOSTANU K TOMU TO TADY ZRENOVOVAT. :D

 


 


  Pro mé čtenáře: Určitě jste si všimli, že u nějaké z mých kapitol se objeví odkaz na mé Shrnutí. To znamená, že je tady něco nového. Takže pokud chcete sledovat novinky týkající se mého psaní, stačí sledovat nové kapitoly mých příběhů :o)

  

 

V administraci čeká na zveřejnění nová básnička Co když tě dostihne?

(8. 7.)

 

 

Zveřejněna nová básnička Tak našli jsme své nebe  

(6. 6.)

 

Zveřejněna 3. kapitola (Bez)Mocných

(4. 6.)

 
 


    

 


  

Štěstí mladé smutné vdovy

 

Mladá nevěsta, do teď sužována bolestivými ranami osudu, konečně zažívala štěstí. Život se jí však rozhodl ukázat, jak nepříznivý a krutý dokáže být. Ale štěstí, to si k nám vždycky najde cestu a někdy přichází v podobách, v jakých bychom ho nečekali...

 Zde  

 


 

 

Napřed bych se chtěla trošku pochlubit... :)

Strážný anděl vyhrál v soutěži o Nej povídku měsíce června třetí místo a v za červenec dokonce první místo!!! Samozřejmě vám patří veliké díky za hlasy, které jste mi poslali. (k roku 2012). 

Tohle je moje úplně první povídka tady na Our Stories a zároveň první povídka ve škatuce "Fiction". :)

Obsah: Taky máte někdy pocit, že nad vámi někdo drží ochrannou ruku? Přesně takový pocit zažije i sedmnáctiletá Lilly Stanleyová. Ona má ale to štěstí, že u ní to nekončí pouhým pocitem. Dostala se pod ochranná křídla Strážného anděla Willa. Jak se Will srovná se svou novou chráněnkou a její neuvěřitelnou nemotorností a schopností přitáhnout k sobě veškeré maléry, které vůbec obyčejný člověk přivolat může?

Hlavní postavy: Will Walker, Lilly Stanleyová

Ostatní postavy: Annie Walkerová, Chris Adams, Jannet Brownová, Jim Stanley a další 

Délka: ?? 

Stav: POZASTAVENÁ

1. kapitola 2. kapitola 3. kapitola  4. kapitola  5. kapitola 6. kapitola  7. kapitola  8. kapitola  9. kapitola  10. kapitola  11. akpitola, part I./part II. 12. kapitola  13. kaptola  14. kapitola, part I./part II./part III.  15. kapitola part I./part II./ part III.  16. kapitola  17. kapitola


 

 

Moje první TVD fanfiction kapitolová povídka. :)

- Family above all. To je velice známé heslo. Ale je pravdivé?
Co všechno byste byli ochotni udělat pro rodinu? Čeho byste byli schopni se vzdát, co byste dokázali obětovat, aby mohla být rodina pohromadě? Vzdali byste se třeba... své lásky? 
Rodina čtyř úplně obyčejných upírů. Tři sestry, jeden bratr. Kdysi přísahali, že se nerozdělí. Prožili spolu šťastně a spokojeně několik desetiletí. Co se ale stane, až se budou jednou muset rozdělit, aby mohli zůstat spolu? -

Obsah: Will (20), Megan (19), Eleanor (18) a Lucienne (17). Sourozenci Howerovi, upíři, kteří spolu už prožili pěknou řádku let. Zabíjeli by pro sebe. Náhle se však v Americe setkají s něčím, co doteď znali jen z pohádek. Úplněk. Vlkodlaci... Poznají nebezpečí, které náhle ohrozí jejich rodinu. A tak se tři sestry vydávají do městečka Mystic Falls v jihozápadní Virginii, aby zachránily svého bratra. Mají tam udělat špinavou práci pro jistou zákeřnou prolhanou upírku s kočičíma očima, která využila jejich zoufalé situace a nabídla jim to, po čem nejvíc prahnou... Ale všechno něco stojí. Co se stane, když sestry zjistí, že malé nevinné městečko pro ně skrývá mnohem více překvapení, než kdy čekaly? A co se stane, když se priority sester náhle rozdělí? Dojde na lásku - na zakázanou lásku, na lásku, která osvobozuje i na lásku, která spoutává. Příběh plný zvratů, léček, zrad, intrik, tajemství, zoufalství, nenávisti, ale také lásky, loajality, věrnosti a rodinných pout...

