OurStories.cz ~ naše povídky - Shrnutí » Povídky od SarkaSPovídky od SarkaSKapitolové: SGU S3 (v přípravě), Hrdinný smrtijed (dokončená), Nová generace (rozepsaná), Vílák (v přípravě), X-men (pozastavená), Život s fantazií (dokončená), Alfa (rozepsaná) Jednorázové: Návrat do fantazie, Srdcová dáma, Zrození Fénixe,

 

 Vítejte v mém malém království!

Novinky:  

 

27.9. přidána 47. kapitola Alfy

Povídky Nová generace i X-Men dočasně pozastaveny (nebojte se, obě dokončím).

Kapitoly budou přibývat nepravidelně, jelikož jsem uprostřed stěhování se do Anglie, přípravy na poslední státnici a psaní, které není jen pro zábavu, ale mělo by mě živit. Nemohu vám tak slíbit přidávání v termínech, snad čekání vydržíte. 

  


 Poválečná trilogie: 

 

(kapitolová)

Deset let po porážce Voldemorta se vracíme do Bradavic za jedním z profesorů nové generace. Draco Malfoy se svými zkušenostmi z obou stran barikády ví určitě dost o tom jak se bránit proti černé magii a tak není divu, že jako jedinečně kvalifikovaný už nekolik let učí mladé studenty to co sám tak ovládá. Život v ústraní se mu zamlouvá a nejspíš by se mu zamlouval i dál, kdyby nenastoupila do Bradavic jeho nová kolegyně a nepřinesla sebou vzpomínky...


Počet kapitol: 26 + Epilog

ϩ Zde ϩ

Galerie postav:

ϩ Draco Malfoy ϩ (Ehm...tady jedna dospělejší verze DM... shy) ϩ Hermiona Grangerová ϩ

UPOZORNĚNÍ: Povídka nebude ve všem odpovídat sedmému dílu knihy a zcela ignoruje část "po devatenácti letech". Postavy mohou být OC, protože povídku píši tak jak si já představuji že by se mohly postavy vyvíjet.

 

 

(kapitolová)

Adoráta. Dcera Lenky a Nevilla Longbottomových. Ne dost výstřední, aby mohla proplouvat světem, jako její matka. Moc málo nevýrazná, aby se mohla držet stranou jako její otec. Jenže najít si vlastní cestu je někdy hrozně těžké. Zvlášť když všichni okolo vás se zdají lepší, zářivější a oblíbenější. A navrch, oni nemají tak blbé jméno…

Plánovaný počet kapitol: cca 120 (kapitoly nejsou moc dlouhé, takže jich bude o to víc)

 

Zde

Galerie postav:

 

  

 

 

 Galerie míst:

 Kruval ∂ Krásnohůlky

  RODOKMEN

 UPOZORNĚNÍ: Povídka je volným pokračováním Hrdinného smrtijeda a opírá se o skutečnosti v něm uvedené, ne o originální příběh od J. K. Rowlingové.

 

Bonusy k Nové generaci

Zrození Fénixe

Slzy Fénixe

Zpěv Fénixe 

 

 

(kapitolová)

Tobiasův život měl být lehký. Je inteligentní, hezký a s dobrým původem, co víc si přát? Jenže starostlivost rodičů se pomalu ale jistě mění v závaží, které mu znesnadňuje dýchání. Adoráta je pryč, Rebeca má starosti s vlastní rodinou a Tobias začíná cítit, že čas, který mu protéká mezi prsty, už mu nikdo nevrátí. Bude schopný a hlavně ochotný s tím něco udělat?


Plánovaný počet kapitol: ???

√ Zde √

Galerie postav:

Tobias Malfoy Adoráta Alice Longbottomová 

UPOZORNĚNÍ: Povídka je volným pokračováním Hrdinného smrtijeda a Nové generace a opírá se o skutečnosti v nich uvedené, ne o originální příběh od J. K. Rowlingové.


 

(kapitolová)

Ida Quinnová přijíždí do Beacon Hills. Má důležitý úkol a hodlá ho splnit. Derek Hale a jeho vlkodlačí smečka nebudou problém, vždyť o nich ví všechno a má v plánu se jim držet z cesty. Udělala si domácí úkoly a připravila se na všechny varianty, co by se asi tak mohlo pokazit?


Plánovaný počet kapitol: ???

α Zde α

Galerie postav:

α Derek Hale α Ida Quinnová α Cora Haleová α Stiles Stilinski α Isaac Lahey α Peter Hale α Lydie Martinová α Jackson Whittemore α Scott McCall α Allison Argentová α

Upozornění: Povídka se shoduje s událostmi seriálu až do epizody 3x09, události 3x10 a dál zdárně ignoruje.


  

(kapitolová)

Na konci druhé série jsme opouštěli posádku ve stázi, zatímco vzhůru zůstal jenom Eli. Televize odmítla do další řady investovat a některé z nás (že Karolko) to poněkud rozladilo. Tak vznikl nápad napsat si vlastní pokračování. A tak je to tu, pokračování po třech letech, kdy se posádka probouzí. Příběhy jsou rozehrané, problémy všude okolo a naše známé postavy to musí nějak zvládnout. Otázka není ani tak jestli si poradí oni, ale poradím si s tím já?

 

Plánovaný počet kapitol: cca 20, jako běžná seriálová řada.

 

Δ Zde Δ

Galerie postav:

Δ Dr. Nicholas Rush Δ Plk. Everett Young Δ Por. Matthew Scott Δ Kap. Tamara JohansenΔ Eli Wallace Δ Chloe Armstrong Δ Serž. Ronald Greer Δ Camille Wray Δ Vanessa James Δ Dr. Adam Brody Δ Dr. Dale Volker Δ Dr. Lisa Park Δ Varro Δ Ginn Δ Dr. Amanda Perry Δ

   


Je to jednoduché. Miluju je a přála bych si, aby je stejně milovalo mnohem víc lidí, protože oni si to zaslouží. Spousta z vás viděla filmy, ale popravdě, to je jen slabý odvar střípků příběhů. Proto jsem se rozhodla představit vám X-meny tochu víc do hloubky, takové jací jsou podle originálních komiksů. Snad se vám moje pokusy budou líbit a i když nejspíš sem tam uklouznu, doufám, že ve vás probudí alespoň špetičku toho nadšení s jakým si jejich příběhy užívám já. 

