OurStories.cz ~ naše povídky - Shrnutí » Povídky od ElliesPovídky od ElliesKapitolove:
♥ Hellhound (připravuje se)
♥ Wolf's Bride (připravuje se)
♥ Dark Angel (připravuje se)
♥ I'm the Alpha now... (dopsaná)
♥ Because... only you can set me free (rozepsaná)
♥ New Generation I. - Trouble (rozepsaná)
♥ Tajemství Dračích Křídel (rozepsaná)
♥ The Immortal Passion (rozepsaná)
♥ Long Road to Happiness (rozepsaná)
♥ Love as a Cure (rozepsaná)

Vítám všechny čtenáře ve svém shrnutí. Doufám, že se vám mé  díla aspoň trochu zalíbí a najdete si zde cestičku. Za každý komentář budu velice vděčná... ♥Vaše Ellie♥

 

 

Téma: Avengers/vlastní tvorba
Páry: zatím nevím
Postavy:zde ►
Anotace: Náš svět už dávno není, jaký byl. Po útocích mimozemšťanů a Ultrona se ochrany země chopila skupina zvaná Avengers. Ve světě však existují i jiné hrozby, o kterých oni nemají ani ponětí. Jednoho dne na popud Furyho tým zachrání mladou dívku těsně před smrtí a přivedou jí na základnu. Celý tým se snaží přijít na kloub tomu, proč jejích bývalý velitel tolik trval na tom, aby jí našli, a hlavně chtějí zjistit více o původu jejich nového návštěvníka, bohužel marně. Fury stále mlží a sama dívka toho moc neví. Jednoho dne se však začnou dít zvláštní věci, mrtví mizí, objevují se podivná znamení a kolem základny obchází tajemná postava. Koho hledá? Kdo stojí za všemi podivnostmi? Jaká je ve skutečnosti pravá identita mladé dívky? A podaří se jím zastavit blížící se pekelnou pohromu?
Stav: připravuje se
Počet kapitol: ???
Kapitoly: 

Téma: TW/vlastní tvorba
Páry: Lia/Peter
Postavy: Lia Vitiello, Peter Hale, Derek Hale, Cora Hale, Talia Hale, Michael Hale, Bibiana Vitiello, Claudia Vitiello, Federico Vitiello… ◄ zde ►
Anotace: Ona, mladá a nezávislá dívka, pocházející s malého města Valley Hills z velmi vlivné rodiny Vitiellu. Užívá si každičkou chvíli svého života, plánuje si, jak procestuje svět, pozná nová místa a zařídí si život podle svých představ. On, charizmatický muž, pocházející z Beacon Hills z rodiny Haleu, který ví, co od života chce a jde si za tím přes všechny překážky. Kromě toho, že oba pochází z rodiny vlkodlaků, je nespojuje absolutně nic, ale to se má všechno změnit. Vůdci klanu a zároveň otcové rodin se rozhodli, jak spojit obě rodiny dohromady a zajistit tak lepší ochranu před lovci. Rozhodli, že si dcera Vitiellu vezme syna rodiny Haleu. Když se to Lia dozví, s otcem se ostře pohádá a odmítne si vzít cizího chlapa. Ani on není nadšený, že ho nutí oženit se s "malou holkou" a odmítne. Ani jednomu to však nepomůže a den po Liiných 20 narozeninách se koná svatba. Od prvního okamžiku, co se ti dva viděli, je jasné, že to nebude procházka růžovým sadem. Ba naopak. Lia se bude snažit od první chvíle dělat naschvály, aby odradila svého muže a on se s ní rozvedl a dal jí pokoj, ale ani její manžel nezůstane pozadu a sám jí to vrací i s úroky. Hádky jsou na denním pořádku a dusno by se dalo krájet. Den ode dne se všechno stupňuje až do chvíle, kdy se něco zvrtne a půjde o život. Změní je to a najdou k sobě cestu nebo budou i nadále pokračovat v italské domácnosti?
Stav: připravuje se
Počet kapitol: ???
Kapitoly:

