OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele DanoDano

Práva: přispěvatel

Reálné jméno: Dana

Věk: 21

O mně: "Slová na papieri sú nevypovedané slzy duše." Vďaka nim sa viem v živote pohnúť ďalej, oplakať čo bolo, prežiť to pekné ešte raz. A hlavne nezabudnúť.
V reálnom živote zachraňujem ĺudské životy. V tom písanom zachraňujú slová mňa...

Kontakt:

Statistiky:

Moje články: 23

Moje komentáře

Titulek článku Text
18.05.2016 (20:11)DrabbleKto si a kto nie si Presné a výstižné. Paráda :)
20.07.2015 (1:16)DrabbleRány Akoby si mi hovorila priamo z duše. Nádherne napísané. Len keby zabúdanie také ľahké...
21.05.2015 (22:44)JednodílnéObětavost Tak trochu mi to pripomenulo mňa a moju mladšiu sestru. Niekedy si viac pripadám ako jej mama a nie ako jej sestra. Veľa som jej už obetovala, ale nič z toho neľutujem. A dala by som za ňu pokojne aj svoj život. Ona je také moje slniečko, ktoré budem chrániť celý svoj život. To že sa občas škriepime jednoducho patrí k životu, ale aj tak sa ľúbime.
A k poviedke? Nádherne napísané, dobre sa to čítalo. A malo to v sebe presne ten cit, ktorý to malo mať. Krásne...
05.08.2014 (22:09)DrabbleWithout fear Ani si nevieš predstaviť, akú si mi týmto drabble urobila radosť.... Akoby príbeh z môjho života... Na chlp presne. Až na to, že celý večer na jeho sledovanie som nikdy nemala. Ale pár momentov, kedy som mala pocit, že vidím jeho a nie toho chrapúňa, za ktorého sa schováva som už zažila. Nádhera!
11.07.2014 (23:26)JednodílnéAj ja som len človek Ďakujem, aj za chválu, aj za upozornenie na štylistiku, vezmem si to k srdcu. Vieš, ja som vlastne tento príbeh ani tak nevymyslela, ona je to vlastne realita môjho života... Len som spísala svoje pocity...
22.09.2013 (21:38)DrabbleMám Vás rada, majte ma radi! Alebo... Ďakujem. :)
17.09.2013 (19:42)DrabbleMám Vás rada, majte ma radi! Alebo... Ach jaj, mne to ukazuje ten počet slov úplne inak. Tak idem dačo pridať a dúfam, že to už konečne bude v poriadku.
01.09.2013 (21:39)DrabbleDear September, I hate you! Zemiaky sú v pohode... :) Ďakujem!
31.08.2013 (20:57)JednodílnéUž nikdy viac Ďakujem. :)
29.08.2013 (17:26)FórumFórum Ďakujem za reakcie. Nezostáva mi teda nič iné, ako byť trpezlivá. Ja som sa len bála, že som chybu niekde spravila ja... :-)
29.08.2013 (12:33)FórumFórum Ahojte, mám otázku. Som na stránke nová a neviem, ako to tu chodí s publikovaním článkov. Poviedku som vytvorila už 26. a stále mám pri nej napísané: Zatím nepublikováno. Ako dlho trvá publikovanie článku? Spravila som niekde chybu ja? "Článek je hotov" zaškrknuté mám. Za odpoveď vopred ďakujem.
25.08.2013 (21:44)O webuJak přidám povídku? Ahojte, rada by som Vás poprosila o pridelenie autorských práv. Vopred ďakujem!

Datum registrace: 25. 8. 2013

Poslední přihlášení: 24. 8. 2021, 00:31

Články:

Novinka

Príliš veľa klamstiev

Príliš veľa klamstievVoľné pokračovanie poviedky Na balkóne... alebo v skratke o vzťahu vybudovanom z klamstiev.

Novinka

Na balkóne

Na balkóneV krátkosti o tom, aké môžu byť alternatívne svety skvelé... Alebo skrátka a jasne: jeden víkend na balkóne... ;)

Novinka

Bozk

BozkNie všetky bozky na svete nájdu tie správne pery. Niektoré skončia iba ako odtlačok pier na papieri...

Novinka

Za chyby sa platí...

Za chyby sa platí...... niekedy až priveľmi vysoká cena. Jedna malá chyba a život sa vám obráti naruby. Alebo aj v skratke o tom, ako jedna chyba jednej augustovej noci môže strpčovať život aj po rokoch.

Novinka

Veci sa menia. A ľudia ešte viac...

Veci sa menia. A ľudia ešte viac...Vraví sa, že keď človek vysloví, čo ho trápi, uľaví sa mu. Tak prosím, jedna tichá spoveď z môjho života. Alebo ako to dopadne, keď stratíte osobu, ktorá bola pre vás tou najdôležitejšou. A najhoršie je, že ani netušíte prečo.
A ty, osoba, ak by si sa k tomuto článku náhodou dostal, ver mi, že mi chýbaš. A potrebujem ťa...

Pozn.: Chcela by som vás poprosiť o prepáčenie pravopisných či gramatických chýb v strednej časti. Takisto obsahuje aj zopár vulgarizmov. Nechala som ju absolútne bez korekcie, aby som zachovala autenticitu. Ďakujem!
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!