 

Iceman 

 

 Nightcrawler 

 

Colossus 

 

Shadowcat 

 

 Rogue 

 

 Gambit

 

 Storm 

 

 Beast 

 

 Phoenix 

 

 Cyclops 

 

Jubilee 

 

Angel 

 

 Wolverine

 

(jednodílná) 

Právě jsem ponořená v totální posedlosti světem X-men. Dalo se tedy čekat, že se objeví nějaký můj pokus zpaskřivit mé oblíbence. Nebijte mě, já vím že originál je dokonalý a všechno ostatní je brak, ale i tak jsem neodolala. 

Upozorňuji, že povídka nemá nic společného s filmy, ale odkazuje na originální komiksy a seriály.

Je to jen takový málý náhled do života Rogue...a Gambita.

 

 

Zde ♥

 


 

(jednodílná) 

Kdo z vás viděl film Cesta do fantazie, určitě zná malou Chihiro a draka Hakua. Na konci filmu se jejich cesty rozdělily a Haku slíbil, že to není naposledy, co se setkávají. Jenže co když Chihiro musí dál žít svůj život, zapomene na Hakua? A splní on, co slíbil? Taková moje soukromá představa, která mi straší v mysli od doby co jsem tomuhle příběhu poprvé propadla...

Haku

  Zde

 

(kapitolová) 

Setkání je pouhý začátek. Jak se Chihiro a Haku poperou s rozdíly, které je dělí? Zvládnou skloubit svět obyčejných lidí a fantazie nebo budou oběti, které musí podstoupit, příliš velké?

Vracím se ke své téměř zapomenuté povídce Návrat do fantazie s jejím pokračovaním. Upozorňuji, že to píšu s touhou po pořádné dávce romantiky, takže neočekávejte příliš. 

 

≈ 1. část zde ≈

 ≈ 2. část zde ≈ 

 ≈ 3. část zde ≈ 

 ≈ 4. část zde ≈ 


Školní práce

Procházela jsem svůj počítač a zjistila, že se mi začínají hromadit úkoly, které jsem vypracovala na semináře Tvůrčího psaní. A protože zvědavost zabila kočku a mně už tudíž nic nehrozí, rozhodla jsem se některé kousky propašovat i sem, protože by mě zajímalo, co si o tom myslí i lidé mimo třídu.

Makový polibek

• Zde

 

Přepínátko na domeček stmívání.eu zdeSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od SarkaS:

96. Kája
23.01.2019 [19:34]

Ahoj, už skoro nedoufám v pokračování, ale možná ti udělá radost to, že i po 4 letech od poslední kapitoly Alfy sem s malinkou nadějí zavítám minimálně 1x za měsíc. Doufám, že psaní knihy je úspěšné a pokud už je někde k zakoupení/přečtení/sehnání, dej určitě vědět - i pokud je v aj.

95. SarkaS přispěvatel
12.02.2017 [2:34]

SarkaSAhoj Habino, plánuji dokončit všechny mé rozepsané povídky, ale netuším, kdy to bude. Děkuji za laskavá slova, je milé vědět, že mé staré povídky nejsou zapomenuty. Emoticon Emoticon

94. Habina
04.12.2016 [20:31]

Ahoj,
chtěla jsem se zeptat, zda ještě budeš pokračovat v Nové generaci ( nemyslím hned, ale jestli vůbec Emoticon ) . Jinak tvoje povídky Alfa, Hrdinný smrtijed a Nová generace patří k těm nejlepším na této stránce- dle mého názoru.
Díky,
Habina Emoticon

93. izzie22
07.01.2016 [0:32]

No to je škoda Emoticon ale držím palce pri písaní originálu. Emoticon Emoticon

92. SarkaS přispěvatel
06.01.2016 [20:29]

SarkaSApple 2121, díky za kompliment a zájem, ale odpověď je ne, nechci mít moji práci publikovanou někde, kde ji nemám pod kontrolou. Pokud chceš můžeš odkázat na stránky sem nebo na Bez hranic. Navíc Alfa ani není dokončený a tím tempem, jakým se mi daří pokračovat, ještě nějakou dobu potrvá než dokončený bude.

izzie22, bídně Emoticon Pracuji na originální knize, takže na psaní fan povídek bohužel nezbývá téměř žádný čas.

91. Apple 2121
05.01.2016 [6:39]

Ahoj, chtela bych se te zeptat, jestli bych mohla publikovat tvou povidku alfa na jine strance, protoze fakt je dobra a vazne povedena. Neni to zadna stranka kde bych dostavala zaplaceno. Publikovala bych to pod svym jsmenem s uvedenym autorem.Nechci ti ukrast pribeh, jen se chci o neho podelit :-D

90. izzie22
05.10.2015 [15:27]

Ahoj, ako si na tom s písaním? Emoticon

89. SarkaS přispěvatel
01.07.2015 [15:22]

SarkaSAhoj, kapitola se úspěšně rozrůstá, jen s ní pořád nejsem spokojená. ALe jakmile budu, hodím ji sem, to se neboj. :)

88. izzie22
30.06.2015 [18:34]

Ahoj, ako pokračuješ s príbehom? Dúfam že sa už čoskoro dočkám novej kapitoly Emoticon Emoticon

87. SarkaS přispěvatel
25.05.2015 [13:50]

SarkaSAhoj Izzie22, rozhodne to mela na svedomi skola. Nastesti posledni statnice je uspesne za mnou a ja se muzu vratit k psani, coz je uzsane protoze jsme na nej nememla cas vic nez pul roku a chybi mi primo nepopsatelne. Takze tenhle tyden zacinam opet pracovat na kapitolach Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

86.
Smazat | Upravit | 03.04.2015 [1:46]

Ahoj, dlho som ta tu 'nevidela'. Ale to má na svedomí asi škola, čo?
Len sa zaujímam, že či po skúškach niečo pridáš, lebo pravdupovediac asi som prečítala už všetko na tvojom zhrnutí dokonca niečo aj viac krát...
Dokonca som sa okrem párov v ALFOVI zamilovala do Rebeca&Hugo.
Takže ak sa tu objavíš, daj mi prosím vedieť ako si na tom. Ďakujem a čau Emoticon .

85. dh
05.02.2015 [23:36]

Ahojky, dovedu si představit, že jsi asi v jednom kole, ale přesto se zeptám. Nerýsuje se nějaká ta kapitolka?

84. SarkaS přispěvatel
30.10.2014 [12:23]

SarkaSDoci, bude, ale netuším kdy. Zaařizujeme si nový život v Anglii, takže nemám moc volného času. Přesněji řečeno žádný.

83. Doci
30.10.2014 [10:03]

Ahoj, bude pokračování Nové generace?

