OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele FaithNanaFaithNana

FaithNanaPráva: přispěvatel

Bydliště: Karlovy Vary / Kladno / Praha

Věk: 19

O mně: Autorka těchto řádků o sobě velmi ráda a s naprosto čistým svědomím prohlašuje, že je sebestředný sobec, překypující mnohdy velmi otravným sarkasmem a leností. K tomu všemu ráda kouše a kope okolo sebe. Ale jinak, jinak je naprosto úžasné, milé a dokonalé stvoření! :-P

Tvořila jsem už dřív. Nějaká dílka (spíš jejich části) najdete na blogu: http://michinoankoku.blog.cz, dál mě můžete najít i na několika dalších povídkových webech včetně takových, kam přispívají lidé postižení anime-úchylkou :)

Kontakt:

E-mail: michinoankoku (zavináč) email.cz

ICQ: 322967624ICQ status

Skype: Asseisha-emi

Statistiky:

Moje články: 127

Moje komentáře

Datum registrace: 5. 8. 2011

Poslední přihlášení: 19. 6. 2016, 06:03

Shrnutí povídek:

 

Povídky od FaithNana

Povídky od FaithNana

Povídky na pokračování:

Ztraceni v samotě - dokončená

Zem, ve které zakázali slunce - dokončená

Neplýtvej časem pro ztracené - rozepsaná

Hluboko v duši - dokončená

Mezi světy - rozepsaná

Prokleti měsícem - pozastavená

Paprsek slunce - rozepsaná

Básničky:

Ukryj, medvídku, tajemství...

Dnes, anděli, nezabíjej...

Neklepej, panenko, na nebeskou bránu...

Dědička temnoty

Zazpívej, osude, baladu...

Povídej, maminko, pohádku...

Články:

 

Neplýtvej časem pro ztracené - 17. kapitola

Neplýtvej časem pro ztracené - 17. kapitolaZlobíte se na mě hodně? Já se totiž hrozně moc omlouvám. Vím, že už je to vážně dlouho, co jsem něco přidala naposled. Budu se vážně snažit to napravit, tak snad jste na mě ještě nezanevřely. Kapitola, na kterou jste čekaly asi půl roku. Chloe dnes odhalí malé velké Faithino tajemství. :)

Novinka

Co na tom vidíš?!

Co na tom vidíš?!Neustále, už od malička dostávám jednu a tu samou otázku. Po shlédnutí jednoho nádherného videa (které přikládám), jsem se rozhodla na ni konečně odpovědět i jinak než mávnutím rukou nebo nechápavým kroucením hlavy. A tady tu odpověď máte.

 

Neplýtvej časem pro ztracené - 16. kapitola

Neplýtvej časem pro ztracené - 16. kapitolaCo se stane, když na sebe po ránu narazí v kuchyni Damon, který nezištně loví něco k snídani a Marcus, který má nabroušený jazyk a nehodlá se vzdát svojí nuttely? Jaké škody může napáchat jeden telefonát? Jedno je jisté, za každých okolností noste kalhoty přátelé!

 

Neplýtvej časem pro ztracené - 15. kapitola

Neplýtvej časem pro ztracené - 15. kapitolaTak jsem konečně zpět a se mnou i vaši oblíbení hrdinové. Přiznávám, že tahle kapitola je tu jen díky martinexe, jíž je také věnovaná s tím, že držím palce s lektvarem. A jinak k ději. Jak zareaguje Ray na Damona? Jak zareaguje Damon na Raye? A jak zareaguje Faith na ně oba a všechno okolo? 18+

Novinka

Pověz mi, Bože, čeká na mě někde ráj?

Pověz mi, Bože, čeká na mě někde ráj?Ani nevím, jak mě to napadlo. Nosím to v hlavě už dlouho a jednou takhle při měsíčku jsem to "vyplivla" do textového editoru. Nedává to moc smysl, ale já se v tom (jako obvykle) vidím. Tak posuďte sami. Snad díky tomu neztratím svou, netuším jak, zbudovanou pověst básníka.
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!