OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele ElisR1



ElisR1

ElisR1Práva: přispěvatel

Reálné jméno: Eliška

Věk: 19

O mně: Co o sobě říct? Miluji upíry a tajemno. Ráda čtu, píšu a koukám na filmy.
Lidi o mně na první pohled říkají, že jsem barbína, ale když mě poznají blíž zjistí, že to není pravda.
Mé nejoblíbenější zvíře je pes -> proto mám doma 3 :D

Kontakt:

E-mail: EliskaR1 (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 203

Moje komentáře

Titulek článku Text
18.11.2021 (7:58)FórumFórum Ahoj, sháním pár lidiček na beta-read. Pokud by někdo z vás měl zájem přečíst si fantasy, tak mi prosím dejte vědět (nejlépe na email eliskar1@seznam.cz). Nástřel anotace příběhu je následující:

Kdysi dávno bývala Alex obyčejnou dívkou, která poslouchala své rodiče na slovo. Její život nebyl nijak výjimečný, dokud jedné noci nepodlehla a nesáhla si na život.
Ta chvíle všechno změnila. Z obyčejné lidské dívky se stal obávaný tvor - noční můra všech čistých duší – zařadila se do společenství Našeptávačů.
Od té doby si Alex bezstarostně proplouvala svým novým životem až do okamžiku, kdy se objevil někdo, kdo se jí nebál… a spolu s ním i první krvavý vzkaz, zaměřující se přímo na ní.

Děkuji!
03.06.2016 (13:49)Na pokračováníNašeptávač - 7. kapitola Greenday, jsem ráda, že ti to přišlo vtipné :D Snad se už konečně dopracuji k tomu, abych tu další kapitolu sepsala :D

E.T., moc děkuji :D.
03.06.2016 (13:49)O webuDračí princezna v tištěné podobě Moc všem děkuji za gratulace :)
18.04.2016 (9:30)Na pokračováníBez křídel - 1. kapitola Greenday, moc děkuji :D Další kapitolu se pokusím sepsat co nejdříve :).

Adan12, také moc děkuji :D Jsem ráda, že se ti povídka líbí. Snad ano, i když tím svižným přibýváním si nejsem zrovna jistá :D
02.04.2016 (8:33)ShrnutíPovídky od Poisson Ahoj, hodila jsem do adminu další kapitolu Našeptávače, povídka se umístila v březnovém hlasování, tak se hlásím :) Děkuji :).
28.03.2016 (7:53)Na pokračováníNašeptávač - 5. kapitola Thell, moc děkuji :D Jsem ráda, že se ti kapitola líbila a další kapitolu už mám rozepsanou, tak snad ji přidám dříve, než po měsíci :D
25.03.2016 (18:25)Na pokračováníNašeptávač - 4. kapitola Filada, děkuji :) Tak další kapitola už je na světě :D
02.03.2016 (10:39)Na pokračováníNašeptávač - 4. kapitola Thell, jsem ráda, že se ti konec líbil :D Další kapitolu se pokusím sepsat co nejdříve, ale nic neslibuji :D Platit nechci, tak se na pětku možná dneska vrhnu :D
29.02.2016 (18:02)ShrnutíPovídky od Poisson Ahoj, právě jsem hodila do adminu další kapitolu Našeptávače, povídka se umístila v únorovém hlasování, tak se hlásím :)
A druhá prosbička, jelikož jsem si pozdě všimla, že jsem v perexu omylem napsala z místo s a do článků už se nejde vracet, mohla bych poprosit o opravu?
Moc děkuji :)
27.02.2016 (19:16)Na pokračováníNašeptávač - 3. kapitola Princess: Brzy se dozvíš, co bude dál. Měla jsem teď trošku víc práce, tak jsem nestihla nic napsat, ale brzy to napravím :D
12.02.2016 (10:01)Na pokračováníNašeptávač - 3. kapitola ThellAnchor: Tak ten tvůj koment mě fakt pobavil :D V téhle povídce se s těmi konci docela držím, to u těch předchozích jsem to v napínavé části ukončovala pořád :D.
Ale tohle je pro budoucí děj důležité, takže to tak muselo být, jen popravdě pořád s tím koncem nejsem spokojená. Přijde mi, že jsem ji udělala moc slabou, přičemž ona je silná postava...
05.02.2016 (14:41)Na pokračováníNašeptávač - 2. kapitola Princess: Ano, ano :D Jen doufám, že bude opravdu záhadný/á a vy tu osobu neodhalíte hned :D
05.02.2016 (8:12)Na pokračováníNašeptávač - 2. kapitola Filada: Moc děkuji, další kapču se pokusím přidat co nejdříve :)
04.02.2016 (14:42)Na pokračováníNašeptávač - 2. kapitola Anonym: Tak to jsem moc ráda :). Děkuji a s další kapčou se vynasnažím co nejdříve :).

