OurStories.cz ~ naše povídky - Shrnutí » Povídky od SabiennaPovídky od SabiennaLost in the Love (FF k 30 Seconds to Mars -> dokončená)
Lost of the Love (FF k 30 Seconds to Mars -> dokončená)
Fight for the Love (FF k 30 Seconds to Mars -> připravuje se)
Goodbye Agony (FF k 30STM a Black Veil Brides -> dokončená)
Beauty and the Beast: Save me (FF k BatB -> dokončená)
Mr. Perfect (FF s Canem Yamanem a Tomem Misonem -> dokončená)
Christmas Time (FF s Hughem Dancym a Alexis Bledel -> dokončená)
Dirty Forty (FF s Johnny Deppem a Pico Alexandrem -> dokončená)
English Gentleman (FF s Tomem Hiddlestonem -> rozepsaná)
Hero from Highlands (FF s Samem Hughanem a Henry Cavillem)
Damaged Goods (FF s Cillianem Murphy a Keirou Knightley)
Dark Labyrinth (FF s Travisem Fimmelem a Alexandrem Dreymonem)

ENJOY!!!

 CHT

Hlavní postavy: JessicaDanielJenniferHank

Vedlejší postavy:  MeggieTroy, HaileyJodie

Pohled vypravěče: Jessica

Typ povídky: Kapitolová/Romantika, Oddechová

Stav povídky: dokončená 

 Povídka ZDE

♥  ♥  ♥

LitL

Hlavní postavy: NeriaJaredShannonAnahi

Vedlejší postavy: LucaAnastasiaErinTomo, Vicki

Pohled vypravěče: Neria, Jared

Typ povídky: Kapitolová/Romantický, Drama, Psychologický

Stav povídky: dokončená

Neria a Jared jsou nejlepší přátelé a pojí je velmi silné pouto. Ale můžou být vůbec dva lidi, muž a žena, nejlepší kamarádi napořád? Zvlášť když se do toho zamotají takové komplikované pocity jako touha, láska, zášť, nenávist nebo pochyby? Oba dva pouze hledají své vlastní štěstí, ale cesta k němu někdy není zrovna jednoduchá. Občas se přitom nevyhnou ani velkým chybám, které ublíží i jiným, než jenom jim dvěma. A co když je všechno jinak, než jak to vypadá?

 Povídka ZDE

 

LotL

Hlavní postavy: NeriaJaredShannonDiegoFabio

Vedlejší postavy: LucaAnastasiaTomo a VickiEmmaJamieRobertNatalie 

Pohled vypravěče: Neria, Jared

Typ povídky: Kapitolová/Romantický, Drama, Psychologický

Stav povídky: dokončená

Druhá řada a pokračování povídky Lost in the Love. Neria se opět setkává s Jaredem na svatbě svého bratra Lucy, což je pro Jareda dokonalá příležitost se k ní znovu blíž dostat, protože Ria po jejich ošklivém rozchodu utnula veškeré kontakty se všemi v L.A., v čemž pokračuje v rámci možností i na ostrově. Díky tomu si najde dva nové mužské přátele, barmana Diega a tanečníka Fabia, kteří její pobyt značně ovlivní, každý v úplně jiném smyslu. Do toho všeho se zamotá podvedený Shannon, který touží po jediném - aby si Neria a Jared k sobě znovu nenašli cestu. Co vše pro to udělá? A co ostatní, kteří naopak chtějí, aby se tak stalo? Je možné, že by ti dva mohli být po tom všem opět spolu a šťastní? 

  Povídka ZDE

 

FftL

Hlavní postavy: Neria, Jared, Shannon, Diego, Santiago

Vedlejší postavy: Luca, Anastasia, Tomo, Vicki, Annabelle, Rodrigo, Emma, Natalie, 

Pohled vypravěče: Neria, Jared

Typ povídky: Kapitolová/Romantický, Drama, Psychologický

Stav povídky: připravuje se

Třetí řada navazující na povídku Lost of the Love. Poté, co od sebe Neria odehnala Jareda a tím zlomila jeho důvěru v ní, se odhodlá vyřešit ono neplánované těhotensví, kvůli kterému zatratila svůj vysněný život po boku jediného osudového muže, jehož nade všechno bezpodmínečně miluje. Jared si ovšem plně uvědomuje, že se s Neriou něco děje, a tak se ještě zatím nevzdává. Jared chce za jejich snovou budoucnost bojovat, stejně jako i Neria, která ovšem nejprve musí začít sama u sebe. Podaří se těm dvěma překonat ta zrádná úskalí jejich vzájemně komplikovaného vztahu a být už konečně, po těch všech nešťastných událostech, zaslouženě šťastní? 