Hlavní postavy: Megan Howerová, Eleanor Howerová, Lucienne Howerová, William Hower

Ostatní postavy: Stefan Salvatore, Damon Salvatore, Klaus Mikaelson, Clear, Alaric Saltzman, Katherine Pierce, Rebekah Mikaelson, Bonnie Bennett, Sandy Walkinsonová, Matt Donnovan

Délka: ???

Stav: Rozepsaná 

Prolog + 1. kapitola  2. kapitola  3. kapitola 

 


Můj první drabble, tak trochu na zamyšlení.

>>Náš největší problém je ten, že často zapomínámé, jak moc ubližujeme svému jablku...<<

Zde

 


 

Drabble tak trochu vtipnějšího rázu. :)

>>Moje droga. Moje závislost. A opravdu vážná... :D<<

Zde 


 
 
 


  

 

 

Můj blog :)

TADY

 

 

 


 

 

Právě na stmivani.eu vyšla moje úplně počáteční díla FanFiction. Najdete zde mé první pokusy něco vymyslet a sepsat a to v podobě jednorázovek, parodie, poezie nebo jedné, byť nedokončené, kapitolovky.

Tímto bych také chtěla poděkovat všem adminům na stmivani.eu, kteří měli tu trpělivost pročítat a kontrolovat mé často dost nezáživné kapitoly a prodírat se mými mnohými chybami.

 

 

Mé shrnutí na stmivani.eu 

Určitě taky znáte ten pocit, když vaši mysl při pohledu na nějakou věc hned zavalí hromada námětů na povídky a vy jich pak máte plnou hlavu a musíte o nich pořád přemýšlet. I já jsem takové období nejednou zažila a vykoledovala si díky němu několik nevraživých pohledů od učitelů, protože jsem byla o hodinu duchem nepřítomná a přemýšlela jsem o svých světech, do kterých mi nikdy nemůže nikdo vpadnout. :) 

Nápadů na povídky mám plno, ale některé už jsem z půli zapomněla a jiné se mi nazdají přiliš dobré na zveřejnění, takže vám sem dávám pouze dva. Budu moc ráda, když se se mnou podělíte o své názory na ně a kdo ví? Třeba se na těchto stránkách jednou objeví. :) A nebo taky ho radši zakopu někam hluboko pod zem, kde nemůže způsobit žádnou škodu. :D

(POZOR! Pro ty, kteří jsou alergičtí na zbytečné úvahy nebo jimi nechtějí ztrácet čas - NEČTĚTE DÁL! :))

Někdy přemýšlím o tom, jak vlastně taková povídka vzniká. Nikdy jsem si nedokázala vzpomenout přesně na ten okamžik, kdy mě příběh napadl a hlavně jak mě napadl. Jednou jeden moudrý člověk řekl : "Písničky poletují vesmírem a ti, co je píší, je jen chytají. Stačí mít mysl otevřenou." Podle mě je to stejné i s příběhy. Inspirace chodí odevšud a když zrovna máme otevřené srdce a mysl, prostě příběh zachytíme a to už je vystaráno - semínko se uchytilo. :D

Nevím, jak vy ostatní, ale já věřím tomu, že "Nic na světě se neděje bez příčiny," a tudíž podle mě není jen tak tahle stránka a naše tvoření a psaní. Protože "Když máš víru, můžeš být šťastný. A když máš k tomu i naději, máš vše..."