ThellAnchor: Moc děkuji! :D Jsem ráda, že sis tentokrát našla čas na koment :). Pokusím se přidat další kapitolu co nejdříve :).
04.02.2016 (7:47)Na pokračováníNašeptávač - Prolog + 1. kapitola Nikitera: Moc děkuji, doufám, že se ti povídka bude líbit i nadále :)
03.02.2016 (16:17)Na pokračováníNašeptávač - Prolog + 1. kapitola PrincessCaroline: To jsem ráda, že se ti líbí :D No, to jsem zvědavá taky, určitou představu mám, tak snad se mi ji podaří naplnit :D
02.02.2016 (6:42)Na pokračováníNašeptávač - Prolog + 1. kapitola Gracewhite: Ahoooj :) Moc děkuji za komentář, snažila jsem to psát tak, aby povídka bavila, tak jsem ráda, že se mi to podařilo :D Další bude snad brzo :D

Filada: Ahoj, také moc děkuji za komentář, snad se ti bude povídka líbit i nadále :)
05.12.2014 (15:26)Na pokračováníDraci v nesnázích - 1. kapitola Janusqa, mockrát děkuji za zájem, ale sem na tyhle stránky už nejspíš přispívat nebudu (alespoň ne kapitolovky), protože se mi naskytla možnost vydání. Ale ještě jednou děkuji, že máš i po takové době o povídku zájem :).
26.07.2014 (9:23)Ostatní FanFictionNezapamätané tajomstvá - Odhalenie: 1. kapitola Wow, to bylo absolutně skvělý. Sice v tom mám teď trochu guláš, ale líbí se mi to. Jsem rozhodně zvědavá, jak to bude dál. Páni, docházej mi slova, jak to bylo bezva. Já nevím, ale tahle povídka se mi prostě líbí Emoticon.
Dobře, teď si to trochu musím nechat projít hlavou :D. Jo a ještě jsem se chtěla zeptat, kdy bude další kapitola? :D Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
19.07.2014 (8:33)Na pokračováníNezapamätané tajomstvá - 12. kapitola Pani, tak tahle kapitola byla něco. Konečně nějaké odpovědi :D. Sice tam zase nebyl Hexik ani Dalio ale tím koncem jsi to zase vylepšila :D.
Jenom přece nemůžeš myslet vážně to o té poslední kapitole!! To teda ne, já chci víc kapitol tyhle bezva povídky. :D
Jinak bylo to super jako vždy.
Ps: představ si tu tleskajici smajlíky nějak mi nejdou na mobilu napsat :D
16.07.2014 (16:13)Ostatní FanFictionNezapamätané tajomstvá - 11. kapitola Supér, další kapitola :D. Samozřejmě, že chci info, žes přidala další (to k tomu komentáři na mém shrnutí :D). Jsem se nemohla dočkat :D. A promiň, že jsem se k ní dostala až tak pozdě.
Chudák Kess, ta holka je fakt zmatená, ale ani se jí nedivím.
Ale můj oblíbený Dalio nezklamal. Toho prostě zbožňuju :D. Škoda, že tu nebyl Hexík, ale chápu, že nemůže být všude.
Rozhodně jsem zvědavá na další kapitolu (že mě pak zase budeš informovat?). Neva, že tahle kapitola byla krátká, aspoň že vůbec přibyla, už mi tahle povídka začala chybět. Takže jen tak dál :D. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
11.07.2014 (13:16)Na pokračováníZáře temnoty 10. kapitola Tak to bylo něco. Sice byla kapitola kratší, ale to nevadí :D. Jsem fakt ráda, že jsi ji přidala :D. Všechny ty pohledy byly super. Ten Melanitův byl opravdu skvěle popsán, potom se mi taky dost líbil ten Aselinin (mimochodem, nesouhlasím, že nebyla vtipná. Já jako zastánce černýho humoru jsem si ten její vtip docela užila :D.)
Ale rozhodně jsem zvědavá, jak to bude dál. Hádám, že se na ně teď usměje trochu štěstí? Když to vypadá, že se z toho As dostane? No, uvidíme, nechám se překvapit :D.

