OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele NeytiriNeytiri

NeytiriPráva: přispěvatel

Reálné jméno: Nikola 'Nika'

Bydliště: Pandora :D

O mně: Jsem snílek, který našel zálibu v psaní. :)

Kontakt:

E-mail: Nika.Navi (zavináč) email.cz

Web: www.wattpad.com/user/NeytiriOmaticaya

Statistiky:

Moje články: 18

Moje komentáře

Titulek článku Text
03.08.2015 (18:15)Na pokračováníAgentka: 18. kapitola Tahle kapitola se mi moc líbila. Byla taková oddechová, konečně zmizelo všechno napětí a vztah se nám mezi Ag a Nikem vyjasnil. Jsem i docela ráda, že zůstanou u toho 'Tatíka s dceruškou'. Jsem zvědavá, co se přihodí v další kapitole a tentokrát bych pokračování prosila o něco dřív, díky! :)
31.07.2015 (10:15)Na pokračováníKrálovský písař XV. Mockrát vám všem děkuju za tak úžasné komentáře! Jsem ráda, že se vám líbí a že se tu sešlo víc čtenářů. Hrozně mě to potěšilo. A nebojte, do Pvénetu se podíváme. ;) Bude to vedlejší, i když kratší, příběh, který budu uveřejňovat po dokončení KP. :)
29.07.2015 (18:26)Na pokračováníSileon - 3. kapitola Tak to opravdu bylo smutný až mi Alice, teď Yu, bylo líto, že byla svědkem bratrovi smrti... Snad ji takhle trápit nehodláš celý příběh, co? :D Každopádně se těším na další! :)
25.07.2015 (10:54)Na pokračováníSileon - 2. kapitola Jsem ráda, že jsi tu konečně s pokračováním. Moc jsem na něj byla zvědavá a musím říct, že rozhodně nezklamalo. :) Vypadá to, že to bude ještě hodně zajímavý! Budu se těšit na další kapitolu. A doufám, že se tu objeví o něco dřív. :D
18.07.2015 (10:20)Na pokračováníKrálovský písař XIV. Valeriee - Díky za tvůj postřeh, knihu jsem u sebe tedy změnila na svitky. ;) A taky ti samozřejmě děkuju za komentář. :)
17.07.2015 (14:06)ShrnutíPovídky od Poisson Mockrát ti děkuju! :)
17.07.2015 (9:37)ShrnutíPovídky od Poisson Ahoj, promiň, že tě otravuju, ale všimla jsem si, že u poslední části Královského písaře mám v poslední větě chybu: Mohl jsem doufat, že na to nakonec přijde sama. - místo ''jsem'' tam má být ''jen''... Šlo by to opravit? :)
17.07.2015 (9:25)Na pokračováníKrálovský písař XIV. vw - Děkuju ti za komentář! :) Neboj, Sekaniho se dočkáš v další části. ;)
11.07.2015 (11:49)Na pokračováníRande s hvězdou za sedm dní - Epilog Och, tak to byl konec, jak se patří... Princ našel svou žabku, která mu odpustila a žili spolu šťastně až do smrti! Teda pokud je paparazzi nechali na pokoji... :P :D Carol, byla to úžasná povídka a já si ji moc užila! :)
09.07.2015 (10:08)Na pokračováníRande s hvězdou za sedm dní 10 Trochu krátký, nezdá se ti? Mně teda jo. :D Každopádně opět perfektní! Neboj, já tě nechci ukamenovat ani nic podobnýho, naopak (na rozdíl od Zoe :D) chápu (nebo si to aspoň myslím :D), proč Tom řekl co řekl a jsem si jistá, že to tak doopravdy necítí, protože kdyby řekl pravdu, media by si na nich smlsla a nenechala na pokoji až do smrti (teď sice přeháním, ale rozumíme si, ne? :D) :) Jen teda doufám, že Zoe dostihne a všechno ji vysvětlí! A doufám, že nás nenecháš s epilogem dlouho čekat. ;)
07.07.2015 (18:16)Na pokračováníRande s hvězdou za sedm dní 9 Krása! Já jsem teda nesmírně spokojená! :) A vážně mě mrzí (nebo spíš štve a jak:D), že bude konec, ale nic holt netrvá věčně, že? :D Nemůžu se dočkat další kapitoly. :P
07.07.2015 (15:28)Ostatní FanFictionCinderella little differently 1 Mě to zaujalo, příběhy o Popelce mám ráda, je to prostě klasika, která mě nikdy neomrzí. Rozhodně pokračuj, jestli tě to baví, ráda si přečtu pokračování. :)