82. Veronika
01.09.2014 [15:59]

Ahojky, chtěla jsem se zeptat na povídku Ano není! Jsem jen já.... ze stránky stmivani.eu je smazaná... povídkla se mi moc líbila a chtěla jsem si ji znovu přečíst... Bude jěště někde zveřejněná? Emoticon Emoticon Emoticon

81. SarkaS přispěvatel
12.08.2014 [21:27]

SarkaSAhoj Izzie, jde to pomalu ,protože už se zase učím na státnice, co mám za pár týdnů. Dávám kapitolu dohromady doslova po odstavcích, kdykoliv se najde volná chvíle, ale těch bohužel moc není. Vydržte, dočkáte se Emoticon Emoticon

80.
Smazat | Upravit | 12.08.2014 [18:36]

ahoj, ako pokračuješ s písaním? Emoticon Emoticon

79. Fluffy admin
10.07.2014 [23:20]

FluffyAhoj,
po konzultaci se Šárkou vám chci vysvětlit, proč si na další kapitolu budete muset počkat, dokud nebude zkorekturována.
Podle pravidel OS, pokud projde článek opravou administrátorem, nelze do něj zpětně zasahovat - a cokoliv tam měnit, nebo upravovat, což by byla Šárka nucena udělat, pokud by se rozhodla vám vyplnit přání a kapitolu vydat dřív, než by dostala zpětnou vazbu od své korektorky. A hádám, že ji její čtenáři nebudou nutit do porušování pravidel, že ne? Emoticon
Tak vás prosím o trpělivost, brzy se určitě dočkáte. Emoticon

78. sweetheart
10.07.2014 [8:44]

A bez korekce to sem nemuzes hodit?

77. SarkaS přispěvatel
08.07.2014 [22:34]

SarkaSDalší kapitola už je nějakou dobu napsaná, bohužel se zasekla u korektorky, které se rozbil počítač a k jinému se zatím nedostala. Emoticon

76. sweatheart
08.07.2014 [13:07]

Ahojda kdy pribude dalsi kapitola alfy?

75. SarkaS přispěvatel
04.07.2014 [22:18]

SarkaSIzzie, budu se snažit přidat alespoň dvě kapitoly do měsíce. 45. je teď u korektorky, takže by se měla objevit každou chvíli. Emoticon

74.
Smazat | Upravit | 20.06.2014 [21:31]

Ahoj, ako často budeš asi teraz pridávať kapitoly? Emoticon Emoticon

73. Poisson admin
10.03.2014 [13:58]

PoissonMoc se omlouvám, že jsem nepřidala další části Alfy titulku o prvním místě, vůbec jsem si nevšimla, že jsi mi o tom psala na shrnutí Emoticon Prosím, připomeň se mi ještě jednou, a uveřejním to sní. Ještě jednou promiň Emoticon

72. Luca
03.03.2014 [0:03]

Ahoj, začala jsem teprve před pár týdny číst tvoji tvorbu a tak jsem přemýšlela jestli mám psát nějaký komentář, ale jo, nedá mi to. Miluju tvůj styl psaní, fantazii i hudbu co ke své tvorbě přidáváš. Vše k sobě tak pasuje, že mi občas vyhrknou i slzy do očí při smutnějších částech. Začala jsem nejprve alfou, teen wolf mám ráda a tak jsem načuhla a už se neodlepila:-)Jelikož mám všechny dostupné části již přečteny, tak jsem se vrhla na hrdinného smrtijeda a novou generaci. Opět skvělé povídky, teď už jen budu trpělivě vyčkávat na další kapitoly obou povídek, které jsou pro mě s tvým stylem dokonalost sama.

71. SarkaS přispěvatel
16.02.2014 [22:53]

SarkaSar, povídky na Sterek mám tři, ovšem v angličtině. :D každopádně i v češtině se nějaká bude konat, vzhledem k tomu, že Sterek je můj OTP forever and ever. Emoticon Emoticon

70. ar
16.02.2014 [22:50]

Ahoj, tak náhodou povídku na Sterek neplánuješ, co? :D

69. SarkaS přispěvatel
11.02.2014 [22:25]

SarkaSPodle korektorky snad zítra. Emoticon

68. lokinm
11.02.2014 [21:37]

kdy bude asi další kapitolka Emoticon

67.
Smazat | Upravit | 28.01.2014 [15:28]

Ďakujem Emoticon

66. SarkaS přispěvatel
28.01.2014 [14:43]

SarkaSzrovna jsem ji odeslala ke korektorce, tak uvidíme, jak bude mít ona čas ji opravit Emoticon

65.
Smazat | Upravit | 28.01.2014 [10:18]

Ahoj,
ako na tom je ďalšia kapitola? Emoticon

64. SarkaS přispěvatel
15.01.2014 [23:24]

SarkaSBIndizie, ano Vílák je stále v plánu. Dokonce od něj mám už nějakou dobu sepsanoou první kapitolu, ale je opravdu až v dlouhodobém výhledu. Emoticon Děkuju, všechny palce budou třeba. Emoticon Emoticon

63. Blndizie
14.01.2014 [21:59]

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, zda stále, po dopsání NG, plánuješ povídku Vílák. Jinak kdyby náhodou přibyla nějaká ta kapitolka NG zlobit se nebudu. :D Ale chápu, že máš spousty práce s bakalářkou. Držím palce u státnic. Věřím, že je zvládneš s přehledem. Emoticon

62.
Smazat | Upravit | 14.01.2014 [13:28]

Wrr, ty jak trápiš Idu a Dereka?
*Oprava: Jak ma trápiš, že im toto robíš? Ale chápem, bez drámy by to nebolo ona, i keď dnes som to po ceste na autobus rozoberala zo sestrou a ona stála na strane Dereka a ja som bola zas za Idinu pravdu. Ale nakoniec sme sa zhodli v jednom... Derek si to bere až príliš a Ida zasa vôbec. Sú to iné povahy, Ida mu úž dávno hovorila že o neho nemá záujem ako o partnera no on si jej pomoc vysvetlil inak. A ešte si to potvrdzoval tým, že Ide verí viac ako komukoľvek inému. A preto mu napadlo to čo sa mu uhniezďuje v hlave asi už dosť dlho a to to, že Ida by mala byť jeho družka.
Vidíš čo robí moja hlava keď prečítam novú kapitolu? Ja potrebujem odpovede aby som vedela kde som mala pravdu.
Som v koncoch. Prosím ak budeš posielať kapitolu na korekciu, popožeň korektorku lebo si asi vyšklbem vlasy a skončím v malej bielej miestnosti, čo má miesto steny vankúše... Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

