OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele TheCyanWolfTheCyanWolf

TheCyanWolfPráva: přispěvatel

Reálné jméno: Lenka

Věk: 15

O mně: Píšu za účelem odreagování, když mám v hlavě nepořádek a chci si urovnat myšlenky. Mám ráda přírodu, někdy i tu chvíli ticha, ale stoprocentní introvert rozhodně nejsem. Ráda běhám a zároveň miluju jídlo, takže celoživotní dilema mezi jedlíkem a někým, kdo touží po pěkné zadnici.:D

"Ne všichni ti, kteří bloudí, jsou ztraceni." - J. R. R. Tolkien
"Jsme těmi, ve které věříme, že jimi jsme." - C. S. Lewis
"Svět patří těm, co se neposerou." - C. Bukowski

Kontakt:

E-mail: lenkajenckova21 (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 59

Moje komentáře

Datum registrace: 25. 11. 2013

Poslední přihlášení: 29. 7. 2018, 22:15

Shrnutí povídek:

 

Povídky od CyanWolf

Povídky od CyanWolf***Kapitolové: Zloděj duší (nedokončené), Archwood (taktéž nedokončené)*** ***Jednodílné: Karlíkova prokletá čokoláda, Muž se železnou maskou, Slova na rozloučenou, Legenda o vlčím daru, Vrahovo umění, Za dveřmi je...,Proti sobě, Roznašečka duší*** ***Drabble: Hvězdné perly, Mé malé drama, Kachny nad zlato, Zlo dobrem, dobro zlem, Bez hranic, Jedna šťastná chvíle, Bitva čtyř meluzín, Someone-Somewhere, Zbloudilá duše, My, nahraditelní, Daleko za obzor, Vitrína skleněných očí, Lesk a zápach velkoměsta, Světélka nikdy nespí, Na lidi nevěřím!, California dreaming, Blue velvet, Volným pádem, Kruh věčnosti, Začít znovu, O vlku a Karkulce, Cílová rovina, Turn ship back to Africa, Pravá tvář, Nálezy, Hrob pro mou lásku*** ***Poezie: Šílencova první láska, Krvavá panna, Lesk limuzín***

Články:

Novinka

Jsem...

Jsem...... Ale chci něco víc. Po dlouhé odmlce přináším double drabble.

Novinka

Petr je hrdina

Petr je hrdinaKdo na strom kotě věší, ten... na tohle vlastně ještě nikdo přísloví nevymyslel. Ta dá, můj hokus pokus drabble.

Novinka

Rozklad duše

Rozklad dušeJaké to je, když se celá vaše bytost, vše, kým jste kdy byli a čeho se nechcete vzdát bez boje, začne hroutit?

Novinka

Proč se směješ?

Proč se směješ?Co když noční můry nejsou to nejhorší, co může uprostřed noci malé dítě potkat?

 

Prorok - 1.

Prorok - 1.Vítejte na palubě Archy, vesmírném korábu, kde v hlubokém spánku spočívají poslední lidské bytosti... Helen se probouzí po takovém šlofíku, jaký by si nemohla dovolit ani sama Šípková Růženka. Čí bude první tvář, kterou ve svém staronovém světě spatří? A je vůbec v bezpečí?
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!