OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele Claire93Claire93

Claire93Práva: přispěvatel

Reálné jméno: Klára

Věk: 18

O mně: Jsem vlastně úplně normální nenormální holka, co ráda píše povídky. :) Jsem vždy pro každou špatnost a pro každou blbost. :D Jinak miluju romantický knížky a knížky o upírech.

Kontakt:

E-mail: Smajdova7 (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 23

Moje komentáře

Datum registrace: 14. 3. 2010

Poslední přihlášení: 14. 5. 2012, 15:11

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Claire93

Povídky od Claire93Jednodílné: Minulost, současnost a budoucnost, Angel or Devil, To byste nečekali!, Ta napůl zlá a napůl dobrá, Teenage dream, Bad boy and good girl, Někdy je už příliš pozdě..., I know you want me Drabble: Let me out of this dream, Broken heart, V rytmu bouře, Can't breath Vícedílné: Co tu ta holka dělá?, Love in library

Články:

Novinka

Tohle byste nečekali

Tohle byste nečekaliTak vkládám vám to sem znova. Abych pravdu řekla, tak by to potřebovalo celý přepsat, ale mně se nějak nechce. :D Moc se všem čtenářům omlouvám, že sem nic nepřidávám, ale mám příšernou krizi. Možná časem, až něco vymyslím, tak to sem hodim. Jinak přeju hezký počteníčko. :)

 

I know you want me!

I know you want me!Takže tohle je krátký příběh o Damonovi Salvatore a jedné z jeho lásek, dívce jménem Hailey. Snad se vám to bude líbit. :) A prosím o komentíky. :)

 

Love in library - 4. kapitola (Epilog)

Love in library - 4. kapitola (Epilog)Tak je tu závěrečný díl této povídky. Já vím, je to moc krátký, ale teprv se učím psát delší povídky. :)

 

Can't breath

Can't breathJe to takový rychlý nápad, potřeba se vypsat z nálady... Snad se vám to bude líbit. :)

 

Love in library - 3. kapitola

Love in library - 3. kapitolaTákže za prvé bych vám chtěla oznámit, že tuhle povídku už mám celou dopsanou. Otázkou je, kdy to přepíšu do počítače. :D Jinak v téhle kapitole se dozvíte něco víc o Ryanovi, tak doufám, že se vám to bude líbit. :)

 

Love in library - 2. kapitola

Love in library - 2. kapitolaTakže v tomhle díle se párty rozjede v plném proudu. Konečně se zde objeví i Ryan. Co se o něm Chloe dozví? :) Hezké počtěníčko. :)

 

Love in library - 1. kapitola

Love in library - 1. kapitolaTak je tu konečně první kapitola. Moc nenavazuje na prolog, ale to teprv přijde. Ani ten název k tomu nesedí, protože jsem nečekala, že budete chtít pokráčko. :) V tomto díle se neobjevuje ani Ryan, ale kdo si počká, ten se dočká. :) Myslím si, že není moc záživná, ale jak píšu, všechno teprve přijde. :)

 

Někdy je už příliš pozdě...

Někdy je už příliš pozdě...Potřebovala jsem se dostat ze špatné nálady, tak jsem se inspirovala Kamikem a napsala povídku částečně pravdivou. Co z této povídky vyplývá? Když máte šanci, tak ji nepromarněte!

 

Bad boy and good girl

Bad boy and good girlPříběh je o dívce, která začala chodit se špatný klukem...

 

Teenage dream

Teenage dreamK týhle jednorázovce mě inspirovala písnička od Katy Perry - Teenage dream. Snad se vám to bude líbit. :)

 

Ta napůl zlá a napůl dobrá

Ta napůl zlá a napůl dobráJe to o holce, která se rozhoduje mezi zlem a dobrem. K čemu se přikloní. Upozorňuju: není to vhodné pro lidi, kteří věří v Boha a jsou nábožensky založení. Potřebovala jsem se prostě vypsat, tak jsou v tom všechny mé špatné emoce. Čtěte na vlastní nebezpečí!

 

V rytmu bouře

V rytmu bouřeDrabble o mých představách a úvahách o bouřce. :)

 

Co tu ta holka dělá? - 4. kapitola

Co tu ta holka dělá? - 4. kapitolaTohle je všechno, co zatím mám. Tahle povídka sloužila jako moje ročníkovka. Chcete, abych pokračovala, nebo se mám radši věnovat něčemu jinýmu? :) Já si taky myslím, že už ke konci je to uspěchaný, ale už jsem chtěla, aby to bylo co nejdřív hotový. :D

 

Co tu ta holka dělá? - 3. kapitola

Co tu ta holka dělá? - 3. kapitolaJe tu další díl CTTHD. Blížíme se ke konci. Já vím, že 4 kapitoly, to je extrémně krátký, ale co se dá dělat. Tak příjemný počteníčko. Vaše NatsumiSaito

 

Broken heart

Broken heartDrabble o zklamání a pocitech z odmítnutí.

 

Love in library

Love in libraryTo jsem zase byla jednou v knihovně. Už sám název napovídá něco o této povídce. Zbytek se dočtete zde. :) Potom mi, prosím, do komentů napište, jestli má cenu psát pokračování nebo to nechat tak jak to je. :)

 

To byste nečekali!

To byste nečekali!Je to jeden z mých rychlých a hlavně úchylných nápadů. Čtěte na vlastní nebezpečí! Je to o tom jak se dva kluci vydají do kina, ale víc už neprozradím. :)

 

Co tu ta holka dělá? - 2. kapitola

Co tu ta holka dělá? - 2. kapitolaTak je tu druhá kapitolka. Snad se vám bude líbit. :)

 

Co tu ta holka dělá? - 1. kapitola

Co tu ta holka dělá? - 1. kapitolaTak konečně tuto povídku můžu uveřejnit, je přepsaná, opravená a konečně dodělaná. Je o dívce, která je tak trošku panenka Barbie. Rozhodne se, že bude studovat vojenskou školu.
Jak to dopadne? Snad se vám to bude líbit. Prosím o komenty. :)

 

Let me out of this dream

Let me out of this dreamJe to jen takový chvilkový nápad. :)

 

Angel or Devil?

Angel or Devil?Příběh je o dívce jménem Helen. Umřela. Co se bude dít dál?

 

Minulost, současnost nebo budoucnost?

Minulost, současnost nebo budoucnost?Toto není obyčejná jednorázovka, je to spíš pochod mých myšlenek. Prostě úvaha o světě, lidech, dobru a zlu, a hlavně o minulosti, současnosti a o budoucnosti.
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!