 ♥   ♥   ♥ 

BatB

Hlavní postavy: CatherineVincentGabeTessTori,

Vedlejší postavy: J.T.Heather 

Pohled vypravěče: Catherine

Typ povídky: Kapitolová/Fantasy, Romantický, Drama

Stav povídky: dokončená

Catherine prožívá po Vincentově odchodu normální život. Je šťastně zasnoubená s Gabem a na časy skrývání se ve stínu si pouze občas vzpomene. Až se jednoho dne vzpomínky stanou skutečností. Vincent se vrátí zpátky s prosbou o pomoc a celý její svět se opět otočí vzhůru nohama. Cat nedokáže Vincenta odmítnout, i když moc dobře ví, že tím riskuje víc než kdy jindy. Tentokrát je ale Vincent znovu jiná osoba, než s jakou se dříve setkala, ale ani to Catherine neodradí. Překoná Cat další nástrahy osudu? Zachrání Vincenta před ním samotným? A je tenhle Vincent ten pravý, se kterým ji čeká konečně šťastná budoucnost? Jak si poradí Gabe a Tori s tím, že ti dva jsou si znovu tolik na blízku? Bude mít i tahle pohádka závěr A žili spolu šťastně až do smrti...? 

 Povídka ZDE 

  ♥   ♥   ♥ 

GA

Hlavní postavy: InessaAndyJared

Vedlejší postavy: Shannon, AshLena

Pohled vypravěče: Inessa

Typ povídky: Kapitolová/Romantický, Drama, Psychologický

Stav povídky: dokončená

Inessa nikdy neměla lehký život a ačkoliv se odstěhovala do LA, aby tam našla svůj americký sen, ani tam si příliš nepolepšila. Skončila jako lepší striptérka v klubu svého poněkud výstředního přítele Andyho, který bohatě razí ukázkový životní styl nespoutaného rockera. I přes všechny jejich rozdíly a časté neshody ho ale hluboce miluje a nedovede si představit žít po boku někoho jiného. Ovšem až do té doby, dokud nepotká jiného výjimečného muže, dalšího vášnivého muzikanta žijícího v úplně jiných poměrech, který jí může nabídnout mnohem víc, než právě Andy. Jakou cestu si Ina zvolí? A jak se s jejím rozhodováním smíří, anebo nesmíří, svérázný Andy? Obyčejný příběh o lidských vztazích, životních prioritách, osudových volbách a nevyhnutelných důsledcích.

 Povídka ZDE

  ♥   ♥   ♥ 

Mr.Perfect

 Hlavní postavy: EmiliaMatteoWilliamEnzo,

Vedlejší postavy: BiancaValeria, AlessiaIsmetNeylan

Pohled vypravěče: Emilia

Typ povídky: Kapitolová/Romantický, Komediální, Oddechový

Stav povídky: dokončená

Emilia odjíždí na šestitýdenní stáž do italského Janova, kde potkává jednoho z nejvíc charistmatických mužů svého života. Matteo je kreativní ředitel a majitel ve firmě zabývající se reklamní grafikou, muž mnoha tváří a mnoha talentů, kterými Emilii ukouzlí na první pohled. Ovšem ani rozpačitá Ema se nevyhne zájmu sebejistého, horkokrevného Mattea, který je nadšen z její jinakosti, a proto na ni zaměří nejen svou pracovní pozornost. Jejich vzájemné sympatie se den ode dne významně prohlubují, a tak se Emilia, kvůli jedné zbrklé lži a nezkrotitelné touze mu být na blízku, zaplete do vztahu, který ji dá silně pocítit, že je to ten pravý. Jenže co když Emilia doma v Anglii už má jednoho muže, který si získal její srdce o něco dřív? A se kterým si do osudné stáži v Itálii dokázala představit strávit zbytek života?