Jinak děkuji moc za věnování Emoticon Emoticon A čekám na další kapitolu, takže šup sem s ní :D ať to netrvá moc dlouho :D. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
07.07.2014 (18:46)Na pokračovánísmazáno-16 Konečně! Konečně mám čas a můžu se pustit do čtení. Už bylo na čase, že? :D. Ale teď pšt a nerušit, jdu číst.
...
Jo, já si myslela, že ten šíp je určen právě jemu :D. Jsem ráda, že jsem měla pravdu :D. Jinak, jen tak mimochodem, úžasnej popis začátku :D.
A už zase nemám slov. To bylo naprosto dokonalý. Začíná se to fakt zajímavě rozvíjet. Jen doufám, že Adam je v pohodě, je to totiž můj oblíbenec, tak ne, že mu zkřivíš jedinej vlas na hlavě Emoticon.
No, rozhodně jsem zvědavá jak to bude dál, takže šup sem s další kapitolou. Jak tak koukám, tak nejsem jediná, kdo se těší, takže o důvod víc, aby se tu kapitola objevila co nejdříve :D.
Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
07.07.2014 (18:13)Na pokračováníTemná armáda - 5. kapitola Romino, to jsem ráda, že ti chyběla :D. A jsem ráda, že nejsi zklamaná :D. Ale já neslibuju že tam Rick bude dlouho, jen říkám, že zatím není mrtvej :D.
To vůbec nevadí, klidně se opakuj :D. A mockrát děkuji za komentář :D. Emoticon Emoticon
06.07.2014 (17:51)Na pokračovánísmazáno-15 Už jsem ti někdy chválila ty tvoje popisy? To je něco naprosto úžasnýho. Dokážu si to živě představit :D.
Adam je naprosto skvělý. Jak lehce oznámil profesorovi, že ho nejspíš budou pokládat za spolupachatele v tom útěku, to mě vážně dostalo :D.
Ale no tak, ten konec... A já už dneska nejspíš nestihnu žádnou kapitolu...
Jinak zase skvělá povídka. Začíná to být opravdu zajímavý. Doví koho nebo co ten šíp trefil. Hm, bude mi to vrtat v hlavě dokud si nepřečtu další kapitolu :D. Doufám, že tu další kapitolu stihnu ještě dneska, jinak neusnu :D... Teda ty mi dáváš... :D
Ale skvělá práce :D Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
06.07.2014 (17:34)Na pokračovánísmazáno-14 Wow, tak to bylo strašně roztomilý :D. Samozřejmě jsi opět nezklamala. Vážně píšeš úžasně... ano, vím, opakuju se, ale nic s tím nenadělám :D.
A Roshwaanda? To zní skvěle, jsem opravdu zvědavá na další kapitolu.
Takže přečteno jedním dechem -> splněno.
Oznámit ti, že jsi talent -> splněno.
Tak už nezbývá nic jiného, než se vrhnout na další kapitolu. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
06.07.2014 (17:25)Na pokračováníTemná armáda - 5. kapitola Hups, chybička se vloudila. Díky za upozornění, upravím to. Bylo to myšleno tak, že si je jistá tím, že ji Melanit nezradí.
