OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele Claire93Claire93

Claire93Práva: přispěvatel

Reálné jméno: Klára

Věk: 18

O mně: Jsem vlastně úplně normální nenormální holka, co ráda píše povídky. :) Jsem vždy pro každou špatnost a pro každou blbost. :D Jinak miluju romantický knížky a knížky o upírech.

Kontakt:

E-mail: Smajdova7 (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 23

Moje komentáře

Datum registrace: 14. 3. 2010

Poslední přihlášení: 14. 5. 2012, 15:11

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Claire93

Povídky od Claire93Jednodílné: Minulost, současnost a budoucnost, Angel or Devil, To byste nečekali!, Ta napůl zlá a napůl dobrá, Teenage dream, Bad boy and good girl, Někdy je už příliš pozdě..., I know you want me Drabble: Let me out of this dream, Broken heart, V rytmu bouře, Can't breath Vícedílné: Co tu ta holka dělá?, Love in library

Články:

Novinka

Tohle byste nečekali

Tohle byste nečekaliTak vkládám vám to sem znova. Abych pravdu řekla, tak by to potřebovalo celý přepsat, ale mně se nějak nechce. :D Moc se všem čtenářům omlouvám, že sem nic nepřidávám, ale mám příšernou krizi. Možná časem, až něco vymyslím, tak to sem hodim. Jinak přeju hezký počteníčko. :)

 

I know you want me!

I know you want me!Takže tohle je krátký příběh o Damonovi Salvatore a jedné z jeho lásek, dívce jménem Hailey. Snad se vám to bude líbit. :) A prosím o komentíky. :)

 

Love in library - 4. kapitola (Epilog)

Love in library - 4. kapitola (Epilog)Tak je tu závěrečný díl této povídky. Já vím, je to moc krátký, ale teprv se učím psát delší povídky. :)

 

Can't breath

Can't breathJe to takový rychlý nápad, potřeba se vypsat z nálady... Snad se vám to bude líbit. :)

 

Love in library - 3. kapitola

Love in library - 3. kapitolaTákže za prvé bych vám chtěla oznámit, že tuhle povídku už mám celou dopsanou. Otázkou je, kdy to přepíšu do počítače. :D Jinak v téhle kapitole se dozvíte něco víc o Ryanovi, tak doufám, že se vám to bude líbit. :)
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!