OurStories.cz ~ naše povídky - Shrnutí » Povídky od NeytiriPovídky od NeytiriKrálovský písař - rozpracováno

Vítejte na shrnutí pisatelky Neytiri!

Budiž vám tu milo!

 

Přehled povídek:

Královský písař

Stav: rozpracováno

Sekani je žák Amónova chrámu, kde se od svých sedmi let učí umění písma. Jedno dne však pro něj bude mít jeho učitel nemilou zprávu. Jak se s ní Sekani se svou hrdostí a povýšeností vypořádá? Co pro něj život nachystal? Splní se mu jeho sen a bude něco znamenat, nebo bude muset jít ve šlépějích svého otce a stát se prodavačem hrnců a džbánů?

Část I. > Část II. > Část III. > Část IV. > Část V. > Část VI. > Část VII. > Část VIII. > Část IX. > Část X. > Část XI. > Část XII. > Část XIII. > Část XIV. > Část XV. > Část XVI. >

Výprava do Pvénetu

Stav: v pořadí - po dokončení KP

Příběh Núbijce Panshjiho, který se má výpravit na faraonovu žádost do Pvénethu a dozvědět se víc o této bájné zemi. Jak si povede? Sledujte vedlejší příběh Královského písaře, který se odehrává o šestnáct let později, u něhož právě začíná dobrodružná cesta.
 
 
 
 

Římská gladiátorka

Stav: připravováno, nápad, spoluautorský počin

Přístupnost: 15+ místy 18+

Z písku arény povstane žena bojovnice... Římská gladiátorka...
Titus Tullius Trenus vlastní gladiátorskou školu. Na jednom statku zachrání dívku před zbavením panenství a ubičování k smrti. Zaujme ho natolik, že se ji od majitele usedlosti odkoupí a odveze s sebou. Dívčina divoká povaha jí napomůže k tomu, že pod Titusovým dohledem podstoupí výcvik, aby se jednoho dne mohla utkat v aréně a probojovat si tak cestu až ke své svobodě.
 


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od Neytiri:

3. Avatar
22.01.2016 [0:28]

Jmenuji se Drahoslav a přál bych si Mír a lásku na celé Planetě Zemi. Emoticon

2. Neytiri přispěvatel
20.06.2015 [22:18]

NeytiriVer, abych řekla pravdu, tak jsem taky zvědavá, jak to dopadne... Človíček, který mi s tím má pomáhat, nemá moc volnýho času, každopádně doufám, že se to o prázdninách zlepší... Zatím stejně nejdřív plánuju dokončit písaře a příběh o Nubíjci, ale jistě se v budoucnu gladiátorky dočkáš. ;)

1. Ver přispěvatel
20.06.2015 [21:48]

VerNevím, proč mě napadlo nakouknout v mezičase na tvé shrnutí, ale každopádně jsem zvědavá, jak to dopadne s tím nápadem Římská gladiátorka... něco o gladiátorech-ženách jsem slyšela... ovšem povídku na toto téma? Neviděla jsem, nezahlédla ani v náznaku... proto držím palečky... Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!