Ano, s Rickem se do budoucnosti, zatím, počítá :D. A opět ti děkuji za koment a postřeh :D.
06.07.2014 (17:22)Na pokračováníTemná armáda - 4. kapitola Ver, děkuji za komentář, pravda, to s tím šípem mi zase trošku uniklo. Ale teoreticky, když ví, že ostatní na ní míří a on ji nechce zabít, tak by si tohle nelogické chování mohl dovolit.
To "skončí nekonečná noc" to je myšleno tak, že zachrání svět od Temnoty, do které může být uvržen. A Kira a výčitky? No, ona je psaná tak, aby budila dojem "drsnější" postavy :D.
06.07.2014 (17:18)Na pokračováníTemná armáda - 3. kapitola Ver, frísáci taky patří mezi moje nejoblíbenější plemena :D. Jo, Kira je tak psaná, že ji víc vyhovují dýky, ale zvládá i meč :D. Opět ti moc děkuji za komentář :D
06.07.2014 (17:12)Na pokračováníTemná armáda - 1. kapitola Ver, jsem ráda, že se ti Kira líbí :D. Já myslím, že by to šlo i s dýkou, ale jinak máš pravdu :D. Děkuji za komentář a postřehy Emoticon
06.07.2014 (17:11)Na pokračováníTemná armáda - Prolog Ver, děkuji za komentář a samozřejmě děkuji i Romině, že tě přivedla :D. Jsem ráda, že tě povídka zaujala :D.
06.07.2014 (13:01)Na pokračováníIcebergs 11 Promiň, že jsem nekomentovala předchozí kapitoly, ale to prostě nešlo. Všechny jsem je sfoukla jedním dechem. Ty prostě píšeš úžasně a tahle povídka se čte tak lehce. Prostě máš talent, víc k tomu snad ani nejde dodat.
No nic, tak když už jsem nekomentovala předchozí kapitoly, tak alespoň tuhle... Dobře, tohle je poslední poznámka k celé povídce. Vždycky se při čtení tak skvěle bavím :D a tahle kapitola nebyla výjimkou. Celou dobu mi nezmizel úsměv z tváře.
To jejich rande bylo bezva. Má cenu se opakovat, že píšeš prostě bezvadně? Normálně mi z toho docházejí slova :D.
A konec? Wow, docela nečekaný. Jsem zvědavá, jestli se kvůli tomu něco změní... No, uvidíme. Rozhodně jsem zvědavá a další kapitolu a doufám, že ji přidáš co nejdříve. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
06.07.2014 (12:44)Na pokračováníZáře temnoty 9. kapitola Tak jo, jsem zpět :D. Strašně moc se omlouvám, že to trvalo tak dlouho, ale jaksi jsem si chtěla dát trochu pauzu a pak mě přemohla lenost, já za to fakt nemůžu :D.
Ale dost výmluv, teď už k povídce:
Musím říct, skvělá práce s citáty. Aselina díky nim působí neskutečně moudře. A to je bezva, vážně klobouk dolů.
Teď k pohledu Eraa, wow, já jaksi nemám slov :D.
A z toho konce mám normálně husí kůži. Fakt parádní kapitola, jsem zvědavá co bude dál. Každopádně chci další kapitolu, kdepak je, no? :D


Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
05.04.2014 (15:10)Na pokračovánísmazáno-13 Tak, poslední kapitola... cože? Poslední? Já nechci konec, já chci pokračování! Ale no tááák... No dobře, už jsem klidná :D.
Takže znovu, poslední kapitola, to by si zasloužilo pořádný koment, nemyslíš? No, uvidíme, jak se mi to povede :D.
Nejprve mě rozesmála představa toho, že teď z těch dvou bude Lynn ta silnější, kvůli posilce v podobě tahání těžkých nákladů. Potom jsem se neskutečně bavila nad tou další částí, kdy Triton s králem seděli u magický telky a sledovaly telenovelu s Verrinem v hlavní roli :D. A to, že v tom král sehrál roli? Tak nakonec to asi nebude takovej bručoun, jak se zdálo... i když má co žehlit, za ty tři roky Verrinova vězení, to mu jen tak neodpustím :D.
Ten konec kapitoly se mi zdál kapičku uspěchaný, ale přesto pěkný. Vůbec to sice neskončilo tak, jak jsem předpokládala... ano, totálně jsem se spletla, ale nevadí, tohle bylo dokonalý :D.
Přesto, kdybys měla zájem o můj konec (jak jsem myslela, že to dopadne), tak ho tady máš: Myslela jsem si, že Levi zůstane s nima něco jako adoptovaný syn a nebo že se Lynn a Verrin vydají do podmořského světa, že by tam bylo nějaký kouzlo, když byla Lynnina příbuzná taky mořská panna. Ehm, trošku jsem se spletla, uznávám :D.
A už jenom epilog, hm, nevím, co napsat. Líbilo se mi, jak jsi tam psala o tom, jakou má Celesitan domácnost, to mě vážně pobavilo. A jsem ráda, že se zase ukázala Sorrin.
No dobře, zkráceně. Není co vytknout, byla to bezva povídka a já se budu nedočkavě těšit na další dílka od tebe, protože ty píšeš zatraceně skvěle :D. A už nezbývá nic jiného než popřát hodně úspěchů v další tvorbě a užij si čtení tohohle sloháku :D.
Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
05.04.2014 (14:52)Na pokračováníDraci v nesnázích - 1. kapitola Pavlo, moc děkuji za komentář :D. Jsem ráda, že jsem ti pokračováním udělala radost, a hlavně, že se pokračování líbilo :D.
04.04.2014 (19:08)Na pokračováníDraci v nesnázích - 1. kapitola Romino, mockrát děkuji za tak pěkný a dlouhý koment Emoticon Emoticon.
Jsem ráda, že se prolog líbil a myslím, že vás Sylasové ještě překvapí :D. Ale to si nechám pro sebe. Víc chvilek "co se děje v zákulisí Sylasů" zatím v plánu nemám, ale budou se tu vyskytovat víc než v princezně :D.
No, doufám, že to co jsem si na Esie a její dračí magii připravila, vás snad pobaví :D.
Ano, Megan se vůbec nezměnila, ani v nejbližší době nezmění :D.
Děkuji moc za pochvalu Emoticon Emoticon, moc si jí vážím a pokusím se nezklamat a další kapitola bude... snad co nejdříve :D.
04.04.2014 (16:11)Na pokračováníDraci v nesnázích - 1. kapitola Lili, nemáte vůbec zač :D. Jo, tak to nevím, ale asi přibližně stejně, jako u Dračí princezny :D.
To jsem ráda, že si to dokážeš představit :D.
Ehm, teď tě tak dobře nechápu, pamatuješ z Dračí princezny na toho vůdce otroků, jak si chtěl dát Esie ke sváče? Tak toho právě vyslýchá Sylas :D.
Děkuji moc za komentář :D, jsem ráda, že se pokračování líbí :D.
04.04.2014 (14:05)ShrnutíPovídky od Fluffy Vůbec nemusíš děkovat za komenty. Jak už jsem řekla, je to naprosto úžasná povídka, pod kterou se ty komentáře píšou úplně samy :D. Jenom mě štve, že se neustále opakuju, jak je to skvělá a vtipná povídka (a to mi věř, že se u ní bavím opravdu hodně, takže účel dokonale plní :D), měly by se vymyslet nový slova chvály, aby ses v těch komentářích dočetla aspoň něco novýho :D.
Taky doufám, že novou kapitolu stihneš co nejdříve :D.
04.04.2014 (13:25)Na pokračováníIcebergs 4 Už jsem se zmínila, že miluju ty jejich chatovací rozhovory? Teda ne, že by ty normální nestály za to, ale ten chat mě vždycky dostane :D.
A Barney, toho zbožňuju, takže jsi mi zase udělala obrovitánskou radost, když jsi ho zapojila do téhle bezva povídky :D.
Já nemůžu :D. Ty záchvaty smíchu z téhle povídky jen tak neodezní :D. Fakt super, ale kde mám další díl, no? :D Doufám, že tu bude brzo, protože tohle je bezva čtení :D. Takže poprosím, aby tu byla další kapitola co nejdříve, děkuji :D. A jsem zvědavá, jak to Vic vymyslela s tou návnadou :D.Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