61. Pavla777
13.01.2014 [10:52]

Až tak dlouho? Emoticon Co budu dělat? Emoticon ach jo, zrovna to bylo tak napínavé, to vše co se dělo s Adorátou Emoticon No budu tvůj profi sledovat neustále Emoticon máš neskutečný talent Emoticon Emoticon Emoticon

60. SarkaS přispěvatel
12.01.2014 [19:49]

SarkaSPavla777, Novou generaci přidávat budu, ale až po státnicích. Nemám teď čas psát nic, kromě bakalářky, takže vydávám jen povídku Alfa, jejíž většinu jsem napsala během letních prázdnin. Novou generaci na sto procent dopíšu, mám ji i načrtnutou až do konce, ale nebude to dřív než v létě. Možná se náhodně objeví nějaký díl, kdybych našla někde skulinu, ale nespoléhám na to. Emoticon Emoticon

59. Pavla777
12.01.2014 [19:30]

Ahojda, chci se zeptat zda máš v plánu ještě přidávat povídku Nová generace. Za poslední týden jsem přečetla jak Hrdinného smrtijeda tak i Novou generaci a strašně by mě zajímalo pokračování. Úplně jsem se do toho zažrala Emoticon Emoticon

58.
Smazat | Upravit | 09.01.2014 [21:58]

Hlásim, úžasné Emoticon Neboj ja tu sondujem každú hodinu a keď mám viac času tak každých desať minút Emoticon Emoticon Emoticon

57. SarkaS přispěvatel
06.01.2014 [6:26]

SarkaSSun, OMG, you're so sweet!!! Emoticon Emoticon Emoticon Děkuju! Páni, já vůbec nevím co na to říct, úplně jsi mi vyrazila dech. Určitě si nezasloužím být vzor, ještě je přede mnou dlouhá cesta, než budu alespoň trochu spokojená s tím, jak moje práce vypadá. Ale jestli tě alespoň trochu inspiruji k psaní nebo třeba užívání si Teen Wolf o malinko víc, jsem spokojená. Vlastně ne, jsem nadšená! Emoticon Emoticon Budu doufat, že tě s pokračováním nezklamu. A ano, Alfa má před sebou ještě hodně kapitol. Zatím má povídka necelých 500 stran a ještě tak 100 nebo 150 přibude, než se dopracuji ke zdárnému konci. Doufám, že to se nou vydržíte. A jestli díky povídce miluješ Teen Wolf ještě víc než dřív, jsem v sedmém nebi. Ten seriál je neskutečně podceňovaný a zaslouží si víc lásky, než kolik se mu dostává. Už jen kvůli tomu, že má to nejpřátelštější a nejúžasnější obsazení na světě. Emoticon Emoticon Emoticon Takže já se tu přestanu rozplývat a jdu se červenat někam do kouta. Ještě jednou díky! Udělala jsi můj den hned od rána naprosto úžasný. Emoticon Emoticon Emoticon

56. Sun
05.01.2014 [22:51]

Znova som si prečítala svoj komentár a zistila, akú blbosť som napísala -.-
Myslela som, že poviedka Alfa je lepšia, pretože v nej je Ida a že seriál je horší, lebo v ňom žiadna Ida nieje :-D
Snáď ma nikto nepochopil zle :-)

55. Sun
05.01.2014 [22:47]

milujem tvoj štýl písania a to ako mi vieš každým dielom niektorej z poviedok zlepšiť náladu! :-) priznávam, že som si obľúbila Dereka a Idu v Alfovi lebo ich vzťah je proste neskutočný! Nemôžem sa dočkať ďalších kapitol :-)a to ako dokážeš presne vystihnúť ich postavy a čo urobia v danej situácii je úžasné :-D najviac sa smejem samozrejme na Stilesovi, ako to už pri ňom vždy býva :-D
Páči sa mi, že vytváraš typ postáv do ktorých sa viem tak úžasne vcítiť a užiť si tak celý príbeh "ich očami";-) pôsobíš na mňa trochu ako vzor, pretože písať tak ako vieš ty bolo vždy mojím snom :-) ale to mám pred sebou ešte dlhú cestu :-D
Dúfam, že poviedka Alfa má ešte veľa častí aby ma malo čo v blízkej budúcnosti držať nad vodou :-D :-D Teraz milujem Teen wolf ešte viac ako pred tým a to už je čo povedať :-D :-D snáď som sa nezbláznila :-O tvoja verzia je podľa mňa lepšia ako seriál pretože v ňom nieje žiadna Ida :-D a teším sa na to, čo bude s Adrianom :-)
Nakoniec...
Ďakujem, že píšeš a tým ma inšpiruješ :-)

54. SarkaS přispěvatel
05.01.2014 [3:34]

SarkaSIzzie, už mám napsané další tři kapitoly, ale všechny jsou u korektorky, takže to záleží jen na ní, kdy si najde čas a opraví je. Doufám, že brzy, ale netroufám si odhadnout. Emoticon Emoticon

53.
Smazat | Upravit | 05.01.2014 [2:11]

Ahoj, kedy asi tak plánuješ pridať novú kapitolu? Ako ja viem skúšky sa blížia a tak... Len chcem vedieť kedy sa tu mám asi staviť a vyhľadať 11. kapitolu. Emoticon P.S.:ten Adrián či ako bolo to meno, čo má zalubom? Emoticon

52. SarkaS přispěvatel
02.01.2014 [3:22]

SarkaS10. vložená, ať to nezdržujem, je toho před náma ještě dost. Emoticon

51.
Smazat | Upravit | 02.01.2014 [1:34]

Prečítané Emoticon

50.
Smazat | Upravit | 31.12.2013 [18:53]

Jasné že sa mi seriál páči, som mimo hlavne s Isaaca a dostávajú ma aj vyhlášky ktoré vypúšťa z úst Stilles či ako sa píše to jeho meno. A úplne nedočkavo čakám na nové časti nie len seriálu ale i poviedky. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

49. SarkaS přispěvatel
29.12.2013 [18:39]

SarkaSizzie22, kéž bych věděla. Obě části osmé kapitoly jsem vložila už včera, ale kdy je admini zvěřejní, to těžko říct. Tady to kolikrát trvá i čtyři dny, ale déle to snad ještě nebylo, takže můžu myslím bezpečně slíbit, že do čtyř dnů se dočkáš. Emoticon Jsem nadšená z toho, že tě povídka dovedla k seriálu, doufám, že se ti líbil, protože pro mě je to srdcová záležitost Emoticon Emoticon Emoticon