 :) :) :)


 Podkrovní pokoj

(pracovní název) 

Tuhle povídku už mám v hlavě nějakou dobu. Vůbec si ale nejsem jistá tím, zda ji mám sepisovat, protože se bojím, abych si neukousla moc veliké sousto. Tak vám ji sem dávám k posouzení. Třeba mi vaše komentářu udělají v hlavě jasno. :)

Obsah: Jake je sirotek a vyrůstá v sirotčinci. Když byl malý, vyrazil v létě se sirotčincem na dovolenou do starého penzionu. Jednou utekl vychovatelkám a toulal se sám v opuštěných protorách starého domu. Dostal se až na půdu, kde našel podkrovní pokoj. Uprostřed pokoje stála velikánská dřevěná stavebnice, z níž byl postaven obrovský bílý palác, kolem nějž se rozprostíraly četné vesnice a lesy taktéž seskládány ze stavebnice, které se táhly až k pohořím, v jejichž stínu se skrýval černý zámek. Jakovi se tam líbilo a začal si stavět.

O čtrnáct let později navštívil sirotčinec penzion znovu. Jakeovi se zdávají sny o tom, jak kráčí opuštěnou chodbou penzionu a jak vyjde po výsuvném žebříku nahoru na půdu, kde najde podkrovní pokoj. Jakmile do něj však vejde, oslepí ho jasné světlo a on se probudí. Jednou mu to nedá a opravdu se vydá pokoj hledat. Jaké je to překvapení, když se místo v podkrovním pokoji objeví v opravdovém lese!

Zjišťuje, že pokoj skrývá opravdový magický svět, v němž pohádky o vílách a jednorožcích ožívají! Dozvídá se o dávném proroctví, které vypráví o chlapci Zvenčí, jež zbaví zemi od nadvlády temné magie v podobě mladé a krásné, avšak zvrácené čarodějky. Čas přijde i na lásku, na nebezpečí a hlavně na magii, jež se proplétá celým příběhem jako stříbřitá nit.   

Jestli příběh někdy sepíšu, bude to za pořádně dlouhou dobu, jelikož musím pořádně promyslet všechny detaily celého světa Podkrovího pokoje, což vážně nebude jen tak. :) Pokud ale bude zájem, vynasnažím se nezklamat. :)Siréna/Pod hladnou/Mezi vlnami  

(pracovní názvy) 

 

 Vzpomínáte si na ta krásná stvoření z dětských pohádek, která se prohánějí mezi vlnami? Na ta stvoření s pestrým rybím ocasem a vlasy zářícími pod mořskou hladinou? Na mořské panny?

Ale co kdyby se pod tou krásou a nevinnou tváří právě takovéto mořské panny skrývala příšera se svádivým hlasem, za nímž by jste skočili i do plamene, a s hladovými ústy, kterými z vás polibkem vysaje duši? Ano, hádáte správně - jde o sirény.

 

Obsah: Samathira je sirénou, která se však od svých vrstevnic značně liší. A není to jen nevýraznými černými vlasy, s kterými mezi pestrými barvami vlasů ostatních sirén zaniká, ani azurově modrýma očima, které naopak mezi šedí duhovek ostatních sirén září na killometry daleko. Je to jí samotnou. Její posedlostí lidstvím a odporem ke způsobu života sirén. 

Nechává si zásadně říkat polidsky "Sam" a snaží být méně příšerou a více člověkem, což se v jejich podvodní společnosti neshoduje zrovna se zavedenými ideály. Sam se snaží zredukovat svůj jídelníček a omezit co nejvíc svádění duší, ačkoli je tento způsob potravy zakladním kamenem jejich existence.  A i když se velmi snaží, vysávání lidských duší se stejně nedokáže vyhnout, jelikož její otec je podnikatel s dušemi a ona musí respektovat jeho příkazy. I přes všechna jeho kázání však často vyplouvá na hladinu a zdáli sleduje lidi, kteří se prochází na pobřeží... 
Má tato siréna naději na jiný život? Povede se jí někdy zbavit rybí ploutve? Zamilovat se... do člověka? A co takhle rovnou do dvou...
 
