OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele EverlinetEverlinet

EverlinetPráva: přispěvatel

Reálné jméno: Everlinet Embee Renever

Bydliště: Plzeň

O mně: Jsem velký snílek žijící ve svém vlastním světě, mám své názory, svou hlavu a většinou mi nikdo nic nevymluví. Miluji psaní a čtení - nedokážu si bez toho představit svůj život.

Co víc o sobě říct? Vyžívám se v době 18-19. století, kam se snažím směřovat i svou psanou tvorbu. Láká mě poslední dobou ale i Středověk, na který jsem si taky dovolila něco napsat. V každé mé hlavní ženské postavě, ať mírumilovné nebo chladnokrevné, ať krásné nebo ošklivé, ať divoké a nezkrotné, nebo klidné a přemýšlivé je kousek mě samé.
Kdybych měla však o sobě psát, byla bych tu ještě za sto let, ale protože tolik času nemám, můžete kousky mě vidět v mé tvorbě.

Kontakt:

E-mail: everlinet (zavináč) seznam.cz

Skype: Everlinet

Statistiky:

Moje články: 57

Moje komentáře

Datum registrace: 10. 11. 2012

Poslední přihlášení: 10. 7. 2016, 11:34

Shrnutí povídek:

 

Shrnutí povídek od Everlinet

Shrnutí povídek od Everlinet

Shrnutí mých povídek:

Fanfictions:

Written in the stars • píše se /Dean+Katherine crossover

Na pokračování:

Lukostřelkyně • rozepsaná

Prokletá • rozepsaná

Svázané duše • rozepsaná

Zavržení • rozepsaná

Články:

 

Zavržení - 6. kapitola

Zavržení - 6. kapitolaEsme nezbývá nic jiného, než "pozvání" do rodinného sídla Ranleyů přijmout, a tak se ocitá v odlehlé vesničce daleko od Londýna spolu s Edmundovými sourozenci. Naštěstí Damien jí je v patách jako stín, aby ji mohl pohlídat. Sám totiž tuší, že rodina netouží Esmeraldě jen pomoct ke vzdělání, ne, kdyby z toho sami nic neměli...

Dokončeno

Prokletá ~ 22. kapitola {Epilog}

Prokletá ~ 22. kapitola {Epilog} Poslední, závěrečná kapitola, kde se dozvíte, jestli tuto povídku nakonec čeká opravdový happyend, nebo ne. Shayne věnuje Eleanor zajímavý dárek, který ale překapí ji i její sestry. Zároveň bych se chtěla omluvit; kapitola je dopsaná už hrozně moc dlouho, ale zapomněla jsem, že jsem ji sem vlastně ještě nedávala, tak konečně. Ráda bych na tuto povídku psala později i pokračování, tudíž se s hlavními postavami rozhodně nechci loučit.

 

Zavržení - 5. kapitola

Zavržení - 5. kapitola Kdo ví, jestli dokáže být Esmeralde vůbec někdy šťastná. Vše se více zamotává do sebe a její bezradnost se stále zvyšuje. Jedinou dobrou zprávou je, že stále dokáže doufat, že ať půjde kamkoli, Damien bude jejím osobním tichým stínem.

Novinka

Written in the stars - Prolog

Written in the stars - Prolog Dean má zvláštní sny, o kterých byl dosud přesvědčen, že nic neznamenají. Alespoň do té doby, dokud do Sioux Falls nedorazí Katherine Pierce: ve městě začne docházet k vraždám, ale Sam a Dean nevědí o žádném upířím hnízdě. Dean a Katherine se potkávají náhodou v baru... Ale jak dlouho bude trvat, než vzájemně zjistí, co jsou vlastně zač? A jak dlouho potrvá, než Dean najde spojitost mezi ženou ze svých snů a Katherine, která ho začala neuvěřitelně uchvacovat? Možná se zkrátka budou muset navzájem zabít, pokud se tedy nedá změnit to, co bylo vepsáno ve hvězdách. > Jedná se o crossover na seriály Supernatural & The Vampire Diaries <

 

Prokletá ~ 21. kapitola

Prokletá ~ 21. kapitola Shayne pomalu, ale jistě dostává džinky od jejich pánů, zatímco Eleanor a Luke... Oba si zřejmě musí něco vyříkat, ale oba mají ohledně celé té věci odlišné pocity.
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!