OurStories.cz ~ naše povídky - Shrnutí » Povídky od ArnesisPovídky od ArnesisKapitolové povídky
Nymphomaniac - rozepsaná

Solaris - v přípravě

Shapeshifters - v přípravě

Fanfiction  Stmívání.eu   

Aktualizace: dne 23.5. 2014 v 22:13

Novinky: Nymphomaniac - Kapitola 2 (1/2), Nymphomaniac - Kapitola 2 (2/2)

Kapitolové povídky

Originální

 Solaris

Stav: V přípravě

Obsah: Lidé si myslí, že když na nebi zahlédnou velkou ohnivou kouli, je to Slunce, ale není to tak. Po celá milénia na světě žije národ Solarijců, jejichž úkolem je pomocí svého zpěvu otevřít průchod do světa mrtvých. Průchodem je kulatý otvor, který září - pro nás Slunce. Solarijců je celkem 24. Když se brána otevře, hlídají ji andělé. Po celý čas vše fungovalo, dokud se dívka nezamilovala do svého anděla... .

Hlavní postavy: Jména jsou zatím ve hvězdách... .

 


1 † 2 † 3 † 4 † 5 † ...

 


Nymphomaniac Nymphomaniac

Stav: Rozepsaná (3/8), další díl - 30%

Fandom: Harry Potter

Obsah: Harry po jistém incidentu skončí poraněný a v bezvědomí v postranní uličce, kde ho najde nějaký muž. Podaří se mu ho probrat a odvede ho k sobě, protože Harry odmítne se přemístit do nemocnice Sv. Munga. Neznámý muž vyzvídá, jak se tam Harry dostal a Harry, i když je ze začátku proti, začne vyprávět svůj dlouhý příběh, až dokud se nedostane k incidentu, který ho dostal do té uličky.

Hlavní postavy: Harry Potter, Draco Malfoy, Lucius Malfoy, Sirius Black, Poppy Pomfreyová, Hermiona Grangerová, Viper

 Prolog Kapitola 1 Kapitola 2 (1/2) Kapitola 2 (2/2) ◊ Kapitola 3 ◊ Kapitola 4 ◊ Kapitola 5 ◊ Kapitola 6 ◊ Epilog 

 

ShapeshiftersShapeshifters

Stav: V přípravě

Obsah: V normálním světě dříve existovaly v hojném množství bytosti, které byly schopny měnit svůj vzhled. Tyto bytosti vedly život v utajení a rozdělili se na různé společenské vrstvy. V polovině 20. století byli měňavci odhaleni, ne široké veřejnosti, nicméně skupině, ze kterých se stali lovci měňavců. V příběhu je popsán život jednoho měňavce. Je bezpečnost ohrožena těmito měňavci nebo je nebezpečí skryto naprosto jinde? Alias příběh rychle vymírající rasy...

Hlavní postavy: unknown

1 • 2 • 3 • 4 • 5 • 6 • 7 • 8 • 9 • ...Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od Arnesis:

4. arnesis přispěvatel
18.04.2014 [1:12]

arnesisPája: Ahoj, mám toho v plánu ještě tolik, že to nesečtu, chci psát fanfikci na Teen Wolf, ale nevím, co si vybrat první. Jestli spíš překládat nebo psát. Momentálně jsem se zažrala do Harryho Pottera znovu. Nicméně plánuju originální povídku Shapeshifters...někdy zítra zkusím udělat o čem bude a dát to sem. Momentálně mám rozepsanou Nymphomaniac, to je fanfikce na Harryho Pottera a rozdělaných tunu překladů... :)

3. Pája
16.04.2014 [10:53]

Ahoj můžu se zeptat jestli ještě něco píšeš?

2.
Smazat | Upravit | 31.08.2013 [22:27]

Tak i já jsem druhá! Emoticon Samozřejmně! Kdyby jsi nedopsala budu vraždit (Neznám adresu, tak alespoň přes obrazovku bude smrtka chodit). Ne vážně, já vůbec nechápu, jak vše stíháš! I když jsem za to ráda! Emoticon Emoticon Emoticon Komplikovaná? Hej... Prosím! Emoticon Emoticon Emoticon Tak to abych šla nakoukat díly, Teen wolf jsem, přiznávám, ještě neměla čest vidět a hodlám to napravit. Když nad tím tak přemýšlím mám hodně věcí k dohnání! Emoticon Emoticon Emoticon
To jo, True blood a hádám že aj Teen wolf, jsou hodně inspirativní.
Zítra je poslední den prázdin (Naprostá novinka), tak hodlám spíchnout první kapitolu kapitolovky, kterou hodlám vydávat... no rozhodně ne tak často jako ty! Emoticon I když deník mám v plánu na každý den či obden... ač... Emoticon Emoticonhlavně jde jen o 500, 1000 slov... No na tebe nemám!Emoticon
No já budu končit, zatím, Becky Emoticon

1.
Smazat | Upravit | 30.08.2013 [22:24]

Ahoj pisatelko,
Ty už jsi tu, jak je vidno, taky. Ty vážně neleníš. :) Takže True blood bude? Uff... Na co se mám těšit dříve? Ne neodpovídej... Na Hunger Games!
Pěkné shrnutí, co mě opět navnadilo, jelikož píšeš úžasně a mě je ctí být prvním komentujícím chroustem. :D
Bekk

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!