Příběh na motivy staré dobré Mořské panny od pohádkového kouzelníka H. CH. Andersona, ovšem s mnohem menší dávkou pestrého veselého podmořského světa a naopak pořádnou porcí intrik, podvodů, magie a lásky, která může být někdy mnohem zrádnější, než samotná kouzla...

 

Tak co vy na to? :) Už se mi to v hlavě válí celkem dlouho, netknuté, nerozvinuté a nevymyšlené, a tak jsem si řekla, že by tomu menší oprášení neuškodilo. :) Budu ráda, když mi zanecháte nějaký ten koment se svým názorem, jestli vůbec má cenu oprašovat dál. :D

Jaký název z těch tří uvedených byste preferovali? Své odpovědi nechte v komentu. Díky. :)  

 KONTAKT

Kdyby měl někdo zájem o zasílání nových kapitol předem, nebo by si chtěl jenom tak pokecat, můžete mě kontaktovat:

E-mail: slaslik@seznam.cz

 
Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od Lucienne:

37. Lucienne přispěvatel
02.06.2014 [14:01]

LucienneAhojky. Emoticon Nevím, jestli si mě tu ještě někdo pamatuje, pravděpodobně ne, tak rok jsem tady nebyla... Dřív jsem sem přispívala s povídkou Pod křídly Strážného anděla, která jaksi zůstala nedopsaná. Začala jsem ale s novou povídkou, TVD fanfiction - (Bez)Mocní.
Kdyby měl někdo zájem, budu ráda, když mrknete Emoticon
www.ourstories.cz/31-fanfiction-the-vampire-diaries/bez-mocni-prolog-1-kapitola-prisel-cas/

36. Lucienne přispěvatel
15.04.2013 [18:38]

LucienneAhojky Emoticon Jenom bych chtěla upozornit, že další kapitolka Strážného anděla vyjde na titulce zítra ve 13,00 Emoticon

35. Leylon
05.04.2013 [23:46]

Ahoj, Lucy... ani náhodou ťa nechcem otravovať (pokiaľ je to tak, tak to len odignoruj :D ), ani nič také, ale pokiaľ by si mala záujem, tak sa mi teraz podarilo spísať a vydať pár častí kapitolovky Pieseň návratov, ktorá sa ti ako nápad zapáčila. To, čo mám spísané bude veľmi rýchlo pribúdať, potom sa hneď pustím do pokračovania V klietke. Dalo by sa povedať, že sa konečne vraciam na scénu. :) :)

http://www.ourstories.stmivani.eu/6-na-pokracovani/piesen-navratov-predslov-prolog/

34. Lucienne přispěvatel
13.03.2013 [17:37]

LucienneAhojky Emoticon Čtenáři Strážného anděla, mám pro vás dobrou zprávu! 16. kapitolka už je k přečtení, na titulce se objeví dneska v 18,00 hod. Emoticon

33. Lucienne přispěvatel
23.02.2013 [19:50]

Lucienne Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

32.
Smazat | Upravit | 23.02.2013 [13:20]

Asi ne... Emoticon Ale na gymplu mám "zvědy", tak se můžu poptat. Emoticon Emoticon

31. Lucienne přispěvatel
22.02.2013 [19:08]

LucienneA myslíš, že znáš? Emoticon Emoticon

30. All
22.02.2013 [14:52]

Jo jo... taky. Emoticon Jen mě zajímalo, jestli bych tě náhodou nemohla znát... Emoticon

29. Lucienne přispěvatel
20.02.2013 [22:31]

LucienneAlli, jasně, že se můžeš zeptat Emoticon 4. ZŠ Emoticon
Pročpak se ptáš? Taky Mostečanka? Emoticon

28.
Smazat | Upravit | 20.02.2013 [20:55]

Mostečák? Emoticon Smím se zeptat na jakou školu jsi chodila? Emoticon

27. Lucienne přispěvatel
08.02.2013 [19:54]

LucienneAhojky, jenom bych chtěla rozhlásit, že další kapitolka už je na cestě. Už stepuje v administraci Emoticon Emoticon