07.07.2015 (10:58)Na pokračováníSileon - 1. kapitola Začátek mě zaujal. Jsem zvědavá, jak to bude pokračovat a doufám, že se brzo dočkám i druhé kapitoly. :)
07.07.2015 (10:47)Na pokračováníKrálovský písař XII. Valeriee - Zakoukal, ale je mu to houby platný, když má královna oči pro jinýho... Aspoň má dvojčata. :D No jo, nikdo se holt nemůže svým povinnostem vyhýbat donekonečna... A třeba bude mít štěstí a porodí mu syna hned napoprvé, a pak už to nebude muset dělat znovu... Ale jen bohové (a já:D) vědí, jak to nakonec bude. :) A děkuju ti za komentář. :)
Carol1122 - Ano, vypadá to tak, teď ještě pro koho má vlastně oči písař, že? :D No jo, kdo by chtěl taky plnit povinnost s někým, koho nemůže pomalu ani vystát... :/ Jo, tak to nevím, jestli by byl Sekani v tomhle ohledu nějak nápomocný... :P Každopádně ti taky děkuju za zanechaný komentář. :)
05.07.2015 (13:31)Na pokračováníRande s hvězdou za sedm dní 8 Tím Koriandrem to Zoe zabila. A pak filcky! Jsem nemohla. :D Celý to představení byla pecka, ale ta největší bomba nás čekala nakonec! Jo, na tohle jsem čekala, až se zamilujou a rozhodně to stálo za čekání, jen škoda, že bude brzo konec... Každopádně se moc těším na pokráčko! :)
05.07.2015 (13:04)Na pokračováníRande s hvězdou za sedm dní 7 Ještě jednou ti gratuluju, osobně si nedokážu představit, že by se na něm umístila jiná povídka, než ta tvoje. Píšeš skvěle, což nám čtenářům dokazuješ s každou kapitolou sršící humorem od začátku až do konce! Ben a Chris na scéně taky neměli chybu! Já vím, že je závisz špatná, ale fakt Zoe tohle dobrodružství s Tomem závidím. :D Emoticon
05.07.2015 (12:36)Na pokračováníKrálovský písař XI. Carol1122 - Hm, neřeknu ti, jestli se ti to zdá nebo ne. :P Počkejte si s Val a uvidíte, jestli váš pocit byl správný. :D A samozřejmě ti děkuju za gratulace a komentář. :) Ty sis první místo taky zasloužila. ;)
02.07.2015 (20:59)Na pokračováníKrálovský písař XI. Valeriee - Ráda bych ti řekla, že tvoje myšlenky míří spávným směrem, ale to bych tě ochudila o překvapení, a tak ti řeknu jen - počkej si a uvidíš. :D Každopádně ti děkuju, že sis na Sekaniho udělala čas. :)
02.07.2015 (19:13)Na pokračováníKrálovský písař XI. UV - Děkuju. ;)
01.07.2015 (18:01)ShrnutíPovídky od Poisson Ahoj, přidala jsem další část Královského písaře, který se umístil na třetím místě v Nej povídce června. Děkuju. :) A také prosím o doplnění odkazů na předchozí i další díly, který jsem zapomněla...
30.06.2015 (10:32)Na pokračováníKrálovský písař X. UV - Díky. :)
Carol1122 - Ne, tu knihu jsem nečetla, ale když jí doporučuješ, jistě stojí za to se po ní v nějakým krámě porozhlídnout. :D Já všechna jména vybírám podle egyptskýho seznamu jmen, kde je aji vysvětleno, co znamená a tohle se mi taky zalíbilo. :) Jsi nějaká jasnovidka? No, zatím ti neřeknu, jestli máš pravdu nebo ne, to se dozvíš ve dvanáctý části. :D Přísná určitě nebude, spíš bych řekla, že je hodně náladová a může za to jistě faraon. :D Jinak ti děkuju, jsem ráda, že se líbilo. :)
Valeriee - To se dozvíš hned v další části, kam a proč vlastně ho někam veze. :) Ne, žádný karambol nebude, ale trefilas to, budou si povídat... :D A taky děkuju, snad se ti bude i další líbit. :)
30.06.2015 (10:29)Na pokračováníKrálovský písař IX. Valeriee - Tak jsem to u sebe změnila z nuly na nicku, jelikož mě zatím nic lepšího nenapadlo... :/ Jestli máš nějaký lepší nápad, klidně sem s ním. :D Jinak s tou budoucností KP to vypadá asi tak, že se bude ještě přepisovat, každopádně budu tobě i všem ostatním vděčná, když mě upozorníte na cokoli, co vám nebude sedět. ;)
