OurStories.cz ~ naše povídky - Shrnutí » Povídky od LostAngelPovídky od LostAngelKapitolové:
Amor Matris (dokončená)
Úsměv čtyř andílků (fáze zveřejňování)

Jednodílné:
Vražedný Valentýn
Loutka
Outsider
Prokletá nevěsta
Prokleté nevěsty
Labutí píseň
Vánoční přání
To tajemství...

Drabble:
Poslední dotek
Pohled dolů
Ztracený sen
Roztáhni křídla
Chtěla bych být malou holčičkou
Příběh mořské panny
Lovec
Strach z létání
Nejsem jenom hračkou...
Začátek...
Voda, jenž po mě stéká

 

 

 

Vítejte!

Povídky od LostAngel

Přeji příjemné čtení shrnutí a celé mé tvorby.

Říkejte mi klidně Loan. (zkratka)


 

- O mně

Já - Loan

  Jmenuji se Karolína a svou tvorbu zveřejňuji pod pseudynem LostAngel, neboli chcete-li zkráceně Loan. Neznamená to, že bych se považovala za andílka, to nikoliv, i když dost lidí, hlavně dospělí si to o mě myslí.

   Mám v sobě více než dost protikladů. Na jednu stranu jsem ta tichá, uzavřená ve svém světě, ale pak jsem zase ta, která si hodlá užívat života plnými doušky a pro ránu nejde daleko. 

   V životě nehledám nic složitého, jen bych si přála vydat knihu, alespoň jednu a pak žít, tak aby mé smrti litoval i majitel pohřební služby. Nakonec proč život brát příliš vážně, když z něho stejně nikdo nevyjdeme živý.

   Psaní mě neuvěřitelně naplňuje. Bez něho, jako bych nebyla... už od malé holčičky jsem se snažila všechny vtáhnout do svého světa, občas i dost agresivně. Ale díky psaní se do mých světů člověk dostává nenásilně, aniž by možná o tom věděl a to se mi líbí. 

  Kromě psaní ještě miluji čtení, malování, navrhování šatů, pletení náramků, blogování, miluji jídlo, své kamarády...

  Považuji se za drabblistku, povídkářku, blogerku, amatérskou návrhářku, malířku a kreslířku a také za autorku svých knih, které zatím ještě nevyšli. =D No doufejme... no i když abych nezabila ten poslední kousek české literatury. =D

  Chodím na střední školu na obor Modelářství a návrhářství oděvů a řekla bych, že mě to více než baví!

  Přeji, co nejpohodovější a nejkrásnější počtení, snad zanecháte své názory a moje shrnutí bude pro vás dostatečně přehledné.


(Můj blog: k-magicalblog.blog.cz)

 


- Novinky

 

 Amor Matris - (v českém překladu "Láska k matce")

(Krátká kapitolovka)

Příběh o malém chlapci, který ztratil vše, ale byl odvážný dál bojovat. S pomocí bílého vlka, který také ztratil vše, dokáží neuvěřitelné věci, dokáží překonat přetěžké zkoušky, jen aby dokázaly zachránit to, co jim je nejdrazší - své rodiny.

Příběh o dětské lásce, opravdovém přátelství a o tom, co všechno taková láska a odhodlání dokážou.

Snad se někomu zalíbí.

1. kapitola , 2. kapitola ,  3. kapitola4. kapitola ,

5. kapitola , 6. kapitola7. kapitola


Oddělovač


Úsměv čtyř andílků

Úsměv čtyř andílků

(Moje první knížka, kterou se mi nepovedla vydat a vlastně se ani nedivím :DD )

Příběh o životě v našem světě, příběh o odpuštění, lásce, pravdě a přátelství, o odvaze bojovat a žít pro správné věci. O tom, jak se zachovat v jistých chvílích v našich životech. Hlavní hrdinkou se zde stává Erika, dívka, kterou opustila matka, ale ne nadobro. Jen si na pár let odkočila a jednoho dne si jen tak klidně nakráčela k nim před dveře s miminkem v náručí a novým přítelem.

Je těžké najít ztracenou důvěru, lásku k vlastní matce a srovnat se s tím vším.

Někdy se nám svět zhroutí a řešíme najednou až příliš problémů, ale nikdy není dorbé, aby takové problémy řešili čtrnáctileté dívky. 

Příběh plný zvratů, zmařených nadějí a hledání pravdy. V některých chvílí se může zdáti i inspurujícím, když si uvědomím, že díky této knížce moje kamarádka pomohla zase té své. To potěší více než vyprodané tituly.


Snad se někomu bude líbit...

1. kapitola, 2. kapitola3. kapitola4. kapitola5. kapitola6. kapitola

7. kapitola  (od nejstarší po nejnovější)

Vražedný Valentýn

Vražedný Valentýn


- Povídka psaná na Valentýna. Mladá žena, sotva osmnáct, miluje svého kluka. Čeho všeho je ale schopná, když zjistí, že její vyvolený je grázl a zrovínka na Valentýna, na svátek všech zamilovaných, se s ní rozejde? Povídka s drastickým koncem!

