OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele ErigaylErigayl

ErigaylPráva: přispěvatel

Reálné jméno: Natálie Kučerová

Věk: 15

O mně: Everything will be okay in the end. If it's not okay, it's not the end. :)

Kontakt:

E-mail: natalka.kucerova (zavináč) centrum.cz

ICQ: 352579736ICQ status

Skype: natyk44

Facebook: www.facebook.com/nanda.kucerova?ref=tn_tnmn

Statistiky:

Moje články: 5

Moje komentáře

Datum registrace: 20. 10. 2010

Poslední přihlášení: 14. 1. 2013, 17:10

Články:

 

Per aspera ad astra, 2. Domov, sladký domov - Dalšího dne...

Per aspera ad astra, 2. Domov, sladký domov - Dalšího dne...Sarah zkope jednoho smradlavého bezdomovce. Pokračování druhé kapitoly. Na přání ElisR1 přináším trochu akce. :) Enjoy. Eri :)

 

Per aspera ad astra, 2. Domov, sladký domov

Per aspera ad astra, 2. Domov, sladký domovVito: „O dva roky pozdějc mě ňákej nácek trefil. Chvíli jsem si pobyl v nemocnici, a pak jsem dostal měsíc dovolenku. Abych mohl domů.“
Vito Scaletta se nám vrací ze Sicílie. První setkání se Sarah. Přeji hezké čtení, Erigayl. :)

 

Per aspera ad astra, 1. Domovina

Per aspera ad astra, 1. DomovinaVito: „…Časem se z Joea stal můj nejlepší kámoš. Oba jsme byli chudí, rozumná práce se nedala sehnat, a tak jsme začali dělat kšeftíky. No, jednou nám jeden kšeft moc nevyšel. V roce 1943. Amerika byla ve válce a armáda potřebovala na invazi v Sicílii chlapy, co se dokážou domluvit. Bylo mi osmnáct, tak proč se nevrátit domů. Nechtělo se mi do lochu.“
Čágys, tak jsem tu s další kapitolou. Omlouvám se za ohromné zpoždění, ale kvůli technickým problémům jsem neměla možnost přidávat. :( Doufám, že to rychle doženu. Eri :)

Novinka

Per aspera ad astra, 0. PROLOG

Per aspera ad astra, 0. PROLOGČauves. Předlohou téhle FanFiction je PC hra s názvem Mafia II. Určitě jí hodně z vás zná. Je to moje nejoblíbenější hra, dost mě chytl ten příběh, tak jsem se odhodlala ho trošku poupravit. Přidala jsem jednu postavu, která se ve hře nevyskytuje. Jmenuje se Sarah. Celý příběh je psán z jejího pohledu. Každá kapitola se jmenuje stejně, jako ve hře. Dlouho jsem řešila problém s pochopitelností příběhu. Mělo by to být ok. I když tedy hru neznáte, neměl by být problém se čtením. Jo, omlouvám se za druhou část prologu, ve které popisuji členy rodin. Možná se vám to bude zdát poněkud nudné… Tak, snad se bude líbit. Komentujte, kritizujte. Čágys, Eri. :)

 

Poslední slzy

Poslední slzyPřišla o všechno, co milovala nejvíce. Můj první příspěvek tady na Our Stories. Klidně mě zkritizujte. ;) Omlouvám se za depresivní námět, ale taková je moje momentální nálada.
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!