26. Lucienne přispěvatel
26.12.2012 [22:21]

LucienneTak zase poslušně hlásím, že první část 14. kapitoly PKSA už čeká v administraci Emoticon
Ještě, že už tu máme prázdniny. Konečně mám čas na psaní! Emoticon Druhá část kapitoly už je téměř hotová, myslím že zítra budu schopná ji sem přidat (ještě si totiž nejsem jistá, jestli udělám tu kapitolku na tři části nebo jen na dvě, protože pokud by zůstalo u dvou, byla by druhá část hrozně dlouhá... asi to ještě rozdělím Emoticon)
Vaše prázdninami nadšená Lucienne Emoticon

25. Arminka přispěvatel
07.12.2012 [1:24]

ArminkaHelejď, Mostečando, jsme sousedky Emoticon. Zdraví tě Teplice. Emoticon

24. Arminka přispěvatel
06.12.2012 [19:52]

ArminkaTomu, že nejsi spokojená se svou tvorbou, se říká sebekritika. Ta musí být. Já ji mám asi až moc, protože je to něco, co mě občas brzdí v psaní. Emoticon

Co se týče mého názoru, ani nevíš, jak moc jsem ráda, že to takhle bereš, nemýlila jsem se v tobě. Emoticon Nejednou mi bylo vyčteno, že závidím, když je můj názor negativnější Emoticon. Pravdou je, že jsem hodně upřímný člověk a jediný, co lidem závidím, je čas psát. Protože já jsem offline a když můžu na chvíli svůj život zapnout na online, tak všechno vypouštím. (A to jsem zas já trochu odbočila. Emoticon )

Snad jsem už všechno "zlo" vyplýtvala a teď ode mě uslyšíš jen chválu. Emoticon

23. Leylon přispěvatel
27.11.2012 [21:59]

LeylonAt last! veľmi sa teším, dúfam, že naše patronky adminky budú veľmi rýchle, som totiž nedočkavá... Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

22. Lucienne přispěvatel
27.11.2012 [21:42]

LucienneAhoj lidi, tak se zase po čase, no dobře, po DLOUHÉM čase, hlásím. :)
Chtěla jsem jen vyslat do světa zprávu, že další kapitolka mé povídky Pod křídly Strážného anděla je konečně na světě. Zatím čeká v administraci, tak poprosím o chvilku strpení, než se do toho adminky pustí Emoticon

21. Leylon přispěvatel
14.10.2012 [21:03]

LeylonLucienne: nemáš sa za čo ospravedlňovať, veľmi dobre to chápem - ani ja sama neviem, kde mi teraz hlava stojí. No aby som ti povedala pravdu, som veľmi rada, že moju poviedku čítaš, pretože si vážim každého názoru na moju tvorbu, obzvlášť niekoho, kto sám píše a koho štýl i nápady sa mi veľmi páčia.... Emoticon

Prajem ti veľa zdaru, aby sa tvoj harmonogram dostal do pokojnejších vôd Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

P.S. ďakujem za ten preklad, znelo to veľmi dobre, zaujalo ma to, ukojilo to čiastočne moju nekonečnú zvedavosť Emoticon Ako tak pozerám, vďaka Willovi a jeho sestre sa nakoniec naučíš aj latinu Emoticon Emoticon

20. Leylon
12.10.2012 [22:42]

ahoj, Lucy, ak by si mala záujem, tak na svete je už pokračovanie V klietke... nechcem byť dotieravá, ani nič také, to vážne nie, len z vlastne skúsenosti viem, že mi to pomáha, pokiaľ ťa to prestalo zaujímať tak to pokojne odignoruj, cením si úprimnosť. Emoticon Emoticon Emoticon

http://www.ourstories.stmivani.eu/6-na-pokracovani/v-klietke-6-kapitola/

19. Arminka
21.09.2012 [14:58]

Holka, ty mi to děláš těžký. Dlouhý čekání nemám ráda, ale v tomhle ti rozumím víc, než dobře. Sama s časem bojuju vkuse a málokdy se mi podaří vyhrát. Emoticon
Musíš dát přednost tomu, co je důležitější i na úkor svého koníčku. Emoticon Pořád si říkám, že jednou se mi to vrátí. Snad.
Každopádně teď nechci, aby to vyznělo, že o tvou tvorbu nemám zájem. :D Naopak! Těším se na další kapitolky, protože je pro mě tvůj svět nový a zajímavý a Will se pěkně vyklubal. Emoticon
Bajvočko... kdy se můžu na další těšit? Emoticon