(Zveřejněno: 28. 2. 2011)Loutka

Loutka


- Povídka o tom, co všechno s člověkem udělá alkohol. Co všechno se může stát, pokud žena nechce být loutkou ovládanou mužem. Povídka s drastickým koncem!

(Zveřejněno: 5. 3. 2011)Outsider

Outsider

 

- Další moje povídka s poněkud špatným koncem. Kluk jménem Asthon je na pohled drsný, ale v duši je hodný, slušný a milý. Snad proto se stal třídním outsiderem, do kterého si každý rád kopne. Co když toho ale jednou bude mít dost? A co když sen a realita se od sebe dost liší a člověk to nepozná?

(Zveřejněno: 29. 3. 2011)Prokletá nevěsta

 

- Hodně krátká povídka, původně drabble. Psala a vymýšlela jsem to takzvaně "za pochodu". V hlavě jsem neměla určitou myšlenku. Nakonec z toho vznikla trochu strašidelná povídka, o které si můžete myslet, co chcete. Jinak myslím, že název mluví za vše!

(Zveřejněno: 3. 4. 2011)Prokleté nevěsty

Prokleté nevěsty


- Volné pokračování povídky "Prokletá nevěsta". Vytvořila jsem ji na přaní, tak snad se alespoň malinko zalíbí. Lizzie, nevěsta, která utekla od oltáře se zčistajasna objevila na zvláštním místě, kde objevila další mrtvé ženy, které v sobě ale skrývají vztek a zášť.

(Zveřejněno: 11. 4. 2011)Labutí píseň

Labutí píseň


- Kratší povídka, která nemá ani tak základní zvrat, jako spíše se to dá považovat za dlouhé popisování pocitů před smrtí. Samozřejmě, psala jsem povídku jako povinost na dané téma, a já si vybrala napsat jí na rčení - Labutí píseň, tak snad to není tak strašné. Jinak jde o to, že muž, slavný hudební skladatel, zjistí, že jeho vrcholné dílo má být jeho smrt.

(Zveřejněno: 7. 6. 2011)Vánoční přání

Vánoční přání

 

- Povídka o Vánocích a o tom jak je slaví malá holčička Klárka, která touží jedině po vánočním přání. Psala jsem to jako malá holčička, ale i když jsme to později upravila, stále jsem se snažila zachovat pocit, že je to psané malou dívkou.

(Zveřejněno: 17. 6. 2011)To tajemství...


- Příběh, který měl být původně do soutěže, ale pak jsem si uvědomila, že tak úplně nesplňuje podmínky a tak s drobnými úpravami ho dávám sem.

Příběh o tajemství, které střežila jedna bláznivá příbuzná.... o vlcích...

(Zveřejněno: 23. 1. 2012)

 

 (od nejstarší po nejnovější)

 

Poslední dotek

Poslední dotek

 

Pohled dolů

Pohled dolů

 

Ztracený sen

Ztracený sen

 

Roztáhni křídla


Chtěla bych být malou holčičkou

 

Příběh mořské panny


Lovec


Strach z létáníNejsem jenom hračkou...


ZačátekVoda, jenž po mně stéká

Voda, jenž po mě stéká


 

Moje nápady
Friends


   Nápad na jednorázovku.

    Barevní: Fialová


Napadlo vás snad někdy, že by barvy mohli být skuteční lidé, že by se mohli milovat, mohli by spolu žít? Jenže jejich život asi nebude úplně normální, že? A jaký může být život dcery dvou z nich, která má být utajena, protože "nebyla v plánu". 

  Do této doby spolu měly děti jen ty základní barvy, ale co když mezi červenou a modrou přeskočí jiskra? To se nikdo nesmí dozvědět a tak ta nová musí být utajena... nejlépe do světa lidí.

   Ale vždy to vyjde na světlo světa, zvláště když se v duze objeví nová barva, začnou růst nové květiny a v přírodě se objeví doposud neznámá barva. Copak?
 Nedávno mě taktéž napadl jeden námět z trošičku odvážnější tématiky. Šlo by zřejmě o tři dívky, každá jiného věku, každá z jiné vrsty lidí, každá s jiným myšlením ale společné budou mít jediné. Sex! Možná si na to netroufnu, ale je pravda, že už jsem začala něco vymýšlet.  Jedna dívka, která by začínala, takže věk kolem 15, pak nějaká 18 a asi 20, ale upřímě? Zatím si na to netorufám. Jen vím, že název by byl asi "Vykřičené deníky".

 

Dívka jménem smrt

 

  Mám ještě jeden nápad a ten zrovna realizuji. Jde o námět na knihu, tak trochu fantasy, tajemno ale taky to dívčí čtení. Žádné nové, tajemné změně se zkomoleným jménem, které ani nejde přečíst, to nečekejte! 

