OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Na pokračování 

Ailis Lettifer 1: Obvinená - Kapitola 13

Ailis Lettifer 1: Obvinená - Kapitola 13Keď majú odpovede diery

 

Mozart - 9. kapitola - Hudba v mol

Mozart - 9. kapitola - Hudba v molV prvej časti Oliver rozjíma nad všetkými doterajšími udalosťami a v druhej časti trávi čas v knižnici.

 

Ailis Lettifer 1: Obvinená - Kapitola 12

Ailis Lettifer 1: Obvinená - Kapitola 12Márne pokusy - no o čo presne?

 

Mozart - 8. kapitola - Barterový obchod

Mozart - 8. kapitola - Barterový obchod Dnes na Viedeň zasvietilo slnko a všetko sa zrazu zdá byť krajšie. Chlapci sa pripravujú na výmenný obchod s Leonnie, ale rad nečakaných udalostí toto krásne počasie naruší.

 

Mozart - 7. kapitola - Divokí v srdci

Mozart - 7. kapitola - Divokí v srdciPôvodne som aj chcela túto kľúčovú kapitolu bez Leonnie a nakoniec sa mi to skutočne podarilo. Chlapci sa vyberajú na ďalšiu tajnú misiu do sveta mytologických bohýň, ktoré si v noci neradno pohnevať. Známa Afrodita im dá odpovede, ktoré potrebujú.

 

Mozart - 6. kapitola - Zlomené krídlo

Mozart - 6. kapitola - Zlomené krídloEverrette ide na návštevu k dvojčatám do Hainburgu. Oliver strávi šťastné i menej šťastné chvíle s Brynn a pri večernom rozjímaní starého otca o starých časoch vyplávajú nové otázky.

 

Mozart - 5. kapitola - Biele havrany

Mozart - 5. kapitola - Biele havranyOliver pristúpi na dohodu so Sorenom a dvojčatá si tak vymenia svoje miesta. Avšak nie je všetko také jednoduché, ako sa na prvý pohľad zdalo. A na konci kapitoly konečne dôjde k obávanému šermiarskemu súboju.

 

Mr. Perfect - 42. kapitola

Mr. Perfect - 42. kapitolaEmě je Matteovo chování krajně podezřelé, ale nejspíš za to může ta její právem podložená paranoia. A jak naopak na Emino nezvyklé chování bude reagovat Matteo?
Ať se Vám kapitola líbí, přeje Sabienna

 

Mozart - 4. kapitola - Kapitoly zimy

Mozart - 4. kapitola - Kapitoly zimyOliver vošiel do húšťavy za bielym havranom, no v závejoch objavil dva páry stôp sprevádzané volaním o pomoc. Neváhal, skočil bystrým skokom do snehu a vydal sa na záchranu dvoch známych dievčat.

 

Ailis Lettifer 1: Obvinená - Kapitola 11

Ailis Lettifer 1: Obvinená - Kapitola 11Malé svetielko v temnej cele

 

Mozart - 3. kapitola - Sny

Mozart - 3. kapitola - SnyOliver, Soren a Everr sa nezaobídu bez trestov. Ku všetkému hudobníka prenasledujú obrazy bieleho havrana.

 

Ailis Lettifer 1: Obvinená - Kapitola 10

Ailis Lettifer 1: Obvinená - Kapitola 10Nečakaný vývoj situácie

 

Mr. Perfect - 41. kapitola

Mr. Perfect - 41. kapitolaVe městě se neohlášeně objeví Matteova nevlastní sestra s manželem. Samozřejmě to nebude jenom obyčejná rodinná návštěva, ale předzvěst něčeho úplně jiného.
Užijte si čtení, přeje Sabienna

 

Mozart - 2. kapitola - Život je veľká výzva

Mozart - 2. kapitola - Život je veľká výzvaPo vianočných prázdninách sa Oliver a Soren vracajú do školy vo Viedni a hneď prvý večer plánujú stráviť na party v retro štýle s Everrettom Thalbachom. Ku každej tanečnej zábave patria aj dievčatá a ani traja kamaráti sa im, bohužiaľ, nevyhnú.

 

Hrdlorez 15

Hrdlorez 15Ticho pred búrkou.

« Předchozí   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 ... 682   Další »Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!