18. Lucienne přispěvatel
16.09.2012 [11:36]

LucienneAhoj lidičky, nesu dobré zprávy! Emoticon Můj počítač se konečně umoudřil a teď už je úplně fit, což znamená, že Strážný anděl může pokračovat! Bohužel jsem ztratila část svých dat, mezi nimiž je i rozepsaná jedenáctá kapitola, ale můžu vás ujistit, že od teď nebudu dělat téměř nic, než dopisovat to, co jsem zameškala, pokud ovšem nepočítám přípravu do školy.
Na další kapitolku se tedy můžete těšit co nevidět! Emoticon

17. Lucienne přispěvatel
10.08.2012 [22:46]

LucienneAhojky, lidi, tak se zase hlásím. :D Asi jste si už stačili všimnout, že jsem byla i přes to, že mám po svém milovaném počítači, celkem dost aktivní. S politováním vám ale musím sdělit, že tohle je poslední komentář, který tu do konce prázdnin zanechávám. Dočasný počítač, který jsem si poslední týden užívala, mi již zítra odeberou, takže nebudu mít, jak se sem zase dostat. Nevím, jak se bez Ourstories tak dlouhoudobu obejdu, ale snad to zvládnu. Za chvíli se odhlásím a opět sem zavítám až na začátku září :,( Prozatím se tedy s vámi loučím a budu doufat, že se stane zázrak a dostanu se sem i nějak jinak. Tak zatím pa... :,(

16. Lucienne přispěvatel
01.08.2012 [22:56]

LucienneJá vám strašně, strašně moc děkuju za hlasy, které jste mi posílali do soutěže. Nikdy se mi ani nesnilo o tom, že bych mohla být první!!! Emoticon Emoticon Emoticon Vážně vám dlužím veliké díky za vaši podporu, moc si toho cenním.
Jenom mě mrzí, že vám všem teď nemůžu věnovat další kapitolku, protože můj počítač je teď jaksi ve stavu, kdy nejde ani zapnout, takže netuším, kdy bych ji mohla přidat. Tenhle komentář píši z jiného počítače, na který se dostanu jednou za uherskej rok a navíc téměř dokončená jedenáctáí kapitola PKSA je ztracená někde v hlubinách mého rozbitého počítače a já netuším, jak dlouho to může trvat, než ji odtamtud vylovím (pokud ji vylovím). Mějte prosím strpení, pokud se mi ji nepodaří získat do konce prázdnin, napíši ji znova (uff, to bude zase fuška) Emoticon
Nicméně vám moc děkuji. Emoticon Emoticon Emoticon
A když už jsem tu, chtěla bych upozornit, že vyšla moje druhá básnička, tak bych byla moc ráda, kdyby jste se na ni někdo mrknul Emoticon Uvítám každou kritiku Emoticon
http://ourstories.stmivani.eu/7-basnicky/rudy-mesic/

15. Arminka
11.07.2012 [15:03]

Ahoj, vyjádřila jsem se k Lexikonu, věřím, že to bude super.
Taky se těším na další kapitolky Stražného anděla.
Co se týče Podkrovního pokoje, trochu mi to připomíná Nekonečný příběh Emoticon, mě tohle moc nebere, ale od tebe bych to později třeba i zkusila, možná mě dokážeš dějově více zaujmout (stylem psaní už se stalo) Emoticon
Pokračuj ve psaní, talent na to máš. Emoticon