  Příběh je o dvou dívkách, jedna má vše, je populární, dcera slavných, nádherná, má úspěchy, kluka a je hlavně živá. Ta druhá takové štěstí neměla. Už je po smrti a ke všemu chytila zelenou barvu. Byla brutálně zabita a stala se poslem, neboli bolestí, která slouží smrtí. A jelikož je Nora jediná, která ji vidí, nezbývá jí nic jiného než najít její tělo a vraha.

 V příběhu sama Nora objevuje smysl života a uvědomuje si, že přátelé, kteří se tváří jako přátelé, ještě nemusí být upřímní. Najde novou přítelkyni... najde nový smysl života a zjistí, že štěstí se váží jinak.

  Zatím to má název "Dívka jménem smrt".

* * *  

   Jinak moje nápady chodí ruku v ruce s mojí múzou. Někdy dlouhou dobu nic, a jindy zase nápady skáčou sami na papír. Snažím se ve psaní zlepšovat a taktéž se snažím něco pravidelně přidávat, aby moji případní fanoušci, pokud nějací jsou, měli stále, co číst... 


Konec

The End

 Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od LostAngel:

7. ElisR1 přispěvatel
19.08.2011 [17:48]

ElisR1No, čas na psaní by docela i byl, ale vždycky mi děsně dlouho trvá, než začnu, a když už se konečně rozhodnu něco napsat, tak než se k tomu dostanu, tak si najdu nějakou jinou činnost Emoticon Emoticon
Páni, to já už to mám taky napsaný, jenom to opravit a potom nevím co s tím udělám. To tě obdivuju, máš vážně odvahu to někam poslat, možná si z tebe vezmu příklad a taky se o něco pokusím.
Jinak bych si tu tvoji knížku ráda přečetla Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

6. ElisR1 přispěvatel
19.08.2011 [16:28]

ElisR1Ahojky, děkuju za pochvalu shrnutí, ty máš taky moc pěkný Emoticon. Jinak nevím, jestli se ti "Doznání..." bude líbit =D, a asi se tu ještě hodně dlouho neobjeví =D, protože jsem na to tak trochu zapomněla, ale díky tvému komentu jsem si vzpomněla... takže možná zase začnu psát =D.
Ještě jsem se tě chtěla zeptat, dočetla jsem se, že se chystáš vydat knihu. To jsi to poslala do nějakého nakladatelství?

5. SmoulaXX přispěvatel
13.08.2011 [21:54]

SmoulaXXJoj, tvoje shrnutí je pěkný! ;)
Mockrát děkuji za nekončící chválu! =D Jsem rudá, až za ušima a jako správnej egoista jsem potěšená na dalších pár dní dopředu. =D

4. SmoulaXX přispěvatel
12.08.2011 [19:01]

SmoulaXXLostAngel, děkuji za tak vřelou a milou pochvalu. Emoticon Emoticon Jsem ráda, že se ta práce vyplatila! Emoticon (Donutit mé shrnutí, aby vypadalo takto, mě stojí nejen nervy, ale i občas i rozum. Emoticon)
A upřímně děkuji i za komentáře po mými drabblaty. Emoticon
Info... to jsem prostě já, no. Samotářkej mizera, co věčně píše nesmysly. Emoticon
I ty máš moc pěkné shrnutí a mám chuť si od tebe něco přečíst. Těš se na komenty, slečno! Emoticon

3. LostAngel přispěvatel
07.06.2011 [17:59]

LostAngelMilá/milý skřítečku2, moje knížka je taková patlanina o jedné dívce, která to nemá v životě vůbec lehké. Její matka jí opustila ale když se vrátila, držela v náruči své nové dítě a bydlela s novým přítelem. Jen tak stručně řeší problém s úchylným přítelem mámy, s kamarádkou, která má problém se svou mamkou, která se lečí z drogové závislosti. Pak ještě dalších pár věci, které musí vyřešit ale nakonec nechybí ani láska a to jak mladá tak i nehynoucí! :D
Samozřejmě jsem uvažovala vydat jí na Ourstories ale myslím, že kdybych jí tady zveřejnila pak bych porušila nějaké právo a už by mi jí nevydali. I když ani tak mi jí nevydají :/ :D No ale rozhodně pokud se mi nepovede knížku vydat, můžeš se těšit, že se tady objeví a rozhodně ti dám vědět!
Emoticon

2. Skříteček2
07.06.2011 [17:54]

Mohu se zeptat, o čem ta knížka, kterou by jsi chtěla vydat, bude? Docela by mne to zajímalo. Nechceš jí nejdříve vydat tady, na Ourstories? Emoticon

1.
Smazat | Upravit | 12.04.2011 [20:48]

*Pozor na čárky. Emoticon

S tou knihou ti to přeju. Mám stejný sen a ani ne za čtrnáct dní mi knížečka přijde domů. Nechala jsem si ji vytisknout na vlastní náklad. Pro sebe a pár známých. Takže ti budu držet palečky. Emoticon

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!