OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele luckapluckap

Práva: přispěvatel

Reálné jméno: Lucia

Věk: 20

O mně: Jedného dňa som sa zobudila v tele dvadsaťročného dievčaťa a stal sa zo mňa optimista so sklonmi k pesimizmu, ktorý radšej píše ako počíta matematické rovnice.

Kontakt:

Statistiky:

Moje články: 32

Moje komentáře

Datum registrace: 27. 3. 2016

Poslední přihlášení: 3. 5. 2024, 23:03

Shrnutí povídek:

 

Zhrnutie poviedok - luckap

Zhrnutie poviedok - luckap

Poviedky na pokračovanie: Mozart
Jednodielne poviedky: Papierové kone
Básničky: Keď pršali hviezdny, Ten čas učí planúť sviece
Drabbel: Posledný list, Výnimočná Milagros, Mojito Ernesta Hemingwaya

Články:

 

Mozart - 11. kapitola - Návod na dievčatá

Mozart - 11. kapitola - Návod na dievčatáBlíži sa Valentín, ale okrem lásky vo vzduchu cítiť ešte niečo iné...

 

Mozart - 10. kapitola - Kolaborácia so severanom

Mozart - 10. kapitola - Kolaborácia so severanomPrvá okrúhla kapitola tejto poviedky, v ktorej Oliver prehlbuje vzťahy a získava nového spojenca.

 

Mozart - 9. kapitola - Hudba v mol

Mozart - 9. kapitola - Hudba v molV prvej časti Oliver rozjíma nad všetkými doterajšími udalosťami a v druhej časti trávi čas v knižnici.

Novinka

Modré perute

Modré peruteRanja je afganské dievča s túžbou pozerať sa na niečo viac, než jej bolo ponúknuté. Vďaka lekcii o modrom pierku od druhej manželky svojho otca sa naučila mať sa rada a odhodlane sa postaviť ľuďom, ktorí jej ubližovali a ťahali ju k zemi.

 

Mozart - 8. kapitola - Barterový obchod

Mozart - 8. kapitola - Barterový obchod Dnes na Viedeň zasvietilo slnko a všetko sa zrazu zdá byť krajšie. Chlapci sa pripravujú na výmenný obchod s Leonnie, ale rad nečakaných udalostí toto krásne počasie naruší.

 

Mozart - 7. kapitola - Divokí v srdci

Mozart - 7. kapitola - Divokí v srdciPôvodne som aj chcela túto kľúčovú kapitolu bez Leonnie a nakoniec sa mi to skutočne podarilo. Chlapci sa vyberajú na ďalšiu tajnú misiu do sveta mytologických bohýň, ktoré si v noci neradno pohnevať. Známa Afrodita im dá odpovede, ktoré potrebujú.

 

Mozart - 6. kapitola - Zlomené krídlo

Mozart - 6. kapitola - Zlomené krídloEverrette ide na návštevu k dvojčatám do Hainburgu. Oliver strávi šťastné i menej šťastné chvíle s Brynn a pri večernom rozjímaní starého otca o starých časoch vyplávajú nové otázky.

 

Mozart - 5. kapitola - Biele havrany

Mozart - 5. kapitola - Biele havranyOliver pristúpi na dohodu so Sorenom a dvojčatá si tak vymenia svoje miesta. Avšak nie je všetko také jednoduché, ako sa na prvý pohľad zdalo. A na konci kapitoly konečne dôjde k obávanému šermiarskemu súboju.

 

Mozart - 4. kapitola - Kapitoly zimy

Mozart - 4. kapitola - Kapitoly zimyOliver vošiel do húšťavy za bielym havranom, no v závejoch objavil dva páry stôp sprevádzané volaním o pomoc. Neváhal, skočil bystrým skokom do snehu a vydal sa na záchranu dvoch známych dievčat.

Novinka

Mojito Ernesta Hemingwaya

Mojito Ernesta HemingwayaSedela som v jednom podniku u nás v meste a na nápojovom lístku som si všimla zvláštnosť. Pri mojite bolo dopísané, že sa považuje za najobľúbenejší nápoj Ernesta Hemingwaya. Zmienený podnik v drabble poviedke dokonca pripisuje známemu spisovateľovi aj epigraf na stene, aj keď kritici tvrdia, že to nie je jeho pravý podpis.

 

Mozart - 3. kapitola - Sny

Mozart - 3. kapitola - SnyOliver, Soren a Everr sa nezaobídu bez trestov. Ku všetkému hudobníka prenasledujú obrazy bieleho havrana.

 

Mozart - 2. kapitola - Život je veľká výzva

Mozart - 2. kapitola - Život je veľká výzvaPo vianočných prázdninách sa Oliver a Soren vracajú do školy vo Viedni a hneď prvý večer plánujú stráviť na party v retro štýle s Everrettom Thalbachom. Ku každej tanečnej zábave patria aj dievčatá a ani traja kamaráti sa im, bohužiaľ, nevyhnú.

Novinka

Výnimočná Milagros

Výnimočná MilagrosRobím dobrovoľnú animátorku na detských táboroch a posledný týždeň pred samotnou realizáciou všetkých príprav som dosť v strese a cítila som na sebe veľký tlak. Ale jednu noc sa mi sníval sen o dievčatku s Downovým syndrómom a zobudila som sa s obrovským pokojom, že všetko bude v poriadku. Tento sen bol pre mňa veľkou inšpiráciou na napísanie tohto príbehu. Do budúcna plánujem príbeh na pokračovanie s touto tematikou.

Novinka

Mozart - 1. kapitola - Potomok

Mozart - 1. kapitola - Potomok Oliver Wolfgang Mozart je potomkom známeho rakúskeho skladateľa a celým jeho životom plynie hudba. Ako to už býva, ak je život príliš dlho stereotypný, niečo sa musí zmeniť. Najlepším spôsobom sa nakoniec stane Exodus 90 - cesta za odhalením pravého mužského srdca.

Novinka

Papierové kone

Papierové koneSkupinka študentov sa počas vlády Mussoliniho v Taliansku rozhodne vydávať časopis. Ako to s nimi dopadne?

Novinka

Ten čas učí planúť sviece

Ten čas učí planúť svieceTáto báseň hovorí za všetko...

Novinka

Posledný list

Posledný listLaira ochorela a Oliver Fright jej chcel dať poslednú nádej. Aká malá drobnosť stačí, aby sa vám zmenil celý život?

Novinka

Keď pršali hviezdy

Keď pršali hviezdyPrvý bozk dokáže byť pre umelca veľmi inšpiratívny...
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!