14. Lucienne přispěvatel
10.07.2012 [13:24]

LucienneHrozně vám všem děkuju za názory, jak k Podkrovnímu pokoji, tak k lexikonu. Emoticon Emoticon Jsem ráda, že máte zájem mou tvorbu a děkuju vám za podporu, kterou mi nabízíte. Emoticon
Podkrovní pokoj nejspíš sepíšu, ale jak píšu ve shrnutí, musíte mi dát čas, abych si to všechno promyslela. A s tím přemýšlením asi začnu teprve až dokončím Strážného anděla, protože nechci psát o jednom vymyšleném světu a do toho ještě přemýšlet nad druhým. Nakonec bych z toho měla pěknej madlajs v hlavě a mohlo by to dopadnout i tak, že by se nám po úřadu Strážců proháněli jednorožci Emoticon Emoticon Emoticon
Co se týče lexikonu, opět vám děkuju za názory a za přízeň. Už jsem na něm začala pracovat, ale ještě si počkám, jestli nepřibudou nějaké další názory, které by se s těmi vašimi třeba rozcházely. Emoticon
Ještě jednou vám všem moc děkuju a doufám, že se obě chystaná dílka budou líbit Emoticon

13. DamonsGirl přispěvatel
10.07.2012 [12:44]

DamonsGirlJa mám ten problém, že aj keď si urobím dopredu rozbor kapitol, zvyčajne začnem písať z cesty, napadnú má nové veci, ako spestriť príbeh a môžem začať odznova. Emoticon Emoticon Ale tak snažím sa veci nemeniť a ustáliť si len jeden priebeh deja. Síce je to ťažké, ale aj snaha sa cení... Že? Emoticon
Raz som sa v živote podriadila čitateľom a skončilo to katastrofálne, takže radšej dávam na seba. Aj v knihe, ktorú čítam, sa mi možno niečo nepáči, no už to nezmením. Viem, že to bolo v príbehu nutné a tým to pre mňa hasne, aj keď som naštvaná ešte dlho potom. Emoticon Kritiku beriem, ale len dobrú. Nezmysli, ktoré si ľudia často vymýšľajú, si už nevšímam. Emoticon
Budem sa teda snažiť dať to čo najskôr dokopy, v celku, bez zmien. Ďakujem za podporu, veľmi si ju vážim. A aj ty máš tú moju, čo sa týka Podkrovného pokoje. Teším sa na ňu ako malé dieťa na darčeky. Emoticon
Idem sa dať do čítania tvojej poviedky, Pod křídly strážneho anděla. Mala som sa na ňu pozrieť už skôr, vyzerá byť úžasná. Emoticon

12. Arminka přispěvatel
10.07.2012 [11:41]

ArminkaJsem taky pro Lexikon, ale nezanedbávej kvůli tomu, prosím, povídku. Emoticon Jsem zvědavá, jak to bude pokračovat.

11.
Smazat | Upravit | 10.07.2012 [10:42]

Já o to rozhodně stojím. ;) A jsem rád, že jsi moje myšlenky pochopila. :D

10.
Smazat | Upravit | 10.07.2012 [0:36]

Ten lexikon... Je to velice dobrý nápad. Už jsem si všiml, že si víc užívám svoje příběhy (zní to divně, já vím :D), protože znám spoustu maličkostí okolo, které sice nejsou pro děj důležité, ale mnohem lépe pomáhají všechno okolo pochopit. A detaily okolo jsou vždycky zajímavé, obzvlášť když jde o svět, který znáš dopodrobna jen ty a nikdo jiný. :) Snad chápeš, jak to myslím. :D
A souhlasím s LoveUfo - knížka by to byla opravdu dobrá. A myslím, že bych ji ve své "skromné" knihovničce uvítal. :)