 Povídka ZDE

 ♥  ♥  ♥ 

DF

Hlavní postavy: RebeccaChristopherPeter

Vedlejší postavy: RosieJacob, SamanthaJaqcues,, Lily

Pohled vypravěče: Rebecca

Typ povídky: Kapitolová/Romantický, Psychologický, Oddechový

Stav povídky: dokončená

Rebecca je slavná režisérka, svobodná matka devítileté Rosie, jejímž otcem je neméně slavný filmový scénárista Christopher, a který své manželství s Beccou zničil nevěrou. Jednoho dne se na prahu Rebecčina bytu ukáže syn její nejlepší kamarádky Samanthy se zoufalou prosbou o pomoc. Sebevědomý Peter pracuje na kariéře filmového skladatele, tudíž kromě přístřešku shání i práci ve svém oboru. Proto nepokrytě doufá, že by pro něj Rebecca mohla nějak uplatnit svůj vliv. Přitom všem se navíc cílevědomý Peter snaží dobýt Rebecčino srdce, po tom všem trápení s exmanželem po lásce vyprahlé, protože pro ni měl jistou slabost už jako náctiletý kluk. Jak tento nečekaný návštěvník zahýbe životy lidí kolem sebe? Odolá Rebecca svádění pohledného mladíka, který ji znovu ukáže, jak žít? Jak ho přijme malá Rose a co se stane, když se o Peterově přítomnosti, vedle jeho bývalé ženy, dozví její biologický otec, který dodnes nepřestal litovat svých osudových chyb a pořád touží po tom, aby dostal šanci je napravit? 

 Povídka ZDE

 ♥   ♥    

EG

Hlavní postavy: ElisaTom,

Vedlejší postavy: DanielleMarcus 

Pohled vypravěče: Elisa

Typ povídky: Kapitolová/Romantický, Oddechový

Stav povídky: rozepsaná 60%

Elisa je redaktorka v newyorském lifestylovém časopise, v němž má na starost zvláštní rubriku o celebritách. Tráví s nimi kompletních pět pracovních dnů a účastní se všech jejich plánovaných akcí, o čemž pak píše článek. Proto ji jednou šéfredaktor, se kterým udržuje poněkud dysfunkční milostný vztah, pošle za oceán do chladného, deštivého Londýna, kde žije čím dál úspěšnější a oblíbenější britský herec - Tom Hiddleston. A tak Elisa poprvé v životě potká skutečného, nefalšovaného gentlemana, díky němuž se jí změní pohled na celý svět. Jak moc se může proměnit Elisin život za pouhých krátkých pět dní, po boku výjimečného muže s nevídaným charismatem, obrovským srdcem, věčným optimismem, neochvějně pevnou vůlí a s nezvykle zatvrzelou etiketou a pravidly?  

♥ ♥  

Damaged Goods

  Hlavní postavy: Johnny, Lizzie

Vedlejší postavy: Edward, Victor, Annabelle

Pohled vypravěče: Er forma

Typ povídky: Kapitolová/Romantický, Psychologický, Drama

Stav povídky: připravuje se

20. léta 20. století v Americe znamenají neslavnou prohibici, která napomáhala obchodu s alkoholem jako nikdy dřív. Johnny je šéfem danverského gangu, který se zabývá jeho prodejem a zažívá zlaté časy, ale ani moc a majetek ho nedokážou uspokojit. Johnny se totiž stále nedokáže vyrovnat se svou nelehkou minulostí, která ho den co den neúnavně tíží až do té doby, dokud nepotká půvabnou a podobně zlomenou barovou zpěvačku Lizzie, což zásadně otřese oběma jejich prázdnými životy. Jeden v druhém najdou pochopení, které jim doposud nikdo jiný nemohl poskytnout. Johnny konečně nalezne svůj domov a Lizzie bezpečí. Jenomže ve městě je ještě jeden konkurenční gang s velmi svérázným vůdcem, který má s Johnnym nevyřízené účty a nebojí se pro jejich vyrovnání udělat cokoliv.