Carol1122 - Ani se ti nedivím. že se ti zhnusil. Královně se hnusí už od té doby, co se za něj provdala, ale o tom bude řeč později... :D Nicméně ti může být tak trochu útěchou, že brzo potáhne do války a bude od něj na chvíli pokoj. :P Neboj, nejsi sama, kdo tu hru nepochopil, ani já jsem to jaksi nepobrala, proto jsem tu jejich hru ani moc nepopsala... Ale asi máš pravdu, vypadá to trochu jako Člověče. :D A děkuju ti za komentář. :)
28.06.2015 (19:11)Na pokračováníKrálovský písař IX. Valeriee - Ano, taková malá pomsta z jeho strany (nebo si to aspoň myslí:D), že ho ženuška při lovu opustila... A kam se poděl Sekani? Dřepí doma na zadku nebo se někde poflakuje s knězem Kahotepem. :D Holt nemůže být všude, ale příště se ho dočkáš. ;) :D No, těžko říct, jak otrokyně skončí... Třeba se stane jednou z jeho konkubín... Je na tobě, jak si to představíš. :P Jinak děkuju za komentář, i za připomínku, tenhle fakt mi jaksi utekl... Ale opravit to už nejde, takže to tam budu muset nechat... :/ A hra Psi a šakali je myslím zmíněná ve filmu Asterix a mise Kleopatra, ale tím si nejsem stoprocentně jistá, už je to nějaký ten pátek, co jsem ten film viděla... :)
28.06.2015 (13:19)Na pokračováníAgentka: 17. kapitola Pf, teda, takovej bordel na stole... Aspoň se zase nezapře, že je Nick pravej chlap. :D Ještě, že tu Ag má, co? Jeho ženuška by mu v kanclu asi neuklidila... :D Ha, k celám ji zavést může... No, aby ji tam pak pan detektiv nenechal... Zajímá mě, když si Ag myslí, že to bude vzrušující, jestli se nějakého toho vzrušení i dočká... Snad víš, co tím myslím. :P :D
27.06.2015 (13:30)Na pokračováníRande s hvězdou za sedm dní 6 Tak to bylo parádní! Podle mýho zatím nejlepší kapitola, aspoň to na mě tak působí. :) Paříž prostě dělá divy, to se nezapře. :D Ten tanec... Byl peckovej. :) A ten konec... No tím jsi mě potěšila a ani nevíš jak... ''Z žáby se pomalu stává princezna a z prince jeden pitomej zamilovanej žabák...'' Jo! Šup sem s láskou, i když jsou oba tak rozdílní (a to i věkově), prostě je chci spolu. :)
26.06.2015 (15:44)Na pokračováníAgentka: 16. kapitola Asi jsem divná, ale moc násilný mi to nepřišlo... :D I když líto těch sobů mi bylo, to zase jo... :) Mám takový dojem, že ty šelmičky budou docela důležitý v příběhu, ale nechám se překvapit. A doufám, že se pokračování dočkám brzo! :)
26.06.2015 (14:30)Na pokračováníRande s hvězdou za sedm dní 5 Parádní! Já věděla, že ty nejsi žádný saďour, co se vyžívá v trápení svých postav! A ulevilo se mi, že z toho Zoe vyvázla a má jenom pár odřenin. :) Hm, tu vyjížďku na loďce s Tomem Zoe závidím a asi ještě nějakou dobu budu... :D Hlavně mě těší, že se udobřili a omluvili, teď už mezi nimi může nastat nějaká ta romantika, když už letí do tý Paříže. Však už je taky nejvyšší čas, za chvilu bude konec! :P Budu se těšit na další. :D
26.06.2015 (14:07)Na pokračováníRande s hvězdou za sedm dní 4 Hm, tak to byla síla... Zoe dostala svou pomstu, i když mi přijde, že to možná trošičku přehnala, tudíž byla facka z Tomovy strany zcela na místě... Ale byla jsem překvapená, že ji uhodil, měl by se víc ovládat, ale chápu, byl prostě nakrknutej. :P Každopádně se mi to líbilo, ale mám pocit, že z oddechovky jsi udělala pořádný drama. :) Mě teda ten konec vyděsil! Snad se jí nic vážnýho nestalo... Ale to bys jí přece neudělal, že ne? :D
26.06.2015 (13:43)Na pokračováníRande s hvězdou za sedm dní 3 No ty bláho! Culím se tu jako blbeček. Člověk by myslel, že srandovnější už to být ani nemůže a ono je. :D Jsi mistr na vymýšlení vtipných situací, opravdu! A to jsem teprve u třetí kapitoly... Už s těším, co bude dál, a jak se vlastně Tomovi Zoe pomstí. :)
