OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele EllaElla

EllaPráva: přispěvatel

Reálné jméno: Michaela

Věk: 21

O mně: Ahoj,
jsem Michaela, ale všichni mi většinou říkají Míša nebo Miki. Přezdívku Ella mi vymyslel přítel a ani nevím, jak ho to vůbec napadlo, si vzít poslední tři písmenka z mého jména a udělat z něho naprosto něco jiného.
Tak, a proč jsem se tu registrovala? Nějakou dobu se snažím psát povídky, ale většina z nich skonční rozepsaná nebo dokonce smazaná. Ale některé z nich stále přežívají a o ty bych se chtěla s někým podělit. Nevím, zda se budou líbit, ale určitě budu ráda za jakoukoli reakci či připomínku, co je potřeba zlepšit nebo co naopak dělám dobře.
Moc ráda čtu, ale jsem v tom hodně vybíravá . Určitě bych se nezačetla do 50 odstínů šedi, i když jsem vydržela pár kapitol, ale musela jsem přestat. To opravdu není můj šálek kávy. A jakou kávu miluju? Nejradši mám čerstvě namletou fantasy s kapkou romantiky.
Kromě čtení, ráda vařím, píšu, kreslím, trávím čas s přáteli a hlavně přítelem.
Doma mi život zpestřují tři kočky - z toho jsou dva kocouři. Neustále mi něco kradou a to hlavně gumičky a čepice. Nikdy nevím, kam už je mám před nimi schovat, aby je nenašli a neroztahovali po celém domu.
Už ani nevím, co bych o sobě napsala. Takže se radši rozloučím, než tu začnu vypisovat naprosté bludy.
Mějte se!

Kontakt:

E-mail: gi.ella.sa (zavináč) gmail.com

Statistiky:

Moje články: 2

Moje komentáře

Datum registrace: 13. 11. 2014

Poslední přihlášení: 12. 3. 2015, 18:30

Články:

 

Svět Wargolionu - 1. kapitola

Svět Wargolionu - 1. kapitolaMěsíc, tak dlouho je naše hrdinka ve Wargolionu. Ale tento den je pro ni naprosto jiný než všechny předchozí. Co se stalo?

Novinka

Svět Wargolionu - Prolog

Svět Wargolionu - PrologWargolion, svět, ve kterém není nic nemožné. Svět pro někoho reálný a pro jiného nikoli. Svět plný nástrah a překvapení. Svět, ve kterém i přítel je nepřítelem a zdánlivý vrah poslem božím. Jaké trápení si právě Wargolion připravil pro dívku, která nemá tušení, co tu dělá, a věří, že sem nepatří. Kdo ví, třeba právě tenhle svět je pro ni víc domovem, než si uvědomuje.
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!