♥ ♥ ♥ 

Dark Labyrinth

 Hlavní postavy: Astrid, Mikkael, Einar 

Vedlejší postavy: Arnar, Nora 

Pohled vypravěče: Astrid

Typ povídky: Kapitolová/Romantický, Psychologický, Drama, Krimi

Stav povídky: připravuje se

Křehká a naivní Astrid je manželkou despotického egoisty Einara, který vlastní se svým mladším bratrem Arnarem úspěšnou firmu, díky níž si všichni společně žijí v obrovském sídle na vlastím ostrově v dánském království. Pro Astrid je to ale spíš kruté vězení, protože nemá jak před svou nepříliš přátelskou rodinou, do které se nedobrovolně provdala, uniknout. Její jedinou útěchou je její nejlepší přítel a milenec Elias, který je správcem Einarova majetku a který se snaží Astrid přemluvit svého manžela opustit a utéct s ním. O Astrid ale jeví zájem také Arnar, kterému jeho zasnoubení z rozumu taktéž ani v nejmenším nevyhovuje. Kolotoč událostí se prudce roztočí, jakmile pravda vyjde najevo a pak už si nikdo na ostrově nemůže být jistý, jestli se z něj dostane pryč živý. 

 ♥  ♥  ♥ 

bad liars

HfH

Sunny Paradise

TM

TM

YS 

 ♥  ♥  ♥ 


 ♥  ♥  ♥

!!POZASTAVENÉ!!

(Na dobu neurčitou)

YRM

 Hlavní postavy: AllisonEricPamSookieJason, Sběratel

Vedlejší postavy: BillJessicaSam,  LafayetteTaraAlcid,

 Pohled vypravěče: Allison 

Typ povídky: Kapitolová/Fantasy, Thriller, Romantika 

Stav povídky: rozepsaná

Když se Allison vrací do svého rodného Bon Temps, odpočinout si od svého dosavadního života, který nestál za nic, spustí tím nečekanou lavinu samých šíleností a nepříjemností. Počínaje Ericem, který prahne potom vlastnit vlastní zdroj světla a vyřešit tajemství kolem Allisoniny osoby, a konče u záhadného Sběratele, který po světě hledá nadpřirozené bytosti, aby je přidal do své sbírky, se kterou má své plány, který náhodně zavítá do městečka plného podivna. Odolá Allison všem smrtelně nebezpečným nástrahám a dočká se svého vysněného života?

 

 

WR

 Hlavní postavy: ElenaStefanDamon,

Vedlejší postavy: Caroline,  BonnieMattTylerJennaAlaric

 Pohled vypravěče: Elena

Typ povídky: Kapitolová/ Fantasy, Romantika, Drama

Stav povídky: rozepsaná

Jednoho dne se u Eleniných dveří objeví bratr jejího upířího přítele, Damon, který Eleně otočí celý život úplně vzhůru nohama, a nejen jí. Elena pozná svoji druhou stránku osobnosti, o které dosud nevěděla, a kterou vyvolá právě Damon a jeho pomstychtivá mise. Přitom se dozví pár ošklivých tajemství, které jejich vztah se Stefanem bude pomalu ale jistě ničit, a Elena bude vážně pochybovat o tom, kdo z bratrů je ten horší. Trojúhelník trochu jinak. 

 


LvSP

 Povídka je zveřejněná na jiném WEBu 


WinchesterBoys

OR

Jackie


 Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od Sabienna:

17. Tara
11.10.2015 [15:22]

Úplně tě chápu, nemám času zrovna nazbyt a tak když něco odložím, trvá mi to, než se k tomu potom dostanu a v hodně případech na to také pak už i zapomenu. :-(

Co se Smallville týká, vzpomínám si, že jsem po té čtrté řadě, která byla podle mě asi nejlepší, měla také docela dlouhou pauzu, než jsem se k tomu vrátila, ale potom následoval hotový maraton, protože mezitím seriál nejen odvysílalaly v televizi, ale tvůrci ho stihnuly také ukončit. 10. série byla jediná, na kterou jsem se dívala s titulky, protože byla v té době nová. V každé sérii byly díly, které byly nezapomenutelné a funny, ale je fakt, že tam byly i takové, které byly spíše průměr a mnohdy i podprůměr, což se ve čtvrté řadě rozhodně nedělo, protože tam byla každá epizoda hotová bomba. Jensen mě rozhodně potěšil, ale Erica Durance, jakožto nová postava Lois Laneové a jejich poštuchování s Clarkem se mi líbilo mnohem více. :-D

TWD jsem od třetí řady taktéž sledovala spíše sporadicky a to hlavně když jsem byla náhodou pozdě v noci vzhůru, takže to ani nestojí za řeč. Občas juknu i na I Zombie, ale to se s TWD vůbec nedá srovnávat...