9. LoveUfo
08.07.2012 [22:42]

Tak za prvé, bych měla určitě zájem o lexikon k poídce Pod křídly strážného anděla. A za druhé si myslím, že pokud sepíšeš Podkrovní pokoj tak by to jednoho dne mohla být i kniha protože nápad je to naprosto brilantní a ty nádherně píšeš, tudíž pokud budeš mít tu sílu a odhodlání, jednoho dne by to kniha určitě být mohla a já si ji stoprocentně koupím. Emoticon

08.07.2012 [22:18]

MidnightJo jo souhlasím lexikon je super nápad. Emoticon

7.
Smazat | Upravit | 08.07.2012 [14:45]

Jaj, lexikon? Rozhodně ano! :) Mám rád, když si sem tam můžu přečíst nějakou věc navíc. ;)

6. DamonsGirl přispěvatel
08.07.2012 [9:49]

DamonsGirlNenašla si nič preto, lebo sa to stále píše. Chcem mať všetko napísané a premyslené, než to začnem vydávať. A možno to ani vydávať nebudem. Pretože môj svet... No, nerada by som získala povesť totálneho blázna. Emoticon

5. DamonsGirl přispěvatel
07.07.2012 [21:09]

DamonsGirlNemáš vôbec za čo. Súhlasím s tvojím názorom, dopísať začaté. Je mi to síce trochu ľúto, lebo na tú poviedku sa naozaj teším, ale rozhodne si počkám. Neber to ako povinnosť alebo záťaž. Nerob si z toho hlavu, ale užívaj si to. Keby si potrebovala pomoc, pokojne mi daj vedieť. Som tu, aj keď budem len tíško čakať na prvú kapitolu. Emoticon
Keby si videla ten môj svet. Niekedy si pripadám ako blázon, keď sa v ňom prechádzam. Emoticon Emoticon

4. DamonsGirl přispěvatel
07.07.2012 [12:34]

DamonsGirlAj ja si myslím, že Podkrovná izba vyzerá ako jeden krásny príbeh. Ale musím ťa varovať. Sama píšem už asi polroka podobný príbeh (iný svet, iní ľudia...) a je to naozaj namáhavé. Ale ten výsledok stojí za to. Takže máš moju plnú podporu. Už len to, že sa do toho nehrnieš po hlave, ale premýšľaš nad tým, svedčí o tom, že to bude niečo zaujímavé a kvalitné. Držím palce! Emoticon

3. Leylon přispěvatel
07.07.2012 [10:17]

LeylonPodkrovná izba... hmm, príde mi to ako zaujímavý nápad. No, ako povedal Nath, nebude to ľahká úloha - je potrebné si vytvoriť vlastný svet a v ňom vlastné pravidlá. Keď však sledujem tvoju tvorbu tak si trúfam povedať, že by si to určite zvládla, neprídeš mi ako človek, ktorý by sa pohlave rútil do niečoho v čom nemá jasno. Trochu mi to pripomína Fablehaven (teda témou magického sveta). Každopádne, máš v tom moju plnú podporu, určite by som si to rada prečítala :). Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

2.
Smazat | Upravit | 06.07.2012 [1:06]

Podkrovní pokoj... pár takových příběhů jsem viděl a mají své kouzlo. Obzvlášť jsou-li napsané dobře. Abych řekl pravdu, velké sousto to je, ale to i pro zkušenější spisovatele. Protože vymyslet fungující a logický svět je těžší, než vzít realitu a strčit do ní pár postav. Takové příběhy chtějí čas, odhodlání a cit pro psaní, ten ty máš. Časem myslím to, kdy necháš příběh plynout v hlavě, aby měl prostor se sám vyvíjet.
Asi to bude troufalé, ale pokud bys to chtěla psát, budu ti kdykoliv nápomocen. :) A nápad je to moc dobrý.

1. Ronnie přispěvatel
04.07.2012 [16:08]

RonnieAhoj, řekla jsem si, že bych ti měla dát vědět o tom, že další kapitola Špatné strany je na světě. Nevím, jak se ti to bude líbit, ale snad se mi to povedlo.
http://ourstories.stmivani.eu/16-fanfiction/spatna-strana-4/ Emoticon
Užij si to! Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!