OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele bobikbobik

bobikPráva: přispěvatel

Reálné jméno: Haley Wiliams...:D kebyže...:D

Bydliště: Nové Mesto nad Váhom

Věk: -

O mně: MILUJEM IANA WATKINSA
MILUJEM LEEHO GAZE
MILUJEM PARAMORE
MILUJEM JEREDA LETO

Kontakt:

E-mail: uzucana (zavináč) centrum.sk

Statistiky:

Moje články: 38

Moje komentáře

Datum registrace: 31. 10. 2010

Poslední přihlášení: 10. 9. 2011, 20:00

Shrnutí povídek:

 

Poviedky od Bobik

Poviedky od BobikTHE END

Články:

 

Nečistá I.

Nečistá I.Lovkyne... čo sú zač? A aké je ich poslanie? Inak sú nazývané aj zaprisahané. Ženy, ktorým muži ublížili, si sľúbili, že nikdy nezažijú romantický vzťah, plný lásky a vášne. Prisahali na svoju smrť, že ak splodia potomka, umrú. Ale takýto potomkovia sú. Vravia si nečistý a sú lovení samotnými Lovkyňami. Alien je tiež jednou z nečistých. Pri úteku pred lovkyňami spoznáva šarmantného Nathana. Je tiež nečistý, ale našiel spôsob, Lovkyne prekabátiť. Je to taká jednorázovka, ktorú som rozdelila na tri časti. Dúfam, že sa bude páčiť

 

Tu nezostane! II séria 2. kapitola

Tu nezostane! II séria 2. kapitolaDruhá kapitola prvej série je tu. Čo zaujímavé nájde Greace v "bordeli"? Hm... to si musíte prečítať...:)

 

Tu nezostane! II séria 1. kapitola

Tu nezostane! II séria 1. kapitolaOficiálne prvá kapitola II. série Tu nezostane! Užite si to...:)
Po tom, čo malá Sindy opustila Jaredovu ctenú spoločnosť, je Jared na dne. Neustále sa utápa v bolesti a hľadá stopy, kde by sa Sindy mohla nachádzať. Navyše je zamilovaný do jej matky, ktorú spolu so Sindy uniesol čínsky mafiánsky boss... Jeden z najvplyvnejších mužov sveta. Hľadať Sindy mu pomáha jeho brat Shannon, šťastne zamilovaný do nádhernej policajtky Greace (ktorá má na starosti hľadanie Sindy a jej matky). A Tomo, ktorý sa nemôže pozerať na Jaredovo trápenie, a tak sa ho snaží zabaviť, ako sa dá. Nájde nakoniec Jared Sindy a svoju vysnenú ženu, Sindynu matku Elizabeth? Alebo sa navždy bude utápať v samote starého mládenca a počúvať Tomove dvojzmyselné poznámky???

 

Život na lane 1. kapitola

Život na lane 1. kapitolaPrvá kapitola Života na lane. Ďakujem mirrorgirl454, za úžasný komentár pri prológu, ktorý mi potom necenzúrovaný poslala aj na FB... A k deju: Hm, prečo je Pán Lewis taký, aký je? Tu je odpoveď..:) Dúfam, že sa zapáči...:)

 

Tu nezostane! 6. kapitola

Tu nezostane! 6. kapitolaPosledná kapitola Tu nezostane. Najviac, by som chcela poďakovať mojej úžasnej MirrorGirl454... ktorá ma v písaní tejto poviedky podporovala najviac, najmä na FB... Ďalej Nikol18, ktorej komentáre ma vždy pobavili. Najmä jej technická o plienkach...:D Na konci kapitoly je aj odkaz na prvú kapitolu druhej série...:)
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!