OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele FayeeFayee

FayeePráva: přispěvatel

Reálné jméno: Barbora

Věk: 15

O mně: Ahoj, jmenuju se Barbora. Je mi 15 let. Ráda poslouchám hudbu, jím čokoládu a píšu povídky. :D

Kontakt:

E-mail: faye.black (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 7

Moje komentáře

Datum registrace: 11. 2. 2012

Poslední přihlášení: 8. 9. 2015, 14:46

Shrnutí povídek:

 

Shrnutí od Fayee

Shrnutí od Fayee

Na pokračování

• Černovláska - rozepsaná

Jednodílné

• Tajemství jeskyně

• Vězeň

• La Belle Dame sans Merci

Články:

Novinka

La Belle Dame sans Merci

La Belle Dame sans MerciByl muž. Miloval svou ženu. Miloval ji tak, že by pro ni zemřel. Nakonec neměl na výběr.

 

Černovláska - 3. část

Černovláska - 3. částPrinc se s trhnutím probudil. Vzpomínky byly příliš jasné. Tenkrát to bylo poprvé, co se s ní setkal ve dne. Tehdy by dal všechno, aby tu zrůdu zabil. Chtěl, aby trpěla za smrt jeho koně. Chtěl aby trpěla za něj. Tehdy ano. Znělo to tak dávno. Princova tvář se stáhla do bolestné grimasy. Dnes by dal cokoli za jeden dotek. Jen jediný. Jediné pohlazení. Jediný pohled. Za každý okamžik strávený s ní. Tumien zakašlal. Začalo pršet.

 

Černovláska - 2. část

Černovláska - 2. částČernovláska zůstávala v jezeře den, týden, měsíc. Své otázky už dávno zapomněla. Čas nečekal. Bral si vše, co mu zohavená dívčina duše mohla dát. Do srdce se jí vkrádal chlad a temnota. Ani její tvář nezůstala beze změny. Každý den rysy o trochu víc zhrubly. Pleť potemněla a oči se čím dál víc podobaly hladině jezera. Bezedné a mrtvé. Jakýkoliv komentář potěší :D :D

Novinka

Černovláska - 1. část

Černovláska - 1. částMnoho lidí z království se po ní ptalo. Mnoho chtělo vidět onu princeznu, kterou měl potkat tak strašlivý osud. Dívenku, kterou naposledy viděli jako miminko s temnými vlasy a zářivě zelenýma očima. Jediné, co lidé slýchávali z Temné věže, jenž se tyčila nad královstvím jako černý stín, který vstřebává všechno teplo a světlo, byl nadpozemsky krásný zpěv. I lidé zdaleka si chodili poslechnout tu přenádhernou, vábivou a nadevše smutnou melodii. Však tvář krásné zpěvačky nikdo nikdy nespatřil.

Novinka

Tajemství jeskyně

Tajemství jeskyněJeskyně byla velká a rozlehlá. Její nitro se táhlo daleko do skály, jejíž součástí byla. Přítmí, jenž v ní panovalo, vytvářelo zlou a tajemnou auru, která vládla celému prostoru. I tvorové lesa se tomuto místu vyhýbali. Bylo zlé. Opuštěné. Vysávalo sílu z každého, kdo se k němu jen přiblížil. Zvířata odcházela, rostliny vadly. I v pravé poledne tu vládlo přítmí a chlad.
P.S. Budu ráda za jakékoliv komentáře. :D :D
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!