48.
Smazat | Upravit | 29.12.2013 [17:31]

ahoj, kedy bude asi tak zverejnená 8 kapitola Alfy?
ten príbeh ma natoľko zaujal, že som si pozrela zatiaľ natočené epizódy Teen Wolf... Emoticon

47. Anylay
18.10.2013 [21:13]

Chápem . Akurát som začala strednú a je to síce omnoho ľahšie ako výška ale beztak mi to kradne kopu času . Tak teda držím palce v tom aby si všetko stíhala . Na tento príbeh sa oplatí čakať . Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

46. SarkaS přispěvatel
01.10.2013 [21:52]

SarkaSOmlouvám se, vím že se nejspíš zlobíte za nedostatek kapitol, ale bohužel nemám lepší omluvu, než nedostatek času a příliš práce s bakalářkou. Doufám, že brzy nastane moment, kdy se střetne volná chvíle i múza a já sem přihodím další kus NG. Přesný termín vám ale slíbit nedokážu. V tuhle chvíli nejsem schopná ani slíbit návštěvu vlastním rodičům, protože čas jednoduše chybí. Ale slibuji, že dalších kapitol se dočkáte určitě. NG mám v hrubých tazích vymyšlenou až do konce, takže nehrozí, že bych ji nedopsala. Nedopsat je v mém slovníku slovo urážlivé a hrubé, takže to rozhodně nenastave. Snad situaci pochopíte a odpustíte mi (alespoň malinko). Budu se snažit vám to vynahradit při první možné příležitosti. Děkuji Emoticon

45. Anylay
23.09.2013 [20:18]

Kedy sa dočkáme ďalšej kapitoly Nové generace ? Čakáme už dva mesiace a horíme nedočkavosťou . A nebudeme to my kto uprace náš popol keď vyhoríme pred uverejnením . Skrátka , veľmi veľmi veľmi by nás potešilo pokračko . Môžeš dať aspoň termín ? Emoticon Emoticon Emoticon

44. Verča
19.09.2013 [22:32]

Souhlas s Yriss.....další!! :-) Emoticon

43. Yriss
18.09.2013 [19:22]

Pleas , pleas , pleas , one more part of New generation ... Emoticon

42. verča
12.09.2013 [20:34]

Další!!! ..jinak klaním se před skvělou spisovatelkou Emoticon Emoticon

41. Anylay
26.07.2013 [14:56]

Tak mi napadlo , nemohla by si k fotkám profesorov , Tonyho , Mary a Sarah pripojiť aj Vandinu fotku ? Zdá sa že začína zohrávať dôležitú úlohu a mňa by zaujímalo ako vyzerá . Emoticon

40. SarkaS přispěvatel
17.07.2013 [13:58]

SarkaSMilá Anylay,
i já jsem ráda, že tu díly přibývají tak rychle. Znamená to totiž, že by se mi opravdu mohlo podařit splnit mé předsevzetí, do konce prázdnin povídku dokončit. Emoticon Ještě víc mě ale těší, že se ti Nová generace líbí. Je to jedno z mých dětí a jako správná matka jsem na něj pyšná, i když asi trochu jiným způsobem, než na Hrdinného smrtijeda. Emoticon
každopádně doufám, že se ti bude líbit i dál, můžu slíbit, že je toho před námi ještě dost. Emoticon

39. Anylay
16.07.2013 [18:27]

Som hrozne , hrozne , hrozne veľmi rada že že diely Nové generace pribúdajú rýchlejšie ako pred tým . Cítim nutkanie neustále klikať na tvoje zhrnutie a zisťovať či už pribudla nová časť . Je to totiž naozaj skvelé čítanie ktorému nechýba humor , romantické i tragické udalosti , zvraty ktoré vyvolávajú padanie sánky , vývoj postáv ktorým sa môže pochváliť len málo poviedok a absolútne božské kúzlo ktoré vo mne vyvolá nadšenie už po pár slovách . Jsi fakt třída ... Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

38. SarkaS přispěvatel
18.05.2013 [20:23]

SarkaSOmlouvám se, že to tak trvalo, ale konečně se mi podařilo přidat další kapitolu Nové generace. Emoticon Emoticon

37. annie
28.04.2013 [18:17]

jako vždy úžásnýýýýýýýýýýýý....kdy přidáš další díl nové generace? už dlouho tu nic nebylo Emoticon Emoticon Emoticon

36. Blandizie
06.04.2013 [0:13]

Ahoj Šárko,
děkuji Ti mnohokrát za to, že píšeš. Pokaždé se těším na další kapitolu NG. Nedokáži si už ani představit, že by měla někdy skončit. Jsem Ti velmi vděčná, za to že mi dáváš možnost nadále být ve světě ,,Harryho Pottera´´. Mám kam unikat od reality. A za to ti jsem nesmírně vděčná. A doufám, že v nejbližších měsících ji neukončíš. Nejlépe nikdy :-D Maximálně přejdeš k Vílákovi :-)
Emoticon

35. SarkaS přispěvatel
03.04.2013 [22:27]

SarkaSTo jsem ráda. Další jsem právě přidala, tak snad si užiješ i ten. Emoticon

34. annie
03.04.2013 [20:17]

četla jsem 78.dílek....je to super :D, už se těším na další

33. SarkaS přispěvatel
29.03.2013 [16:59]

SarkaSannie, Ewilan, děkuji a hlásím, že 78. kapitolu jsem právě vložila. Emoticon

32. Ewilan
24.03.2013 [14:15]

ahoj mohla bych se zeptat, kdy přidáš další kapitolu k Nové generaci?

31. annie
19.03.2013 [19:28]

Ahoj, super díl, ale to jsou zaručeně všechny. :D Miluju jak píšeš, hlavně Hrdinného smrtijeda. doteď jsem měla Draca jen ráda, ale teď ho úplně zbožňuju. :D Takže po přečtení jsem se pustila hned do nové generace - za dva dny 77 dílů....vážně to miluju, jen škoda že tam není víc dílů z pohledu Draca(docela mě překvapilo jak vyváděl, když se dozvěděl o becce a hougovi, na něj mi to přišlo až přehnané - doufám, že to vše co nejdřív urovnáš, je mi líto taky kvůli Lili, to že ho jeho Cissy takhle ranila je strašný). každopádně se těším na další díl, doufám, že budou přibívat častěji.
Taky bys mohla napsat další povídku na téma Draco + Hermiona, vážně mi bylo líto, že H. Smrtijed měl jen 26 dílů. Nebylo by špatný navázat na období posledního dílu Hrd. Smr.
doufám, že se tak rohodneš a všechny nás potěšíš. My tvoje povídky prostě milujeme. Emoticon Emoticon Emoticon