Spolupráce: s Perlou
Téma: TVD/TW/TO/vlastní tvorba
Páry: zatím žádné (časem se uvidí)
Postavy: ◄ zde
Anotace: Mystic Falls už nie je ako kedysi. Upíry z neho odišli a ľuďom sa naskytla príležitosť nažívať si spokojne. To si aspoň mysleli, kým im ich životy neovplyvnili ich vlastné rozhodnutia. Deti. Alexia Gilbertová, tiché, no zároveň až prehnane úprimné dievča sníva s otvorenými očami a snaží sa vyhýbať konfliktom. Avšak tie si ju niekedy nájdu aj samé. Nicole a Lucas Bennettovci, dvojčatá, no aj tak je každý z odlišný tak, že viac sa to už nedá. Jeden lieta za dievčatami a druhá radšej sedí nad knihami. Olivia Lockwoodová, dcéra, ktorá má po svojej mame viac ako len vzhľad a blonďavé vlasy stále hľadá toho pravého a nič pre ňu nie je prekážkou. Avšak možno sa vyskytne niečo, čo zmení jej život. Čo zmení život im všetkým. Študijný pobyt v Beacon Hills. Pre niekoho možno zaujímavé, ale pre štyroch kamarátov to najhoršie, čo ich rodičia mohli vymyslieť. Čo sa stane, ak sa nič netušiaci ľudia ocitnú uprostred mesta, ktoré je majákom nadprirodzena?
Stav: rozepsaná
Počet kapitol: ???
Kapitoly: 
► Kapitola první → Oznámenie
► Kapitola druhá → Cesta do nového města
► Kapitola třetí → Nový začiatok
► Kapitola čtvrtá → První školní den
► Kapitola pátá → Inšpirácia
► Kapitola šestá → Voda jako nepřítel
► Kapitola sedmá → Niekto nový
► Kapitola osmá → Přátelské pozvání
► Kapitola devátá → Strata
► Kapitola desátá → Otázky a odpovědi
► Kapitola jedenáctá → Ticho
 Kapitola dvanáctá → Nejsem jediný
► Kapitola třináctá → Strach
 

B

Téma: TO/vlastní tvorba
Páry: Lili/Klaus/Elijah, Elijah/Hayley
Postavy:  zde
Anotace: Klaus Mikaelson, se po letech vrací do svého města, které kdysi se svými sourozenci vybudoval. Když však dojede do NO, zjistí, že je pod vládou jeho "syna" Marcela. Spolu s Elijahem a Becou se snaží znova si získat co je jejich, ale Marcel má v rukávu eso v podobě mladé čarodějky Daviny. Jenže ani Klaus nezůstává pozadu. Zjistí, že existuje ještě jedna osoba, která mu může pomoci a tak jí najde a unese k sobě do sídla. Lilian, mladá dívka, která ani netuší, kým doopravdy je, se snaží zjistit, proč je pro Klause tak důležitá. Vše se zkomplikuje v době, kdy se Lili začnou dít velmi divné věci. Začne tedy pátrat a tím se jí otevřou zakázané dveře do její minulosti. Jak nakonec příjme pravdu?
Stav: rozepsaná
Počet kapitol: ???
Kapitoly:
► Kapitola první → Neznámá
► Kapitola druhá → Kdo jsi?
► Kapitola třetí → Divoká párty
► Kapitola čtvrtá → Následky
► Kapitola pátá → Polib mě
► Kapitola šestá → Minulost se dere na povrch
► Kapitola sedmá → Teta Madeleine
► Kapitola osmá → Klíček k tajemství
► Kapitola devátá → Truhlice
► Kapitola desátá → Potomek Hellewise
► Kapitola jedenáctá → Jsi moje sestra
 Kapitola dvanáctá → Problémy po probuzení
► Kapitola třináctá → Lilian nebo Lilith?
► Kapitola čtrnáctá → Rozhovor
► Kapitola patnáctá → Celeste
► Kapitola šestnáctá → Únos
Trailer:

 Itan
sd
Spolupráce: S Tew*
Téma: TO/TW/vlastní tvorba
Páry: Lara/Stiles, Kol/Annie
Postavy:  zde
Anotace: Klaus Mikaelson a Peter Hale. Oba jsou ctižádostiví a oba touží po moci. Jednoho dne se sejdou a vymyslí dokonalý plán, ve kterém každý z nich dostane to, po čem nejvíc touží. Se vším jim pomáhá mladá dívka Lara. Jako pravá ruka Klause se z ní stala čarodějka, která se nebojí použít ani tu nejtemnější magii, aby dosáhla, všeho co si zamane. Jejím pravým opakem je její starší sestra Annie, která se ze všech sil snaží jejich plány zmařit. Když se dozví, co chystají, rozhodne se jet do Beacon Hills a varovat ostatní. Klaus, který je vždy o krok napřed, za ní pošle svého bratra Kola, aby jí včas zastavil, zatímco Lara najde, zajme a přivede zpátky do NO jednoho z obyvatel malého městečka, kterého potřebují, aby tak dokončili svůj dokonalý plán. Obě sestry tak stojí proti sobě, co však ani jedna z nich netuší je, že je čeká nejen boj mezi sebou, s Klausem a Peterem, ale i boj o lásku, která může všechno změnit.
Stav: rozepsaná
Počet kapitol: Prolog + 26. kapitola
Kapitoly:  
Prolog
Kapitola první → Novinky
Kapitola druhá → Informace
Kapitola třetí → Útěk
Kapitola čtvrtá → Cesta do zapadákova
Kapitola pátá → Vlkodlačí parta
 