25.06.2015 (20:07)Na pokračováníAgentka: 15. kapitola Becky a Ag nej kámošky? To je nezvyklý... Ale proč ne. :D Aha, takže Ag byla upír a teď si díky tý podivný tekutině udržuje svou lidskost... Pochopila jsem to dobře? :D
25.06.2015 (12:34)Na pokračováníAgentka: 14. kapitola Hm, takže mutantík nebude? Škoda no... I když ale Charles říkal, že je to jenom teorie, takže nepřestanu doufat. :D Takže Ag je upírka? A já myslela, že něco jinačího... Nebo jsem to jen blbě pochopila? :)
25.06.2015 (12:28)Na pokračováníKrálovský písař VIII. Carol1122 - Děkuju ti moc za komentáře. Jsem ráda, že se ti příběh pořád líbí. :) No, ohledně věku... Satiah je tak 13/14 a faraonovi o něco víc, ale vzhledem k tomu, že holky dospívají dřív, tak mentálně je Thutmose ve stejným věku jako ona, proto se tak nemůžou vystát. :D
22.06.2015 (22:14)Na pokračováníAgentka: 13. kapitola Vypadá to, že s Ag je to už marný, jedná-li se o našeho Fredíčka... :D Když je s ním tak na nějakou zodpovědnost zcela kašle. Myslím, že pokud to takhle bude dál, tak opravdu otěhotní... :P :D Jen teda nevím, co by se jí narodilo za mutantíka, když nemám ani tušení, co je zač... :)
21.06.2015 (17:35)Na pokračováníKrálovský písař VIII. Ver - Zajímavá volba, opravdu, ale je mi jasný, že ne každýmu se bude zamlouvat Sekani. :) Ale jsem ráda, že tě to baví, a snad bude až do konce. No, raději sem ty vysvětlivky dávám, i když jsou možná pro někoho zbytečný. :) Každopádně děkuju. :)
Valeriee - No, svým způsobem se jí pomstí... Víc však neřeknu. :D Ale nevím, jestli vám to bude připadat jako pomsta... Ano, to stává... Konec konců mezi nimi bude zvláštní pouto. ;) Taky ti děkuju a další část snad bude brzo, ale nic neslibuju, protože jsem se dala do psaní vedlejšího příběhu o Núbijci... :)
21.06.2015 (17:30)Na pokračováníKrálovský písař VII. Ver - To mě těší, že sis Kahotepa oblíbila. :) To víš, jednou už mu přece dojít slova musela... Muhehe! :D Díky za koment. :)
21.06.2015 (17:27)Na pokračováníKrálovský písař VI. Ver - Ále, výprask... On by s stejně na tu jeho domýšlivou palici moc nezabral... :D Oni jsou někdy slova bolestivější víc, než rány rákoskou... :D A vzhledem k tomu, že to má být takový odpočinkový čtení a můj náhled do historie, tak žádný klacky fakt nechystám. :P Tak snad tě tohle zjištění neodradí od čtení... :)
21.06.2015 (17:19)Na pokračováníRande s hvězdou za sedm dní 2 Promiň, že komentuju tak pozdě, ale holt nestíhám číst a u toho psát, ale našla jsem si chvilku. :) To je tak skvělý! Vtipem nabitý od začátku až do konce. Vážně se u čtení bavím, což je zjevně tvůj účel. :D Moc se budu těšit na další kapitolu, jsem fakt zvědavá, co ti dva spolu ještě zažijou. :D
21.06.2015 (12:29)Na pokračováníKrálovský písař V. Ver - No jo, když von Sekani je na hlavu... :D Každý na jeho místě by skákal radostí, ale on ne... Blbec jeden! :D Ale sám zjistí, že to nakonec nebude zase taková hrůza. ;) Výprask... Bude? Nebude? Nejspíš tě zklamu, ale žádný se momentálně na něho nechystá... Každopádně i tak ho svým způsobem královna ztrestá. :D A jinak děkuju a komentář. :)
21.06.2015 (12:21)Na pokračováníAgentka: 12. kapitola Fred se, zdá se, tak lehce podrobit nenechá... :D No, abych pravdu řekla, momentálně nemám žádnou představu, jakým směrem se bude příběh dál odvíjet, tudíž jsem zvědavá, co jsi pro Ag všechno ještě přichystala. :)