Co se ostatních komixových adaptací týká, je toho už tolik, že pomalu ztrácím přehled a už to všechno vůbec nestíhám sledovat. O to více mě tedy těší ony crossovery, které zbožnuju at už se jedná o cokoli.

Kdyby někdo napsal crossover mezi terminátorem a once upon a time, taky bych na to čučela, i když by to nakonec nejspíš byla jen slátanina :-D

Což mi připomíná, že jsem si nedávno udělala takový vyvraždovací maraton a začala sledovat American horror story, Sream a Scream Queens. Nejspíš je to proto, že mě v práci kolikrát tak naštvou, že jsem musela změnit žánr. :-D Už je to doba co jsem naposledy koukala na nějaký komediální seriál a bavil mě. Akorát nevím, jestli je to mnou, nebo jejich kvalita na pováženou klesla od té doby co nedávají nové díly Jak jsem poznal vaši matku....

Také se docela těším na Shadowshunters, což je seriál na motivy knih Mortal Instruments od Cassandry Clare, ale mám z toho obavy. Knížky byly skvělé, jenomže každičké obrazové zpracování, do kterého se pustí, většinou končí průšvihem, tak jen doufám, že to nedopadne stejně a konečně to dotočí...

To už jsem ale hodně odbočila...

Emoticon Emoticon Emoticon

Na tvou povídku BatB se moc těším a určitě si ji moc ráda přečtu. Moc děkuji za zprávu, protože mě potěšila a hned mám lepší den... :-D

16. Sabienna přispěvatel
11.10.2015 [14:39]

SabiennaAhoj Taro,
promiň, že ti odepisuju s takovou příšernou prodlevou Emoticon Emoticon Emoticon Jakmile něco neudělám hned, tak na to pak zapomenu a než si opět vzpomenu, tak někdy uplyne dlouhá doba Emoticon Emoticon
S těmi komiksy máš rozhodně pravdu, teď jich televize chrlí tolik, že člověk absolutně neví, na co má koukat dřív Emoticon Emoticon Ale já jsem fakt nadšená, protože mě to baví Emoticon Emoticon Dokonce natolik, že jsem si vzala ve škole k absolventské práci téma "Svět komiksu", v němž se tedy hodlám velice vyřádit Emoticon Emoticon
Smallville jsem pochopitelně taky sledovala, ale pak mě to od nějaké šesté, možná sedmé řady přestalo bavit a nějak si už nedokážu vybavit, co se tam dělo, takže do budoucna plánuju určitě opáčko Emoticon Emoticon Emoticon Fajnová byla ta čtvrtá řada, kde hrál Jensen Ackles, tak té teďka fandím úplně nejvíc Emoticon Emoticon
Tak TWD do těch komiksů patří taky, ačkoliv je to něco úplně jiného, než klasické komiksové předlohy "hrdina vs. padouch" Emoticon U zombíků jsem tedy skončila někde na počátku třetí řady a zatím jsem se nedokopala k tomu, abych pokračovala.. tak snad jednou Emoticon
Jasné, Arrow a Flash jsou skvělí, já teď koukám ještě na Gotham, chci se vrhnout na Agenty SHIELDu, čekám na Daredevila, bude Jessica Jones, taky další spin-off a to Legends of Tomorrow aaa.. no prostě je toho strašně moc Emoticon Emoticon Nechápu, že to všechno stíhám, plus ještě spoustu dalších seriálů, ale tak.. člověk si na své koníčky čas najde vždycky, ne? Emoticon Emoticon Emoticon Constantine byl jinak taky super, škoda, že nám ho zrušili Emoticon Emoticon Emoticon Aspoň jednou se objeví v tom Arrowovi, to bude stylové rozloučení Emoticon