30. Ronnie přispěvatel
14.02.2013 [12:25]

RonnieAhoj Šárko... strašně moc se ti omlouvám za tu povídku. Prosím napiš mi až vydáš 77 díl. Hrozmě noc mě to mrzí... Měla jsem problémy ve škole a na OS jsem se vůbec nedostala až teď o prázdninách... teď už bych na tom měla být lépe...
Ještě jednou se moc omlouvám. Tu povídku ti vydám na titulku normálně, jelikož to byla moje chyba, že to nevyšlo s tagem.
Ještě jednou... Promiň. Emoticon

29. Leylon přispěvatel
06.02.2013 [22:07]

LeylonTvojou novou spravickou som takpovediac velmi nadsena SarkaS, velmi sa tesim na pokracovanie... A len tam mimochodom, momentalne mam Draca chut niekam nakopat.... Emoticon

28. KarolinaMatthews
29.01.2013 [15:33]

Ahoj, zavítala som do tvojho zhrnutia a musím povedať, že máš dobré poviedky. Obzvlášť sa teším na poviedku Temné striebro a dúfam, že s ňou začneš čoskoro Emoticon

27. SarkaS přispěvatel
18.01.2013 [17:21]

SarkaSNa shrnutí nová zpráva pro čtenáře mých příbehů. Emoticon

26. Leylon přispěvatel
26.12.2012 [21:59]

Leylonheh a už som zhltla aj Bludisko. A som za to rada Emoticon Emoticon
Príbeh sa mi páčil, bola to taká fajn chuťovka. No poviem ti, nikdy som nečítala o zvláštnejšom vzťahu ako bol tento, ale to myslím len a len v tom najlepšom. Tvoj Angličan ju miloval, no itak musel odísť... a to s tými otázkami, ktoré si navzájom kládli, tak pod tým bolo vidieť podpis skúseného autora, to ti teda poviem. Vlastne, prekvapilo ma viacero vecí...

Ach a ešte jedna vec, aby som nezabudla - neskutočne sa mi páči to, ako ti jeden príbeh nepriamo naväzuje na iný - či už v prípade hrdinného smrtijeda a nové generace, alebo Mans world a bludište - v obidvoch prípadoch ide o to, že prvý diel ohvorí o niekom inom ako ten druhý, ale itak sa v tom druhom zaplysnú postavi, ktoré pozná človek z prvej časti, aj keď len ako vedľajšie postavy, doplnky... je to veľmi osviežujúce, sledovať iný príbeh a pritom vedieť, že postavy, o ktoré sa človek strachoval v tom prvom príbehu si žijú šťastne. zároveň je báječné vedieť príbehy týchto postáv, je to ako keby si ich dokonale poznala, aj keď sa v tom diele, ktoré práve človek číta nejedná už o nich (tetelila som sa blahom, keď hrdinka tvojho Bludište telefonovala či rozprávala s Georgeom, proste som si nemohla pomôcť). Doposiaľ som sa s týmto stretla len u jednej série, u trilogie Kristin Cashore. No páči sa mi to čím ďalej, tým viac...

Ach, keď vidím tvoju tvrdú prácu, tvoje odhodlanie, tvoju radosť... doslova mám chuť si okamžite otvoriť word a písať ďalej svoj príbeh, aj keď by to teraz nebolo dobré (ku mne nápady nechodia až tak často. po prípade prídu, dajú mi toho strašne veľa naraz a potom sa zas chvíľu neukážu.)
Niekedy si mi úžasnou inšpiráciou... ale to už sa priveľmi prejavuje moje fylozofické ja. Radšej končím skôr než trepnem niečo ešte menej zrozumiteľné. Emoticon

Zatiaľ sa maj, opäť pripájam prianie skorého uzdravenia. Emoticon Emoticon Emoticon

25. Leylon přispěvatel
26.12.2012 [16:10]

LeylonSarkaS: Bludisko naväzuje na Mans world? to si ma ani viac potešiť nemohla! Emoticon Emoticon
Je mi veľmi ľúto, že si ochorela práve na sviatky, držím ti zo všetkých síl palce, aby sa ti čo najskôr vrátilo pevné zdravie... Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

24. SarkaS přispěvatel
26.12.2012 [14:14]

SarkaSAhoj Leylon,
moc ti děkuji, do domečku na eučku chodím pořád, stejně jako do ostatních, ale je docela jedno, kam jsi to napsala, udělalo by mi to radost kdekoliv. Emoticon Jsem moc ráda, že se ti MW líbilo, když budeš chtít, tak na to navazuje povídka Bludiště. Emoticon Na Nové generaci se pracuje, ale byla jsem doteď nemocná, takže mi to nijak nešlo, spíš jsem většinu času prospala. Taď to snad mezi zkouškami zvládnu dát trochu do kupy a něco sem dát. Emoticon

23. Leylon přispěvatel
26.12.2012 [12:44]

LeylonAhoj, SarkaS,
uvedomujem si, že toto sem pravdepodobne vôbec nepatrí, ale nebola som si istá, či ešte navštevuješ svoj "domček na stmivani.eu" tak som sa rozhodla svoje chváli vycapiť sem. Emoticon
Vzhľadom na to, že som mala menší absťák, tak som sa rozhodla prejsť si nejakú tvoju starú tvorbu. do očí mi udrela tvoja poviedka Mans world a aj keď už fanfiction na twilight nie je mojím šálkom kávy, rozhodla som sa, s prísľubom tvojho štýlu písania, tvojich zápletiek, do toho pustiť.
A rozhodne som nebola sklamaná! ako som už možno naznačila tvoj štýl, kvalita, sú proste a jednoducho návykové. Georga i Tanyu som si zamilovala, aj keď doteraz som brala Tanyu ako... menšiu mrchu? áno asi tak. a pritom je to len ďalší upír s túžbou po šťastí... ktoré našla pri drevorubačovi, ktorý často nevie, ako prejaviť to, čo cíti. Vážne, dokonalé.
Tento príbeh bol niečo, s čím som sa už tak trochu stretla - no inak bol originálny, vďaka tomu, ako tvoríš ty. Zdvihlo mi to náladu, doslova som to zhltla za dva dni...
No aby som sa dostala k jadru veci, dúfam, že ťa povzbudí, keď ti napíšem, že už si poriadne číslo, talent, po dočítaní čohokoľvek, čo napíšeš, mi na tvári hrá spokojný úsmev. Klobúk dole pred tebou!

Teším sa na tvoju ďalšiu tvorbu, hlavne na Novou generaci.
Snáď už len pripojím prianie pokojných a prijemný sviatkov. Zatiaľ sa maj.

