OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele SarkaSSarkaS

SarkaSPráva: přispěvatel

Věk: 29

O mně: Nejraději píšu a čtu, případně čtu a píšu, to záleží na náladě. Počítač to je moje třetí ruka, kterou skoro neodkládám.

Kontakt:

Statistiky:

Moje články: 184

Moje komentáře

Datum registrace: 3. 4. 2012

Poslední přihlášení: 28. 3. 2020, 12:17

Shrnutí povídek:

 

Povídky od SarkaS

Povídky od SarkaSKapitolové: SGU S3 (v přípravě), Hrdinný smrtijed (dokončená), Nová generace (rozepsaná), Vílák (v přípravě), X-men (pozastavená), Život s fantazií (dokončená), Alfa (rozepsaná) Jednorázové: Návrat do fantazie, Srdcová dáma, Zrození Fénixe,

Články:

Novinka

Takhle by to nešlo, chlapci

Takhle by to nešlo, chlapciMůj příspěvek do Snarry Chalenge 2015. Severus a Harry si jdou po krku už od prvního ročníku, ale po sedmi letech všem kolem nich pomalu dochází trpělivost. Dokonce i Brumbálovi. Co se stane, když je ředitel přinutí se usmířit a trochu to přežene?

 

Alfa - 47.

Alfa - 47.Zkouška. (Mohu upřímně prohlásit, že tuhle kapitolu naprosto nenávidím. Prala jsem se s ní měsíc a dolovala jsem ji ze sebe doslova do slovech. Doufám, že si ji užijete, já si rozhodně užívám, že už je za mnou.)

 

Alfa - 46.

Alfa - 46.Spor mezi Idou a Stilesem způsobuje víc problémů. Ida se rozhodne překročit hranici, která ji děsí. Stiles zjišťuje, že opovrhovat je těžké, obzvlášť se Scottem po boku. Derek a spousta padající vody...

 

Alfa - 45.

Alfa - 45.Tak konečně, se všemi úpravami a opravami. ;) Tentokrát se podíváme, jak je na tom Stiles, a taky, jak se Ida s Derekem zabydlují.

 

Alfa - 44.

Alfa - 44.Tak, bakalářka a i červnová část státnic jsou za mnou a já se můžu vrátit k psaní. :) Omlouvám se všem, kteří museli tak dlouho čekat. Snad vám to Ida s Derekem v nové kapitole trochu vynahradí, když pro jednou nejsou v bezprostředním ohrožení života.
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!