Trailer:

 

Téma: TW/vlastní tvorba
Páry: Stiles/Mia/Derek, Scott/Kira, Isaac/Allison
Postavy:  zde
Anotace: Mia vypadá jako obyčejná dívka, ale není. Je to anděl, správně řečeno andělský bojovník. Křivým obvinění ze zrady, kterou nespáchala je jí udělen trest, který je pro anděly ten nejkrutější. Přijde o svá křídla a tím i o svou andělskou podstatu. Vyhnaná z místa, které se jí stalo domovem, se rozhodla najít jediného žijícího příbuzného a to nevlastního strýce Dr. Alana Deatona. Když dorazí do malého městečka BH, snaží se aspoň trochu zapadnout, ale jde jí to těžce, když vlastně netuší, jak žít normální život a stále jí trápi myšlenka, že je vlastně obyčejná. S pomocí Lydie se pomalu začleňuje i do života studenta na střední škole a seznamuje se tak i s jejími příteli. I přesto, že jí k sobě přijali se Mia mezi nimi stále cítí cizí. Vše se změní až v době, kdy se kolem ní začnou motat jak Derek tak i Stiles a ona tak poprvé poznává i zákoutí lásky. Když už se zdá, že by snad mohla být opět šťastná a smířená se sebou, se ve městě objeví dva cizinci, kteří zosnovali plán na její zničení a všechno se najednou zkomplikuje ještě víc.
Stav: připravuje se
Počet kapitol: ???
Kapitoly:
Trailer:
 

Téma: vlastní tvorba
Páry: Tabitha/Rick/Paul, Adele/Isaac, Chris/Lilly
Postavy:  zde
Anotace: V jednom malém městě žije dívka, jenž si myslí, že je zcela obyčejná. Brzy, ale zjistí, že to tak není.  Tabitha se s tím velmi těžce smiřuje, když už si myslí, že je na své tajemstvá sama, objeví se mladík Chris, který jí je velkou oporou, se vším jí pomáhá a ještě více zasvěcuje do toho, kým ve skutečnosti je. Její život obrátí vzhůru nohama nejen její výjimečnost, ale také dva muži, jenž budou bojovat o její srdce a přízeň a v neposlední řadě také tajemný lovec, který takové jako Tab zabíjí. Jenže tohle je jen odvar z toho co jí čeká. Ve staré knize, kterou Tab s Chrisem najdou, se objeví proroctví, které nepřinese nic dobrého. Zvládne Tabitha svůj úkol a zastaví blížící se válku nebo zklame a zničí tím nejen své blízké, ale i svůj vlastní život?
Stav: rozepsaná
Počet kapitol: ???
Kapitoly:
► Kapitola první  »»»  ► Kapitola druhá 
► Kapitola třetí  »»»  ► Kapitola čtvrtá  
► Kapitola pátá  »»»  ► Kapitola šestá  
► Kapitola sedmá  »»»  ► Kapitola osmá 
► Kapitola devátá  »»»  ► Kapitola desátá    
 

 
Téma: TVD/vlastní tvorba
Páry: Lara/Elijah/Scarlett, Klaus/Jocelyn, Kol/Olivia
Postavy:  zde
Anotace: Lara, mladá a krásná dívka jednoho dne potká na plese tajemného Elijaha. Oba dva to k sobě táhne jako dva magnety. Začnou si tedy užívat společné chvíle a více se sbližují. Jejich štěstí však nebude mít dlouhé trvání. Do všeho se vloží nejen Esther, která má s dívkou své vlastní plány, ale i Klaus, který začne žárlit na bratrovo štěstí. S pomocí své čarodějky se je snaží rozdělít, ale marně. I když Lara vypadá jako křehká dívka, jen tak se nedá. A tak tedy Klaus přistoupí k jinému plánu. Ke Klausovi se přidá i upírka Scarlett, která si začně na Elijaha dělát nárok. Lara a Scar svedou boj, kde vítěz je však jasný. Ale co se zdá jako naprostý konec, je jen začátkem dlouhé a ztrastiplné cesty za krutou pomstou a hlavně, za pravou láskou plnou vášně.
Stav: rozepsaná
Počet kapitol: ???
Kapitoly:
► Kapitola první → Ples
► Kapitola druhá → Kytice
► Kapitola třetí → Noc plná vášně
► Kapitola čtvrtá → Nečekaná návštěva
► Kapitola pátá → Společná večeře
► Kapitola šestá → Naštvaný Elijah
► Kapitola sedmá → "Nakupování" s Klausem
► Kapitola osmá → Host
 

