OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele ElliesEllies

ElliesPráva: přispěvatel

Reálné jméno: Evka

Věk: 28

O mně: Jsem naprosto obyčejná dívka. Mám ráda hudbu, filmy, knížky a psaní. Píšu, protože mě to baví, je to můj relax, nejraději se věnuju psaní fantasy, kde jde zcela upustit uzdu fantazii a napsat cokoliv. Kromě vlastní tvorby píšu i FF na seriály TVD, TO a TW.

Kontakt:

E-mail: elliedaviss (zavináč) gmail.com

Facebook: https://www.facebook.com/ewka.stefkova

Web: our-stories-our-world.blog.cz

Statistiky:

Moje články: 27

Moje komentáře

Datum registrace: 30. 9. 2014

Poslední přihlášení: 13. 1. 2022, 18:39

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Ellies

Povídky od ElliesKapitolove:
♥ Hellhound (připravuje se)
♥ Wolf's Bride (připravuje se)
♥ Dark Angel (připravuje se)
♥ I'm the Alpha now... (dopsaná)
♥ Because... only you can set me free (rozepsaná)
♥ New Generation I. - Trouble (rozepsaná)
♥ Tajemství Dračích Křídel (rozepsaná)
♥ The Immortal Passion (rozepsaná)
♥ Long Road to Happiness (rozepsaná)
♥ Love as a Cure (rozepsaná)

Články:

 

I'm the Alpha now - 26. kapitola

I'm the Alpha now - 26. kapitolaJak nakonec dopadne rituál. Podaří se Kolovi a Stilesovi zachránit přátele nebo někdo nakonec přece jen zemře?

 

I'm the Alpha now - 25. kapitola

I'm the Alpha now - 25. kapitolaKol a celá parta promýšlí strategii na záchranu dívek a Dereka, zatímco se Klaus s ostatními chystá na večer. Lara čelí rozhodnutí.

 

I'm the Alpha now - 24. kapitola

I'm the Alpha now - 24. kapitolaAnnie s Larou jsou opět ve spárech Klause a Petera. Chtějí znova provést rituál? Kol s ostatními chtějí dívky zachránit. Vymyslí jak?

 

I'm the Alpha now - 23. kapitola

I'm the Alpha now - 23. kapitolaLara se probouzí do nového rána a zjišťuje, co se vlastně v noci stalo. I Kol se probouzí vedle Annie. Rozhodnou se najít ostatní a vyřešit konečně problém. Někdo je však překvapí.

 

I'm the Alpha now - 22. kapitola

I'm the Alpha now - 22. kapitolaAnnie a Kol mají opět svou chvilku, že by mu vážně začínala podléhat? A nejen oni mají chvíli v soukromí, také Lara a Stiles jsou sami, co se asi stane?

 

I'm the Alpha now - 21. kapitola

I'm the Alpha now - 21. kapitolaLara se konečně vyzná Stilesovi ve svých citech. Než však stačí něco říct, odejde. Všichni se pak snaží vymyslet nějaký plán. I Kol s Annie se snaží něco vymyslet, nakonec se dohodnou, že se sestry musí sejít.

 

I'm the Alpha now - 20. kapitola

I'm the Alpha now - 20. kapitolaPo tom, co Stiles viděl, se odebral ven. Překvapí ho Lydie, se kterou vede rozhovor. Když odejde, čeká ho telefonát s otcem a poté za ním přijde někdo další. Annie a Kola čeká společná chvilka.

 

I'm the Alpha now - 19. kapitola

I'm the Alpha now - 19. kapitolaKol našel Annie, ale jeho bratr Klaus ho zajal. Annie se s Kolem dohodne a poté ho pustí, oba pak utečou. Stiles políbil Laru, ale opět je vyrušili. Celá parta se následně odebere do domu, aby si odpočali. Derek však má jiné plány. Ty překazí Stiles.

 

I'm the Alpha now - 18. kapitola

I'm the Alpha now - 18. kapitolaAnna je v domě Klause. Ten se ji snaží použít pro své plány, ale ona nechce. Stiles se snaží pomoct Laře. Ta po střetu s Peterem má vážné zranění.

 

I'm the Alpha now - 17. kapitola

I'm the Alpha now - 17. kapitolaLaře se podařilo utéct do lesa, dlouho však sama nezůstane. Kromě Stilese, který jí sledoval, bude mít i jiné návštěvníky, setkání s nimi však neskončí dobře. Kol je s Annie u sebe v bytě, ale i je čeká nečekaná návštěva.

 

I'm the Alpha now - 16. kapitola

I'm the Alpha now - 16. kapitolaKol se opět zmocnil Annie. Stiles a ostatní najdou Dereka a Laru v lesích. Když všichni usnou, Stiles a Lara si tak trochu povídají.