04.04.2014 (13:15)Na pokračováníIcebergs 3 Tak u téhle kapitoly jsem se válela smíchy. Klobouk dolů, jak to jen děláš, že ta kapitola je tak strašně moc úžasná? :D. To jsem zvědavá, kdy se přestanu smát a tím koncem jsi to zase zabila :D.
Dobře, jsem zvědavá, jak to bude v další kapitole, tak se ani nezačnu rozepisovat a jdu rovnou dál. Pořád platí to, že je to bezva povídka a veškerá chvála, kterou si vymyslíš se na tuhle povídku hodí :D. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
04.04.2014 (13:01)Na pokračováníIcebergs 2 Tahle povídka je čím dál lepší. Vážně jsem se při ní skvěle bavila. Jenom nevím, jestli jsem někde zaspala nebo tak něco, protože mám takový pocit, že v minulý kapitole bylo Robbiemu 25 a v téhle mu je 30, ale to je jedno :D.
Už jsem ti říkala, že máš talent na psaní? Protože ho rozhodně máš. Dokážeš to napsat tak poutavě a vtipně, že se od toho člověk neodtrhne, dokud to celý nepřečte :D.
Jo a ten konec! Ten se ti moc a moc povedl, vážně bezva. A už se začínám opakovat, tak radši končím, ale jen tak dál Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
04.04.2014 (12:46)Na pokračováníIcebergs 1 Wow, já nemám slov. Myslím, že tahle povídka se zařadí na seznam mých oblíbených. Máš to fakt dobře napsaný, jsi talent Emoticon. Už tahle první kapitola mě dokázala vtáhnout do děje. Další plus máš za to, že jsi tam zařadila Teda z HIMYMu, to mě neskutečně pobavilo. A jestli tam přidáš i nějaký další zmínky o hokeji (který taky mimochodem zbožňuju), tak budeš mít poplusovanej celej řádek :D (prostě není co vytknout). Fakt super, tak přestanu zdržovat a jdu na další kapitolu Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
04.04.2014 (12:07)Na pokračovánísmazáno-12 Chudák Lynn, aspoň, že má Ruth. (Mluvím o tom začátku :D). Tři roky se takhle tahat s nákladem... a vědět, že dva roky zbývají... To musela mít těžký.
To naštve, jsou tak blízko sebe a stejně se nemůžou najít, ale stejně si myslím, že to dopadne dobře, protože ty bys nám to neudělala, nějakej špatnej konec :D.
Ale no táááák, takovej konec? Vážně skvěle napsaná kapitola, jako bys to taky někdy udělala jinak co? :D Parádní povídka a už se nemůžu dočkat další kapitola. Jsem ráda, že se nakonec potkali, i když jsem to nějak předpokládala od začátku, ale stejně :D. A jasně ti řikám, Verrin neumře, jasný Emoticon, to ani trochu nezkoušej :D.
No, tak mám představu, jak by to mohlo skončit, pak ti napíšu, jestli moje úvaha byla správná nebo ne :D.
Jen tak dál, a šup sem s další kapitolou, protože to jak píšeš je fakt bomba Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
04.04.2014 (10:42)Na pokračováníTemná armáda - 4. kapitola Jéé, tys mi udělala taky radost, budu Vlny netrpělivě vyhlížet. Jinak 1. kapitolu jsem už vložila a je docela dlouhá, takže si počteš :D.
04.04.2014 (10:25)Na pokračováníTemná armáda - 4. kapitola Romino, jsem ráda, že tě Kira mile překvapila, ale taky mám radši tu její temnější stránku :D. Jo, doufám, že se mi Melanita podaří napsat tak, jak si ho představuju :D. A pokračování Dračí princezny se chystám přidat už dnes :D. Jinak kdy ty hodláš přidat další kapitolu Vln? :D
04.04.2014 (10:23)Na pokračováníTemná armáda - 3. kapitola Romina, to nevadí, že jsi se k tomu dostala až teď, já jsem ráda, že sis vůbec našla čas :D. Jo, taky mám Kiru hodně ráda :D a elfy taky zbožňuju... i když asi by bylo rychlejší vyjmenovat ty postavy, co nemám ráda :D.
Děkuji moc za koment :D.
04.04.2014 (8:52)ShrnutíPovídky od Mey Ať koukám, jak koukám, další kapču tu prostě nevidím Emoticon, co s tím uděláš? :D
02.04.2014 (17:47)Na pokračováníTemná armáda - 4. kapitola šunkič, no, ohledně Kiřiných přátel... moc jich nebude :D. Já vím, já vím, s tou délkou :D, když mám čas tak jsou delší a když ne, tak jsou kratší, za to se omlouvám :D.
Jo, Melanita jsem si taky docela oblíbila, to je taková fajn osůbka. Jak to nakonec dopadne, to neprozradím :D.
Jo, v poslední době mě začalo bavit sem tam vymyslet nějakou svoji vlastní příšerku, jsem zvědavá, jak se ti bahňáci budou líbit :D. A moc děkuji za komentář :D.
02.04.2014 (12:02)Na pokračováníTemná armáda - 4. kapitola WendyMoon, díky moc za koment. Další se pokusím co nejdříve :D.