Já děkuju za tvoji podporu a zájem! Moc mě to těší Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon A mám pro tebe dobrou zprávu, zanedlouho začnu přidávat povídku na Beauty and the Beast, už na ní pilně pracuju Emoticon Emoticon Tak ti mockrát děkuju a budu nesmírně ráda, jestli mi zachováš svoji přízeň i nadále Emoticon Emoticon Emoticon

15. Tara
19.08.2015 [15:14]

Tak komixi rikas? No s temi se v posledni dobe roztrhnul pytel ale ja rozhodne nedam dopustit na Smallvile jasne v porovnani s Arrowem ( na ktereho samozrejme koukam taky, jak jinak kdyz ho davaj na cw, ze?) Je uz trochu zastaraly ale sveho casu me bavil tolik ze uz je to taky srdecni zalezitost... Z tech novejsich komixovych adaptaci,(kdyz tedy pominu zombiky) rozhodne vede Arrow a Flash i kdyz ani Constantine nebyl vylozene spatnej i kdyz ho uz asi zrusili mam takovej pocit...

Co se Jareda tyka myslim ze to vidime naprosto stejne protoze to by bylo na hodiny a hodiny... :-)

A ja jsem zase moc rada ze muzu cist tve povidky a tesit se z nich :-)

14. Tara
19.08.2015 [15:04]

O5 ahoj,

Ja mam animace taky dost rada takze bych to vazne videt chtela a to i prestoze by to muj mobil pravdepodobne neprezil a explodoval by :-) Na BatB se vazne tesim i kdyz se musim priznat ze na lovce snad jeste vice :-) je to proste srdcovka na kterou vazne koukam radu let a stale me to bavi :-) Crowley je vazne borec a vyvoj jeho postavy je vskutku pozoruhodny a Rowena me bavila hlavne kvuli tomu jejimu zpusobu vyjadrovani, zvlastniho prizvuku a hlaskam ktere me pokazde rozesmali... Demon Dean se mel podle me predvest vic i kdyz ten zacatek s Crowlim to byla vazne pecka a i to jak nakopal zadek tomu co po nem sel a jehoz jmeno si ted bohuzel nevybavuju se mi opravdu moc libilo zkratka je skoda ze se nezdrzel dele jeste se mo moc libila ta epizoda fan fiction jak tam se samem vymysleli ty nazvy jskoze destieal a tak :-) to bylo funny... 8. Rada souhlasim byla slaba chvilemi jako by vubec nevedeli kudy kam a cela ta vec okolo tabulek proste nemela grady, ale leviathani v sedmicce mi ani tak moc nevadili protoze ty dily s hamburgerama, se svatbou sama a deanovou promenou ve psa byly pro me nezapomenutelne :-)

Pokud jde o cw tak je to teen stanice takze je jasne ze o zas tskovou kvalitu tu nejde ale i kdyz uz technicky pubertak nejsem jejich serialy me bavi a libi se mi a to treba i Reign i kdyz na historickou tematiku vetsinou moc nejsem...

13. Sabienna přispěvatel
19.08.2015 [13:52]

SabiennaTaro, Emoticon
Fakt jsem moc ráda, že se ti mé TW shrnutí líbí, a když teda zmiňuješ, že je na shlédnutí poněkud náročnější, tak mi věř, že zpočátku jsem to shrnutí měla ještě mnohem náročnější Emoticon Emoticon Měla jsem spoustu animek na začátku, než vůbec došlo na samotné povídky, protože já jsem tak trochu na animky úchyl, no Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
S LOTL už finišuju, takže se hned potom vrhnu na BatB, a jelikož tam nebudu mít jednotlivé kapitoly tak dlouhé, mělo by to být v pohodě Emoticon Emoticon Emoticon
Joo, s Lovcem určitě počítám, protože i já Supernatural miluju, je to pro mě totálně největší srdcovka už dlouhá léta, sice ne 11 let, jako u tebe - což je vážně obdivuhodné Emoticon Emoticon ale já na ně od říjnové sezóny budu koukat již 8 let Emoticon Aah, tak já zase za slabší sezóny považuju sedmou a osmou, pak mi ty sérii přišly zase lepší Emoticon Emoticon Dean jako démon mě dost bavil Emoticon Emoticon Sice mohli ještě přitvrdit, ale s Crowleym se docela pěkně vyřádili Emoticon Emoticon Vtipný mi přijde, jak právě Crowley za ty série vyměkl, jak se paktuje s Winchesterovými Emoticon Emoticon A nejvíc mě dostával, když se ho bratři snažili "vyléčit" a on byl pak závislý na lidský krvi Emoticon Emoticon Emoticon Rowenu jsem si zatím neoblíbila, ale jakožto nová postava seriálu jenom prospěla Emoticon Emoticon Emoticon

