OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele SabasiosSabasios

Práva: přispěvatel

Věk: 14

O mně: Ráda bruslím, běhám a různě sportuju. Z povídek mám nejraději ty se SadEndem (nevím, jak se to píše...) Už asi rok píšu povídky, moc mi to nejde, ale chtěla bych znát názor ostatních. Ve škole miluju dějepis a literaturu a nesnesu fyziku :/

Kontakt:

E-mail: janajanyova (zavináč) atlas.cz

ICQ: 420709118ICQ status

Statistiky:

Moje články: 8

Moje komentáře

Datum registrace: 25. 10. 2010

Poslední přihlášení: 17. 5. 2011, 17:48

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Sabasios

Kapitolové: Bonheur et haine (štěstí a nenávist)
Jednorázovky: Na útesu, Smrt číhá všude, Pomsta není vždy sladká

Články:

 

Setkáme se!

Můj první pokus o básničku. Tedy ne první, ale první opravdový a ne dětská rýmovačka. Nevím jak to popsat, tak si to zkuste přečíst a okomentovat. A buďte, prosím, shovívaví. :)
Děkuju

 

Popis cesty aneb Jak jsme jeli z lyžáku

Nedávno jsem byla na lyžáku a cestou zpátky mě napadlo, že napíšu povídku. Tak jsem napsala "bylo nebylo" a nevěděla, jak pokračovat. V tom kámoška řekla, že jsme v Hrabačově a já to tam hned napsala. Pak jsme chytly výtlem. Nakonec ta povídka vznikla tak, že kámoška četla okolní cedule a já na to psala povídku :D Psaly jsme to v autobuse a tak vznikla tahle úplně nesmyslná povídka :D Takže ta kámoška, spoluautorka je přispěvatelka ZEFA :)

 

Pomsta není vždy sladká

Povídka ze světa HP. Co by se stalo, kdyby měla Lily Evansová ještě jednu, mladší sestru a ta by byla také čarodějka? Povídka o tom, co udělala Lilyina mladší sestra Meredith po tom, co Lily umřela. Prosím moc o komentáře, klidně negativní.

 

Bonheur et haine (štěstí a nenávist) - 2. kapitola - Zatracený Black

Takže je tady 2. kapitola mé nové povídky. Omlouvám se za zdržení, ale mám zablokovaná záda a moc se k počítači nedostanu :(. Snad se to bude líbit, čtěte a komentujte! :)

 

Smrt číhá všude

Tak tohle je moje druhá jednorázovka. myslím, že se docela povedla, i když to samozřejmě nic moc není. Tak prosím čtěte a hlavně KOMENTUJTE!!! :))
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!