Maggie, děkuji, jsem ráda, že se ti kapitola líbila a že ti nevadilo Kiřino "lidské chování", jsem se bála, že si budete myslet, že změkla. No, moc často tam nebudou, ale parkrát se tam objeví :D. Já mam taky radši chladnou masku :D.
Ještě jednou děkuji za koment :D.
02.04.2014 (12:01)Na pokračovánísmazáno-11 Wow, zase parádní kapitola, už se nemůžu dočkat další. Ehm, všimla jsem si, že máš na shrnutí už jenom pár posledních kapitol, jak to? Já chci víc :D. Tahle povídka je úžasná, přece už nechceš končit?
No nic, zpět ke kapitole :D. Verrin se nám na konci trošku naštval, co? Rozhodně asi přesvědčil Leviho, že by nebylo dobře, kdyby ho ještě víc oškubal :D.
Hej, já už ani nemůžu psát koment jak pořád přemýšlím nad tím, jak by to mohlo být dál :D. Takže šup sem s další kapitolou.
Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

Datum registrace: 10. 8. 2009

Poslední přihlášení: 22. 3. 2023, 20:07

Shrnutí povídek:

 

Povídky od ElisR1

Povídky od ElisR1NA POKRAČOVÁNÍ: Bez křídel - rozepsaná
Našeptávač - rozepsaná
Temná armáda - pozastavená
Dračí princezna - dokončená
Draci v nesnázích (pokračování Dračí princezny) - připravuje se
Kyndra - pozastavená
Nemrtví - pozastavená
Válka nadpřirozených - dokončená
Nový nepřítel (pokračování Války nadpřirozených) - dokončená
Bratrství čili mír? (pokračování Nového nepřítele) - dokončená
Skrytá realita - dokončená
Půlnoc - dokončená
Úsvit (pokračování půlnoci) - dokončená

JEDNODÍLNÉ - Já vlkodlak
Lovná zvěř
Game...Over
Pomsta nevinné
Moatas vs. Nopalt
Tajemství města Hronova
Nástraha legend
Upíří láska
Mise: Abakan
Konec draků
Tajemné město
BÁSNIČKY - Cesta do školy, Obraz.
DRABBLE - Kat, Zrazená, Holčička, Facebook, Černí jezdci

Články:

 

Bez křídel - 2. kapitola

Bez křídel - 2. kapitolaPo dlouhé době je tu další kapitola Bez křídel, kde se tentokrát seznámíme s andělem Ardarelem, který je nejlepším lovcem nefilim.

 

Dračí princezna v tištěné podobě

Dračí princezna v tištěné podoběTak už i já se řadím mezi ty šťastlivce, kterým se plní sen. S hrdostí vám oznamuji, že Dračí princezna se brzy dočká tištěné podoby!

 

Našeptávač - 7. kapitola

Našeptávač - 7. kapitolaJak se Alex vypořádá s útokem Mary? A bude její poslední oběť ušetřena?

Novinka

Bez křídel - 1. kapitola

Bez křídel - 1. kapitolaUž od dávných věků sestupují andělé na zem a mají s lidskými ženami děti, kterým se říká nefilim. Andělé si z jejich lovu udělali každodenní zábavu a pobíjejí je dřív, než stihnou dosáhnout opravdu vysokého věku. A jedním takovým tvorem je i dívka Mirahell, která žije v neustálém strachu tak typickém pro lovnou zvěř. Přežije v krutém světě, kde jí vlastní otec každodenně usiluje o život?

 

Našeptávač - 6. kapitola

Našeptávač - 6. kapitola

Povídka se umístila na prvním místě o Nej povídku měsíce března/marca. Na den ji umisťujeme na titulní stranu. Gratulujeme!



Proč se vlastně Alex kamarádí s Liamem? A jaký průběh má Našeptávačská schůze?




Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu



...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!