Tvoja čitateľka Leylon Emoticon Emoticon

22. SarkaS přispěvatel
28.09.2012 [23:26]

SarkaSMenší oznámení na shrnutí pro čtenáře Nové generace.

21. SarkaS přispěvatel
11.09.2012 [19:11]

SarkaSOpravdu se omlouvám, ale poslední dobou nejsem zchopná ze sebe vydolovat pořádnou dávku vcítění do Dory ani nikho jiného z NG. Možná je to blížícím se koncem prázdnin a zvyšující se horou povinností nebo prostě má můj mozek dost stále stejných postav. Nevím, ale doufám, že mi odpustíte to laxní přidávání kapitol. Nechci vás zahltit něčím co by bylo mizerně napsané a nepromyšlené jen proto, aby tu něco vycházelo. A stejně tak se nechci nutit, protože pak se jen zvyšuje moje nechuť se k povídce znovu a znovu vracet. Snad to tedy vydržíte. Vůbec se nemusíte bát, že bych povídku snad nedopsala, na to ji mám příliš ráda a až moc nesnáším nedodělanou práci. Takže pokračování BUDE, jen nevím, kdy zase nějaká kapitola přibude. Moc vás prosím, netlačte na mě a nezkoušejte mi dávát dobu, do kdy tu kapitola musí být. Mně přidáváte na stresu a sobě na zklamání, když tu nebude. Vážně, vážně, vážně se budu snažit, tak jen vydržte, jo? Emoticon Emoticon Emoticon

20. Ronnie přispěvatel
31.07.2012 [23:26]

RonnieAno, ano, Šárko. Vím je jich tam opravdu hodně. Emoticon Zítra jsi na titulce. Emoticon Mimochodem, gratuluji. Emoticon

19. SarkaS přispěvatel
30.06.2012 [15:15]

SarkaSZkouškové úspěšně za mnou, tudíž hlásím, že se znovu vrhám na psaní. Budu se snažit vynahradit vám to dlouhé čekání. Děkuji za trpělivost. Emoticon

18. LoveRain přispěvatel
05.06.2012 [22:59]

LoveRainAhoj Šárko.Emoticon Jen jsem měla takovou nutkavou potřebu zavítat na tvoje shrnutí. Možná to bylo kvůli Dracovi - asi jsem si chtěla zase zaslintat nad jeho obrázkem. Jo, to bude ono. Emoticon Emoticon Tak nějak mi chybí - je slíbenej až za odměnu, za zkoušky. Mám ho jako takovou menší motivaci. Emoticon Společně s Adorátou. Emoticon Emoticon
Tak já se ještě objevím, a párkrát ještě určitě přijdu vyvalit oči na představitele Hrdinného smrtijeda (a možná tiše obdivovat i zářivého Víláka Emoticon ). Do té doby se měj krásně a hodně inspirace.Emoticon
LR Emoticon Emoticon

17. SarkaS přispěvatel
18.04.2012 [20:27]

SarkaSMilá dover,

přiznám se, že už dlouho jsem nezažila tak příjemný šok jako dnes, když jsem se vrátil a z přednášek. Přiznávám, že jsi mě regulérně dojala. Emoticon Začneme tím nejlehčím, ano?
Jo, opravdu se jmenuji Šárka, takže se žádný fail nekoná. Emoticon
Co se týče mého avatárku, na ten jsem jen zvyklá. Prsten od mého manžela se mu bohjužel vůbec nepodobá. (Možná jsem ten obrázek měla cpát před oči spíš jemu než vám. Emoticon Emoticon ) A ne, nepřišlo mi to jako netaktní. Věř mi, že dnes jsem zažila něco mnohem netaktnějšího.
Emoticon
Teď k tomu, čeho se tvůj "sloh" týkal nejvíc. Psaní miluji, je pro mě jako kyslík, voda nebo čokoláda! Emoticon Dokonce ho i přímo studuji jako obor na vysoké škole. Co se týče vyhrožováním počtem komentářů, považuji to za ubohost a každý kdo to dělá by měl s psaním okamžitě skončit, protože ve chvíli kdy to přestane dělat pro sebe a začne psát pro ostatní, je naprosto zbytečné aby pokračoval. Jestli jediné co chce je slyšet jak je báječný, tak falešnou chválu si může pustit z desky (jo, i takové se prodávají). Já píšu protože moje hlava neustále vytváří desítky a desítky scénářu, které nikdy nestihnu zaznamenat, což mi přijde hrozná škoda, ale i tak to neustále zkouším... Nemám problém strávit dvacet hodin u klávesnice a psát, prostě proto že mě to těší. Vytvářet nové charaktery, zápletky nebo dokonce i celé světy mi přijde jako to nejlepší, co se svým časem můžu udělat a hodlám tomu věnovat i zbytek svého života, byť mě to možná neuživí. (Díky Bohu za manžela, který je ochotný tuhle podstatnou drobnost vzít na svá bedra. Emoticon )
A poslední položka na mém/tvém seznamu. Jsem opravdu ráda, že se ti HS líbil tak, jak mě se líbilo jeho psaní. Teď pracuji na volném pokračování, které se jmenuje Nová generace, jak už jsi tu možná zahlédla. Začnu ho vydávat pravděpodobně, až se tu dovydá Hrdinný smrtijed, zatím tvořím zásoby abych nějak překlenula zkouškové období, kdy nebudu mít na psaní čas a nejspíš výjimečně ani myšlenky.
Tak a jsme na konci, tady se i já zopakuji a ještě jednou ti poděkuji nejen za to, že jsi četla, ale hlavně že jsi mi napsala tak úžasnou zprávu (de facto dvě) a budu doufat, že tě potkám i u dalších povídek. Díky! Emoticon

16. dover
18.04.2012 [18:55]

Tak, jsem tu znova. Dočetla jsem ji a teď mi je líto, že jsem si tak přála konec. Teď si přeji, abych zase mohla číst všechno od začátku a prožít jejich zvláštní lásku od znova, i ty pocity, které mám při čtení prostě nejraději.

Když jsem se tak potulovala mezi různými weby s povídkami, všechny autorky vyžadovaly nějaké určité množství komentářů, aby mohly psát dále - neodsuzuji je za to, dokážu jen tebe obdivovat, že ty píšeš nadále, i když nemáš ani třetinu toho, co měly ony - oblíbenost na onom neurčitém webu. Já vím, může to být všechno jinak a fandí ti rodina (ten prstýnek, jež máš jako svůj portrét, je svatební od tvého muže? okey, jsem netaktní, ale je moc hezký!), nebo máš někde v šuplíku schovanou hrst fanynek, abys někoho takového, jako jsem já, okamžitě utnula, ale já to prostě musím říct. Strašně se mi líbí, jak to nadšení bereš ze sebe, nadšení psát - i kdyby o to nikdo nestál, ty si budeš vesele ťukat na počítač tam, kde to máš zrovna ráda, a především, budeš to dělat pro svou radost.