20.06.2015 (22:18)ShrnutíPovídky od Neytiri Ver, abych řekla pravdu, tak jsem taky zvědavá, jak to dopadne... Človíček, který mi s tím má pomáhat, nemá moc volnýho času, každopádně doufám, že se to o prázdninách zlepší... Zatím stejně nejdřív plánuju dokončit písaře a příběh o Nubíjci, ale jistě se v budoucnu gladiátorky dočkáš. ;)
20.06.2015 (22:14)Na pokračováníKrálovský písař IV. Ver - Ano, to s tebou souhlasím. Sekani je nevděčný, pošetilý hlupák. A co rákoskou přes prsty... Zasluhoval by rovnou pořádný výprask od samotnýho Amenemhata! :D Jinak ti děkuju. :)
20.06.2015 (22:09)Na pokračováníKrálovský písař III. Ver - Jako bys mi mluvila z duše! :D Zvládat obojí je prostě nemožný... Taky mám rozečtený povídky, kde už přibylo několik kapitol, ale dostat se k nim jde pomalu... Každopádně mě těší, že sis udělala na písaře Sekaniho čas, a snad se ti bude jeho pokračování líbit. :)
20.06.2015 (19:16)Na pokračováníKrálovský písař VII. Děkuju ti Val! :) No, ohledně služebné... Ale ne, nic neprozradím, uvidíš sama, jestli se ještě setkají nebo ne. :P :D
20.06.2015 (10:13)Na pokračováníAgentka: 11. kapitola To je opravdu nezvyklý, že Ag dokázal vykolejit Fredíček, kterýho sotva zná. :D A potěšila jsi mě, že půjde do toho klubu! No, teď si už jen počkat, co se tam odehraje... :)
19.06.2015 (20:48)Na pokračováníAgentka: 10. kapitola Předchozí kapitola byla... vrrr, žhavá. :D Asi jsem měla čekat, že to tak s Ag a Fredem dopadne, přesto jsem byla překvapená, ale příjemně. :) No... Jako, to bude zajímavý, jestli s Fredíkem otěhotní... A pořád mě teda zajímá, co je Ag zač... A na blonďáka mám podezření, že jeho příjmení Wolf má skrytý význam... Každopádně se těším na další! Půjde Ag do toho klubu? :D
A abych zodpověděla tvoje otázky na konci... Styl psaní mi vyhovuje. Ag mi přijde fajn, taková divoška a to se mi líbí. Nick je mi sympatický, jeho ženuška Becky je prostě panička v domácnosti a Fred... No, to je žhavý zboží a doufám, že tam bude až po zbytek příběhu. :P :D
16.06.2015 (9:26)Na pokračováníKrálovský písař VI. Valeriee - No, nevím, jestli další část splní tvoje očekávání... Každopádně ti moc děkuju, že stále čteš. :)
13.06.2015 (15:36)Na pokračováníAgentka: 8. kapitola Děkuju za věnování, kapitolu jsem si užila. Fred vypadá na sympaťáka, tak snad se nepletu... Budu se těšit na další. :)
09.06.2015 (9:27)Na pokračováníKrálovský písař V. Carol1122 - Mockrát děkuju. :) No jo, když si královna něco umane, tak to prostě musí mít... :D
06.06.2015 (10:16)Na pokračováníKrálovský písař V. Valeriee - Jo, nějak tak. :D Už by v něm měl Sekani vydržet o něco dýl... No nevím, jestli je to tam popsaný dobře, ale královna ho povolává, aby jí dělal toho učitele... Prostě se nechce nechat odbýt. ;) Já tobě zase děkuju za komentář a další snad bude brzy. :)
04.06.2015 (16:33)Na pokračováníRande s hvězdou za sedm dní 1 Tak to bylo skvělý! Tvoje verze Toma se mi zamlouvá čím dál tím víc. A ty jeho pochyby, jestli Zoe není pornohvězda nebo gay... Sem nemohla. :D A Zoe teda nezávidím ty kameramany, ale Toma, toho jo... Těším se na pokráčko, taky jsem zvědavá, jak bude probíhat to jejich setkání. :)

Datum registrace: 28. 4. 2015

Poslední přihlášení: 10. 1. 2017, 12:40

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Neytiri

Povídky od NeytiriKrálovský písař - rozpracováno

Články:

 

Královský písař XVII.

Královský písař XVII.Sekani vychovatelem

 

Královský písař XVI.

Královský písař XVI.Královnin porod

 

Královský písař XV.

Královský písař XV.Faraon ve válce

 

Královský písař XIV.

Královský písař XIV.Královna a faraon

 

Královský písař XIII.

Královský písař XIII.Manželské povinnosti
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!