Já rozhodně taky koukám na nejvíc seriálů od stanice CW, ale nedá se říct, že by jakože točili nejkvalitnější seriály, to ne Emoticon Emoticon Emoticon Nejoblíbenější? Rozhodně! Emoticon Emoticon Já si teďka docela ujíždím na seriálech z komiksového prostředí, ty mě hodně berou Emoticon Emoticon
No o debatě o Jaredovi se raději pouštět nebudu, jelikož bych se pak nedala zastavit Emoticon Emoticon Emoticon Naprosto s tebou souhlasím, že tenhle člověk je totální génius Emoticon Ve všem, co dělá, je prostě dokonale úžasný Emoticon Emoticon A navíc je strašně sympatický, pohledný, vtipný a emotivní Emoticon Emoticon Za to všechno ho uznávám, obdivuju a naprosto zbožňuju Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

Opět pokorně děkuju za chválu a za tvoji víru ve mně Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Moc si toho vážím Emoticon Emoticon Emoticon A jsem taky moc ráda, že chápeš, jak se věci mají a jak to chodí Emoticon Emoticon Emoticon Psaní se věnuju docela hodně, protože mě to vážně baví a je to jeden z mých největších koníčků, ale přesně... taky je třeba žít i normální život s těmi všemi věcmi kolem, které bohužel někdy člověka zaměstnají natolik, že koníčky musí jít chtě nechtě stranou Emoticon Emoticon Emoticon A taky je někdy třeba si od toho psaní odpočinout, načerpat novou energii a nové nápady, když náhodou autor neví kudy kam Emoticon Emoticon
Znovu ti děkuju za tvoji chválu a pochopení, a opravdu se těším z toho vědomí, že mám mezi čtenáři právě tebe! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

12. Tara
17.08.2015 [20:41]

No to jsem tedy uz opravdu hodne odbocila takze promin i tak si ale nemuzu pomoct a proste dodam ze i kdyz si na kazde televizni stanici najdu neco na cem se da ujizdet cw je opravdu nejlepsi a jared leto je proste buh... A to at uz se pusti do ceholkoliv takze k nemu chovam preveliky respekt :-)

ale ted uz vazne a zpet k tobe:

Naprosto te chapu a dobre vim ze pri psani je nejdulezitejsi hlavne to aby ses u toho dobre bavila a delala to s chti a aby to nenarusovalo nic nezadouciho pokud maji byt vysledky perfektni a u tebe se vubec nebojim ze by nebyly jsi totiz proste dobra v tom co delas a to se psanim zatim ani zdaleka nekoncis

take samozrejme chapu ze nepritelem kazdeho autora je cas protoze kolikrat skutecne vis kam se dal ma pribeh ubirat jak maji vypadat jednotlive sceny a co budou ktere postavy rikat ale proste na to nemas cas a tam je ti to prd platny...

ono je to nejdriv porad sama skola a uceni muceni, pak prace taky se obcas musi zit i jinak a bez hrbeni se u kompu... tomu vsemu rozumim a ver mi i dobre znam...

Jsem moc rada ze si mi hlavne odpovedela a ze se mam v budoucnu zase na co tesit i kdyz po pravde se na to moc tesim uz ted...