Přečetla jsem Hrdinného Smrtijeda (jo, postřehla jsem, že se opakuji :D) a chci znova pochválit tvůj úžasný výběr písniček, navíc jsem se díky tobě mohla dívat na Draca jinak, než na šmejda jako ve filmu! Za to ti, mimochodem, dlužím velké dík. Emoticon

Moc se mi také líbily ty rozhovory mezi těmi tvými postavami tam někde! Ne, vážně, píši také, a když čtu něco od tebe, bojím se psát, jelikož tuším, že bych to musela vypnout a jít se litovat do kouta. Emoticon

Tak, konec slohovek. Už jseem ti to tu spamovala dlouho. Emoticon Doufám však, že jednou ve svých rukách uvidím knížku, kde bude jméno nějaké Šárky! (snad se tak jmenuješ, jinak by to byl totální fail z mé stránky Emoticon ). Emoticon

15. dover
18.04.2012 [14:57]

Ahoj Šárko,

jsem tu nová a moc se mi zalíbila tvoje kapitolovka hrdinný smrtijed. Začetla jsem se, a moc se mi líbí styl tvého psaní, jsi úžasná. Emoticon

Jen něco nedokážu pochopit... Jsem právě u jedenáctého dílu, skočila jsem na 12ctý a koukám na to datum, 19. 4. 2012. To bude až zítra, co tam dělá? Nebo už jsem zapomněla číst? :D Každopádně, neprotestuji! Vážně jsi skvělá spisovatelka, vůbec nevím, jak ti mám říct, jak jsem ráda, že jsem ''tě'' našla. Vždy mě zajímalo, jak by mohl vypadat vztah Hermiony a Draca po válce. A ty to vykresluješ... daleko víc, než krásnými barvami! Emoticon

P.S. Za ty smutné písně bych i zabíjela, včera v noci jsem četla, pak jsem si to jen pro sebe pustila... Je zvláštní, jak netušíme, že pomáháme, i když to možná není v úmyslu.
P.S.S Znám tě ze stmívání, začala jsem tě číst mezi prvními, ale nevydržela jsem do konce, neboť... škola. Emoticon Už se těším, až to napravím.
neodpustím si to, máš velký talent! at se to libi nebo ne, mne se tve psani moc libi, pokracuj v nem, prosim. Vim, ze ja nejsem jedina, ktera by to tak rekla.

Ještě něco! :D Snad dojdu až do konce, jinak tu spáchám sebevraždu! Už se tak těším, až si vychutnám konec, takže snad mě to nezklame a nebudu si muset počkat, až díly napíšeš. Ale to nevadí, správný čtenář by měl být vytrvalý, ne? Měj se hezky. Emoticon

14. SarkaS přispěvatel
15.04.2012 [23:17]

SarkaSArminko, to jsem jenom ráda Emoticon

13. Arminka přispěvatel
15.04.2012 [23:05]

ArminkaMerlin neMerlin, povídku jsem dočetla a na konci mi hrál spokojený úsměv Emoticon Emoticon

12. SarkaS přispěvatel
10.04.2012 [14:43]

SarkaSVerunQo, to je herečka Zooey Deschanel Emoticon

11. Ronnie přispěvatel
10.04.2012 [10:12]

RonnieTak mě napadlo, kdo to je na té fotce Adoráty? Docela by mě to zajímalo... Díky za odpověď a pardon že otravuju Emoticon.

10. SarkaS přispěvatel
09.04.2012 [21:04]

SarkaSSemi, nevěřila bys jaká práce byla najít nějakou která by se hodila Emoticon

9. semiska přispěvatel
09.04.2012 [20:59]

semiskaMoc pěkná fotka Emmy. Emoticon Emoticon

8. SarkaS přispěvatel
09.04.2012 [20:04]

SarkaSVerunQo, to budu jen ráda Emoticon
Ewilan, Hs je dokončený, ale ještě nemá všechny kapitoly vložené a ty co vložené jsou ještě adminky neschválily, musíš si počkat Emoticon

7. Ewilan
09.04.2012 [19:36]

prosím povídka HS je už dokončená? Já se totiž nemožu dostat na 5 část. Moc se mi povídka libí. Úžasně píšeš Emoticon Emoticon Emoticon

6. Ronnie přispěvatel
09.04.2012 [17:19]

RonniePřiznávám s bez mučení HS četla na Bh tajně, ale slibuji, že tady budu poctivě komentovat. Emoticon

5. SarkaS přispěvatel
08.04.2012 [20:00]

SarkaSAlčo, moc děkuji. Emoticon Budu muset KJ poděkovat za takovou agitku Emoticon Jsem ráda, že i přes to že tu dvojici nemusíš se ti povídka líbila, snad se to zalíbí i její volné pokračování Emoticon

4. Alča
08.04.2012 [19:16]

Ahoj, Šárko, já už jsem četla Hrdinného smrtijeda na Bez hranic, na doporučení tvojí korektorky Lucky. Emoticon A musím říct, že tvá povídka je naprosto úžasná! Emoticon I přesto, že dvojici Draco a Hermiona vůbec nefandím, dokázala jsem si jejich vztah užít a vcítit se do nich. Naprosto mě dostalo, jak jsi vyřešila ten konec. Obdivuhodné. Emoticon A jen tak mimochodem - máš skvělý styl psaní! Emoticon Emoticon Emoticon

3. SarkaS přispěvatel
06.04.2012 [21:22]

SarkaS Emoticon Tak na tajňáka, jo? Ne, jsem ráda že jsi se vůbec chodila, jak jsi to... jo, kochat. Emoticon Ale rozhodně se budu těšit i na to, že se semnou o své dojmy z povídky podělíš Emoticon

2. LoveRain přispěvatel
06.04.2012 [21:06]

LoveRainJá, ehm, to... Emoticon se musím přiznat. Emoticon Byla mi doporučena tvoje povídka s Dracem(Emoticon) a já se chodila kochat tajně. Tak slibuju, že se polepším a poctivě ji okomentuju. Emoticon Vážně. Emoticon

1. SarkaS přispěvatel
06.04.2012 [20:33]

SarkaSTak jsem oficiálně tu, jdu zamořit další web svou přítomností Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!