OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele arnesisarnesis

Práva: přispěvatel

Reálné jméno: Nat

Věk: 16

O mně: Právě budu nastupovat do druháku na jazykovém gymnáziu. Miluju chemii, celkově mě baví věda. Ve svém volném čase hodně čtu. Nejoblíbenější žánr je asi fantasy, takže knihy typu Hunger Games, Twilight, Harry Potter, Škola noci jsou u mě doma. Moje oblíbené seriály jsou Teen Wolf, The Vampire Diaries, Game of Thrones, Glee a..Winx club.

Kontakt:

E-mail: jmhp (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 5

Moje komentáře

Datum registrace: 29. 7. 2013

Poslední přihlášení: 31. 12. 2016, 12:01

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Arnesis

Povídky od ArnesisKapitolové povídky
Nymphomaniac - rozepsaná

Solaris - v přípravě

Shapeshifters - v přípravě

Články:

 

Nymphomaniac - Kapitola 2 (2/2)

Nymphomaniac - Kapitola 2 (2/2)'A jak to pokračovalo dál?' Konec čtvrtého ročníku Harryho Pottera, trpícího na následky své hypersexuality.

 

Nymphomaniac - Kapitola 2 (1/2)

Nymphomaniac - Kapitola 2 (1/2)Harry začne vyprávět další kapitolu jeho života - „Výzvu". Popisuje dění svého čtvrtého ročníku z jeho pohledu, ovlivněný jeho hypersexualitou a jejími občasnými výkyvy.
Varování: sex, chan, non-con, dub-con, slash, BDSM, násilí

 

Nymphomaniac - Kapitola 1

Nymphomaniac - Kapitola 1Harry začne vyprávět svůj příběh. Od dětství po třetí ročník. Prosím, nezalekněte se délky kapitoly, příběh jich bude mít celkem 8, nechci to drobit na další části. Stejně tak je zvláštní přímá řeč, uvidíte. Varování: chan, slash, sex

Novinka

Nymphomaniac - Prolog

Nymphomaniac - PrologTato povídka je něco jako parodie na Nymfomanku ve verzi Harryho Pottera. Muž, jehož přezdívkou je Viper, v temné části mudlovského Londýna nalezne bezvědomé tělo hrdiny kouzelnického světa, který je zraněný. Vezme ho k sobě a začne od něj zjišťovat příběh, jak se tam dostal..
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!