Spolupráce: s Wer
Téma: herci TVD
Páry: Nicole/Nathaniel, Lisa/Joseph
Postavy:  zde
Anotace: Lisa odchází z rodného Milána do Atlanty na žádost její tety Julie, která jí chce ve svém seriálu, přichází za ní i její nejlepší kamarádka Nicole. Na obě v Americe čeká spousta zážitků ale i problému. Zatímco se Lisa pomalu sbližuje s Josephem, Nicole zase s Nathanielem. Oba páry, ale provází jeden problém za druhým. Lisa se snaží překonat své trauma s dětství a aspoň trochu k sobě pustit Josepha, zatímco Nicole a Natovi se jejich vztah rozvíjí do doby, než se vše pokazí. Když však do děje vstoupí těhotenství a odchod, všem se rázem životy ještě více zkomplikují.
Stav: rozepsaná
Počet kapitol: 40. kapitol + Epilog
Kapitoly: 
► Kapitola první  »»»  ► Kapitola druhá 
► Kapitola třetí  »»»  ► Kapitola čtvrtá  
► Kapitola pátá  »»»  ► Kapitola šestá  
► Kapitola sedmá  »»»  ► Kapitola osmá 
► Kapitola devátá  »»»  ► Kapitola desátá    
► Kapitola jedenáctá  »»»  ► Kapitola dvanáctá  
► Kapitola třináctá  »»»  ► Kapitola čtrnáctá 
► Kapitola patnáctá  »»»  ► Kapitola šestnáctá  
 Kapitola sedmnáctá  »»»  ► Kapitola osmnáctá 
► Kapitola devatenáctá  »»»  ► Kapitola dvacátá  
► Kapitola dvacátá první  »»»  ► Kapitola dvacátá druhá 
► Kapitola dvacátá třetí  »»»  ► Kapitola dvacátá čtvrtá 
► Kapitola dvacátá pátá  »»»  ► Kapitola dvacátá šestá 
► Kapitola dvacátá sedmá  »»»  ► Kapitola dvacátá osmá    
 Kapitola dvacátá devátá  »»»  ► Kapitola třicátá 
► Kapitola třicátá první  »»»  ► Kapitola třicátá druhá    
► Kapitola třicátá třetí  »»»  ► Kapitola třicátá čtvrtá  
► Kapitola třicátá pátá  »»»  ► Kapitola třicátá šestá 
► Kapitola třicátá sedmá  »»»  ► Kapitola třicátá osmá  
► Kapitola třicátá devátá  »»»  ► Kapitola čtyřicátá  
► Epilog  
 
 

L1

Téma: TW/TO/vlastní tvorba
Páry: Stiles/Davina
Postavy: ◄ zde ►
Anotace: Davina Claire je mladá a nadaná čarodějka, která pochází z NO. Po sérii tragických událostí, které se jí přihodily, je donucena přestěhovat se do malebného městečka Beacon Hills. Jenže ani tam na ni ze začátku nečeká nic dobrého. Po kruté zprávě od lékaře se jí zhroutí svět. Pomalu se smiřuje se svým osudem, v jednu chvíli však potká někoho, kdo jí znova do života dodá světlo a naději. Potká svého anděla strážného, se kterým tráví každou chvíli. Když už se zdá, že se nakonec vše v dobré obrací, její zdravotní stav se zhorší. Každým dnem je slabší a tak se Stiles snaží najít způsob, jak svou dívku zachránit. O pomoc proto poprosí svého nejlepšího kamaráda. Nakonec přece jen najdou způsob, ale bude fungovat? Zachrání Stiles Davinu nebo jí čeká něco horšího?
Stav: rozepsaná
Počet kapitol: 16. kapitol
Kapitoly: 
► Kapitola první  »»»  ► Kapitola druhá 
► Kapitola třetí  »»»  ► Kapitola čtvrtá 
► Kapitola pátá  »»»  ► Kapitola šestá 
► Kapitola sedmá  »»»  ► Kapitola osmá 
► Kapitola devátá  »»»  ► Kapitola desátá 
► Kapitola jedenáctá  »»»  ► Kapitola dvanáctá 
► Kapitola třináctá  »»»  ► Kapitola čtrnáctá 
► Kapitola patnáctá  »»»  ► Kapitola šestnáctá 

 Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od Ellies:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!