OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele ElizaEliza

ElizaPráva: přispěvatel

Reálné jméno: Eliška

Bydliště: Tramtárie (nebo Praha, dle nálady)

Věk: 21

O mně: Jsem pesimista, ale víte co, beru to pozitivně.
Taky jsem fetka přes dobré knihy (Maze Runner, Královna Tearlingu, Anita Blake...), seriály (Supernatural, Sherlock, TBBT...) a filmy (Batman, Marvel...).
Samozřejmě miluju psaní, jinak bych tu nebyla ;) Píšu především fantasy, ale nebráním se ani hororu, sci-fi, nebo povídkám ze života (ne mého, bože chraň). Ale pisálek jsem velmi líný, často věci nedokončím. A nemám ráda, když se začínajícím autorům říká spisovatelé.
Trávím dost času na netu, jsem ujetá na přírodu a fotky z ní, stejně jako na zvířata a cestování. Miluju Francii a Skotsko. Rovněž ráda filosofuji a bádám nad tajemstvím života střevlíka skalního. A poslouchám rock a metalem (a taky Glee, ale pšt).
Mám spoustu snů a jedním z nich je napsat alespoň jednu knihu. Update od minula: už se mi tolik nechce být novinářkou, když jsem zjistila, co všechno to obnáší, tak se radši vrhám vstříc poslání strážců zákona. Tedy, možná, pokud dodělám školu a zjistím, jak se dělají kliky. Nebo jak se běhá. Nevíte někdo?

Kontakt:

E-mail: sakuraw (zavináč) seznam.cz

Web: eliza-stories.blog.cz/

Statistiky:

Moje články: 79

Moje komentáře

Datum registrace: 5. 5. 2012

Poslední přihlášení: 2. 1. 2023, 15:29

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Elizy

Povídky od Elizy

Kapitolové:
Another Life (Hunger Games FF) - dokončená
Expulsion (Anita Blake FF + můj nápad) - dokončená
Expulsion II - Inferno (pozastaveno)
Eye of the Wolf (chystá se k přepisu)

Jednodílné:
Už nejsi sám | Summer | Proklatec | My last breath

Drabble:
Dark Rider | L'amour Heureux

Básně:
A co teď? | Šelest podzimu | Mříž

Spoluautorské povídky
Úkol (Pomsta pána zla) - Společně s Carol1122 - dokončená

Články:

Novinka

Summer

SummerNikdy nebyla doopravdy šťastná. Nikdy ho skutečně nemilovala. On by jí věnoval celý svět. Ona jemu svůj poslední den.

Novinka

L'amour Heureux

L'amour Heureux

Jeden muž a jedna dívka. Jedna nehynoucí láska. To vše na prknech, která znamenají svět.

Drabble na motivy muzikálu Romeo et Juliette, mojí srdcovky. Před přečtením doporučuji pustit si píseň ;). Snad se bude líbit :)

Novinka

Dark Rider

Dark Rider

Někdy musíte utíkat odněkud, kde byste chtěli zůstat. Někdy je jediným vaším snem nemuset dělat to, co musíte. Nemůžete to změnit...

Drabble situovaný do středověké Francie. Není o tom v textu zmínka, ale v mých myšlenkých příběh pokračuje ;) Byla to myšlenka vzhledem k té kose venku :D

Novinka

My last breath

My last breathNejen Clove, Cato a Rue zemřeli v Hladových hrách. Zemřelo tam dvacet dva splátců. A nejeden z nich byl celou dobu opomenutý. Tohle jsou poslední chvilky chlapce, který měl splatit dluh svého kraje Capitolu. Čtrnáctiletého chlapce, který mohl žít hezký život. Kdyby se neocitl v aréně...

Novinka

Proklatec

ProklatecByl jenom přiběh. Pohádka, co měla vyděsit neposlušné děti. Hloupá legenda ve staré knize, kterou se nikdo neobtěžoval otevřít. Až do teď... Trochu brutální a vcelku krátká jednorázovka.
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!