 

I'm the Alpha now - 15. kapitola

I'm the Alpha now - 15. kapitolaLara má podivný sen, když se probudí, zjistí, že je vězněm Dereka, který s ní má své plány. Kol a Elijah svedou boj.

 

I'm the Alpha now - 14. kapitola

I'm the Alpha now - 14. kapitolaStiles se snaží s ostatními najít Dereka. Annie se zase rozhodla trochu mučit Kola, ale překvapí ji nečekaná návštěva.

 

I'm the Alpha now - 13. kapitola

I'm the Alpha now - 13. kapitolaRituál pokračuje, co když se ale něco zvrtne a všechno dopadne jinak, než mělo?

 

I'm the Alpha now - 12. kapitola

I'm the Alpha now - 12. kapitolaVšichni se odeberou na místo, kde má být provedený rituál. Když jsou všichni připraveni a na svých místech, Lara rituál začne.

 

I'm the Alpha now - 11. kapitola

I'm the Alpha now - 11. kapitolaAnnie se rozhodne jednat na vlastní pěst a jít přímo do jámy lvové. Potká se však s jiným Mikaelsonem, než čekala. Mezitím Stilesova parta najde místo, kde se bude konat rituál

 

I'm the Alpha now - 10. kapitola

I'm the Alpha now - 10. kapitolaLaru v baru překvapí Stiles a jeho kamarádi, snaží se ji přesvědčit, aby jim vrátila Dereka. Když se jim to nepodaří, zkusí to Stiles jinak, no, ani to nedopadne dobře. Naštvaná Lara se tak vrací do sídla a míří si to rovnou k mladému vlkodlakovi. Sblíží se s ním nakonec Lara?

 

I'm the Alpha now - 9. kapitola

I'm the Alpha now - 9. kapitolaAnnie je zničená. Kol jí ublížil hodně hnusným způsobem. Má zlost, a tak se mu postaví, podaří se jí utéct, ale jemu se to nelíbí. Parta z BH dojela do NO. Podaří se jim něco zjistit?

 

I'm the Alpha now - 8. kapitola

I'm the Alpha now - 8. kapitolaKol se Anně konečně pomstí. Když dosáhne svého, vezme ji zpátky domů. Mezitím se Lara dostane do NO. Budou oba pánové spokojeni?

 

I'm the Alpha now - 7. kapitola

I'm the Alpha now - 7. kapitolaAnnie se snaží najít sestru, chce se vrátit do NO, ale znova ji najde Kol, tentokrát to s ní však dobře nevypadá. A Stiles s ostatními se rozjedou do NO pro Dereka, jenže cesta se trochu zkomplikuje.

 

I'm the Alpha now - 6. kapitola

I'm the Alpha now - 6. kapitolaLara zuří, když zjistí, co její sestra vyvádí. Rozhodne se překazit jim večerní shledání a vzít si to, pro co přijela. A Kol se konečně dostane k Annie, pomstí se jí konečně, anebo to dopadne úplně jinak?

 

I'm the Alpha now - 5. kapitola

I'm the Alpha now - 5. kapitolaAnnie v BH potka Scotta a jeho partu, aby je varovala. Ve městě však nebude jediná. Objeví se tam i Kol, který ji hledá. Jak skončí večerní setkání u školy? Ochrání je Annie před sestrou?

 

I'm the Alpha now - 4. kapitola

I'm the Alpha now - 4. kapitolaLara se vydává na cestu, ale ještě předtím má rozhovor s Klausem, a nejen s ním. Kol, naštvaný, že mu zase Annie upláchla, se rozhodne jet za ní.

 

I'm the Alpha now - 3. kapitola

I'm the Alpha now - 3. kapitolaAnnie se rozhodne jednat a zastavit sestru. Problém nastane, když se objeví Kol. Zbaví se ho? A stihne se do BH dostat dřív než sestra?

 

I'm the Alpha now - 2. kapitola

I'm the Alpha now - 2. kapitolaLara jde za Peterem pro informace, ten však chce něco jiného než si povídat. Kol se mezitím chce pomstít Anně za to, co mu udělala v baru.

Novinka

I'm the Alpha now - Prolog + 1. kapitola

I'm the Alpha now - Prolog + 1. kapitolaCo se stane, když se Klaus Mikaelson spojí s někým z Beacon Hills? A co když se mu rozhodne v jeho plánech pomáhat mladá a nadaná čarodějka? Bude se to líbit její sestře? Annie se doma chytla se svou sestrou. V práci se pak potká s Klausem, jeho bratrem Kolem a svou sestrou. A jak skončí malá potyčka s Kolem?


Na této povídce spolupracuju s mou milou Tew*. Pohledy postav se střídaji, Laru a Kola píšu já. Annie a Stilese píše Tew*. Snad se bude povídka líbit.
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!