Snad se ti tedy v zivote vse brzy uklidni protoze tim padem pak taky bude vic casu na to abys vse dokoncila presne tak jak sis precevzala a ze se tve povidky budou lidem opet libit coz si myslim ze jiste budou :-)

11. Tara
17.08.2015 [20:03]

Je ptavda ze prohlizet si tve shrnuti pres mobil je ponekud narocnejsi ale pres komp je to pozitek a jdyz jsem se dnes divala na tve shrnuti u twilight musela jsem se smat protoze je to vazne pecka Emoticonto s tou povidkou o tvd me sice mrzi ale zase jsi me moc potesuesila ze BatB by mohlo byt celkem brzy a to ze i po takove dobe stale pocitas s se psanim toho pokracovani je naprosto uzasne tedy alwespon pro me protoze jsem tu povidku mela moc rada a hlavne supernatural stale patri mezi serialy ktere rozhodne nikdy nezmeskam je to uz takova spise srdcovka protoze ta desata rada byla celkem zklamanim ale tak zase zlej demon dean stal za to a ze to nejhorsi co v podstate udelal bylo zpivani karaoke bylo taky funny rowena a crowly byli bozi a clearinu )ritomnost jsem celkem uvitala als zo s charlie delat nemeli... No tak ci tak se tesim na dalsi radu je neuveritelne ze uz na to koukam 11 let a porad me to bere Emoticon

10. Sabienna přispěvatel
17.08.2015 [11:19]

SabiennaAhoj, Taro! Emoticon Emoticon
Moc děkuju za pochvalu, to rozhodně vždycky člověka potěší Emoticon Emoticon Emoticon
Pokračování Lovce je určitě ještě stále v plánu, něco málo mám i napsané, ale mám toho tolik a tolik, že všechno prostě nestíhám Emoticon Emoticon Ráda bych dopsala všechny povídky, jelikož je mám promyšlené a vymyšlené, jenže mi nevychází čas Emoticon Naplno se věnuju LOTL, abych ji dopsala a pak se vrhnu na GA a BatB Emoticon S Without Rules jsem zatím odložila na neurčito, dávám přednost jiným svým příběhům Emoticon Emoticon Emoticon Hlavní je, aby mě to psaní bavilo a neměla jsem žádný blok, pak by kapitoly mohly přibývat rychle a mohla jsem je začít zveřejňovat Emoticon Emoticon
Ooh, děkuju podruhé! Emoticon Emoticon Emoticon Na stmívání jsem měla shrnutí o něco vymazlenější, ale takhle to úplně stačí Emoticon Emoticon Vlastně je to nejspíš ještě pořád moc, ale nemůžu si pomoct Emoticon Emoticon
Anoo, Jared Leto, to moje láska největší Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon A joo, na seriálech jsem strašně závislá Emoticon Emoticon A to tu zdaleka nemám všechno, co sleduju Emoticon Emoticon Vybrala jsem jen svoje největší oblíbence, které jsem musela v seriálech rozdýchávat Emoticon Emoticon CW je parádní stanice, a mají skvělý zaměření svých seriálů, o tom žádná Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Jako, potřebovala bych shrnutí zase aktualizovat s novými animkami, ale nechci ho tak zasekat Emoticon Emoticon

9. Tara
13.08.2015 [5:15]

Ahoj, chtěla bych ti říci, že píšeš skvěle. Kdysi ještě ve své twilight éře jsem četla tvou povídku LOVEC VS PREDÁTOR a byl to požitek, takže pokud stále plánuješ pokračování, moc ráda bych si ho přečetla. Taky mě zaujalo WITHOUT RULES a to s BEAUTY AND THE BEAST. Takže otázka zní, jak jsi na tom?

PS:Když si tak prohlížím tvoje shrnutí, nemůžu si pomoct a musím konstatovat, že nejen, že je boží, ale hlavně, že jsi naprosto a evidentně stejná závislačka jako já. Jared Leto? Emoticon Emoticon A pokud jde o ostatní seriály, ze kterých tu máš animace? Emoticon Emoticon Emoticon Njn, holt taky musím vidět všechno, co na cw a i jinde vymyslej... Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

8. Sabienna přispěvatel
16.04.2014 [21:01]

SabiennaTak to ti věřím, naprosto a přesně vím i proč Emoticon Emoticon Bude to zas naprosto úžasný a dokonalý zážitek Emoticon Emoticon Po tom RFP to teďka rozjedeme ještě víc Emoticon Kluci se mají na co těšit, rozhodně! Emoticon Emoticon Já už se nemůžu dočkat, fakt jo Emoticon Emoticon Už začínám trpět Mars absťákem Emoticon

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!